Adres

İstanbul
Doktor Muayehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Bel fıtığı
  • Sırt Ağrısı
  • Boyun Fıtığı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
M

Tuğba Hanım'dan çok memnun kaldım.Ben kendim onkoloji hastasıyım. Kolumda şişmeler oldu iki kere.İkisine de çok iyi geldi.Çok memnun kaldım.Karşılıklı olarak hastayı dinliyor, terkar çağırıp ilgileniyor.Baştan savma gibi bir durum olmuyor.Kendini çok güzel dinlememizi sağlıyor.Tedavinin nasıl olacağıyla ilgili bilgilendiriyor.Gitmek isteyenlere tavsiye ederim kendisini.


S

Ben hizmet verdiği hastaneye gelmiştim. Gayet güzel izlenimler edindik. Kendisinden çok memnunum.Omuzumda yırtık vardı.Terapi uyguladı Tuğba Hanım.Şu an tedavimiz bitti.Yırtık olduğu için iyileşmedi ama önceki durumdan daha iyiyim.Güleryüzlü ve hanımefendi biri.Kesinlikle herkese tavsiye ederiz kendisini.


G

Farklı bir doktora muayene olmuştum. Kollarımda kırık vardı. Beni fiziğe yönlendirdi.Çok daha iyi oldum.Tuğba Hanım iyi davrandı. Tatlı dilli, güleryüzlü biri. Bana karşı davranışları güzeldi.Her gittiğimde muayene ediyordu, güzel ilgileniyordu benimle.1 ay devam ettim.Tedavimiz bitti.Şu an daha iyiyim.


Ö

Bu bölgede aradığım tedaviyi gerçekleştiren hastaneydi. ESWT tedavimi gerçekleştiren profesyonel.İlgili,yönlendirmeleri güzel. Kibar,detaylı bilgi verir,açıklama yapar. Sorularıma cevap verdi detaylı olarak.Şu an için kısa bir süre bekleme aşamasındayım, kontrollerim devam etmekte.


A

Çok memnunum.Ben kendilerine tesadüfen gittim ama bir çok kişiden memnuniyetlerini duydum.Yaklaşık 6 aydır hastasıyım.Ben fibro miyalji dolayısıyla gidiyorum. Kontrollerim devam etmekte.Çok ilgili,insanı aydınlatıcı bilgiler veriyor, sıcak kanlı bir insan.


U

Tavsiye üzerine gittim.Trafik kazası geçirdim, omuzumda 3 parça kırıklarım vardı , alçıya alındı.3,5 ay alçıda kaldı, daha sonra fiziğe gitmem gerekti ve gittim.Doktorumdan ve tüm ekipten memnunum. 20 gün içerisinde açılmayan,kullanamadığım kolumu kullandım.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Bel fıtığı
  • Sırt Ağrısı
  • Boyun Fıtığı
Tümünü göster

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet