Uzm. Dr.

Uğur Hatıloğlu verifiedCreated with Sketch.

Psikiyatri

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • E
  Konum: Dr. Uğur HatıloğluHizmet: Okb

  Okb için 2 sene önce görüşmüştük. Seviye seviye hastalığa karşı durarak büyük yol katettik. Kendisi mükemmel ötesi bir hekim, samimi, dost canlısı ve destekçi. Hep olumlu. Şifa bulacağınıza eminim.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • 1998 yılında Zonguldak TED Koleji'ni, 2004 yılında Hacettepe Tıp Fakültesi İngilizce Bölümünü bitirdi. Eğitimi sırasında Clinico Universitario Santiago'da 1 ay Radyoloji stajı yaptı. 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi'nden temel biyoistatistik, 2007-2008 yılları arasında Ankara Üniversitesi'nde Nöronal Histoloji, Embryoloji, Fizyoloji ve Anatomi eğitimi aldı. 2009 yılında SB Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı'nda ihtisasını tamamlayarak Psikiyatri uzmanı oldu. 2010 yılında Sarıkamış/Kars ve Erzurum'da askeri; 2011-2012 yıllarında Dörtyol/Hatay'da devlet yükümlülük hizmetlerini yerine getirdi. Kendi isteğiyle kamu görevinden ayrıldı. 2012-2013 yılları arasında Üsküdar Üniversitesi NP İstanbul Hastanesi'nde kapalı erkek katı servis sorumlusu ve 2013-2015 yılları arasında Üsküdar Üniversitesi Feneryolu Polikliniği'nde; 2015-2018 yılları arasında US Psikiyatri Enstitüsü'nde Psikiyatri uzmanı olarak olarak çalıştı. Eylül 2018 itibariyle kendi muayenehanesinde danışanlarını kabul etmektedir. Bilişsel davranışçı psikoterapi, şema terapisi, dinamik psikoterapi, aile ve çift terapisi eğitimleri bulunmakta olup anksiyete bozuklukları, depresyon, kişilik bozuklukları, takıntı-zorlantı bozukluğu, iletişim sorunları özel ilgi alanlarıdır.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  4 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • E
   Konum: Dr. Uğur HatıloğluHizmet: Okb

   Okb için 2 sene önce görüşmüştük. Seviye seviye hastalığa karşı durarak büyük yol katettik. Kendisi mükemmel ötesi bir hekim, samimi, dost canlısı ve destekçi. Hep olumlu. Şifa bulacağınıza eminim.

  • Kendisi 2yildir doktorum ankisiyete tedavisi gormekteyim bayagi yol katettim sayesinde kisilik olarakta mukemmel bir insan iyi bir dinleyici

  • S

   Uğur Bey'i Npsuam Feneryolu Polikliniğinden tanıyorum. Kendisi çok iyi bir hekim olmasının yanı sıra çok iyi bir insan. Kendi pozitif enerjisini danışanlarına da yansıtıyor. Herkese tavsiye edebileceğim bir hekimdir kendisi.Verdiği ilaçlar kendimi daha iyi hissetmemi sağladı. Sevgiler...

  • A

   Hatay Dörtyol Devlet Hastanesinde çalışıyordu. Ben 3. atağımı geçiriyordum. Bana sabır ve ilgiyle gerekli telkinleri ve tedavileri uygulayarak hayata dönmemi sağladı. Şimdi Dörtyol dan ayrıldı ve İstanbul'a gitti. Benim hayatımda çok önemli bir yeri vardı. Gittiği için kendi adıma üzgünüm. Allah ona selamet versin.