Deniz Şimşek, Psikiyatri İstanbul

Uzm. Dr. Deniz Şimşek

Kaydet

Psikiyatri

23 görüş

Kaydet


Adres

Etiler M Nisbetiye C Etiler Apt
Nisbetiye, İstanbul

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Psikoterapi


Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Deniz ŞİMŞEK, lise eğitimini Turgut Özal Anadolu Lisesi'nde bitirmiştir. Ardından Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğit...

Daha fazla

Hizmetler


Nisbetiye, İstanbul

Etiler M Nisbetiye C Etiler Apt

23 hasta/danışan görüşü

Genel skor

A
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Kendisine panik atak rahatsizligim için gittim vitamin eksikliğinden dedi birçok tahlil yaptirdim ve vitamin kullandım işe yaramadı en sonunda başka doktora gittim şuan gayet iyiyim

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

N
Doğrulanmış
Konum: Etiler M Nisbetiye C Etiler Apt Yetişkin Hasta Psikoterapisi

Deniz abi ile tanışmadan önce çok kötüydüm,yüksek dozda ilaç kullanıyordum. Kendisi gaps diyeti yaptırarak,ilaçlarımı azaltarak,besin destekleri vererek ve psikoterapi ile benim 1.5 yıl içerisinde çok büyük yol almamı sağladı. Kendisi çok ilgili ve güleryüzlü. Kendisine her zaman her türlü şikayetimi danışabiliyorum,her zaman ulaşabiliyorum. Tüm yenilikleri takip ediyor,kendini geliştiriyor. Kendisi benim için doktordan öte bir yakınım gibi oldu.

E
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer

Deniz Beyin hekimlik mesleğinin hakkını veren biri olduğu çok net. Vücuttaki tüm sistemler birbiriyle bağlantılı ve Deniz Bey bütüncül tedavi yaklaşımını benimsemiş, bunun üzerine eğitim almış bir doktor . Ve öğrendikleriyle yetinecek bir doktor da olmadığını düşünüyorum. Daha faydalı olmak için kendini geliştiren, insanları aydınlatan bir doktor . Kendisine mesleğinin hakkını verdiği için çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum .

Z
Doğrulanmış

Deniz Bey'e gitmeden önce ayaklarım, sanki üzerlerinde buz kütleleri varmışçasına üşüyordu ve bu durum artık sinirlerimi iyice yıpratmıştı. Gittiğim Kalp-Damar doktorları bu hastalığın bir tedavisi olmadığını söyleyince depresyona girdim.Zaten geceleri uyuyamıyordum.Sabaha kadar evin içinde dolanıyordum.Bütün bunlar biraraya gelince yaşam enerjimi ve mutluğumu kaybettim.Sık sık ağlama nöbetleri gelmeye başladı.Oğlum Deniz Bey'e beni götürdü ve verdiği bitkisel ilaçlar sayesinde kısa sürede ayaklarımın üşümesi geçti.Bu arada GAPS diyetini de yapmaya başladım.Uykusuzluk sorunum da bitti.Artık uyuyabildiğim gibi rüya bile görüyorum.Eski neşeme kavuştum çok şükür.Yüzümün görüntüsünde bile olumlu anlamda düzelme var.Sanki daha bir canlandı.Deniz Bey'e her şey için çok teşekkür ederim.Tedavim devam ediyor.Çok daha iyi olacağımın inancıyla doktorumu herkese tavsiye ediyorum.
Sabriye AKIŞ

D
Doğrulanmış

Deniz abiyle 6 ay önce tanıstım internette okudugum tavsiyeler üzerine gittim ona. Daha önce ayrı zamanlarda 5 ay terapi bir bucuk yıl da ilac tedavisi gördüm sonuc alamadım. Deniz abiyle ilk tanıstıgımda anladım onun farklı oldugunu ve bana yardım edebilecegini. Bana umut verdi hicbir hastalıgın insana yapısmayacagını söyledi.terapi destegi icin mükemmel bir psikolog önerdi.deniz abi sıradan psikiyatrlardan cok farklı.ilac desteginden cok beslenmeye ve terapiye önem veriyor. İnsana güven veriyor, anlayısla dinliyor. Harika bir doktor ilerde ben de onun gibi bir psikiyatr olacagıma inanıyorum.Benim kendime deger vermemi sagladı ömrüm boyunca sana minnettar kalıcam Deniz abi .bundan sonra da bana yardım edebileceginden hic süphem yok:)

