Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adresler (3)

Sina Clinic Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Doğu Mah. 23 Nisan Cad. no:61 kat:3 daire:7, İstanbul

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Randevusu


Sina Clinik psikoloji Alibeyköy
Karadolap mh. Neşeli SK. 14-A Alibeyköy, Eyüp, İstanbul

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Randevusu


Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Online Danışmanlık

Online Terapi

Online Terapi +79 daha fazla

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Randevusu

Randevu

Aile Danışmanlığı

Tümünü göster


Özgeçmiş

Hakkımda

2014 yılında Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında DOHAD mahalle gönüllüleri il...

Daha fazla


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


İstanbulİstanbul


İstanbulDoğu Mah. 23 Nisan Cad. no:61 kat:3 daire:7, İstanbul

Sina Clinic Psikolojik Danışmanlık Merkezi


Karadolap mh. Neşeli SK. 14-A Alibeyköy, İstanbul

Sina Clinik psikoloji Alibeyköy


İstanbulİstanbul

Diğer Hizmetler


İstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbul


İstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbul


İstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbul

46 hasta/danışan görüşü

Genel skor

S

Sena Hanım'ı seviyorum. Kendisi gerçekten danışanına iyi gelen, insanları anlayabilen, cana yakın, samimi, çekinmeden konuşabildiğim bir uzman. Sena Hanım'a internetten bakarak yorumları okudum ve görüşme sağladım. 4-5 seans danışmanlık hizmeti aldım şu anda belirli nedenlerden dolayı devam etmiyorum yine gideceğim. Seanslardan sonra kendimi iyi ve rahatlamış hissettim.

S

Sena Hanım'dan çok memnunum. Görüşmelerimde bir sürü ilerleme kaydettim. Kendisiyle 4-5 seans görüşme sağladım ve olabildiğince devam etmek istiyorum. Sena Hanım'a ablamın tavsiye üzerine görüşme sağladım. Yurt dışına gitme gibi bir durumum var o zaman da online olarak devam etmeyi düşünüyorum. Seanslarda o an ne konuşup, hangi konunun üzerinden daha çok durduysak dikkat etmem gerekenleri ediyorum. Kendimi hayatımda ön planda tutuyorum. Değer vermeyi önemsiyorum. Eksilerimi artıya çeviriyorum. Kendisi çok sakin bir insan. Sena Hanım beni dinleyip, anlayan, güler yüzlü, insana huzur veren yapıya sahip olan bir psikolog.

P
Doğrulanmış
Konum: MEFA Psikolojik Danışmanlık Merkezi Bireysel Terapi

Kendisi çok tatlı ve anlayışlı bir uzman. Dikkatle dinliyor tespit ediyor ve daha sonrasında tedavi sürecine giriyor. Tavsiye edeceğim bir uzman. İnsan pskolojisinde öncesi sonrası diye bir çalışma eğer çok çok fark gösterirdi. Kendisine tekrardan teşekkür ederim. İyi ki de Sena hanımı seçmişim diyorum.

A

Sena Hanım'a kızım için 4 ayı aşkın devam ettik.Çok ilgili, çok güler yüzlü.Eşimle ayrıldığım dönemde kızım nasıl hafif atlatır bu dönemi, bunun için gittik.Sağolsun çok yardımcı oldu.Kızımda bu durumla ilgili kötü bir izlenim kalmadı.Bu dönemi çok rahat atlattık.İlerde bu konu ile ilgili bir sıkıntı yaşarsam tekrardan Sena Hanım'ı tercih edeceğim.Anneye ve bana cephe almıştı kızım, şu anda çok iyi, tamamen kabullendi.Daha önce agresifti, bu agresif tavırları ortadan kalktı.Şu anda kızım daha 6 yaşında,oturup beraber konuşabiliyoruz.Beni çok daha iyi anlayabiliyor.

F

Annem çok memnun kaldı,Sena Hanım'ın ilgisinden ve uzmanlığından, güler yüzünden memnunuz .Annem için psikolog arayışına girdim ve Sena Hanım'ı bulduk.Panik atak için tercih ettik geçmişe yönelik travmalar adına ve çok memnun kaldık .İlk defa bir psikolog desteği aldık.Kısa sürede annem kendini iyi hissetti, birkaç seans daha devam edeceğiz.

Z

Çok memnunum Sena Hanım'dan,eşim internetten bulmuş.Psikolojik danışman olarak ben kendisiyle görüştüm.Çok iyi bir danışman, kısa bir ara verdim ama tekrardan görüşeceğim.Seanstan çıktıktan sonra kendimi rahatlamış hissettim.Sena Hanım ile konuştukça açıldım.

M

Gayet memnun kaldık .Çocuğumun öğretmeni ve diğer büyük insanlarla iletişime geçmemesiyle ilgili gittik.Gittiğimiz süreçte olumlu sonuç aldık.Pandemi nedeniyle ara verdik ama daha sonra bir süre daha kendisiyle devam etmeyi düşünüyoruz.Öğretmeniyle iletişime geçmeye başladı, dışardaki insanlarla da korkusunu atlatıp iletişim kurmaya başladı.Sena Hanım'ın çocuklarla iletişimi gayet iyi.Çocuğumda çekingenlik vardı,oyun terapisiyle çocuğum açıldı.Sena Hanım'la rahat iletişim kurdu.

S

Bizim için iyiydi. Kızım çok sessiz sakindi, öz güven eksikliği vardı .Bunun için danışanı olduk.Çocukla iletişimi güzeldi,iyiydi.Kendini daha rahat ifade etmeye başladı kızım.İlgilendiğimizi hissetti,kendine güveni geldi.. İlgili bir danışman, Yakınen ilgilendi.

N

Biz gittiğimize çok memnun olduk.Çok güleryüzlü,kızım da çok beğendi.Kızımın bazı durumda korkuları vardı,gece korkuları vardı .Sena Hanım'la görüştükten sonra bir tık daha iyiydik,iyi sonuçlar aldık.Gece sıkışmaları oldu, nefes alamıyordu ve öleceğim korkusu vardı,panik atak geçiriyordu.Şimdi bunların hiç biri kalmadı.Bir kaç aydır yok.

H
Doğrulanmış
Konum:

Merhaba benim sorunum sosyal fobiydi, 2 sene ilaç kullandım daha sonra doktorum ilaçla tedavilik bir durumumun olmadığını, psikoloğa gitmem gerektiğini söyledi, 3 sene kabullenmeyip psikoloğa gitmeye cesaret edemedim, daha sonra kaygılara dayanamayıp internetten araştırıp cesaret edip tedaviye başlamaya karar verdim.Bugüne kadar haftada 1 seans alarak toplamda 16 seans aldım Sena hanımdan , hala devam etmekteyim , kaygılarım büyük oranda azaldı çok şükür, çok memnun kaldım, çok umutsuzdum ve inancım yoktu başlarken ama güzel sonuçlar aldık , hala şaşkınım, sizler de korkmayın, bu rahatsızlığı kabullenin , sıkıntı çekmek yerine tedaviye başlayın.Sena hanım gerçekten uzman bir psikolog, güler yüzlü , merhametli biri.Sağlıklı günler dilerim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

2014 yılında Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında DOHAD mahalle gönüllüleri il...

Daha fazla


Diğer içerikler

Makaleler (2)

Röportaj