Doç. Dr.

Ertuğrul Akşahin

Ortopedi ve travmatoloji

21 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 202 3434

Doç.Dr. Ertuğrul Akşahin Medical Park Ankara hastanesinde görev yapmaktadır. daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
21 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Medical Park Ankara HastanesiHizmet: muayne

  Şebnem Yıldız : Herşeyden çok değer verdiğim babam ayağındaki rahatsızlıkla ilgili kendi tercihi ile bir devlet hastanesinde 26 Mayıs 2016 tarihindeameliyat oldu.Sol dizine protez takıldı.İki ay rahat yürüdükten sonra meydana gelen ağrı sonucu ayağına basamaz oldu.Yapılan kontrol sonunda enfeksiyon tespit edildi.Uygulanan antibiyotik tedavisi sonunda hiçbir iyileşme olmadı.Ağrıların devam etmesiyle yapılan ikinci ameliyat sonunda enfeksiyonla ilgili aşırı bir iltihaplanma görülmediği için protez çıkartılmayıp yıkama yapılarak ameliyatın sonlandırıldığı bilgisi tarafımıza bildirildi. Aradan geçen uzun zaman sonra ağrı devam etti.Doktorla yapılan görüşme sonunda üçüncü bir ameliyatın yapılması gerektiği söylendi.Bizim artık ne doktora nede hastaneye güven ve itimadımız kalmadı. Yakın bir aile dostumuzun MEDİKAL PARK Hastanesinden 22 kasım 2016 tarihinde aldığı randevu ile DOÇ.DR .SAYIN ERTUĞRUL AKŞAHİN ile tanışıp kendisine bilgi verdik.Hocanın bizimle yaptığı görüşme sonucu bizde bıraktığı güven ve itimat ile tedavimizin MEDİCAL PARK HASTANESİNDE yapılmasına gönül rahatlığıyla karar verdik.Hocamızın çekilen röntgen vealınan kan tahlili sonuçlarımıza göre enfeksiyonun aşırı derecede ilerlemiş olduğunu tesbit ettiğinden hemen hastaneye yatışımız gerçekleştirildi.Ertesi günde yapılan ameliyatla protez çıkartıldı Hocamızın programına göre ilk etapta enfeksiyonun kurutulması için uzun süre gerekebileceğinden bu tedavinin Hasta-Hekim sabır sonucu başarılı olacağı bize anlatıldı.Biz hasta olarak üzerimize düşen görevi yaparak hocamıza yardımcı olmaya çalıştık.Karşılıklı gösterilen sabır neticesinde enfeksiyon olayı başarılı bir şekilde sonlandırıldı.( 27 Mayıs 2017) tarihinde yapılan bir ameliyatla protez takıldı. Şükürler olsun.Bizden emeğini esirgemeyen her türlü sıkıntımızda yanımızda olan üzüntümüzü ve sevincimizi paylaşan Sayın ERTUĞRUL AKŞAHİN sayesinde eski saglığına kavuştu.Kendisine minnet ve şükran duygularımızı iletirken Tanrıdan tüm arzularının gerçekleşmesini niyaz eder saygılarımızı sunarız..

 • Babamın kalçasındaki platin ameliyatını gerçekleştiren Ertuğrul Bey'e çok teşekkür ederim. Babam artık daha iyi yürüyebiliyor ve kendini daha sağlıklı hissediyor. Ameliyat sonrasında gösterdiği özel ilgili için de ayrıca teşekkür ederiz.

