Uzm. Dr. Ayşegül Türkoğlu Pehlivanoğlu

Kardiyoloji

İzmir 1 adres

13 görüş
Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Port Medikal - Ayşegül Türkoğlu
Ataşehir mahallesi 8211/8 sk no:23 kat:1 daire:1, Çiğli, İzmir


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 17 yaşındaki çocuklar
Nakit, Kredi kartı

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

1973 yılında Erzincan'da doğdum. İlköğretimimi Almanya'da tamamladım ve sonrasında İzmir Bornova Anadolu lisesini bitirdim. Akabinde aile mesleği olan...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

 • EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 1998
 • EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ KARDİYOLOJİ. ANABİLİM DALI. 2004
 • İZMİR BORNOVA ANADOLU LİSESİ
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen Diller

 • Almanca,
 • İngilizce

Hizmetler


Ataşehir mahallesi 8211/8 sk no:23 kat:1 daire:1, İzmir

Ücretler Hakkında

Port Medikal - Ayşegül Türkoğlu

13 hasta/danışan görüşü

Genel skor

F
Doğrulanmış
Konum: Port Medikal - Ayşegül Türkoğlu Randevu

Ayşegül hocam alanında çok iyi ve çok ilgili bir hekim. Annemin yıllardır süren tedavi sürecinde dönem dönem ortaya çıkan burun kanama sorununu tansiyon ile ilişkilendirip başladığı tedavi ile çözüm bulmuştur..

M
Doğrulanmış
Konum: Port Medikal - Ayşegül Türkoğlu Randevu

Aysegul hn. Annemin doktoru ve daha once calistigi merkezden beri kendisi annemle yakindan ilgileniyor. Oldukca ilgili yardimci ve anlayisli bir doktor. Teshisleri tanilari dogru. Annemin sagligini kendisine emanet ettik, her konuda gorus sorup donus aliyoruz. Mukemmel bir doktor ve ilgili bir hekim. Yeni muayenehanesindeki ekip arkadaslari ve yardimci asistanlari da son derece ilgili ve hos gorulu. Kapidan girdiginiz anda sizinle ilgilenip yardimci oluyorlar, yaninizda surekli birileri sizinle alakadar oluyor, bilgilendirme yapiliyor. Temiz ve hijyenik bir ortam, hasta mahremiyetine ozen gosteriyorlar. Kesinlikle kardiyologtan daha fazlasi.

S

Ayşegül Hanım'a, bir doktor yakınımızın önerisiyle ulaştım. Yüksek tansiyon sorunum nedeniyle kendisine başvurdum. İlk tedavi sürecinde kalp ile ilgili sorunlarımı tespit etti; özellikle kalp kapakçığı sorununun tanısı belirleyici oldu. Doktorumun hastalarına içten yaklaşımı ve pozitif enerjisi en çok beğendiğim özellikleri. Tanılarının doğru ve anlaşılır olması da benim için önemli. Doktorumun önerilerini aileme ve çevreme sıkça iletiyorum ve tavsiye ediyorum.

N

Doktoruma, romatoloğum sayesinde ulaştım. Romatoloğum kalbimdeki üfürümü duyduktan sonra başvurmamı önerdi. Doktorumla yaklaşık 18 yıldır hastayım ve bu süre zarfında tedavimi her zaman en iyi şekilde planladı. İlk önceliği hastasına yaklaşımı ve hastalığı hakkında rahatlatıcı tutumu. Ayrıca iletişim kurmak için bir mesaj uzağınızda olması da büyük bir avantaj. Doktorumu kesinlikle tavsiye ederim. Bu kadar çok çevreme önerdiğim için eminim ki bulunduğum şehirden birçok hastası var.

G

Uzm.Dr. Ayşegül Hanım'a eşimin tarafında kalp öyküsü olduğu için ailecek 6 ayda bir kontrole gidiyoruz. Hepimizin rutin kontrolleri Ayşegül Hanım tarafından yapılmaktadır. Mükemmel bir doktor, biz Sarol ailesi olarak 2 oğlum, ben ve eşim Ayşegül Hanım'ın hastasıyız Allah eksikliğini göstermesin.

A

Sayın Dr. Ayşegül Türkoğlu Pehlivanoğlu Hanım ile tansiyon problemi yaşadığım dönemde, yaklaşık 15 yıl önce, bir doktor arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Daha sonra annem ve eşim de hastaları oldu. Eşim genel bir kontrol için başvurmuştu, annem ise kalp problemi nedeniyle. Ailem ve hatta arkadaşlarımın çoğunu da kendisine yönlendirdim. Branşıyla büyük başarı elde etmesinin yanı sıra insani duyguları da çok önde olan bir hekimdir. Güvenilir, literatürü yakından takip eden ve hiçbir ayrıntıyı şansa bırakmayan bir hekimdir. Kendisine minnettarım ve başarılarının devamını dilerim.

M

Doktoruma eşim aracılığıyla ulaştım. Covid sonrası ritim bozukluğu ve tansiyon nedeniyle başvurdum. Doktorumun uyguladığı tedavi sayesinde yaşantım normal bir şekilde seyrediyor. Doktorum, herşeyden önce hastasını yakından takip eder. Kendisiyle her an iletişim kurabilir. Pozitif enerji aktarır. Ayşegül Hanım'ı elimden geldiğince herkese önermeye çalışıyorum.

H

Kendisinden ben çok memnunum.İlgili ve alakalı davrandı, tavsiye üzerine gittim.İlk defa gittim, çok bilgili ve çok memnun kaldım.Tavsiye ederim.Ben kovit geçirdim.Bundan sonra şikayetim başladı.Sol göğüs ve kol ağrısıyla gittim.Yapılması gerekenleri yaptı.Doppler, ekg, ultrason,kan, idrar, tomografi yapıldı.Sırtım hariç her tarafıma bakıldı.Daha önce sağ bacağımdan varis ameliyatı olmuştum.Pıhtıdan dolayı şüphelendi.Çok şükür temiz çıktı sonuçlarım ve göğüs hastalıklarına yönlendirdi.

M

Ayşegül Hanım çok ayrıntılı ve alakalı bir şekilde testler yaptı.Anlayabileceğim tarzda bana bilgi verdi.İyi ilgi görmüş, muayene olmuş bir duyguyla yanından ayrıldım.Bana çok büyük güven verdi.Bu aralar kontrol amaçlı kendisine gideceğim.58 yaşındayım, kardiyoloji olarak genel kontrol amaçlı yapılması ve dikkat edilmesi gerekenler var mı diye gittim.Efor vs testleri yaptı.Mutlu ve huzurlu bir şekilde ayrıldım.Muayene oldum,gerektiği gibi benimle ilgilendi.

E

Ayşegül Hanım’la tanışmamız tavsiye üzerine olmuştu. Yıllar önce babamda muayene etti teşhis tedavi çok memnun başarılı olmuştu. Bende yüksek tansiyon rahatsızlığımda dolayı gittim. Çok memnunum hastayla iletişimi çok iyi güven veriyor ..çok ilgili bir doktor. İşinde uzman ..tedavi surecim boyunca ulaşılabilir olması ayrı güven veriyor. Buradan da teşekkür etmek istiyorum Kendimi şuan çok iyi hissediyorum. Bu konuyla ilgili rahatsızlığı olan eşime dostuma kesinlikle tavsiye ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1973 yılında Erzincan'da doğdum. İlköğretimimi Almanya'da tamamladım ve sonrasında İzmir Bornova Anadolu lisesini bitirdim. Akabinde aile mesleği olan...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

 • EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 1998
 • EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ KARDİYOLOJİ. ANABİLİM DALI. 2004
 • İZMİR BORNOVA ANADOLU LİSESİ
Tümünü göster

Deneyimler

 • İZMİR ÖZEL KENT HASTANESI 2005
 • TABDI BUCA TIP MERKEZI 2006
 • ÖZEL TINAZTEPE HASTANESİ 2010
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen Diller

 • Almanca,
 • İngilizce

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar