Son 30 gün içerisinde 142 profil ziyareti var

Adres

Küçükbakkalköy Mh. Bağlık Sk. Parlar Cihan İş Merkezi, No:2/4, Ataşehir , İstanbul
Tuğba Taşçı İç Hastalıkları Muayenehane (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

İç Hastalıkları Randevusu

Özgeçmiş

Hakkımda

1985 doğumlu Uzm.Dr.Tuğba TAŞCI 2003 yılında Lise öğrenimini Kırıkkale Fen Lisesinde tamamladıktan sonra 2009 yılında İnönü Üniversitesi Fakültesi Tıp...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Diyabet (Şeker Hastalığı)
 • Yüksek Tansiyon (Hipertansiyon)
 • Mide Hastalıkları
Tümünü göster

Bilinen diller

İngilizce

Hizmetler

İç Hastalıkları Randevusu


Küçükbakkalköy Mh. Bağlık Sk. Parlar Cihan İş Merkezi, No:2/4, İstanbul

Ücretler Hakkında

Tuğba Taşçı İç Hastalıkları Muayenehane

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
G

Bir baygınlık geçirdim geçen sene Ağustos ayında. Devlet hastanesine kaldırıldım ve zaten doktorum olan Tuğba Hanım derhal bulunduğum hastaneye gelerek müdahale etti. Acil olarak naklimi gerçekleştirdi ve hayatımı kurtardı. Her şeyime o bakıyor. Kalp kriziymiş baygınlığımın nedeni, iki damarım tıkalıymış ve akciğerlerimde de sorun varmış. Stend takıldı. Tuğba Hanım'ın en beğendiğim özelliği insanlığı. Dost canlısıdır ve kimseyi ayırmaz. Hastasına bu kadar iyi davranın bir doktor olamaz. Başıma gelen en güzel şey. Hala telefonla ulaşabiliyorum ve danışabiliyorum.

Uzm. Dr. Tuğba Taşcı

Ah canım hastam geçmiş olsun zor durumdu yaşadığınız. Sağlıkla uzun bir ömür dilerim.


E

Bir rahatsızlığım vardı ve henüz tanı konmamıştı. Bu süreçte ona başladım, gerekli tetkikleri yaptırdı ve gerekli birime yönlendirdi. Tedavi süreci boyunca da yardımcı oldu. Tuğba Hanım'ın takibi, güleryüzü ve ilgisi ile her anlamda on numara bir doktor. Romatoloji teşhisi kondu bana ve o buradayken böyle bir birim yoktu. Bu nedenle kendisine danışıyordum. Dönemsel olarak ilaç almam gerekiyordu. Bu ilaçlar yapılırken yanımda oldu. Her safhada takibimi yaptı ve çok memnun kaldım. Tayini çıktıktan sonra telefon aracılığı ile görüşmeye devam ettik.

Uzm. Dr. Tuğba Taşcı

Daha sağlıklı huzurlu günlere ulaşmak ümidiyle. Takibinize devam edeceğiz.


A

Guatr sorunumdan dolayı gittim kendisine. Çok güleryüzlü ve sıcakkanlı bir şekilde yardımcı oldu, sağolsun. Her gittiğimizde ilgilendi. İlaçlarımı daha da düzenledi ve takibe soktu. Kan tahlillerimi ve ölçümlerimi itina ile yaparak ilaçlarımı ona göre ayarlıyordu. Kendisini çok seviyorduk. Tayini çıkıp ayrılınca çok üzüldük.

Uzm. Dr. Tuğba Taşcı

Ben de sizleri seviyorum geçmiş olsun.


R
Konum: Tuğba Taşçı İç Hastalıkları Muayenehane Yüksek tansiyon , öksürük ve halsizlik

tuğba hanım babamın uzun zamandır (2.5/3 sene civarı ) düşürülemiyen ve düzene sokulamıyan yüksek tansiyonunu yaptığı muayene ve tetkikler sonucu 14/6 sevilerinde dengeledi . Kendisine babamı muayeneye götüreli 17 gün oldu ve babamın tansiyonu 10 gündür 14/6 sevilerinde . Ciğerlerinde su birikmesi vardı , nefes almakta zorluk çekiyordu , geceleri uyuyamıyordu onun içinde tedaviye başladı , ve şu an çok şükür geçen hafta yaptığı kontrolde ciğerlerinde su iyileşmişti . Babamda 15 gün öncesiyle kıyaslanamayacak şekilde kendini topladı . sözün özü biz çok memnun kaldık , hem ilgisinden hemde bilgisinden . Babam sürekli dua ediyor , bizde teşekkür ediyoruz .

Uzm. Dr. Tuğba Taşcı

Allah razı olsun sizden de. Sağlıklı bir ömür dilerim


N

Memnunum son derece.Şarköy'ün yarısı onu takdir etti.Zonadan 2 gözüm kapanmıştı,yara kafamda hala var.Önce Allah sonra Tuğba Hanım sayesinde kurtuldum,tamamen geçmesi 1 yıl sürüyor dedi.Gözümdeki tamamen gitti, kafatasımdaki de geçecek zamanla.Sıkıntıdan çıktığını söyledi.Çok memnunum, tedavim devam ediyor.Herkes çok memnun Tuğba Hanım'dan.

Uzm. Dr. Tuğba Taşcı

Ben de sizin gibi anlayışlı ve uyumlu hastalarımdan çok memnunum. Çok teşekkür ederim


M

Kemik ağrılarım vardı.Kemik erimesi için ilaç verdi,ağrılarım azaldı.Ayaklarımın altı karıncalanıyordu,yanıyordu, sonuç aldım tedavimden.Tüm Şarköy'ün hepsi memnun Tuğba Hanım'dan.Çok seviyoruz Tuğba Hanım'ı.

Uzm. Dr. Tuğba Taşcı

Ben de sizleri çok seviyorum. Sağlıklı günler dilerim.


F

Tuğba Hanım'ın verdiği tedavilerden çok memnunuz.Özellikle yaşlılarla o kadar çok güzel ilgileniyor ki bu yüzden kendilerini çok seviyorum.Baş ağrısı,sırt ağrısı, kaşıntı ve birçok tedavi için gittim.Çok memnun kaldım.Tüm tedavilerim olumlu sonuçlandı.Annemi ve babamı da götürdüm.Babamın ve annemin tedavisinden de memnun kaldım.

Uzm. Dr. Tuğba Taşcı

Çok teşekkür ederim ne mutlu bizlere size bir faydamız olduysa. Sağlıklı günler dilerim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1985 doğumlu Uzm.Dr.Tuğba TAŞCI 2003 yılında Lise öğrenimini Kırıkkale Fen Lisesinde tamamladıktan sonra 2009 yılında İnönü Üniversitesi Fakültesi Tıp...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Diyabet (Şeker Hastalığı)
 • Yüksek Tansiyon (Hipertansiyon)
 • Mide Hastalıkları
Tümünü göster

Deneyimler

 • Ağrı Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlama Merkezi
 • Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dahiliye Kliniği
 • Bingöl Devlet Hastanesi
Tümünü göster

Bilinen diller

İngilizce