Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Kolesteatom
  • Yağ Bezesi
  • Solunum yolu enfeksiyonları
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

6 hasta yorumu

Genel skor

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Diğer

yaklaşık dört sene önce kulak ameliyatı oldum o kadar çok doktor dolaşmıştım ki ameliyatımın çok riskli olduğu söylenmişti ama sağ olsun Suat hocamın sayesinde sol kulağım tekrar eski haline kavuştu o kadar çok mutluyum ki Allah ondan 1000 kere razı olsun inşallah sağ kulağımı da tekrar ameliyat olacağım işinde gerçekten çok profesyonel bir doktor tekrar tekrar çok teşekkür ederim


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Kronik kulak iltihabi

Emin genc 13 yasindaki kizim 13 yildir kronik kulak iltihabindan muzdaripti ve iltihap kikirdaklari eritmisti sayin hocam 5.5 saatlik bir operasyonla kizimi hayata donderdi 2 yildir hic bir sikayetimiz yok


Doğrulanmış kullanıcı

Eşimin hayatını kurtardı diyebilirim.bir kaç hastanede çare bulunamayan burun kanamasını yalnızca Suat bey doğru teşhis ve müdahale ile durdurabildi. Başkada kimse sebebini anlayamadı. Allah razı olsun.


S

7 yıl ertelediğim burun ameliyatı Suat hocamın sayesinde son buldu.Çok ama çok memnunum, hiçbir yan etki,morarma,şişme vb. durumlar burnumda oluşmadı. Herkese tavsiye ederim.


I

On yıldan beri astım , alerji ve nazal poliple mücadele ediyorum. Bu konuda sayısız doktor ve hastane gezdim. 6 yıl önce ameliyat oldum ama hiçbir sonuç alamadım. Son zamanlarda tekrar ameliyat önerdiler. Fakat Antalya dışında büyük bir merkezde olmam gerektiğini belirttiler. Çok araştırdım. Bütün adresler Sayın Prof.Dr.Suat TURGUT'u gösteriyordu. Mayıs ayında ameliyat oldum. Şimdi oldukça iyiyim. Mükemmel ameliyatı için Prof.Dr.Suat TURGUT'a ve ekibine ilgilerinden dolayı Emsey Hastane'si çalışanlarına çok ama çok teşekkür ediyorum. Benzer hastalığı olanlara gönül rahatlığı ile öneriyorum.


I

10 yıldır astım alerji ve nazar poliple mücadele ediyorum.Bu konuda sayısız doktor ve hastane gezdim.6 yıl önce ameliyat oldum ama hiçbir sonuç alamadım.Son zamanlarda tekrar ameliyat önerdiler.Fakat Antalya dışında büyük bir merkezde olmam gerektiğini belirttiler.Çok araştırdım.Bütün adresler Emsey Hastanesi değerli doktorlarından Prof.Dr.Suat Turgut'u gösteriyordu.Mayıs ayında ameliyat oldum.Şimdi oldukça iyiyim.Mükemmel ameliyatı için sayın Prof.Dr.Suat Turgut ve ekibine , ilgi ve alakaları için Emsey Hastanesi çalışanlarına çok ama çok teşekkür ediyorum.Benzer hastalığı olanlara gönül rahatlığı ile Prof.Dr.Suat Turgut'u öneriyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Kolesteatom
  • Yağ Bezesi
  • Solunum yolu enfeksiyonları
Tümünü göster

İlgili aramalar