G
Doğrulanmış

Deniz Bey'le tanışmam çok uzun ve çok sıkıntılı bir dönemden sonra gerçekleşti.5 yaşında annesini kaybetmiş ve yaklaşık 15 sene üvey anne baskısına maruz kalmış, her türlü sıkıntıyı yaşamış ve ciddi derecede OKB sıkıntısına sahip bir bireydim.Kopuk kopuk, çok farkı zamanlarda yarım kalmış bir çok tedavi denemesi geçti başımdan.Hiç birinde sonuç alamadım.İnternette gezinirken nasıl oldu bilmiyorum ama kendisini buldum.İlk kapıdan girişimi hatırlıyorum.Umutsuz,sıkılgan,hayattan zevk alamayan ve ciddi derecede dışardan hastalık kapma obsessiyonu yaşayan ben , bu sefer birşeylerin değişeceği umuduna kapıldım.Yaklaşık 2 sene boyunca hiç aksatmadan verdiği her türlü tedaviyi uygulayarak süreci takip ettim.Deneme yanılma yöntemiyle farklı tedaviler dendedik.Kendisi şimdiye kadar hiç bir psikiyatrı doktorunda görmediğim B12, demir, homosistein testlerini istedi.Yardımcı tedavilerde bulundu.Ne zaman arasam, ne zaman yazsam her türlü cevap verdi veya yazdı. Hiçbir doktorumun cep telefonuna şimdiye kadar sahip olmadım.Bu da enteresan bir detaydı benim için. Bağırsaktan bahsetti,Gaptan bahsetti. vs. vs. her türlü uzatabilirim.Sonunda 2 yıllık tedavinin sonunda tüm korkularından arınmış, sağlıkla geleceğe umutla bakan bir bireyim.Sosyal hayatım tamamen normale döndü.Kendisine sonsuz minnettarım. Böyle değerli hekimlerin olması bana gerçekten umut veriyor.Dipnot olarak belirtmek istiyorum,kendisini daha önceden ne tanırım nede bilirim.Bu yazdıklarım sadece benimle aynı sıkıntıları yaşamış,yaşayan insanlara bir dost tavsiyesi niteliğindedir.Kendisine en derin saygı ve sevgilerimi sunarım. Gökhan.

E

Ben bir gece nefes alamayarak ve çarpıntıyla uyanmam sonrasında; Dr. Deniz Bey’e gittim. Aynı zamanda kardiyalog’ a gittim. Yapılan tetkikler sonucunda nabzımın olması gerekenin çok üstünde seyrettiği; bu nedenle de; ilaç tedavisi ile birlikte kilo vermem gerektiği belirtildi. Dr. Deniz bey, benden önce yaklaşık bir yıl kadar annemin doktoruydu ve halen de öyle. Annemin tedavisi sırasında Dr. Deniz Bey’in hastalarına yaklaşımı ile birlikte tedavi şeklini gördüm.
Dr. Deniz Bey, bana fizyolojine çalışmamız gerekli dedi ve kapsamlı bir tahlil istedi. Tahlil sonuçlarına göre; oldukça düşük olan, vitamin, minarelleri verdi. Ayrıca, tedavim için beslenmemi de tamamen değiştirmem gerekiyordu. Zira, bu çok önemliydi. Un ve şeker kesinlikle yoktu. Bunların yanında beslenmeye dair ek olarak yapılması gerekenler vardı. Deniz bey, çıkarken bana: kendine kendin bile inanamayacaksın dedi. Yorgundum, hep işlerden, stresden olduğunu düşünüyordum. Ben ne kadar iyi olabilirim demiştim kendi kendime. Bana her şeyi yazıp verdikten sonra ertesi gün sabah; dediklerini uygulamaya başladım. Vitamin , minarel, omega almaya başladım. Beslenme yönünden dediklerini yaptım.
Bir ay içinde; Deniz beyin dediği gibi ben kendi kendime inanamadım. İki ay sonrasında yapılan tahlillerde düşmesi gereken değerler de düşmüştü. Çarpıntı için aldığım ilacı, doktorum yarım doza düşürdü. Şu an ise çarpıntı ilacını bırakıyorum.
Bu arada benim yaklaşık 8 yıldır kaşıntı –alerjim vardı. Her gün olmasa da alerji için ilaç kullanıyordum. Şu an kaşıntım- alerjim yok.
Tekrarlayan fıtıklarım vardı, onlar da tedavi süresince iyileşmeye başladı.
Kısacası, ben Deniz Bey le devam ettiğim tedavimde; birden çok sağlık sorunum iyileşti ve iyileşmeye devam ediyor. Sağlıklı olmanın ne demek olduğunu da böylece öğrenmiş oldum.
Bir de kilo verdim . Bunlar 5 aylık süreçte gerçekleşti. Ancak, Deniz bey önceliğin sağlığım olduğunu söyledi.
Deniz Bey’e çok rahat bir şekilde ; whatsap ve mail yoluyla ulaşıp her soruma da cevap aldım. Halen de tedavime devam ediyorum. Tüm içtenliğimle Deniz bey ‘e teşekkür ediyorum.

S
Doğrulanmış

Daha önce hiç tavsiye yazısı yazmamıştım ama insanlara en doğru bilgiyi, aynı paydada buluşanlar veriyor sanırım. Biz de, Deniz Bey'e yazılan tavsiye yazılarından yola çıkarak, taa Paris'ten gelip çaldık kapısını. O'nunla tanıştığımız gün, hayatımızın dönüm noktası oldu. 18 yaşındaki kızımın yeme bozukluğu vardı. 8 aydır yaşadığımız kabus, Deniz Bey'le son buldu. Kızıma, yaşadıklarının geçici olduğunu, çözülebilecek şeyler olduğunu hissettirdi ve o güveni verdi.Daha sonra tüm tetkikleri yapıldı.GAPS diyetini uygulamaya başladık.Henüz bir ay gibi kısa bir süre olmasına rağmen, çok büyük yol katettik. O, hastasına bir dostun sıcaklığı ve bir uzmanın tecrübesiyle yardımcı oluyor.Kendisine her an ulaşıp bilgi alabiliyorsunuz. Zaman içerisinde, DENİZ ŞİMŞEK adının tüm Türkiye'de hatta dünyada tanınacağına inancım sonsuz. Mükemmel bir doktor, herkese tavsiye ediyorum .

G
Doğrulanmış

4 psikotik atak ve 4 hastane yatışı sonrası bipolar teşhisi kondu. Ömür boyu ilaç içmem gerektiği, başka tedavisi olmadığı söylendi. Araştırmalarım sonucu GAPS diyetine ve GAPS uyguluyan psikiyatrist doktor olarak da Deniz Bey'e ulaştım. İzmirden gittim kendisini görmeye. Beslenme düzenini tamamen değiştirerek ve gıda takviyeleri yle 5 ayda müthiş ilerleme kaydettik. İlaçlarım çok azaldı. Ayrıca kendisi mesaj yoluyla ,görüşme dışında da destek oldu bu süreçte. Hastalığın semptomlarını ilaçlarla bastırmak yerine hastalığı yaratan sebepleri ortadan kaldırarak gerçek tedavi arayanlar mutlaka Deniz Bey'e ulaşmalılar. Engin bütüncül tıp bilgisinin yaninda cana yakın insancıl tavırları insana ayrıca güven duygusu veriyor. Psikiyatrist arayışında olan herkese ilaçlardan medet ummadan önce mutlaka Deniz Bey'i görmelerini öneriyorum.

I

Gaps diyeti uygulayan bir hekim arıyordum internetten araştırınca Deniz hocayı buldum ve tedaviye başladım.Tedavim devam ediyor çok memnunum.Kendisi çok cana yakın çok insancıl ve çok yardımcı her an kendisine ulaşabiliyorsunuz sizinle ilgileniyor mutlaka tavsiye ederim

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Deniz ŞİMŞEK, lise eğitimini Turgut Özal Anadolu Lisesi'nde bitirmiştir. Ardından Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğit...

Daha fazla

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet
İlgili aramalar