Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 1 482 profil ziyareti var

Manisa doğumlu olan Dr. Seval TAŞDEMİR ilk orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 1987 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. İhtisasını 1994… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
13 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • K

  Ben kendisinden çok memnun kaldım. Sakarya'dan geldim çok fazla kişiye de anlattım kendisini. Aracılığımla birkaç kişi gitti. Doktor kadar asistanlarıyla da hala irtibattayız. Yakın arkadaşımı da yönlendirdim. 2 kere tüp bebek denedim 2.si tuttu. Seval Hanım sayesinde çocuk sahibi olduk, ikizlerimiz oldu. Çok ilgililer. Çalıştığı kişiler de çok düzgün. Ekibi çok sağlam. Ben ümidimi yitirmedim 2.denedim. Herkes orayı tercih etsin isterim.

  Seval Taşdemir2018-06-20

  Merhaba, öncelikle güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Sizlerin sağlığı, mutluluğu ve memnuniyeti bizim için her şeyden önemli... Sevgiler.

 • G

  Referans ile gitmiştim. 12 senedir hastasıyım. Doğumumu Seval Hanım gerçekleştirdi. Bütün kız kuzenlerim Seval Hanım'a gidiyorlar şu an. Benim normal doğum takibimi yaptı. Zor bir doğum oldu. İşinde çok iyi bir doktor. İşini dikkatli yapar. Benim kardeşim Almanya'da yaşıyor, cinsiyetine kız demişlerdi fakat Seval Hanım hiçbir kontrol yapmadan sadece kağıtlara bakarak erkek olacağını söyledi. Beyninde bir parçaya bakarak çok zeki olacağını da söylemişti ve gerçektende öyle şu an. Tüp bebekte de inanılmaz ve her şeyden önce anaç bir insan. Ben şu an için ikinciyi düşünüyorum ve yine Seval Hanım'ın kontrolünde olacağız.

  Seval Taşdemir2018-06-20

  Merhaba, öncelikle güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Sizlerin sağlığı, mutluluğu ve memnuniyeti bizim için çok önemli... Biz bir aileyiz :) Sevgiler.

 • S

  Ablamın doktoruydu ablam yönlendirdi kendisine. Her şeyden memnunduk. İlgi ve alaka güzeldi. Kendisi bizi amacımıza ulaştırdı. O yüzden memnun kaldık. Tedavi gördük ve şu an Seval Hanım sayesinde çocuğum oldu. Her yakınıma çocuk problemi olan herkesi yönlendiriyorum kendisine. Biz çok memnun kaldık. Kendisini ziyaret ediyoruz ve özel olarak da hala görüşüyoruz.

  Seval Taşdemir2018-06-20

  İlginiz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sevgiler...

 • G

  Hamile kaldıktan sonra gittim kendisine. O süreçte bebeğin sağlığı açısından donanımlı bir şekilde detaylı kontrol etti. Sezeryan ile doğumumu da Seval Hanım gerçekleştirdi. Doğumdan sonra ağrım sızım olmadı ve hemen ayağa kalkabildim. Hamilelik sürecim sağlıklı geçti. Doğum sonrası da rahat geçti. Birçok arkadaşımı yönlendirdim kendisine. Seval Hanım bir sıcaklık veriyor ve bu sıcaklık içinde kontrollere devam edebiliyorsunuz.

  Seval Taşdemir2018-06-20

  Çok teşekkürler güzel yorumunuz için... Sevgiler :)

 • A

  Ben bir haber kanalında tesadüfen gördüm kendisini. Tam da umutsuz olduğum akşamda denk geldi. Gidip görüştüm bana güven verdi kendisi. O güvenle birlikte tedaviye başladık. Ameliyat oldum, öncesinde 5 tüp bebek denemesi boşuna yapıldı. 13 sene sonra 7.denemede kucağıma ikizlerimi aldım. 7 tüp ve 3 aşılama geçirdim. 47 yaşında ikiz annesi oldum. Samimi ve dürüst bir doktor. Şu an bizim için aileden biri gibi oldu. Net ve samimi olması bize güven verdi. Birçok hasta yönlendirdim kendisine onlar da memnunlar. Doğru adres isteyen herkesin inşallah bu duyguyu yaşamasını diliyorum. Büyük umutlar vadedip birçok yere gittim, çok denedim hep boşa çıktı. İyi araştırıp gitmelerini, Seval Hanım'ı denemelerini öneriyorum. Hiç umutlarını yitirmesinler, ben hep tekrar tekrar denedim. Çok zordu denemeseydim şu an ikizlerime kavuşamazdım. Mücadeleyi bırakmayın.

  Seval Taşdemir2018-06-20

  Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler. Sevgiler...

 • E

  Çok memnunum çok mutluyuz onunla. Sayesinde 2 oğlumuz var. Dört dörtlük bir doktor. Çok sevecen bize karşı, iyi yürekli, iyi kalpli yakın güzel davranır her şey güzel anlatır. Onu çok seviyoruz ve bir aile gibi olduk kendisiyle. Başka arkadaşlarımı da yönlendirdim kendisine, herkese de tavsiye ederim.

  Seval Taşdemir2018-06-20

  Ben de sizleri çok seviyorum! Sizlerin mutluluğu her şeyden önemli... Sevgiler :)

 • S

  Ben doktorumdan çok memnunum. Hala daha gidiyorum kontrollerime. Tüp bebek tedavisi için tercih ettim. Tüp bebekle Seval Hanım sayesinde 6 yaşında bir kızım var, şimdi tekrardan tüp bebek tedavisi yaptırdım tedavi aşamasındayım. Tedavim devam etmekte.

  Seval Taşdemir2018-06-20

  Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler, sevgiler :)

 • A

  Benim düşüklerim oluyordu, sürekli tekrarlayan düşüklerde çok iyi bir doktor olduğunu bildiğim için gittim. Seval Hanım sayesinde 2 kızım oldu. Harika bir doktor.

  Seval Taşdemir2018-06-20

  Çok teşekkürler :)

 • F

  Seval Hanım'dan çok memnunum. İyi ki gitmişim ve iyi ki tanımışım kendisini. Sağolsun kendisi ve ekibi güzel ilgilendiler. Çok memnunuz. Ne diyorsa onu uyguladık, onun dahilinde devam ettik. Memnun kaldım. Normal yollardan hamile kaldım. Sezeryan ameliyatımı Seval Hanım gerçekleştirdi. Her anlamda memnunuz kendisinden. Yine gidecek olsam, yine Seval Hanım'ı tercih ederim.

  Seval Taşdemir2018-06-20

  Merhaba, öncelikle güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Sizlerin mutluluğu ve sağlığı bizim için çok önemli... Sevgiler.

 • A

  Çok ilgili ve mükemmel. Hastalarını motive eden bir doktor. Tedavi süreci hızlı oldu, normalde 3 aya yayacaktık fakat hastalığımın ilerlemesinden dolayı hızlanırdık. Çok ilgili ve çok alakalı hala görüşüyoruz, hala ararlar çocuğumla ilgili bilgi alırlar. İlgisiz bir davranışını hiç görmedim. Sekreterinden hizmetlisine kadar tek tek ilgilendiler. Samimiyet ilgi ve alaka çok güzel. Sayesinde tek seferde çocuk sahibi oldum. Hastaya verdiği elektrik, motive etmesi çok önemli. Bursa'da gittiğim başka doktorlarda o sıcaklığı ve samimiyeti bulamadığım için gittim. İlk gitmemde tanımadığım halde o kadar sıcaktı ki aile ortamı gibi bir ortam. İnsan ister istemez oradaki elektriği alıyor. Ve sıcak olduğunu hissettiğiniz için de inanıyorsunuz ve güveniyorsunuz. Güvenini boşa çıkarmıyor hiç kimsenin.

  Seval Taşdemir2018-06-20

  Sizin güzel yorumlarınız ve memnuniyetini bize ekip olarak her gün daha iyisini yapmak ve daha çok hastamıza yardımcı olmak için büyük bir güç veriyor. Çok teşekkür ederim güzel mesajınız için... Sevgiler...

Hakkımda

Hakkımda

 • Manisa doğumlu olan Dr. Seval TAŞDEMİR ilk orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 1987 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. İhtisasını 1994 yılında Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde "Kadın Doğum Uzmanlığında" tamamlayan Dr. TAŞDEMİR, sonrasında GATA’da "Tüp Bebek" bölümünde eğitim almıştır.

  1999-2002 yılları arasında Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nin "Tüp Bebek Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi"inde çalışan Op. Dr. Seval TAŞDEMİR, Eylül 2002 tarihi itibariyle iş hayatına Fertijin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi’nde Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Klinik Direktörü olarak devam etmektedir.

  Op. Dr. Seval TAŞDEMİR endokrinoloji ve infertilite alanında yurt içi ve yurt dışında çeşitli seminerlere katılmıştır.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Zeynep Kamil Kadın, Doğum ve Çocuk Hastanesi

Makaleler

daha fazla

Videolar

Ülke Tv Emel Aktan ile Önce Sağlık Programı Canlı Yayın 25.01.2017
Ülke tv emel aktan ile önce sağlık programı canlı yayın 25.01.2017
Op. Dr. Seval Taşdemir - Suzan Ugan ile Çok Yaşa (19.08.2017)
Op. dr. seval taşdemir - suzan ugan ile çok yaşa (19.08.2017)
Op. Dr. Seval Taşdemir - Emel Aktan ile Önce Sağlık (08.10.2017)
Op. dr. seval taşdemir - emel aktan ile önce sağlık (08.10.2017)
Op. Dr. Seval Taşdemir - CEFTUS Gala 2017
Op. dr. seval taşdemir - ceftus gala 2017
Ferti-Jin Tüp Bebek Merkezi - Tüp Bebek Mucizesi
Ferti-jin tüp bebek merkezi - tüp bebek mucizesi
Op. Dr. Seval Taşdemir - Suzan Ugan ile Çook Yaşa Programı (05.01.2018)
Op. dr. seval taşdemir - suzan ugan ile çook yaşa programı (05.01.2018)
Op. Dr. Seval Taşdemir - CNN TÜRK Sağlık Kontrolü (Kısırlık Tedavisi)
Op. dr. seval taşdemir - cnn türk sağlık kontrolü (kısırlık tedavisi)
Op. Dr. Seval Taşdemir - Mikroenjeksiyon Tekniği Nedir?
Op. dr. seval taşdemir - mikroenjeksiyon tekniği nedir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Jinekolojik Muayene
Op. dr. seval taşdemir - jinekolojik muayene
Op. Dr. Seval Taşdemir - Genital Enfeksiyonlar Nelerdir?
Op. dr. seval taşdemir - genital enfeksiyonlar nelerdir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Endometriozis (Çikolata Kisti) Nedir?
Op. dr. seval taşdemir - endometriozis (çikolata kisti) nedir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Endometriozis (Çikolata Kisti) Hastalarında Kısırlık Neden Sık Görülür?
Op. dr. seval taşdemir - endometriozis (çikolata kisti) hastalarında kısırlık neden sık görülür?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Blastokist Transferi Nedir?
Op. dr. seval taşdemir - blastokist transferi nedir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Aşı Tedavisi (Lenfosit Aşısı) Nedir?
Op. dr. seval taşdemir - aşı tedavisi (lenfosit aşısı) nedir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Ovulasyon İndüksiyonu Nedir?
Op. dr. seval taşdemir - ovulasyon indüksiyonu nedir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Over Kistlerinin Tedavisi
Op. dr. seval taşdemir - over kistlerinin tedavisi
Op. Dr. Seval Taşdemir - Erkeğe Bağlı Kısırlık Nedenleri Nelerdir?
Op. dr. seval taşdemir - erkeğe bağlı kısırlık nedenleri nelerdir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Endometriozis (çikolata kisti) genetik midir?
Op. dr. seval taşdemir - endometriozis (çikolata kisti) genetik midir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Lazer ile Tomurcuklanma (Assisted Hatching)
Op. dr. seval taşdemir - lazer ile tomurcuklanma (assisted hatching)
Op. Dr. Seval Taşdemir - Tüp bebek tedavisi nedir?
Op. dr. seval taşdemir - tüp bebek tedavisi nedir?
Op Dr Seval Taşdemir - Embriyo Dondurma Tekniği Nedir?
Op dr seval taşdemir - embriyo dondurma tekniği nedir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Kısırlığın Nedenleri? - Tubal faktörler nelerdir?
