Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

1972 yılında Tıp Fakültesi okumak için geldiği Ankara Üniversitesinden mezun oldu, 1976 yılında ise uzmanlık eğitimini aldığı Hacettepe Üniversitesin...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Doğuştan Ortopedik Sorunlar
  • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: başka bir yer Doğumsal kalça çıkığı tedavisi

Tansel Hocam ben 30 yıl önce kapalı redüksiyon yöntemi ile tedavi ettiğiniz bir hastanızım. O zaman 1 yaşında bir bebeğin sağlıklı olması için çok emek sarf etmişsiniz. Şu an bende DKÇ tedavisi gördüm dediğim hiç kimse inanmıyor. Kontrol için görüştüğüm ortopedistler de inanmıyor. Hayatımı daha kaliteli yaşayabilmemi size borçluyum bütün emekleriniz için teşekkür ederim.


B

Sevgili Tansel Hocam ile buradaki yorumlar sayesinde tanışma fırsatı olduk. Annemin yaklaşık 20 yıldır diz kapağındaki ağrılar ameliyat ve ardından uyguladığı tedavi ile iyileşti, gerçekten gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz güvenilir bir doktor


20 yaşındayım, 6 senedir sağ kolumun dirsek kısmında inanılmaz derecede bir ağrı vardı. Sürekli ağrı kesici içmek zorunda kaldığımdan midem, böbreklerim, karaciğerim gün geçtikçe kötüleşiyordu. Son zamanlarda çarpıntım olmaya başlamıştı. Bir çok kez doktora gittim ama hiçbiri kolumdaki sorunun ne olduğunu bulmaya yaklaşamamış bile. Midem zaten çok kötü durumdaydı, hangi ağrı kesici sonum olacak diye düşünmekten kafayı yiyecektim bir de üstüne böbrek ağrısı, kalp sorunları çıkmaya başladı. Sonuma yaklaştığımı düşünürken internetten Tansel hocayı bulduk, konuştuk. MR çekindim ve kolumda kist olduğunu, daha önce oluşmuş ödemin kemiğin üstüne dağılıp orada kuruduğunu, sertleştiğini söyledi ve ameliyat etti. Tansel hoca benim hayatımı kurtardı. Çok başarılı bir doktor, çok büyük bir insan kendisi. Ne kadar teşekkür etsem az.


Merhaba. Öncelikle herkese geçmiş olsun.ben 38 yaşındayım.doğum hatasından kaynaklanan kalça çıkıklığından dolayı 1 yaşında iken amaliyat olmuştum.yaklaşık 3 yıl öncesine kadar hiç bir sorunum yoktu.ama zamanla uzun yürüyüşlerde yavaş yavaş kalçamda ağrı ve takılma başgöstermeye başladı.bit çok doktora gittim.bana kalça kireçlenmesi olduğunu, protez amaliyatından başka çaresinin olmadığını , amaliyatın da ileriki yaşlarda olabileciğmi şimdilik ağrı kesic, spor gibi vs şeylerle idare etmemi söylediler.ama artık ağrılarım ve yürüme sıkıntım artmaya başladı.artık aksayarak yürüyodum.çorabımı bile giyemiyecek duruma geldim.oturduğum, yattığım yerde de ağrılarım artık kesilmez oldu.günlük hayatım da zorlaşmaya başlayınca kesin çözüm arayışına girdim.internetten ankara'da en iyi ortapedi doktorları diye araştırma yaparken tesadüfen doç.prof tansel ünsaldı doktoru buldum.yapılan yorumları da okuyunca doktorumuzun çayyolundaki muyanehanesine gittim.sayın hocam bana kalçamda kireçlenme olduğunu protez amaliyatndan başka bir çaresinin olmadığını, bunun için de ileriki yaşı beklemem gerekmediğini söyledi.bunun üzerine amaliyat olmaya karar verdim.10.11.2015 tarihinde sincan lokman hekim hastenesinde amaliyatımı oldum.amaliyatım yaklaşık 2 saat sürdü.epudural anestesi uygulandı.epudural de olsa anestesiyi atmam biraz zor oldu.:) ilk gecem sıkıntılıydı ama atlattım çok şükür.ertesi gün bacağımda boydan boya sarılı olan bandajım çıkarıldı.akşama doğru walker ile yürümeye çalıştım.tabiki ilk zamanlar oturmam, yatmam, yatağa inip çıkmam, walkerle yürümem biraz sıkıntılıydı.ama bunların hepsi 2 hafta sürdü.2 hafta sonunda walkerle 1 ay boyunca yürümeye devam ettim ama.artık oturup kalkmam daha rahattı.18.gün dikişlerimi aldırdım.1 ay sonra walkerı bıraktım.evin içerisnde artık walkersiz günlük hayatıma devam ettim.zamanla yürüyüşlerim düzelmeye başladı.ve bugün 40.gün artık sıkıntısız yürüyorum. Ağrım yok.henüz uzun yürüyüşler yapmadım ama artık dışarı da çıkabiliyorum.ben sağlığıma kavuştum.tansel ünsaldı doktorum sayesinde şifamı buldum.doktor arayan arkadaşlara doktorumu gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.allah doktorumdan razı olsun.tekra herkese acil şifalar diliyorum.


H

Temmuz ayında sağ elimin orta parmağımdaki şikayetlerim için hastaneye gittm. Tansel bey tetik parmak teşhisini koydu. Aynı ay içerisinde operasyonu kendisi yaptı. Şu anda elimi çok rahat kullanabiliyorum. Ağrılarım da Tabiki yok oldu. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca göstermiş oldukları yakın ilgi ve alaka içinde teşekkür ediyorum.


D

hocamla yıllardır tanışıyoruz fakat artık ailemizin,arkadaşlarımızın ve ortopedik rahatsızlığı olan tüm tanıdıklarımızın hekimi oldu.hastalarına olan yaklaşımı ve açıklayıcı tavrı hastayı çok rahatlatıyor.yıllarca çektiğim bütün diz ağrılarım yapılan operasyonla sona erdi ve zaman zaman yaşadığım tüm sıkıntılarımda da yine sabırla yardımcı olmaya devam etti.sağlığa kavuşmuş bir dizim olduğu için kendisine çokkk teşekkürler.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1972 yılında Tıp Fakültesi okumak için geldiği Ankara Üniversitesinden mezun oldu, 1976 yılında ise uzmanlık eğitimini aldığı Hacettepe Üniversitesin...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Doğuştan Ortopedik Sorunlar
  • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)