Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya Yelboğa

Psikiyatri

İstanbul 1 adres

6 görüş

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Doktor Muayenehanesi
İstanbul

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Özgeçmiş

6 hasta/danışan görüşü

Genel skor

S
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Ailede öfke problemim vardı. Hocam beni ve eşimi ayrı ayrı duzenli seanslarda dinledi. Sorunun kaynağını buldu ve oradan tedavi yoluna gitti. Reçete ettiği ilaç ve eşime telkinleri tam isabetle sorunu çözdü. Artık böyle bir problemim yok. Kendisine duaciyim

M

Şanslıyız çünki doğru yolda ilerliyoruz, bazen tökezleriz ve yardıma ihtiyaç duyarız....
Teşekkürler....

M

Hayata tutunmamı yeni bir dünya kurmamda bana cesaret veren ilgi ve alakasıyla. Gercek Bir doktorum diyen gözümde mesleğinde bir numara olan saygı değer doktorum emekleriniz için çok teşekkür ederim ben de bir öğretmenim artık :)))

Y

beni yeniden hayata döndüren doktor kendisi ile sivas asker hastanesinde tanıştım. hayatım değişti hewr türlü ilgiyi alakayı gösterdi o dönemlerde tbp yzb idi şu anda binbaşı olmuş tebrik ediyorum.

A

Hastasıyla yakından ilgilenen kıymetli bir doktor. Çok nazımı çekti teşekkür ederim kendilerine. Hastanede yattığım dönemlerde telkinleriyle moral verdi. Sağ olsun var olsun.

E

Karanlıktan aydınlığa doğru yürüdüğümü hissediyorum kendimdeki iyi olma yolunda ilk adımlarımı atmamdaki en büyük yol gösterici..... Teşekkürler....

Hata oluştu, tekrar deneyin

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

Sıkça Sorulan Sorular