Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Tem Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1Bağcılar, İstanbul
İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Erken Ergenlik Problemi
  • Büyümüş Lenf Bezleri
  • İdrar Torbası Sarkması
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

11 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Diğer

3 çocuğumunda biricik doktoru hayrettin amcaları oldu ;)Doğumlarımı farklı hastanelerde yapan biri olarak medipol megayı tercih etmemin tek adresi Hayrettin temel olmuştur.Özel hastanelerle ilgili kaygılarımı yıkan tek cocuk doktoru diyebilirim.Asla gereksiz tahlil ,ilaç vs önermez.4 yıldır tanısıyoruz kendisiyle sağolsun çocuklarımın 3 ününde herşeyini hatırlar ,sorar çok ilgili bir doktordur.Evime uzak olmasına ragmen hastahane asla değişmedik doktorumuzu.Hep derim çevreme hayrettin hoca öneriyorsa bu tedavi uygulanmalı İnanın empati kurarak cümlesini seçer konusur,örneğin çocukta sıkıntı varsa bile tekrar bir test yapalım bazen yanılma olabiliyor gibi motivasyon sağlayabiliyor bence bu cok önemlidirek acımassızca insanı evhamlandıran cokk doktorla tanısmıs biri olarak söylüyorum Siz ve sizin gibi doktorlarımız iyi ki var Hayrettin temel

R
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Diğer

Kızım doğduğunda beri yaklaşık 1.5 yıldır Hayrettin hocaya gidiyoruz kontrollerini sağlıyor. ( acil durumlarda başka hekimlerede gitmek zorunda kaldık ama en iyisi Hayrettin hoca) Çok ilgili işini çok iyi bilen bir doktor.

C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Diğer

Hayrettin hocama 4 yıldır gidiyoruz. Cok beyefendi ve işinin ehli bi doktor iki kizimida yenidogan bebeklik doneminden beri kendisi takip ediyor. Kendisinden cok memnununz allah razı olsun .

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Çocukta gelişimi izleme

Kızım 4,5 aylık neredeyse 1 aylıkken tanıştık Hayrettin Bey ile kendisi çok ilgili güleryüzlü ve çocukları gerçekten çok seven bir doktor..Ne zaman gitsek kızımla ilgilenir tüm süreci bilir ve hatırlar.Kesinlikle tavsiye ederim biz çok memnunuz.Her dediğini harfiyen uygularım bugüne kadar çok şükür bir sıkıntı yaşamadık.

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer

Gerçekten ilgili medipol doktorlarının iyilerinden genelde üst solumun şikayetleriyle gittik hep dogru tedavi uyguladı sıkıntısız atlattık.her gittiniğimizde sevmeye çalışır selim ayazı ama bizimki yüz vermiyor tedaviden önce iletişim kurmaya çalışması hoşuma gitti allahtan bi sıkıntı olmazsa biz doktorumuzu bulduk

S
Doğrulanmış kullanıcı

5 aylık kızımın hırıltı şikayeti vardı. Özel hastanede 3 ayrı doktor gezdik bronşit, bronşiolit gibi tanılar kondu bir ay boyunca çeşitli ilaçlar kullandık geçmedi. Tavsiye üzerine hayrettin beye gittik doğru teşhis , bilgilendirme ve yönlendirmesi sayesinde kızım iyileşti artık güvenenileceğim bir çocuk doktoru var.

Doğrulanmış kullanıcı

hayrettin beye 2 gün önce ilk defa geldim oglumu görünce bu ne güzel bi bebek dedi başını okşayıp sevdi maşallah dedi cok guzel ilgilendi oğluşumla cok ilgili bi doktor allah razı olsun.
seyyid muhammed çakmak ın annesi

M

gerçekten işinin ehli bir doktor insanlara insan gibi muamele yapıyo allah razı olsun rabbim kalbindekilerin hayırlısını versin eda demir

Puan moderatör tarafından şu şekilde değiştirildi: "memnunum". Sebep: Daha düşük bir puan vermek için verilen sebep yetersiz.

A

Çok başarılı, ilgili, müthiş bir hafızası var. Kendisini ilgisi, alakası ve başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Hastanenin fiziksel koşulları ve çalışma imkanlarında çok eksikler var ama sırf Hayrettin Bey için bu hastaneye gidiyoruz. Onun olmadığı zamanlarda başka birine gitsek, Hayrettin Bey de görse diyoruz. Teşhisleri ve ilaç seçimleri çok başarılı. Böylesine başarılı bir doktoru tüm çalışanlar örnek almalı bence. Kendisine sonsuz emeği için çok teşekkür ediyoruz.

Doğrulanmış kullanıcı

1 yasındA bebegım var toprak mahmut edinç 1senedr hayrettın beye gıdıyorum cok ılgılenıyo cok degerlı aıle doktorumuz oldu artık acıl gıttıgımızde bıle randevu almadan cok yogun oldugu halde bızı kabul edıyo allah razı olsun allah gönlune göre versın

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Erken Ergenlik Problemi
  • Büyümüş Lenf Bezleri
  • İdrar Torbası Sarkması
Tümünü göster

İlgili aramalar