Opr.Dr.

Taner Çavumirza

Üroloji

12 görüş +ekle

Online randevu alın ya da bizi ücretsiz arayın: 0 850 333... numarayı göster

Randevu al Son 30 gün içerisinde 808 profil ziyareti var

Op. Dr. Taner Çavumirza, özel muayenehanesinde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hasta soruları (2)

 • Varikosel ameliyati

  Varikosel ameliyati olmam gerekiyor. Ameliyatı mikrocerrahi yöntemi ile yapıyor musunuz? En erken ameliyat gününü ne zamana verebilirsiniz bilgi verebilir misiniz

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Taner Çavumirza

  öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim.
  Varikosel ameliyatı planlamasında en doğru seçenek mikroskop eşliğinde yapılan mikrocerrahi yöntemidir. Bu arada amaç, ameliyat bölgesini daha… Daha fazla

 • Spermiogram Testi

  İyi günler hocam.Ben spermiyogram yaptırdım.Sonuçları bir yapan doktora yorumlattırdım.Birşey yok dedi bir de başka doktora yorumlattırdım.İlaç vermedi mi? dedi.Ayrıca 0.5 çok az tamam hemen bitsin verelim örneği gidelim dedim stresle yaptım ama normaldede 0.7-1.0 gibi gözüküyor.Ayriyetten 2 hafta önce… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Taner Çavumirza

  Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim.
  sperm testi sonucunuz normal sadece meni miktarınızda numuneyi vermekten kaynaklı (stres, uygun ortam olmaması) azlık söz konusu. Saygılarımla,… Daha fazla

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • Op. Dr. Taner Çavumirza, özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Mezun olunan okullar

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (İzmir, 1997)
 • Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi (Ankara, 2004)

Deneyimler

 • Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2000-2004

Fotoğraflar

Hasta görüşleri

 • memnunum

  Eniyihekim sayesinde iletişime geçtiğimiz Taner Bey'i internetten araştırdık, kendisi hakkında güzel yorumları görünce dedemi götürdük. Dedemin yaşı çok ilerlediği için Ankara'daki bazı doktorlar ameliyat konusunda sıkıntı yaratmıştı ama Taner Bey hem dedemin korkularını hafifletti hem de ameliyat sürecinde tüm aileye destek verdi. Ailem adına kendisine teşekkür ederim. Taner Hocamızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 • çok memnunum

  Her aradığımda istisnasız açan, açamazsa muhakkak dönüş yapan; nazik, ilgili ve her gün kendini geliştiren muhteşem bir doktor Taner Hoca. Kalitesinden ödün vermeden ilerlediği yolda kendisini her zaman takip edip destekliyoruz. İlgi ve alakanıza teşekkür ederiz hocam, sayenizde aile yaşantımızı etkileyen en büyük sorundan kurtulduk.

 • çok memnunum

  Yaklaşık 1.5 yıl önce Dr. Taner Bey'le babamın Rahatsızlığı sebebiyle bir tavsiye ile gittik. Babam gibi hastalıktan, hastaneden ve doktordan korkan birini gayet Sabırla anlayışla dinleyip, babamın idrar kesesindeki tümörü ve daha sonrada Prostat hastalığı ile kapalı çok başarılı ve sorunsuz bir şekilde ameliyatını gerçekleştirdi. Çocukları olarak bizler ve annem gerçekten babam gibi zor birinin tedavisini nasıl yaptığını şaşa kaldık. Halen babamın takibini yapmaktadır. Yakın zamanda da Oğluma çok başarılı ve sorunsuz bir şekilde Sünnet yapmıştır. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Kendisini tanıdığımız için çok şanlıyız

 • çok memnunum

  Vajinismus tedavisinde Ankara'da kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor. İlgili yaklaşımı, sorulara sabırla cevap vermesi ve sıcakkanlılığı ile tedavi süreci boyunca hep yanımızda oldu. Teşekkür ederiz Taner hocam.

 • çok memnunum

  Taner Hocam'la 2014 yılında tanıştık, gerek üroloji gerekse cinsel sağlık konularındaki yardımlarında kendinisine ne kadar teşekkür etsek az. Ankara'da cinsel terapi konusunda önerebileceğim en iyi doktor. Teşhis ve tedavide 1 numara.

 • çok memnunum

  Merhabalar Cinsel sorunlarımla alakalı doktora gitme konusunda endişeliydim çekinmekteydim ama bu sorunları aşmam gerektigimin de farkındaydım ve bi arkadaşım Taner beyi Tavsiye etti internettende araştırdım bazlı yazılarını gördüm hakkında iyi yorumlar okudum ve muayene olma konusunda cesaretimi toplayıp randevu aldım. Kendisine Ne kadar Teşekkür etsem az gelir. Son derece mükemmel kendisini alanında geliştirmiş başarılı bir Doktor. Hayata bakış açımı değiştirdi, Partnerimle daha sıcak zamanlar geçirebiliyorum artık Kendilerine Çok Teşekkür eder Başarılarının devamım Dilerim.

 • çok memnunum

  kendisi cinsel problemler ile ilgilenen çok bilgili ve insanlara yararı dokunan bir doktor. Bu gibi hassasiyet gerektiren konularda profesyonelce yardıminı esirgememktedir.

 • çok memnunum

  Mustafa G. (27.05. 2015) Endişeli geldiğim hastaneden ameliyat öncesi ve sonrası bilgisi, ikna kabiliyeti ve ameliyat esnasındaki başarısıyla mutlu oldum. Dürüst, mütevazi, güvenilir. İşlerini mükemmel yapan Dr. Taner beyi ve Hemşire Yeliz Atmaca' yı tanıdığım için çok memnunum.

 • çok memnunum

  Rahatsizlığımdan ötürü o kadar çok üroloji doktoruna başvurdum ve neredeyse tanımadığım gitmediğim doktor kalmadı. Fakat Taner bey gittiğim son doktor oldu ve artık doktor aramama gerek kalmadı. Çok şükür dertlerimin dermanı oldu ve bende artık sağlıklı biri oldum. Profesör doçent ... hepsi hikaye hakikaten. Adam gibi adam olup işine özen göstersin yeter . Bunlarda zaten Taner beyde VAR. Allah yolunu açık etsin...TEŞEKKÜRLER TANER BEY...

 • çok memnunum

  son derece mütevazi başarılı ve çok iyi bir doktor ilgi ve alakasından dolayı teşekkür eder herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Her konuda güvenebileceğim, işini düzgün yapan, dürüst, mütevazi, kendisini sürekli geliştiren en son teknikleri sürekli takip eden bir uzman hekimdir. Kendisini tanıdığım için çok memnunum. Çevremden de Dr. Taner Bey için iyi, başarılı, güzel ve olumlu şeyler duyuyorum ve bunlar sevgi, saygı ve güveni daha da arttırıyor.

 • çok memnunum

  Bana çok faydası dokundu kendisi iyi bir doktordur. Ankara Eryaman hastanesinde çalışmaktadır. Telefonlara gece gündüz demeden yardımcı olmaya ve çözüm bulmaya çalışıyor. Kendisinin bu iyi niyetinden dolayıda kutlarım.