Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 329 profil ziyareti var

Prof.Dr.Taner Oluğ Medicana Kadıköy Hastanesinde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

4.5

Genel skor
5 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • O
  Yer: Medicana KadıköyHizmet: Böbrekte tümör / böbrek ameliyatı

  Taner Bey'le sağ böbreğimdeki tümör vesilesiyle yollarımız kesişti. İlk anda kötü haberi verirken de ameliyata girerken de ameliyat sonrası da yaklaşımı son derece naif ve insaniydi. Hekimliği ise buraya tarif edebileceğimden çok daha fazlası. Böbreğimi kurtarmak için gösterdiği çabanın tarifi yok. Ameliyat esnasında bile aşırı özen gösterdi. Ve sadece %30'unu alarak, kitleyi temizleyerek beni tek böbrekle yaşamaktan kurtardı, bana yeni bir hayat verdi. Ameliyat sonrası süreçteyim henüz. Ama her gün bir gün öncesinden çok daha iyiyim. Bugün 9.gün ve buraya yorum yapabiliyorum. Teşekkürüm de minnetim de tarifsiz. Bir daha benzer bir hastalık yaşamak istemem ama yaşarsam da Taner Bey'den başkasına kendimi emanet etmem. Çok teşekkür ederim.

 • Sevgili Taner Bey ile 2016 yılının Nisan ayında, mide rahatsızlığım dolayısıyla tanıştım.Kendisi gerek ameliyat sürecinde olsun gerekse ameliyattan sonra ki kontrol süreçlerinde olsun büyük bir özveriyle ilgilendi.Ameliyat kararını almamızda ki en büyük etken kendisidir.Çünkü bizlere gerekli tüm açıklamaları, olasılıkları bizlerin anlayabileceği bir dilde anlatmıştır. Taner Bey hasta doktor ilişkisinden daha çok arkadaşça tavırlarıyla bizlere her zaman yardımcı olmuştur. İyi ki tanımışız, sonsuz teşekkürler, Allah Taner Bey'den razı olsun.

 • Sevgili Taner Bey ile 2016 mayis ayında tanıştım. Yumurtaliklarimda bulunan tümörün patlayıp karın zarı içine dağılması nedeniyle kendisine ameliyat oldum. Ameliyat öncesi ve sonrası gerek teşhis ve gerekse tedavi süresince gösterdiği hassasiyet duyarlılık samimiyet hasta ruhuna olan yaklaşımları ile kendisine buyuk hayranlık ve güven duyduk. Keşke tüm doktorlar Taner hocamız gibi olabilseler. Şu anda Taner hocamız sayesinde cok iyiyim. Herşey için çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Arzu AKAL

 • ismim halil kurtoglu sanli urfanin birecik ilcesinde ikamet edip simdi ise almanyanin berlin sehrinde ikamet etmekteyim 2001-2002 yillarinda prof.dok taner beyi tanidim hayatimin kabus oldugu bir dönem hastaligimin adini ve konusuna girmek istemiyorum ama bir cok doktorun yasama sansi yok denecek derecede rihatsizdim ama allaha sükürler olsun ki taner beyi allah karsima cikardi hayattan umudumu kesmishalde tanidim cok sükür simd aradan 13 yil gecti önce allahin sonrada taner beyin sayesinde hayatimi saglikli devam ediyorum iki kez cesitli nedenlerle beni ameliyat yapti tedaviler yapti allah ondan razi olsun

 • R

  Dr. Taner Oruğ`un yanına babamın tedavisi için gitmiştik. Mide kanseri teşhisiyle ameliyat önerdi, fakat başka yerlerden araştırma yapınca ameliyatın aslında çok riskli olduğunu öğrendik. Riskleri anlatınca ameliyattan vazgeçti doktor.
  Ameliyat yaptıracakken çok nazik, vazgeçince soruları bile cevaplamayacak kadar "profosyonel" birisi.

  Ameliyat önerilerini kesinlikle başka bir doktordan da araştırın derim.

Hasta, Danışan Soruları (1)

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • Prof.Dr.Taner Oluğ Medicana Kadıköy Hastanesinde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru,
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık,
 • Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Yan Dal İhtisas, Gastroenteroloji Cerrahisi,

Hastalıklar

daha fazla