Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (4)

Online Danışmanlık


Sigortasız hastalar


Banka Havalesi

Online Danışmanlık

Randevu

Aile Danışmanlığı +1 daha fazla

Yetişkin Terapisi


Uzm. Kl. Psk. Emine Aras
19 Mayıs Cd. 36A 34363, H.Göçmen Evi, Kat : 4 Daire : 4,, Şişli, İstanbul


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 16 yaşındaki çocuklar
Nakit

Randevu

Normal Randevu


Uzm. Kl. Psk. Emine Aras
19 Mayıs, Şemsettin Günaltay Cad. Çamlı Apartmanı Daire: 101/3, Kadıköy, İstanbul


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 16 yaşındaki çocuklar
Nakit, Banka Havalesi

Randevu

Bireysel Terapi


New İstanbul Psikolojik Danışmanlık
Bahçe Katı, Küçükbakkalköy Mah. Dudullu Cad. Brandium Residance R3 Daire 5, Ataşehir, İstanbul


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 16 yaşındaki çocuklar
Nakit

Psikoloji Randevusu

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online DanışmanlıkBahçe Katı, Küçükbakkalköy Mah. Dudullu Cad. Brandium Residance R3 Daire 5, İstanbul

Ücretler Hakkında

New İstanbul Psikolojik DanışmanlıkOnline Danışmanlık


19 Mayıs Cd. 36A 34363, H.Göçmen Evi, Kat : 4 Daire : 4,, İstanbul

Ücretler Hakkında

Uzm. Kl. Psk. Emine Aras


19 Mayıs, Şemsettin Günaltay Cad. Çamlı Apartmanı Daire: 101/3, İstanbul

Ücretler Hakkında

Uzm. Kl. Psk. Emine Aras


Bahçe Katı, Küçükbakkalköy Mah. Dudullu Cad. Brandium Residance R3 Daire 5, İstanbul

Ücretler Hakkında

New İstanbul Psikolojik Danışmanlık

Diğer Hizmetler


Online Danışmanlık19 Mayıs, Şemsettin Günaltay Cad. Çamlı Apartmanı Daire: 101/3, İstanbul

Ücretler Hakkında

Uzm. Kl. Psk. Emine Aras19 Mayıs Cd. 36A 34363, H.Göçmen Evi, Kat : 4 Daire : 4,, İstanbul

Ücretler Hakkında

Uzm. Kl. Psk. Emine ArasOnline Danışmanlık

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzman Klinik Psikolog Emine Aras hem yüz yüze hem online şekilde danışanlarına hizmet vermektedir. Maltepe Üniversitesi (İNG) Psikoloji bölümünü derec...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Maltepe Üniversitesi Psikoloji (ingilizce) Bölümü
  • Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans
  • Bilişsel Davranışçı Terapi
Tümünü göster

Deneyimler

  • Fransız Lape Hastanesi
  • Hümanite Psikiyatri Merkezi
  • Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Eski GATA)
Tümünü göster

55 hasta/danışan görüşü

Genel skor

Z
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Randevu

Emine hanımla haftada bir görüşüyoruz.Online seanslar hakkında ön yargım vardı ama hiçbir farkı yok. Arada istediğim zaman kliniğine de gidiyorum. İhtiyacınıza yanıt veriyor olması gözetildiğiniz bi süreçte olmanız güvende hissettiriyor. Hayatımda en önem verdiğim şey işimdir. Anksiyete ataklarım nedeniyle istediğim performansı gösterememeye başlamıştım. Öyle sıkışmış ve bunalmış hissediyordum, işe gitmek istememeye başlamıştım ve profesyonel birinden terapi almaya karar verdim. Emine hanım deneyimli ve iyi bir terapist. Henüz sürecin başında sayılırız ama terapiye onunla baslamış olmak güvende hissettiriyor. Her konuya hakim ve detaylı açıklamalar yapıyor. Hiç sıkılmadan, insan kendini özel hissediyor. Seanslarımızı iple çekiyorum. Eskisi gibi değilim. Anksiyete ataklarım çok hafifledi. Terapiye baslamayı düşünüyorsanız ertelemeyin ve güvenilir birini arıyorsanız kendisini tavsiye ederim.

M
Doğrulanmış
Konum: New İstanbul Psikolojik Danışmanlık Psikoloji Randevusu

Emine hanım'ı İnternette özgeçmişini okuyarak seçtim. Donanımı özgeçmişini çok beğendim gittiğimde beni güleryüzü ve sıcakkanlı şekilde karşıladı ben kendimi ifade etmekte yabancılarla konuşmakta zorlanan bir insanım ama kendisinin karşısında hiç zorlanmadım insanın halinden anladığını hissettiren bir aurası var sosyal kaygı ve depresyon üzerine çalışıyoruz haftada bir gidiyorum başladığım günden bu yana kendimi daha iyi hissediyorum ortamlara girerken tereddüt etmiyorum hiç öz güvenim arttı yataktan kalkmak artık çok zevkli, kendisiyle çalışmayı düşünüyorsanız tereddüt etmeyin alanında çok başarılı, sürece hakim, unuttuğum şeyleri terapide söylediğinde şaşırıyorum meğerse seansa hazırlanıp geliyormuş çok özenli çalışıyor

