Necdet Batuhan Tamcı, Kardiyoloji İzmir

Uzm. Dr. Necdet Batuhan Tamcı

Kardiyoloji

14 görüş

Adres

Kazım Dirik Mah. 297 Sok. No:1 Bornova, Bornova , İzmir
Özel Ata Sağlık Hastanesi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: Özel Ata Sağlık Hastanesi Anjiyografi

Annem Semire Biskin çok değerli Batuhan Tamci doktorumuz tarafından iki kere anju olmuştur.Allah başımızdan eksik etmesin insanın hayatta karşısına çıkabilecek en iyi insan hakkını odeyemeyecegimiz iyilik meleği iyiki varsınız.Allah sizi korusun


A
Konum: Özel Ata Sağlık Hastanesi

Ben Alp Emre KOKOZ Amerika da yaşıyorum ve Pilotluk yapıyorum. Batuhan hoca yi teyzem vasıtası ile baska bir hastahanede anjiyo yaptirmak uzere randevum var iken tanidim ve gereksiz bir anjiyo ve sentten onun sayesinde son anda kurtuldum .
Ben ve ailem kendisini tanidigimiz icin kendimizi çok şanslı saydik ve çok mutlu olduk.
Mesleki genel bilgisine ,yaklasimina ,is etiğine,literatur takibine,dunyada olan tip gelişmelerine hakimiyetine ve en onemlisi adam gibi adam olusuna ,soruna yaklasimindaki zeka piriltisina hayran kalmamak elde degil.Soruna yaklasimi ile insana nasıl güven telkin ettigini anlatamam normalde benim çok ciddi bir doktor fobim olmasina ragmen ve zaman zaman doktorların karsisinda tansiyonum firlamasina ragmen Batuhan hocanın karsisinda tansiyonum mükemmeldi ve bu onun bana verdigi güven sayesindedir.
Iyiki varsin Batuhan hoca ve iyiki seni tanimisim...
Simdi kesinlikle eminimki Mustafa Kemal beni Turk hekimlerine emanet edin derken senin gibi hekimlerden bahsediyordur kesin.
Son olarak yurt disinda bazı senin gibi hekimler icin'' Tanrinin yeryüzündeki eli '' deyimi kullanılır sen bu tanımın vücut bulmuş halisin.
Kendim ve Ailem adina çok ama çok teşekkür ederim..
Alp Emre Kokoz


A

Ben,Alparslan Fıratlısoy.Batuhan Beyin hastasıyım.Kendisi,beni anjiyo yapmış olup,sağlığıma tekrar kavuşmama çok büyük katkısı olmuştur.İnsani vasıfları en üst düzeyde olan,güleryüzlü,cana yakın,sempatik,çok iyi bir insandır.Doç.Dr. olarak da çok profesyonel,başarılı,kaliteli bir çizgisi olup,değerli bir insandır.Allah,Batuhan Bey ve onun gibi insanları başımızdan eksik etmesin.Kendisine buradan,bir defa daha çok teşekkür ediyorum.


M

benim kolumu kurtardığı için doktor BATUHAN BEYE ve ekibine binlerce teşekkür ediyorum onun gibi bir doktor bulunmaz ALLAH hepinizden razı olsun


M

Ben mehtap Arslan Sayın Batuhan beyin hastası olan Sevim Arslan'ın kızıyım.Annem de kalp yetmeliği ve aynı zamanda kalp damarlarında tıkanıklık vardı.Bir çok farklı hastane ve doktorlara gittik fakat olumlu sonuç alamadık.En çaresiz bir dönemde Doktor Batuhan TAMCI adını duyduk.Muhteşem bir doktor annem sağlığına onun sayesinde yeniden kavuşmuştur.Kendilerine aile teşekkürlerimizi bildiriyoruz ve meslek hayatında başarılarının daim olmasını diliyoruz.TEŞEKKÜRLER SAYIN BATUHAN TAMCI.


Z

Annem zehra kilercioglun nun iyilesmesine vesile oldugunuz icin tesekkur ederim allah razi olsun.


E

babam anju yapıldıktan sonra kalp krizi geçirdi babamı hayata döndüren batuhan tamcı ve diğer doktorlara minnettarım sağ olasın batuhan hocam


M

Tire devlet hastanesi Kardiyolog Doktor Milyar Yakar , Acil servis ekibi ve Aysun Hanım hayata sayenizde yeniden tutundum. Batuhan Bey ve yoğun bakım ekibi tedavimi mükemmel şekilde tamamladınız.Hepinize minnettarım.


H

çok başarılılar.hepsini tebrik ediyorum.


M

tesekkur ederim hayatımı ona borcluyum


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş