Prof. Dr.

Sedat Yıldırım verifiedCreated with Sketch.

Genel cerrahi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • H
  Konum: Başkent Üniversitesi Ankara HastanesiHizmet: Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Buradaki yorumları okuyarak gittiğim,Sedat hocam ,önceden gecirdiğim ameliyatlara rağmen kapalı safra kesesi ameliyatımı başarıyla yaptı .Sonsuz teşekkürler Allah yolunuzu açık etsin hocam.Ayrıca buradaki yorumlara ictenlikle katılıyorum.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  Prof. Dr. Sedat Yıldırım, Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve Araştırma Merkezi Hastanesi'nde görev yapmaktadır.

  Hastalıklar

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  13 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • H
   Konum: Başkent Üniversitesi Ankara HastanesiHizmet: Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

   Buradaki yorumları okuyarak gittiğim,Sedat hocam ,önceden gecirdiğim ameliyatlara rağmen kapalı safra kesesi ameliyatımı başarıyla yaptı .Sonsuz teşekkürler Allah yolunuzu açık etsin hocam.Ayrıca buradaki yorumlara ictenlikle katılıyorum.

  • Sedat Yıldırım hocama göğsümde hissettiğim sertlik nedeniyle baş vurdum.Yapılan tetkikler esnasında bana verdiği moralle ameliyata hiç endişe duymadan girdim.Gerek ameliyat öncesi ve sonrası hastasına verdiği değer, güler yüz , sabır, moral , tevazu , sıcak ilgi şefkat her türlü takdirin üzerindedir.Sevgili Doktoruma sonsuz sevgi ve saygılarımla teşekkür ederim.

  • Ş

   ŞERİFE YİVLİ

   Allah' ıma binlerce şükürler olsun ki bizi Sayın Prof. Dr. Sedat YILDIRIM' la karşılaştırdı. Montaigne' nin ''Başaklar olgunlaştıkça başları eğilir'' sözünü bu hayatta tanıdığım kişiler içinde en çok Sedat Bey'e yakıştığını gördüm. Bu kadar BAŞARILI bir insan bu kadar MÜTEVAZİ olur. Herhalde yaşadığım sürece O'na ve ailesine hayır duada bulunurum. Eminim ki böyle bir siteden herkesin haberi olsaydı yüzlerce memnuniyetini dile getiren olurdu.

  • F

   Sedat Bey profesyonel yaklasımının verdigi guvenin yanısıra, hastasına gösterdigi sabırlı ve şefkatli yaklaşımından dolayı cok değerli bir doktordur. Kendisi Ankara için büyük kazançtır. Teşekkürler..

  • N

   harika bir isim....kesinlikle sihirli elleri var..umudunuzun kesildiği anda bile size umut aşılayan bir insan..

  • B

   Kendisi iyi bir cerrah ve ayni zamanda isi konusunda cok bilgili ve cok profesyonel. Sessiz durusu ve sabirli dinleyisleri ile ikna kabiliyeti cok yuksek, aslinda espirili ve eglenceli bir doktor. Ameliyata girerken yesil sapkasiyla gormek cok hos degildi ama ameliyattan sonra ilgisi gercekten cok fazla. Bu isi sadece para icin degil insanlik icin yaptigini hissetmeme neden oldu. Tavsiye ederim.

  • A

   Ankara Başkent Hastanesinde mide ameliyatımı başarıyla gerçekleştirerek beni sağlığıma kavuşturan, gerek ameliyat öncesi, gerekse sonrasında mesleki bilgisinin yanısıra güler yüzü ve yakın ilgisiyle de hastasına verdiği değeri ve önemi yansıtan, mükemmel insan ve değerli doktor Sedat Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ülkemizde Sedat Bey gibi değerli hekimlerin varlığı bizlere umut ve gurur veriyor. İyi ki varsınız. Başarılarınızın devamını dilerim.

  • A

   ALLAH razı olsun ben adana yüreğir başkent hastanesinde karaciğerimden amaliyat oldum,karaciğerimde 1050 gr hemenjiyom kılcal damar toplanması alındı.Doktoroum işin ehli bir insan.gerek amaliyattan önce gerek amaliyettan sonra ilgilenmesi ben şahsım olarak memnun kaldım.ALLAH razı olsun.amaliyat olalı 6 ay oldu şimdi kontrole gidecem bu güne kadar hiç bir şikayrtim yok ALLAH a şükür.hocamın ellerine sağlık.

  • T

   Değerli cerrah, örnek insan doktorum Sedat Bey gerek ameliyatımda ve gerekse ameliyat sonrası güler yüzünüz,güven veren davranışlarınız ve hastaya yakınlığınız bana sonsuz moral verdi sizi kutluyor başarılarınızın devamını diliyor saygılar sunuyorum.izin verirseniz size altınparmak doktor demek istiyorum zaten öylesiniz

  • S

   Ne iyi ettinizde Ankara'ya geldiniz. Çok teşekkür ederim. İyi ki beni siz ameliyat ettiniz.