Dr. Dt.

Ayşe Gökçen Sargın Durakoğlu

verifiedCreated with Sketch.

Diş hekimi, Protetik diş tedavisi

25 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 135 profil ziyareti var

2004-2009 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
25 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • B
  Konum: Ayşe Gökçen Sargin Muayenehanesi

  Geçen sene diş beyazlatma ve zirkonyum diş yaptırmak için komşumun tavsiyesi üzerine gittim. Daha önce çok diş hekimine gitmiştim fakat Gökçen Hocam kadar ilgili, güler yüzlü, işini titizlikle yapan doktora rastlamadım. Yaptığı dişler kendi dişimden farksız çok rahatım. Bugün de eksik dişime implant yaptırmak için muayene oldum, ilk fırsatta onu da yaptıracağım.

  Ayşe Gökçen Sargın Durakoğlu2018-05-23

  Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. İmplant tedavinizden de diğer işlemler kadar memnun kalacağınıza eminim. Sağlıklı günler dilerim.

 • D
  Konum: Ayşe Gökçen Sargin MuayenehanesiHizmet: Diş İmplantı

  Gökçen hanıma daha önce implant yaptıran bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. Ben de implant yaptırdım ve çok memnun kaldım. Kısa süren ağrısız bir işlem oldu. Hem kullandıkları implant çok kaliteli hem de işinde son derece uzman, kesinlikle tavsiye ederim.

  Ayşe Gökçen Sargın Durakoğlu2018-05-23

  Güzel yorumunuz için çok teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.

 • D

  Gokcen hocamizla bugun tanistim ve cok memnun kaldim. Cok ilgili herseyi tek tek açıklıyor...kesinlikle tavsiye ederim.

  Ayşe Gökçen Sargın Durakoğlu2018-02-10

  Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Sağlıklı günler..

 • G

  Kapı komşum olduğu için gittim.Dolgu yaptırdım Ayşe Hanım'a.Eşimin ve benim tek tercihimiz.Sıkıntısız bir tedavi sürecim oldu.Çok memnun kaldım.

 • M

  Dolgu,diş çekimi,alt üst damak tedavisi yarım damak yaptırdım.Çok memnunun.Diş çekiminde ve dolgusunda hiç bir ağrı sızı hisettmedim.Damak yapıldığında ağzımda yabancı bir cisim yokmuş gibi çok rahat bir şeklide kullanabiliyorum.Eli çok hafif.Bütün yakın dostlarıma tavsiye ettim.İhtiyacı olan herkese tereddütsüz öneririm.

 • N

  Daha önce bir kaç kez gittim.Kendileri tedavilerinde çok titiz hastalarına karşı çok samimi ve yardım sever.Nerdeyse Gökçen Hanım'ı bütün çevreme önerdim.İşinde çok başarılı.Taedavim çok başarılı oldu.Muayehanesi çok temiz ve hijyenik.Tavsiye üzerine gittim.Dişlerimin beyazlatılması ve genel rutin kontrol için tercih ettim.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.

 • D

  Güler yüzlü mükemmel bir insan gerek ilgisi ile gerek elinin hafifliği ile gerek hediye ve ikramları ile muazzam bir insan kendisi işini en güzel şekilde yapabilen özel insanlardan biridir. Kendisine sevgilerimi ve saygilarimi hiç bir zaman eksik etmem

 • B

  Tavsiye üzerine gittim.Benim için en önemlisi diş hekimi fobim vardı ve o konuda Ayşe Hanım bana çok yardımcı oldu.Tedavimi çok rahat sürdürdüm.Hala düzenli olarak kendilerine görünüyorum.Çok ilgili.Hastalığım dışında bir sıkıntım olduğunda kendileriyle görüşüyorum.Arkadaşlarımı da yönlendirdim ve onlarda memnun kaldılar.

 • E

  Kendisinden son derece memnum.Hem kendim için hemde çocuklarım ve yakın ailem için tek tercih ettiğim diş hekimi.Çok hassas bir şekilde ilgileniyor.Hastası için mümkün olan en iyi tedaviyi uyguluyor.Çocuklara olan yaklaşımı çok hasas ve açıklayıcı.Böylece çocuklar diş hekimi fobilerini yeniliyorlar.Kendi adıma da belkide kurtarılamayacak bir diş için uyguladığı tedaviyle sorunsuz devam ediyorum.