Op. dr. seval taşdemir - kısırlığın nedenleri? - tubal faktörler nelerdir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Kadına bağlı kısırlık nedenleri nelerdir?
Op. dr. seval taşdemir - kadına bağlı kısırlık nedenleri nelerdir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Kısırlık Nedenleri - Servikal faktör nelerdir?
Op. dr. seval taşdemir - kısırlık nedenleri - servikal faktör nelerdir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Polikistik Over Sendromu nedir? Tedavi yöntemleri nelerdir?
Op. dr. seval taşdemir - polikistik over sendromu nedir? tedavi yöntemleri nelerdir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Kısırlığın Nedenleri - Ovulasyon Faktörü nedir?
Op. dr. seval taşdemir - kısırlığın nedenleri - ovulasyon faktörü nedir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Aşırı Tüylenme Nedenleri ve Tedavisi
Op. dr. seval taşdemir - aşırı tüylenme nedenleri ve tedavisi
Op. Dr. Seval Taşdemir - İnfertilite / Kısırlık Nedir?
Op. dr. seval taşdemir - infertilite / kısırlık nedir?
Ferti-Jin Klinik Direktörü Op. Dr. Seval Taşdemir - 35 Yaş Üzeri İnfertilite
Ferti-jin klinik direktörü op. dr. seval taşdemir - 35 yaş üzeri infertilite
Op. Dr. Seval Taşdemir - Kan Uyuşmazlığı Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?
Op. dr. seval taşdemir - kan uyuşmazlığı nedir? nasıl tedavi edilir?
Hamile ve Emziren Anneler Oruç Tutabilir Mi?
Hamile ve emziren anneler oruç tutabilir mi?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Genital Hijyen Nasıl Sağlanmalıdır?
Op. dr. seval taşdemir - genital hijyen nasıl sağlanmalıdır?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Tekrarlayan Düşükler Nasıl Tedavi Edilir?
Op. dr. seval taşdemir - tekrarlayan düşükler nasıl tedavi edilir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Doğum Kontrol Yöntemleri Nelerdir?
Op. dr. seval taşdemir - doğum kontrol yöntemleri nelerdir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - İleri yaş gebeliklerde nelere dikkat edilmelidir?
Op. dr. seval taşdemir - ileri yaş gebeliklerde nelere dikkat edilmelidir?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Gebelikte beslenme neden önemli?
Op. dr. seval taşdemir - gebelikte beslenme neden önemli?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Tekrarlayan Düşükler
Op. dr. seval taşdemir - tekrarlayan düşükler
Op. Dr. Seval Taşdemir - TV24 Sağlık Merkezi (24.02.2018)
Op. dr. seval taşdemir - tv24 sağlık merkezi (24.02.2018)
Embriyo Transferi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler
Embriyo transferi sonrası dikkat edilmesi gerekenler
Yabancılar Tüp Bebek Tedavisi İçin Neden Türkiye'yi Tercih Ediyorlar ?
Yabancılar tüp bebek tedavisi için neden türkiye'yi tercih ediyorlar ?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Hamileler kurban eti tüketebilir mi?
Op. dr. seval taşdemir - hamileler kurban eti tüketebilir mi?
Op. Dr. Seval Taşdemir - Ülke TV Ana Haber (Embriyoskop Haberi)
Op. dr. seval taşdemir - ülke tv ana haber (embriyoskop haberi)
Vajinusmus Nedir? I Nasıl Tedavi Edilir? I Botox Uygulaması Nedir?
Vajinusmus nedir? i nasıl tedavi edilir? i botox uygulaması nedir?
Vajina Bozuklukları ve Deformasyonları Nelerdir?
Vajina bozuklukları ve deformasyonları nelerdir?
Servikal Yetmezlik ve Serklaj Nedir? (rahim ağzına dikiş atılması)
Servikal yetmezlik ve serklaj nedir? (rahim ağzına dikiş atılması)
Bartholin Kisti Apsesi Neden Olur? I Nasıl Tedavi Edilir?
Bartholin kisti apsesi neden olur? i nasıl tedavi edilir?
Erken Menopoz ve Tedavisi
Erken menopoz ve tedavisi
Op. Dr. Seval Taşdemir - Miyomlar Nasıl Tedavi Edilir?
Op. dr. seval taşdemir - miyomlar nasıl tedavi edilir?
Tümünü göster