Son 30 gün içerisinde 308 profil ziyareti var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Mansuroğlu Mahallesi, Çolakoğlu Plaza, 288/6 Sokak No:1 Kat:3 Daire:9 Bayraklı/ İZMİR, Bayraklı, İzmir
Uzm. Dr. Arzu Dalmış


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit, Banka Havalesi
0850 333..... Numarayı göster

Psikiyatri Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Öğretmen anne babanın çocuğu olan Arzu Dalmış, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. İzmir Kız Lisesi’ni bitirdikten sonra 1995 ...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Depresyon
 • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
 • Obsesif-Kompulsif Bozukluk
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı

Hizmetler


Mansuroğlu Mahallesi, Çolakoğlu Plaza, 288/6 Sokak No:1 Kat:3 Daire:9 Bayraklı/ İZMİR, İzmir

Ücretler Hakkında

Uzm. Dr. Arzu Dalmış

10 hasta yorumu

Genel skor

T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Uzm. Dr. Arzu Dalmış Psikiyatri Randevusu

Arzu hanımla ,bir yıl önce arkadaşımın tavsiyesi ile kaygı bozukluğu ve alkol sorunlarım için görüşmeye başladık.Tecrübesi ve bilgisiyle kısa sürede çok yol aldık.Keşke daha önce tanısaydım,görüşme günlerini iple çekiyorum.Her görüşme ayrı birşey katıyor bana.Arzu hanımı tanıdığım için çok şanslıyım


A

13 sene önce, kızımın ani rahatsızlanması üzerine Arzu Hanım'a ulaştım. Kızımın hastalığı; Bipolar (Duygu Durum Bozukluğu) idi. Hastahane'den çıkış sonrası 3 aylık periyodlarla kendisine kontrol muayenelerine gidiyor; kan tahlilleri yapılıyor ve sonuca göre, ilaç kullanım şekli düzenlenmekteydi..
Uzm.Dr. Arzu Dalmış hanım kızıma karşı çok ilgili idi. Onu ve beni dikkatlice dinler; gerekirse, gereken önerilerde bulunurdu. Doktor- hasta ilişkileri çok iyi düzeyde idi..
Uzm.Dr.Arzu Dalmış'ı çevreme kesinlikle tavsiye ederim.


A

13 sene önce, kızımın ani rahatsızlanması üzerine Arzu Hanım'a ulaştım. Kızımın hastalığı; Bipolar (Duygu Durum Bozukluğu) idi. Hastahane'den çıkış sonrası 3 aylık periyodlarla kendisine kontrol muayenelerine gidiyor; kan tahlilleri yapılıyor ve sonuca göre, ilaç kullanım şekli düzenlenmekteydi. Uzm.Dr. Arzu Dalmış hanım kızıma karşı çok ilgili idi. Onu ve beni dikkatlice dinler; gerekirse, gereken önerilerde bulunurdu. Doktor- hasta ilişkileri çok iyi düzeyde idi. Uzm.Dr.Arzu Dalmış'ı çevreme kesinlikle tavsiye ederim.


M

Bipolar bozukluk nedeniyle doktoruma başvurdum. Bana yaklaşımı çok samimi oldu, yüksek bir güven duygusu verdi ve benim rahatsızlığımda en önemli konu doktora güven, doğru teşhis, Ve isabetli tedavi yöntemleri ile beni yeniden hayata bağladı kendisine çok teşekkür ediyor ve şiddetle tavsiye ediyorum


E

Daha öncesinde Arzu Hanım'ın çalıştığı kurumda üzerinde de görüşme sağlıyorduk. Kendisinin özel poliklinik açtığını duyunca annem için devam etmek istedik. Kendisinden gayet memnunuz. Arzu Hanım gayet başarılı, iyi ilgili bir doktor. Kendisine uygulama üzerinden kolayca ulaşıp, telefonla iletişime geçebildik. Annemin uzun süreli tedavi süreci var. 5 yıldır tedavi görüyordu. Arzu Hanım'ın polikliniğinde devam niteliğinde ilk görüşme sağladık ve devam edeceğimiz için gayet memnunuz. Gelişmeler olumlu yönde oldu. Annem ilaçlarını kullanmadığı için tekrar görüşme sağlamaya başlamıştık. İlaçlarını kullanmaya başladı ve gayet etkili oldu.


S

Arzu Hanım'ı yaklaşık 7 yıl önce tanıdım çok kötü durumdaydım bilincim yoktu ses duyuyordum ve bilincim de yerinde değildi çok kötü durumdaydım Arzu Hanım sayesinde kısa sürede toparladım ilaçlarıma devam ediyorum. Uzak olmasına rağmen kendisini bırakmak istemedim işinde çok başarılı kullandığım ilaçlar çok iyi geldi kısa sürede toparladım. Ne zaman kendisine ulaşmak istesem ulaşabiliyorum hemen cevap veriyor. Kısa süreli atlattıysam bunu Arzu Hanım'a borçluyum.


Ş

Biz Arzu Hanım'dan hem bilgi hem davranış bakımından çok memnun kaldık. Kendisi çok iyi bir doktor yıllardır kardeşimin doktoru hiçbir sıkıntı yaşamadık kardeşim yatmak durumunda kalmıştı paranoid şizofreniydi şimdi olabildiğince iyi olumlu sonuçlar aldık tedavisinden ilgisinden oldukça memnun kaldık. Arzu Hanım'ı herkese tavsiye ediyoruz.


H

Arzu Hanım çok iyi bir doktor empati kurabiliyor hastalarıyla annemin bir rahatsızlığı vardı bizi hastanede kabul etmediler Arzu Hanım ilaçlarını düzenledi depresyon rahatsızlığı vardı kendini kaybediyor intihara kalkışıyordu hastaneye yatırdık Arzu Hanım kendisi ilgilendi annemiz düzeldi. Daha sonra annemiz ilaçlarını kullanmayınca aynı problemleri yaşamaya başladık Arzu Hanım'ı bulduk tekrar ilaçlarını düzenledi annem şu an günlük hayatına devam ediyor. Arzu Hanım hastayı çok iyi anlayabilyor başından savmıyor.


A

Biz Arzu Hanım'dan çok memnunduk burdan ayrıldığı için üzüldük. Bize çok faydası oldu çok yardımcı oluyordu çok ilgiliydi. Çok iyi bir doktor. Eşimin psikolojisi bozuktu Arzu Hanım kendisiyle çok güzel ilgilendi yazmış olduğu ilaçlarla iyi bir şekilde devam ediyoruz. Muhakkak Arzu Hanım'ı tavsye ediyorum iyi bir doktordur. Kendisine teşekkür ediyoruz selamlarımızı ileityoruz. İyi bir insan kendisi.


A

Öncelikle ilk karşılaması çok hoştu kendisi çok kibar çok canayakın bir hanımefendi hastalarını çok iyi dinliyor bütün dertlerine derman olmaya çalışıyor. Uygun ilaçları yazıyor tedavi boyunca takip ediyor. Çok memnun kaldım. Hastalığımın düzeldiğini görüyorum ve destek almaya devam ediyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Öğretmen anne babanın çocuğu olan Arzu Dalmış, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. İzmir Kız Lisesi’ni bitirdikten sonra 1995 ...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Depresyon
 • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
 • Obsesif-Kompulsif Bozukluk
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı

Deneyimler

 • Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

İlgili aramalar