Bu doktor musunuz?

94

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri:

  • Hamileliğimi öğrendiğim zaman hemen araştırma yaptım randevu aldım kendisinden bi kaç arkadasım önerdi.tekirdağa yabancı olduğum için pek fikir sahibi değildim. Muayene oldum kendisine yaklaşık 10 dk sürdü Zaten.gebeliğim ile ilgili hiç bir soru sormadı sadece usg ile baktı daha sonra ilaç yazmış bana hiç bısey sormadan açıklama yapmadan. Eşim almaya gittiğinde düşük ilacı yazdığını öğrendik ve kendım sağlıkçı olduğum halde bilmişlik yapmadım doktorumu dinleyeyim dedim ılacı kullandım ama aşırı bulantılarım oldu ilacı içememeye başladım cok zor günler geçirdim.doktorumu değiştirdim ve düşük ılacını neden kullandığımı sordu bende ilk gittiğim doktorum verdi bana herhangi bi kanama veya düşük tehditinden bahsetmedi dedim o da cok sasırdı ama maalesef kullanmaya başladığın için bu dönemde bıraktırmak tehlikeli dedi. Şuan boşuna bu ilacı içiyorum bulantı kusmadan günlük hayatımı yasayamıyorum.sizle paylaşmak istedim kimseye de önermiyorum .kendisine Allah Mecbur etmesin. hıc bir açıklama yapmadan nedensiz ilaç kullandırıp bana zaten zor gecen gunlerımi daha da zorlaştırdı !!!!!!!!!!!!!

    Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

  • doktorumuzu işyerinden bir arkadaşım tavsiye etti. çok güleryüzlü ve pozitif.onun sayesinde harika bir hamilelik geçirdim. insanın stresini alıyor ve rahatlatıyor.aşırı kuralları yok.tavsiye ederim

  • Hayatımın en güzel ve muhteşem varlığı Alp Demir'i tecrübeniz sayesinde hiç bir sorun ve stres yaşamadan kucağıma almamı sağladığınız için çok teşekkür ederim..

  • Hastaya yaklaşımı ve tanı üzerinde kişiye açıklayıcı konuşması ile pozitif bir doktor.