Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

1998 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ihtisasını tamamladı.


Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

3 hasta/danışan görüşü

Genel skor

N
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer

Doktor beye mutesekkirim 2017 yılında merdivenlerden düşüp ayagimi kırdım. Ayagim bilek ve kaval kemigi olmak uzere kötü kırıklar içindeydi iznini erteledi bayramimi evimde gecirmem için beni acil ameliyata aldi ve bugün çok şükür sayesinde ayaktayim. Çok yaşayın. Doktor bey iyiki varsınız. Tulin gulcek

C

hastasıyla samimi bir şekilde yakından ilgilenen, işini büyük bir ciddiyetle yapan, çağdaş bir anlayışla hastasını bir birey olarak gören, onun özel durum ve ihtiyaçlarını kavrayan, bilgilendiren, yardımcı olan, rahatlatan birinci sınıf bir hekim. teşekkürler. uğur çağlı

I

Bundan 3 yıl önce kırılan kolumu alçıya aldıran ve alçı çıktıktan sonra röntgene bakıp düzelmiş olduğna karar verip.. 1 yıl sonra kolumdaki ağrılar sonucu röntgen çektirdiğimde kemiğin eğri kaynadığını öğrendim 2 yıldır çektiğim acılar için kendisine çok teşekkür ediyorum.... !

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1998 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ihtisasını tamamladı.


Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar