Uzm. Dr.

Hasan Hüseyin Yıldız

Fiziksel tıp ve rehabilitasyon

96 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 978 profil ziyareti var

Uzm.Dr Hasan Hüseyin Yıldız Mehmet Toprak Hastanesi'nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon bilim dalında hastalarına hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
96 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • H
  Yer: Mehmet Toprak Hospital

  Dr hasan beyeŞiddetli boyun ve bel ağrılarım için gitim daha önce bu şikayetleirm için ilaç kullanmıştım fakat etkili olammıştı hasan bey muayene sonrası manuel tedavi uyguladı ve ağrılarım geçti ilgisi için teşşekür ederim

 • S

  Eşimin dayanılmaz boyun fıtığı ağrısıyla gittik kendisine. Daha önce hiçbir doktorun tespit edemediği skolyozu tespit etti ve tedaviyi buna göre uygulamaya başladı. Manuel tedavide gerçekten fayda gördük ağrıyla giren eşim ağrısız bir şekilde muayeneden çıktı. Kendisi işinde uzman bir insandır.

 • Yer: Mehmet Toprak Hospital

  Bel fıtığı teşhisiyle kendisine gittim. Kullandığım ilaçlar ağrılarimi geçirmediği gibi midemi rahatsız etti. İki alternatifim vardi. Belden ağrı kadral blokaj uygulaması ve fizik tedavi. Fizik tedaviyi seçtim.
  Dr. Hasan Hüseyin bey ilk muayenede manuel tedavi uyguladı ve ilk uygulamada büyük rahatlık hissettim.
  Akabinde fizik tedaviyle birlikte manuel tedaviye devam ettik.
  Benim gibi yada bel, boyun , omurga ağrıları yaşayan herkese tavsiye ederim.
  Öncelikle hastaya saygılı ve bilgilendirmesi gerçekten çok iyi, kendi hastaliginizi tanıyorsunuz, dolasıyla tedavi sürecini daha bilinçli geçiriyorsunuz.
  Manuel uygulamalardada anında sonucu görüyorsunuz.
  İlgi ve alakaniz için çok teşekkür ederim.
  Herkese hiç düşünmeden tavsiye edeceğim bir hekim.

 • S
  Yer: Mehmet Toprak HospitalHizmet: Normal Randevu

  kol ve boyun ağrısı başta olmak üzere genel vucut ağrılarım için hocama gittim.Hastaya yaklaşımı bilgilendirmesi ve tecrubesi mukemmel.Tahlil ve filimlerimizi yaptırdık ilaçlarımızı yazdı.Fizik tedaviye başlayacağız önce Rabbime sonra hocama güveniyorum

 • S
  Yer: Mehmet Toprak HospitalHizmet: Bel ağrısı

  Bel ağrısı nedeniyle Hasan Bey'e ulaştım. Manuel tedavi ağrı tepe noktasında iken rahat yürüyebilir hale gelmemi sağladı. Teşhis sürecinde detaylı bilgi vererek açıklama yaptı. Tüm fizik tedavi sürecinde takibi sürdürdü.

 • Yer: Mehmet Toprak Hospital

  Sırt ve boyun ağrılarım sebebiyle Hasan beye muayene olmak için gittim. Muayene sürecindeki ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Uyguladığı tedavi ve önerileri ağrılarımın sıfır noktasına gelmesinde etkili oldu. Gerçekten başarılı bir hekim, herkese tavsiye ediyorum.

 • O
  Yer: Mehmet Toprak HospitalHizmet: Bel Fıtığı

  1 sene boyunca artarak devam eden bel fıtığı şikayetim için özel bir hastanede önce ilaç tedavisi, ardından 15 seans fizyoterapi gördüm. Ancak tedavi sonrası ilk futbol maçımın ertesi günü belimden başlayarak tüm sol bacağımın uyuşmasıyla aylardır boşa kürek çektiğimi anladım ve alternatif tedavi yöntemlerini araştırmaya başladım. Bu arayışım sırasında manuel terapiye ve sevgili Hasan Hüseyin hocama ulaştım. İlk müdahalesinin ardından kendimi çok iyi hissetmeye başladım. Haftada bir 4 seans tedavi sonrasında ise tamamen iyileştim. 1 sene süren bel ağrısı ve aylar süren iyileşme çabalarından sonra tabiri caizse mucize gibi bir süreçle bel ağrısından kurtuldum. Maçlara da devam :)

  Hocamın her seansta MR raporlarımı detaylıca incelemesi ve baştan aşağı yeniden muayene etmesini çok taktir ettim. Ayrıca; sadece şikayetimle değil kendi dalına giren tüm sorunlarla ayrıca ilgilenmesi meslek etiği açısından örnek alınacak nitelikteydi.

  Bel fıtığı sorunu yaşayan herkesin hocamın mucize kelimesini sonuna kadar hak eden özel yöntemiyle tanışmasını dilerim.

 • M
  Yer: başka bir yerHizmet: Diz kapağı çevresi ağrısı

  Aylardır çekmiş olduğum, diz kapağımın çevresindeki ağrılar. Adım atamaz halde idim, ayağım çoğu zaman kilitleniyordu. Bu zaman zarfında çeşitli doktorlara göründüm, farklı farklı tanılar konuldu ve denilenleri yapmama rağmen herhangi bir ilerleme olmadı. Ne zaman ki Hasan Hüseyin bey ile karşılaştım, o zaman doğru tanı ve tedavi süreci sonucunda özetle tüm sorunlarımdan kurtuldu.
  Benim için en önemli olan, beni rahatsızlığım ile tanıştırması oldu, bana sonunda rahatsızlığımın ne olduğunu söyledi ve ben de en nihayetinde öğrenmiş oldum. Öncesinde, bel fıtığı, kireçlenme v.s gibi tanılar konmuştu. Bana fizik tedavi uygulattı. Fizik tedavi ünitesindeki görevlilere de ayrıca teşekkür ediyorum. Şu an itibarı ile gayet rahatım, doktorumun tavsiyelerini dinliyorum. Zaman zaman buradayım dese bile ağrılarım kaybolmuş durumdadır. Beni sağlığıma kavuşturan herkese tekrar tekrar teşekkür ederim.

  Saygılarımla,
  Mustafa Aksu ( Dayı )

 • Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Normal randevu

  Hasan beyi iyiki tanımışım diyorum çünkü hayatımda bu kadar hasta ile ilgilenen,her daim takip edip sanki kendi ailesiymişsiniz gibi sahip çıkan bir tane daha doktor inanın bulamazsınız.her konuda çok bilgili ve deneyimlidir.kesinlikle doktor doktor gezmeden mutlaka gidip görüşün ve ne demek istediğimi gerçekten anlayacaksınız.şuan sayesinde çok daha iyiyim tekrar tekrar teşekkür ederim,iyiki varsınız Hasan bey.

 • S
  Yer: Medicana Bahçelievler Hastanesi

  Belimde ve boynumda fıtık ile yıllardır mücadele verirken yaklaşık 2-3 aydır sağ omuzumda varolan sorun nedeniyle kolumda oluşan ağrılar ve ciddi hareket kısıtlılığı hayatımı iyice zorlaştırıyordu. Hem ağrılara dayanamıyor hemde sıradan ihtiyaçlarımı karşılayamıyor ve uyuyamıyordum. Gecem gündüzüm birbirine girmişti. Bir sürü emar film vs çektirip doktor doktor gezdim sorunun ne olduğunu bir türlü anlayamıyordum! Her gittiğim doktor başka birşey söylüyordu. Biri kolunu oynatma, yorma, buz koy şu ilacı iç derken ağrılar hafiflemeyince gittiğim diğer doktor oynatmalısın ayrıca şu hareketleri yapmalı ve şu ilacı içmelisin vs diyordu. Artık ne yapacağımı şaşırmıştım ve ağrılarım iyice de artmıştı ki gene çaresizlik içerisinde yaptığım araştırmalar sonucu Doktor Hasan Hüseyin Yıldız’a gitmeye, şansımı bi kere daha denemeye karar verdim. Doktor Bey’in odasına girer girmez şöyle böyle diye anlatmaya başladım ve baktım ki ilk defa bir doktor bana emar görüntülerimi gösterip açıklama yapıyor. Çok şaşırdım bugüne kadar bir sürü emar çektirmişliğim var ama ilk defa görüntüler üzerinden göstererek konuşan bir doktor vardı karşımda! Sonra beni muayene etti, sorunlu, ağrılı bölgeler üzerinde konuştuk ve Doktor Bey’in uyguladığı yöntemle ağrılarım geçmeye başladı. Resmen şok oldum, inanamadım! Nasıl olurdu bu yaa yıllardır çektiğim bel ve boyun ağrım neredeyse yoktu. Hatta kulunç ağrılarım bile! Aylardır yok şöyle yok böyle diyen doktorların bi türlü bana açıklayamadığı, tanısını bile tam olarak bilmediğim Omuz ve kol ağrım bile yok olmuş, diplerde olan yaşam kalitem bir anda yükselmişti. Odaya girerken ki ağrılarım uçmuştu sanki!!! Hasan Bey gerçekten işini çok iyi bilen ve de severek yapan, insan dostu bir doktor bencee!! Çevremde gördüğüm herkese anlatıyorum neredeyse bir hafta oldu kendisine gideli vee yeniden doğmuş gibiyim. Biri bana anlatsa belki inanmam ama ben bunu yasadım ve gördüğüm için herkese tavsiye ediyorum.

 • Y
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Manuel Terapi

  Eşim için bel fıtığı teşhisi kondu. 1 adet fıtık patlamış, 3 adet fıtığın da patlamak üzere olduğu söylendi. Neticesinde fizik tedaviye başladık. Fizik tedavi süresince eşimin ağrıları daha fazla arttı. Artık fizik tedaviye dahi gitmek istemedi. Araştırmalarım neticesinde Hasan Hüseyin hocanın ismine ulaştım ve Medicana Hastanesinden randevu aldık. Gittiğimiz ilk gün çektirmiş olduğumuz MR CD’sini yanımızda götürmüştük. CD’yi bilgisayara takıp patlamış olan ve patlamamış diğer diskleri görüntüler üzerinden bize tek tek ifade etti. Patlamamış olanların sağlam olduğunu patlayacak seviyede olmadığını ifade etti. Sonrasında manuel terapi uygulaması gerçekleştirdi. Allah kendisinden razı olsun eşim o dakika orada tüm ağrılarından kurtuldu. 1 hafta sonra kendisne tekrardan kontrol muayenesi olmamızı önerdi. Tüm bu muayene ve işlemler için bize yaklaşık 40-50 dk zaman ayırdı, tüm özeni ile bizle ilgilendi. Ancak biz giderken ağrıların bir daha olmayacağını ancak yine de görmek iatediğini ifade etti. Gerçekten 1 hafta boyunca bir an bile olsun eşim ağrı çekmedi. 1 hafta sonunda kontrol muayenesini yaparak hiçbir sıkıntısının olmadığını, tekrar bir manuel terapiye ihtiyacımız olmadığını söyleyerek geçmiş olsun dedi. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunmayı borç biliriz. Sihirli elleriyle tek bir seansta eşimin tüm ağrılardan kurtulmasına vesile oldu. Hocam eğer bu yorumları siz de okuyorsanız allah o sihirli parmaklarınıza hiç zeval vermesin inşallah. Herşey gönlünüzce olsun. Allah sizlerden razı olsun. Sevgili şifa arayan insanlar eğer bu dertlerden muzdarip iseniz muhakkak bir randevu alarak Hasan Hüseyin hocaya muayene olmalısınız. Allah herkese şifalar versin inşallah.

 • I
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Boyunda ağrı,köprücük kemiğinde kayma

  Boyunda ağrı sebebiyle kızım tedavi olmuştu.kısa sürede ağrılarından kurtulduğunu görüce bende karar verdim. Yaklaşık birbuçuk sene önce sağ köprücük kemiğimde kayma oldu.bu yüzden boyun ağrıları,omuz ağrıları,sırt ağrıları çekiyordum.ikikez değişik hastanelerden randevu aldım şikayetimi anlatmak için sağ kolumu çevirerek ağrının yerini belirtmek istedim ama doktorla aramda iki metre mesa olduğundan sadece dinledi,sonrada yanındaki misafiri ile sohbete devam etti .bu arada ikide ilaç yazdı.aradan iki ay daha geçti ben ağrılarımla başbaşa kaldım,taki Hasan Hüseyin beyi tanıyana kadar.sihirli elleri ile bir dokunuşu yetti .Verdiği ilaçlar ve manüel müdahalelerle bir haftada ağrılarımdan kurtuldum.Ellerine sağlık sn.Dr.Hasan Hüseyin Yıldız hocam.

 • G
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Spor yaralanması, sırt ağrısı

  4 yıl önce pilates yaparken yaşadığım bir talihsizlik neticesinde kasım yırtıldı. Ardından yırtılan bölgede güçlü ve inatçı bir sertlik oluştu. O gün bugündür yaşadığım süreçte birçok fizik tedavi ve ortopedi uzmanına gittim. Şikayetimi anlayan, bir tedavi yöntemi sunamamak bir yana bizzat açıklamama rağmen anlayamayan, daha bakmadan geçebilir de geçmeyebilir de diyen doktorlar oldu. Yarım kalan tedaviler oldu vs. derken açıkçası birkaç uzman ve terapistin yardımı dışında kendi kendimi tedavi etmeye çalıştım diyebilirim. Ben de yaşadığım bu spor yaralanması öncelikli olmak üzere ve sırtımdaki ağrılar için Hasan Hüseyin Bey’le tanıştım. Keşke daha önce tanışma imkanım olsaydı. Kendisi bu konuda beni en ince ayrıntısına kadar muayene eden ve böylesine farklı ve etkili bir tedavi geliştirebilen tek doktordur. Uyguladığı tedaviler bir yana alıştığımız doktorlardan çok farklı. Tüm bu yaşadığım süreci anlatırken beni sabırla dinleyen, soru sorduğumda geçiştirmeyen, anlaşılır biçimde cevap veren, güleryüzle karşılayıp uğurlayan, gerektiğinde özverili davranan mükemmel bir doktor bence.

 • E
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Normal randevu

  Hastaya yaklaşımı, ilgisi ve bilgisiyle mükemmel bir doktor. 27 yaşındayım ve yaklaşık 5aydır boyun fıtığı sebebiyle ağrıdan boynumu tutamiyordum. 2 tane beyin cerrahına muayene oldum ve acil ameliyat dediler. Ameliyattan korktuğum için son çare olarak buradaki yorumlar ile Hasan Hocamı buldum ve iyiki de kendisine muayene olmuşum. Umutsuz bir şekilde gelmistim ancak tedavimin 2.ayındayım ve ağrılarım çok azaldı. Sol kolumda ciddi bir uyuşma vardı. Doktor beyin uyguladığı manüel terapiyle kolumun uyuşukluğu tamamen geçti. Ağrılarımda gün geçtikçe azalıyor. Boyun ve bel fıtığınız varsa ilk muayene olacağınız kişi kesinlikle Hasan Bey olmalıdır. Keşke her hekim sizin gibi olsa .Beni tekrar eski sağlığıma kavusturdugunuz için çok teşekkür ederim.

 • Y
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Boyun Fıtığı ve Ağrısı.

  Merhaba,
  Boyun fıtığı ve ağrısı şikayetimle Medicana Bahçelievler Hastanesi'ne gittim. Dr.Hasan Bey ile ilk defa tanışıyorum. Ama iyiki de tanışımışım...
  Hastalığımın tedavisinde uygulamış olduğu manuel maniplasyon ve kuru iğneleme tedavisi son derece başarılı.Bu tedavi süresince ve sonrasında sağlığıma kavuştuğumu ve şikayetlerimin yok denecek kadar azaldığını belirtmek isterim. Neticede bu tedavinin tarafımca olumlu geçtiğini ve memnuniyetlerimi bildiririm.
  Şu an kendimi daha rahat ve huzurlu hissediyorum. Sayın doktoruma bir kez daha teşekkür ediyorum..

 • T
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Boyun fıtığı,migren

  Yıllardır boyun ve baş ağrılarından muzdaribim. Birçok doktora gittim ama sonuç alamadım.Manuel terapi alanında gerçekten uzman,bilgili,hastasına karşı kibar,sohbet eden ,rahatlatan (ki bu özelliklere sahip doktor bulmak zor malesef) müthiş bir doktor.Eğer ameliyat teşhisi verildiyse öncesinde muhakkak Hasan Bey in görüşünü ve tedavisi alın derim. Tesadüf bilmiyorum ama manuel terapi ve kuru iğneleme ile hyvn korkumu bile yendim diyebilirim.Kendisine sevgi.saygı ve teşekkürlerimi iletiyorum..

 • A
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Bel, boyun, diz ağrısı

  Merhaba, Sayın doktorumuza genel vücut özellikle de diz ağrısı şikayetlerimle başvurdum. Açıkçası MR ister, bir reçete yazar, gönderir gibi klasik bir beklenti içindeydim. Manuel tedavi de pek inandırıcı gelmiyordu. Biraz çekinerek de olsa doktorumuzun manuel tedavi uygulamasına müsaade ettim. Şu an da inanılmaz derecede iyi hissediyorum ( henüz reçete ettiği ilaçları almadım bile:) Kendisi son derece saygılı ve naif bir insan ..İyi ki de kendisine ulaşmışım. Herkese tavsiye ederim..

 • A
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Normal randevu

  Merhaba öncelikle doktor'um Hasan Hüseyin yıldız hocam'a çok teşekkür ediyorum. Ben tavsiye üzerine geldim bel fıtığı boyun fıtığı fizyomiyalji hastalığı olan bir kişiyim hayat kalitem çok düşmüş psikolojikmende çöküntü içerisindeyken mücize gibi hayatıma dokundu artık benimde bir umudum var inanıyorum iyileşicem diye.Her sabah terapi gibi tüm yorumları okuyorum.Bana yorumlar çok iyi geldi çünkü doğru karar verdiğimi biliyorum. Allahın ve Hocamın sayesinde bende iyi olucam şimdiden iyileşme sürecine girdim zaten dahada iyi olucam. Tekrar sonsuz teşekkürler hasan by iyiki varsınız.

 • 5
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: BOĞUN VE SIRTTA FITIK

  Yaklaşık 5 yıldır birçok hastanede farklı doktorlara muayene oldum hepsi artık dikkat ederek yaşayacaksın deyip 25 gün fizik tedavi ve bolca kas gevşetici verip tedaviyi sonlandırdılar.Tam durumu kabul ettim,ağrılar artınca Hasan Beye gittim MR sonucuna göre uyguladığı fizik tedavi + terapi sonrası ağrılarım yok denecek kadar azaldı kendisine samimiyetinden çok teşekkür ederim.

 • A
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Normal randevu

  A.A
  Merhabalar 2 yıla yakın bir süredir fibromiyalji tedavisi görüyordum gittikçe artan ağrılar yükselen ilaç dozları ve yan etkileri.. Hasan beyle tanışana kadar.... profosyonel hastalarına samimiyetle, sabırla, güven vererek ilgilinen gerçek bir hekim. Beni ıstırap veren ağrılarımdan kullandığım ağır ilaçlardan kurtaran doktoruma bir kez daha teşekkür ediyorum..

 • N
  Yer: Medicana Bahçelievler Hastanesi

  Öncelikle çok teşekkür etmek istiyorum bir çok doktora gittim ancak omuzumdaki ağrılarım geçmedi artık bu ağrıya alışmam gerek diyip umutsuzluk içimde gittim Hasan Hüseyin beyim tedavisi sayesinde tedavinin başında olunmasına rağmen ağrılarım hissedilir şekilde azaldı çok memnunum umudunuzu kaybetmeyin Hasan Hüseyin beyin profesyonel ellerinde çare bulabilirsiniz

 • Y
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Bel Fıtığı

  Belimdeki rahatsızlıktan dolayı hastaneye gittiğimde doktor oldukça güleryüzlü ve ilgili bir şekilde ilgilendi ve gün sonunda çektirdiğim MR sonrasında yaptığı birkaç tedavi ile hiçbir ağrım kalmadı ve şuan bile gerçekten belim çok iyi bir durumda.Kendisine çok teşekkür ederim.

 • F
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Siddetli bel ağrısı

  min varlığından habersiz siddetli bel agrisi ile hastaneye gittim tesadüf hocam ile tanıştım kapsamli bir sekilde ilgilendi ameliyatlik olan agrima sihirli dokunuşlar ile çare buldu mutlaka şiddetle tavsiye ediyorum hic bir yol mesafe az değildir kesin çözüm hasan hüseyin yıldız

 • S
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Boyun, omuz, kol ağrısı

  Yaklaşık 4 aydır şiddetli bir şekilde omuz, kol ağrısı çekiyordum. İnternette araştırma yaptım ve Hasan Hüseyin Bey'in ismini gördüm. Hakkında yapılan yorumları okuyup gitmeye karar verdim. Çok memnun kaldım. Yapılan tetkikler sonrası uyguladığı tedavi büyük ölçüde rahatlamamı sağladı. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir doktor.

 • A
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Normal randevu

  Oncelikle hocam çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakadan dolayi annem romatizma hastası olduğundan yuruyemiyordu hocamin sayyesinde şimdi ağrıları dindi yuruyemiyordu şimdi rahat rahat yürüyor hocama allah razı olsun herkese tavsiye ederim

 • N
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Vertiğo

  Vertigo tedavisi için gitiğim, doktorumla uyguladığımız tedavi sonucu baş dönmelerine veda ettik...Benim gibi sorunu olan hastalara kesinlikle gitmelerini tavsıye ediyorum.Çok teşekkür ederim hocam ilginiz alakanız ve uygulanan tedavinin başarı gösterdiği için

 • K
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Boyun fıtığı

  Kol ve omuzdaki şiddetli agrılar için gittim, boyun fıtığım olduğunu öğrendim 15 günlük bir tedavi ile tek seferde agrılardan kurtuldum. Teşekkür ediyorum...

 • B
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Diz ve kaval kemiği ağrısı

  Dizimde ve kaval kemiğimde şiddetli ağrılarım vardı Hasan Hüseyin hocam sayesinde 4 yıldır farklı hastanelerde çözüm bulunamayan ağrılarımdan kurtuldum göstermiş olduğu ilgi alaka için kendisine teşekkür ediyorum

 • M
  Yer: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uygulamaları

  2001 senesinde 2 seviyeden bel fıtığı, 2013 senesinde 2 seviyeden boyun fıtığı ameliyatı oldum. Belim hiçbir zaman rahat ettirmedi, her zaman kaskatı kaldı ve esnekliğimi engelledi. Boynum ise sürekli baş ağrısı yaptı. Son bir senedir bel ağrılarım, bacakta uyuşma ve güçsüzlük çok arttı. MR sonucunda tekrar ameliyat önerildi. Ameliyatlardan memnun olmadığı için alternatif arayışlara girdim, sonunda Hasan Hüseyin hocamı buldum. Belimde kireçlenme dolayısıyla oluşan ciddi dejenerasyona ve eski ameliyat etkilerine rağmen, karşılıklı aldığımız kararla, manipülasyon uyguladı, ağrı ciddi oranda azaldı. Verdiği iğne ve ilaçlar ile tamamen geçeceğine inanıyorum. İlgisi, bilgisi ve yaklaşımları ile beni kendisine hayran bıraktı, kendisine çok teşekkür ediyorum. Ben doktorumu buldum, darısı başınıza.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzm.Dr Hasan Hüseyin Yıldız Mehmet Toprak Hastanesi'nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon bilim dalında hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon - Uzmanlık

Bilinen Diller

 • İngilizce