 • Ö

  Ertuğrul hocamla abimin menisküs ameliyatı sonucu tanıştık.Bende profosyonel voleybol oynuyorum maçta geçirdiğim ciddi bir yaralanmanın sonucunu Menisküs yırtığı olarak öğrendik 15 yaşında bir bayan sporcu olduğum için ameliyattan biraz çekiniyodum ama ertuğrul hocamın ilgisi ve bilgisi ile ameliyat olmaya karar verdim.Sağ diz menisküsüm dikildi bi çok doktor bana 7 ile 8 hafta basamazsın demişti ertuğrul hocamla 5.haftada yürümeye başladım ve 9.haftada tamamen spora yeniden döndüm.Ertuğrul hocama çok teşekkür ederim.Böyle bi rahatsızlığınız varsa özelliklede sporcuysanız kesinlikle gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.Herkese iyi günler. Öykü kumaş

 • Geçirmiş olduğum büyük bir trafik kazasından sonra iki taraflı kırılan kalçamı uzun süren bir ameliyat sonrasından başarıyla gerçeleştiren hocama çok teşekkür ederim

 • Öncelikle Ertugrul hocama tekrardan çok ama çok teşekkürlerimi iletmek isterim.Ortepedi bölümü söylenince Ertuğrul hocami kesinlikle oneririm. Güler yüzlü hastasını tam anlamıyla teslim alan ve yapılacak tedavinin en ufak ayrintisindan sonuna kadar ilgilenen mükemmel bi insan.benim ameliYatimdan önce gitmedigim hekim kalmadı diyebilirim her seferinde bi hap bi krem dediler tedaviyi Ertuğrul hocami tanıyana kadar kıkırdaktan düzensizlik vardı normal yuruyusumde kosmamda sıkıntı yoktu fakat 5 dk oturup kalktigimda ayağıma kesinlikle basamiyordum.iğne tedavisi fizik tedavi hap krem ne yapıldıysa iyilesmemde küçücük bi düzelme olmadı tek bi emar sonucu iyi bi analiz ve sonrasında ağrısız günlerim çok sukur.geç tanıdım benim için kayipti sizin için bi kayıp olmasın.Ertuğrul hocam işinin en iyisini yapmak için var.Herkese sağlıklı günler.

 • L

  Dirsek kırığı ile Medical Park Ankara Hastanesine acil olarak gittim. Ertuğrul Akşahin beyi daha öncede duymuştum . Ertuğrul bey Hastasıyla kesinlikle kendi yakını gibi ilgilenir.Uyguladığı tedavi ile iki ay gibi kısa bir süreç içerisinde dirseğim eski haline geldi . Aileme tavsiye ettim ve İhtiyacı olanlara da öneririm.

 • A

  Bir arkadaşımın önerisiyle gitmiştim. Çok mütevazi bir doktor ve hastasına değer verdiğini düşündürüyor. Sordugum sorulara net samimi yanıtlar alabiliyorsunuz. Dirseğimde kırık çıkık ve bağlarda kopma vardı. Ameliyat oldum ve %100 iyileştim. Ayrıca gece bile aradığımda ulaşabildiğim bir doktor. İlgisinden çok memnun kaldıgım için herkese tavsiye ediyorum.

 • N

  Eğitim ve araştırma hastanesine acil olarak kaldırıldığımda tanıştım Ertuğrul Hocamla.Daha sonra Medicalpark hastanesine gidince oraya gitmeye başladım. İnsani yaklaşımı çok güzel. Hastaları çok olsa bile bizzat tek tek ilgileniyor.Devlet hastanesinde de öyleydi. Gözlemlediğim kadarıyla bütün hastalarına ilgili davranıyor. Düşme sonucu humerus alt uç kırığı ve dirsek kırığı vardı ve ameliyat oldum. Benim kırığım zor bir kırık oldugu için şuanda tedavim devam ediyor. Gayet olumlu devam ediyor.Abime de Mersin de menisküs yırtığı teşhisi koyulmuştu ve ameliyat olması gerektiği söylenmişti. Ertuğrul Hocam'a geldi Mersin den ve ameliyata gerek olmadıgını tedaviyle geçebileceğini belirtti. Ameliyat olmaktan kurtardı ve kardeşim de çok iyi. Hem insani yönünden hem de bilgisinden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 • Ertuğrul hocamla bir halı saha maçında dirsegimin üzerinde düştükten sonra yaşadığım dirsekte radius ucu parçalı kırıği,çıkık ve bağ kopması şikayetleri ile tanıştım.Hekim Araştırmak için çok vaktimiz yoktu ve acil ameliyat olmam gerekiyordu hatta şehir dışında yaşadığım sakatlık sonrası ilk müdahalede buluna hekim kolumun artık eskisi gibi hiçbir şekilde olmayacağını söylemişti. Ertuğrul hoca ilk tanismamizda gerçekçi ve hasta psikolojisini anlayan yaklaşımiyla bizde güven oluşturdu. İyiki ertuğrul hocayı bulmusuz diye allaha Şükür ediyorum eskisi gibi olmaz denen kolum 6 ay geçmesine rağmen doğru müdahale ile suan çok iyi durumda. Ankaradaysaniz veya ankarada ortopedi alanında bi doktor arıyorsaniz gönül rahatliyla ertuğrul hocadan bi randevu alın ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız...

 • bende bir hekimim..yaklaşık iki yıl önce ciddi bir trafik kazası geçirdim..kalça kemiğim çıktı ve kalçamı kırdı,sinir basısı da cabası..özel bir hastanede acil ameliyat oldum ama işler yolunda gitmedi..ortopedinin en büyük ameliyatlarından olan bu durum ve sorun için ikinci bir problem yaşama şansı yoktu..derken o sırada ANK.EĞ.ARŞ. hstde çalışan ve butip ameliyatları yapan hatta eğitimini veren kişi olduğunu öğrendiğim ertuğrul hocama ulaştık..harika bi ameliyat geçirdim,yara yeri ve hastane enfeksiyonu olmaksızın taburcu etti beni..ve inanılmaz olan şu ki içeride iki adet plak ,on adet çivi var ama ben artık hangi kalçamın hangi tarafını kırdığımı ayırt edemeyecek kadar iyiyim..bu yaşadıklarımdan sonra teşekkürle geçiştirebileceğim bir durum yok ortada..hasta gönderiyorum ki zaten beni bilen hastalarım durumu görüp talep ediyorlar..ne desem az...

 • Ertugrul hocam size nekadar tesekkür etsem azdır 3 sene once ataturk hastanesınde doktorların bir daha spor yapman cok zor dedigi günü hatırlıyorumda iyiki sizinle tanısmısız iyiki siz ameliyat etmişsiniz beni simdi ayagımdan hiç ameliyat dahi olmamıs gibi spor yapabiliyrum elinize kolunuza saglık.

 • M

  Ertuğrul Hoca.
  Ne kadar teşekkür etsem çok ama çok azdır. Ondan Allah razı olsun. Benim sıkıntım on capraz bağı ve menisküs yırtığı vardı. Ameliyat oldum. Mükemmel başarılı geçti. Hocamız uzmanlık alanın da mükemmel bilen ve anlayan doktordur. Benim düşüncem bizim ülkemizde böyle hocalar oldukça doktorluk konusunda 1 numara oluruz. İnsanlık konusunda ise mükemmel bir kişiliğe sahip mütevazı hoşgörülü hastayı mutlu etmeye çalışan bir doktordur. Yani 10 numara bir insandır. Tekrar tekrar ondan Allah razı olsun. Eğer ortopedi ve trammatoloji yani eklem, spor yaralanması travma ve artroplasti konusunda anlayan iyi bilen araştıran doktordur. İnşaallah daha yüksek bir yerlere gelerek ismini daha çok duyurur. Geleceğin ve yüreğin güzel olsun hocam.
  SAYGI VE SEVGİLER...

 • E

  Mükemmel bir doktor onun sayesinde babamın ayakları yere basıyor kendisine kolaylıklar ve başarılarının devamını diliyorum onun gibi sadece hastayı iyi etmeyi düşünen,mutevaziliğiyle,ilmiyle herseyiyle dört dörtlük bir doktor. Sözün özü, Allah senden razı olsun hocam.Saygı ve sevgilerimle.

 • dilerim ki allah kimseye bizim yaşadığımız gibi üzücü bi kaza yaşamayı nasip etmez. ama şu da bi gerçek ki her şey insanoğlu içindir. eğer travmatolojik ve ortopedilik bi durumla karşılaşırsanız. kesinlikle ve kesinlikle Ertuğrul hoca bu ülkenin yetiştirdiği en iyi hekimlerden birisidir. kabus gibi günlerden bu ferah günlere gelmemizde çok büyük emeği olduğu için tekrar tekrar teşekkür ederim.

 • Ertuğrul hocamıza ne kadar teşekkür etsem azdır. Çok uzmanlık isteyen ve riskli olan omurilik ameliyatına girerek hastamızın başarılı bir ameliyat geçirmesine ve sağlığına kavuşmasına vesile olan hocamıza sonsuz şükranlarımı iletirim. Rabbim kimseyi o hasta durumlarına düşürmesin. Hocamız konusunun uzmanı bana göre tıbbı açıklamaları son derece anlaşılır. Manevi olarak da desteğini hiç eksik etmedi.

 • iş kazasından 4.üncü katta düşen ve kalça kemiğinde birden çok kırık tespit edilen babamı başarılı bir ameliyatla ameliyat öncesi ve sonrası moral motivasyonla 8 hafta gibi kısa bir sürede ayağa kaldırarak bir mucizeye tanık olduk. ülkemizde böyle hekimler ve en önemlisi insanlar olduğu için gurur ve sevinci bi arada yaşıyoruz. hocama ve ekibine binlerce kez teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

 • O

  Ben ankaradan orçun kumaş 18 yaşında milli güreşciyim. Ertuğrul hocama menisküs yırtığı ameliyatı oldum 3 hafta gibi kısa bi sürede koşabilicek düzeye geldim. Ertuğrul hocama ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

 • Ben ayşe çarpın 2012 de düşme. Sonunda kol kaslarimda hasar oldu ertuğrul hocanin başarılı amaliyti sonunda şimdi iyiyim veduaciyim şimdi dizimden amaliyat olacağım inşallah

 • F

  ben canakkale bigadan furkan kurt sporcuyum ertuğrul hocama 6-7 ay önce sol dızımden menısküs yırtığı ve kıkırdak nakli amilyatı oldum suan cok ıyım hiç bir sıkıntım yok tüm herkeze tavsiye eer ertuğrul hocama cok teşekkür edıyorum.

 • M

  dışkapı eğt arş hastanesinde çektirmiş olduğum mr dan sonra ankarada dolaşmadığım doktor kalmadı tüm doktorlar mr a bakmadan raporu okuyarak dğerlendirme yaparken ertuğrul hoca mr ı inceleyerek daha farklı bir sorunun olduğunu belirtti tekrarlattığı mr lardan sonra tahmin ettiği gibi başka bi rahatsızlık çıktı kendisine dikkatinden dolayı teşekkür ediyorum başarılar diliyorum harika doktor

 • Ü

  dizimde ön çapraz bağlar kopuktu ve ayak bileğimde kıkırdak zedelenmesi ve ödem vardı 2 ay önce ameliyat oldum ertuğrul beyden cok memnunum kendiisine cok teşekkür ediyorum herkesede tavsiye ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Doç.Dr. Ertuğrul Akşahin Medical Park Ankara hastanesinde görev yapmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Karabük Demir Çelik Lisesi

Deneyimler

 • 2000 -2005 yılları arasında Ankara Numune Hastanesinde ihtisas yaptım. 2005-2013 yılları arasında Ankara Numune Hastanesinde Uzman Doktor olarak çalıştım . 2013 yılında Doçent ünvanını aldım. 2013-2015 yılları arasında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesine Eğitim Görevlisi olarak çalıştım. 2015 Nisan ayından itibaren Ankara Medical Park Hastanesinde çalışıyorum.

Hastalıklar

 • Spor Yaralanmaları
 • Artroskopi
 • Omuz Artroskopisi
 • Diz Artroskopisi
 • Kalça Artroskopisi
 • Ayak Bilek Artroskopisi
 • Kıkırdak Sorunları
 • Tekrarlayan Omuz Çıkıkları
 • Omuzda Kas Yırtıkları
 • Ön Çapraz Bağ Yaralanmaları
 • Kırıklar
 • Travma Cerrahisi
 • Artroz
daha fazla