 • A

  Tesadüf üzerine gittim.Çalıştığım kurumumun anlaşmalı doktoru olduğundan gittim.Yaptığı tedavilerden memnun kaldım.2 çocuğuma diş çekimi,dolgu ve aynı zamanda bana da dolgu yaptı.Memnun kaldık.Aile doktorumuz.Tedaviden ve süreçten de memnun kaldık.

Hakkımda

Hakkımda

 • 2004-2009 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda doktora eğitimini tamamlayarak Protez Uzmanı ünvanını almıştır. 2010 yılından beri özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi - Diş hekimliği, 2004 - 2009
 • Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi - Protetik diş tedavisi, 2010

Makaleler

 • ZİRKONYUM DİŞ

  16 Kasım 2017

  Zirkonyum kaplamalar estetik uygulamalarda çok sık başvurduğumuz seçeneklerden biridir. Estetik sıralamada metal destekli porselenler ile tam seramikler...
 • Zirkonyum diş kaplamaları

  15 Kasım 2017

  Zirkonyum kaplamalar estetik uygulamalarda çok sık başvurduğumuz seçeneklerden biridir. Estetik sıralamada metal destekli porselenler ile tam seramikler...
 • Diş estetiği fiyatları

  15 Kasım 2017

  Gülümsemek iletişimin başlangıcıdır. Karşınızdakine olumlu bir mesaj vermenin en kolay yoludur. El sıkışırken, selam verirken, teşekkür ederken, hediyeleşirken...
 • Diş Sıkma – Gıcırdatma (Bruksizm)

  23 Ekim 2017

  Bruksizm alt dişlerin üst dişlere fonksiyon dışı sürtünmesi olarak tanımlanır. Dişleri sıkıp kenetleme şeklinde ve ya gıcırdatma şeklinde olabilir. Ülkemizde...

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Hayatım boyunca hep sağlıkla uğraşmak istemiştim ancak sadece bir kaç test isteyip bunların sonucuna göre ilaç yazmak bana pek de cazip gelmiyordu, hekimlik yaparken bir yandan da ortaya gözle görülebilir bir şeyler çıkarabileceğim bir dal olmasını istiyordum. üniversite tercihleri sırasında yaptığım araştırmalar sırasında diş hekimliğinin tam da istediğim şey olduğunu çünkü hekimlik-sanat -mühendislik üçlüsünü içerdiğini gördüm. ilk tercihim hacettepe diş hekimliği oldu ve çok severek okudum. sonrasında yine sanatın en etkin kullanıldığı, estetik işlerin yapıldığı protez (protetik diş tedavisi) alanını seçerek bu alanda doktora ve uzmanlık yaptım. şu anda geriye dönüp baktığımda kendim için çok doğru tercihler yaptığımı, işimi çok severek yapmak beni çok mutlu ediyor.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Diş hekimliğinde sadece doğru bildiklerinizi yapmak yetmez. yaptığınız şeyin doğruluğuna, gerekliliğine ve güzelliğine hastanızın da ikna olması gerekir. siz mükemmel bir diş yapmış olsanız da bunu kullanacak kişi beğenmediyse hiçbir değeri yoktur. bu nedenle hastanın istekleri, beklentileri dikkate alınmalıdır. mesela biz daha doğal görünsün diye dişlerde ufak düzensizlikler yapmayı severiz ama çoğu hasta bunları istemez bunu baştan konuşup ona göre planlama yapmak önemlidir. bir diğer zorluğu ise ağız gibi çok küçük bir bölgede mikron hassasiyetinde işler yapmaktır. bu nedenle çalışırken kafanızın rahat olması, işe odaklanabilmeniz çok önemlidir.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Bana mutsuz gelenleri mutlu bir şekilde uğurlamak, insanlara sağlık kazandırmak, gülüşüne dokunduğum insanların kendine güvenlerinin artması. bunlar bu meslekteki bütün yorgunlukları ve zorlukları unutturulabilecek şeyler bence.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Aslında bu tarz aklımda kalan çok hastam var. ama en çok dişlerin görüntüsü güzel olmadığı için gülmeye konuşmaya çekinen hastalarımın kocaman gülümsemelerle buradan ayrılmalarını sağladığım vakaların yeri ayrı. bazıları sonucu görünce mutluluktan ağlar, bazıları çığlık atar, bazıları fazla ses çıkarmaz çok teşekkür ederim diyerek gider ama ilk iş sosyal medyada yeni fotoğraf paylaşmak olur. bunların hepsi keyifli anılar olarak saklı kalır.