M
Doğrulanmış
Konum: New İstanbul Psikolojik Danışmanlık Psikoloji Randevusu

Terapiye başlamak konusunda çok kararsızlık yaşıyordum, Emine Hanım’dan randevu almaya karar verdim çok güleryüzlü ve iyi bir özgeçmişe sahip olması onu tercih etme nedenimdi. İlk seansa gergin gitmiştim ama kendisi o kadar profesyonel, candan ve samimi biriki uzun zamandır onu tanıyormuşum hissine kapıldım sayesinde. Sosyal kaygı ve ilişki problemleri yaşıyordum, kendimi tanımam konusunda çok yardımcı oldu. İnsanlarla ve öncelikle kendimle olan ilişkimde göz görülür bir fark hissediyorum, öz güvenimin artmasına, kendimi koşulsuz sevmem ve kabul etmemde desteği çok büyük. İnsanın kendi içi huzurlu olunca meğerse ilişkileride aynı şekilde oluyormuş insanlarla ilişki kurmakta zorlanmıyorum artık. Terapi hedeflerime tahminimden daha kısa sürede ulaştım yeni hedefler belirleyerek yola devam ediyoruz, kendisiyle bu süreçte ilerlediğim için memnunum, eğer sizde benim gibi terapiye başlamak konusunda kararsızlık yaşıyorsanız kendinizi bundan mahrum etmeyin derim.

A
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Yetişkin Terapisi

Emine hanımla tanıştığımdan beri gerçekten anlaşıldığımı, anlattığım konulara profesyonel yaklaşımı sayesinde benim de olaylara verdiğim tepkiler ve bakış açımın değiştiğini ve daha farkındalıklı bir şekilde bazı durumların üstesinden gelmeye başladığımı fark ettim. Mükemmel huzurlu enerjisi ve güzel yaklaşımıyla bu yolda bana eşlik ettiği için çok mutluyum.

G
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Terapiye başladığımda çok ön yargılıydım.Emine hanımı tanıdıktan sonra yanıldıgımı anlamam uzun sürmedi.Bendeki değişimi çevremdeki herkes fark etti. Terapiden sonra kendimi çok iyi hissediyorum.Tedavisinden çok memnunum.Basarilarının devamını diliyorum.

M
Doğrulanmış
Konum: Uzm. Kl. Psk. Emine Aras Şema Terapi

Emine Hanım ile yaklaşık 2,5 aydır seanslara devam ediyoruz.Bu süreçte çocuklukta kalan kırgınlıklarıma bakım vererek şimdiki yetişkin halimi iyileştirmek için çalışıyoruz.Şemalarım üzerine yaptığı tespitler ben de gerçekten bir farkındalık oluşturdu.Kendimde yüksek standartlar şemasını bugüne dek olmadığını düşünürken terapistimin yerinde soruları ile kendimde bu şemamı farketmemi sağladı.Seanslarımız Şema terapi ekolünün vermiş olduğu teknikler ile daha da bir zenginleştiriyor bu da benim iyileşmemi hızlandırıyor. (imgeleme tekniği vs.)

E
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Yetişkin Terapisi

Yaklaşık 1.5 yıldır Emine Hanım ile terapi sürecindeyiz. İlk başlarda terapiye başlarken birçok ön yargımı, pozitif ve rahatlatıcı yaklaşımıyla kırdı. Güvende hissettiğim bir ortam oluşturdu. Bu süreçte çok fazla ilerleme kaydettiğimi düşünüyorum. Kendi yaşamımda ve iç dünyamda çözemediğim sorunlar ve durumlarla ilgili her zaman yeni bakış açıları sunarak, bu durumlarla baş edebilen biri haline dönüşme sürecimde hep destek oldu.

B
Doğrulanmış
Konum: Uzm. Kl. Psk. Emine Aras Bireysel Terapi

Emine Hanım'la terapi sürecime başladığımda tanımlayamadığım bir mutsuzluk içerisindeydim. Yaklaşık 1 buçuk yıllık ve devam eden terapi sürecimde yönlendirmeleri ile kendimle ilgili birçok şey öğrendim, davranışlarımı ve duygularımı anlamak kendimi daha iyi hissetmemi sağladı. Emine Hanım hep çok özenli, dikkatli ve düşünceli. EMDR ve şema terapi alanlarından benim ihtiyacım olacak şekilde faydalanmamızın bu alanlardaki uzmanlığını ve danışanına verdiği özeni gösterdiğini düşünüyorum. Emine Hanım terapi ortamında güvenli bir alan yaratarak hayata daha güvenli yaklaşmamı sağlıyor. İyileşme ve gelişme sürecimde kendisi ilerlediğim için çok mutluyum.

H
Doğrulanmış
Konum: Uzm. Kl. Psk. Emine Aras Psikoterapi

Bakım verilmesi gereken alanları çok iyi tespit ediyor ve gelişimime etkisi çok büyüktür. Kendisiyle uzun bir yolculuğumuz olacağına inanıyorum ama herhangi bir endişem veya bu süreçle ilgili korku duymuyorum. Biliyorum ki kendi benim için en iyi olanı birçok açıdan ele almış şema terapi ve davranışsal kuramlarla çözümlemiştir. Bir şey daha eklemek isterim ki bu bence kendisiyle bir psikolog danışan ilişkisine daha çok anlam katıyor. Aramızda bir psikolog danışan sınırı var ama nezaketi üslubuyla yakınlığı hissettiriyor ki başarıları aldığı eğitimler bir yana bu pek çok psikologdan farkını ortaya koyuyor. Kendisiyle bu yolculuğa çıktığım için herhangi bir pişmanlık yaşamadım

M
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Emine hanım, kendi değerimi anlamama yardımcı olup, kaygılarımla başa çıkmamı sağladı. Şu an ki gelişimimden çok mutluyum ve en yakınımdakiler de bu durumun farkında. Kendim için yaptığım en büyük iyilikti.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular