Adres

Şehit Osmanavcı Mah. 2649. Sok. No: 2 Eryaman (1.Etap), Etimesgut
Özel Eryaman Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
4 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
B
Konum: Özel Eryaman Hastanesi Kalca kırığı

1999 yılında annemi kalca kırığı ameliyati ile protez taktı.19 yıl annem sorunsuz yaşadı.bu sene ağrıları baslayinca hastaneye götürdük.prof.dr.lar 19 yıl nasıl sorunsuz yaşadın.ilk ameliyatını yapan dr.kim mükemmel bir iş çıkarmış dediler.Goksel hocam işinde çok uzman bir doktor.herkese tavsiye ederim.


Konum: Özel Eryaman Hastanesi Şiddetli diz agrisi

Menusküs yırtıgından hocama ameliyat oldum çok çok memnun kaldım çok ilgili bir doktor çok güven veriyor insana ayrica hastahanedende çook memnun kaldım doktorum ve hastahane personeli tarafından kendime çok deger verildi artik baska yere gitmem


K

halı sahada dizim ,diz yuvam ve kaval kemiğim kırıldı.2012 mayısta devlet hastanesine gittim.ordaki uzman çok zor bir ameliyat olduğunu ve trafik kazası mı olduğunu sordu halı saha diyince şaşırdı nasıl böyle olmuş dedi.müthiş derecede dizim şişti ayağım ve kasığım dahil morarmıştı.ankara veya istanbula götürülecektim.özel bir hastanede göksel hocanın olduğunu söylediler.kendisiyle görüştüm ve bana müthiş derecede güven verdi zaten şehir dışına çıkacak halim de yoktu.çok başarılı bir ameliyat yaptı.sakat kalacağım zannediyordum. şuanda hiçbir sıkıntım yok.en kısa sürede platinleride hocama aldıracağım.kendisine sonsuz teşekkürler.ne yazıkki çorum böyle bir hocayı kaybetti.


G

eşim kolunu kırdı. Ameliyat olalı yaklaşık 4 ay oldu. Ameliyat öncesi, sonrası, fizik tedavi süreci boyunca doktorumuzun bilgisi, becerisi, ilgisi bizi çok memnun etti. Her şey için çok teşekkürler. İyi ki sizi seçmişiz. İhtiyacı olan herkese doktorumuzu tavsiye ederiz :)


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet