Adres

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi Nişantaşı
Rumeli Cad. Villa İş Hanı No: 4 - 6 A Blok Kat : 2, Şişli, İstanbul

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Özgeçmiş

Hakkımda

Ortopedi alanında çalışmaktayım. 25 yıldır ayak cerrahisi üzerinde yoğunlaşmaktayım. Ulusal ve uluslararası toplantılarda ayak cerrahisi ile ilgili çe...

Daha fazla

4 hasta/danışan görüşü

Genel skor

H
Doğrulanmış
Konum: İsveç Ayak Sağlığı Merkezi Nişantaşı Diğer

Hayatımda gördüğüm en baba doktor merhametli ve açık sözlü oluşu şak diye söylemesi sizi doktor doktor gezdirmemesi böyle doktorlara ihtiyacımız var tanıl hocamla tanıştıktan sonra hiç bir doktora ihtiyacım yok hayattaki ilk doktor hüsranımdan sonra bulduğum ve ağrılarımla kendisi ile tanıştığım bir çırpıda olayı önüme döken ehli bir doktor tanıl hocama sonsuz teşekkürler rabbim mesleğinizde utandırmasın sizi yüreği güzel doktorum

I
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Ayakbileğim parçalı kırılmış ve yanlış bir tedavi yapılmıştı. Tanıl hocamla tanışmadan önce ayakbileğinde uzmanlaşmış bir çok prof. doktorla görüşmüş ve yapılacak hiçbir şey kalmadığını, ayakbileğimin dondurması gerektiği cevabını almıştım. Ancak Tanıl hocam kimsenin cesaret etmediği bir ameliyatı gerçekleştirip beni sağlığıma kavuşturdu. Kendisine sonuna kadar güvenebilirsiniz.

V
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Düz Tabanlık

Kendisini kızımın düz tabanlığı ile ilgili ziyaret ettik.Aktif şekilde spor yapan,jimnastik ve voleybol ile ilgilenen bir kızım var.Ayağındaki rahatsızlık ister istemez engel oluyordu.İnsanın çocuğu en değerlisidir bu yüzden işinin en iyisini araştırdık ve hocamızı bulduk.Kendisi doğru teşhis ve güzel bir ameliyatla rahatsızlığını düzeltti.Çok ilgili ve kaliteli bir insan.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

M

yanlış bir operasyon sonrası ayağımda olusan problemi tespit edip, beni sakat kalmaktan kurtardığı icin Tanıl beye sonsuz teşekkürler.iyi ki bir tavsiye sonucu kendisini tanıdım ve ona inandım. pansumanini dahi kendi yapan Prof zor bulunur,ama Tanıl hocam tüm pansumanlari kendisi yapar.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular