Son 30 gün içerisinde 435 profil ziyareti var

Adres

E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy
Özel İstanbul Medipol Hastanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Menisektomi

Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi

Diz Artroplastisi +132 daha fazla

Elde Eklem Replasmanı

Lokal Anestezi

Eklemiçi Ve Yumuşak Doku Enjeksiyonları(Kortizon Enjeksiyonu)

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç. Dr. İbrahim Azboy Hakkında İlk, orta ve lise eğitimini Hatay/İskenderun’da tamamlayan Doç. Dr. İbrahim Azboy, 1994 yılında Hacettepe Tıp Fakü...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)
 • Diz Kireçlenmesi
 • Ön Çapraz Bağ Yırtığı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Fakültesi, 1994 - 2001

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
24 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
G

Uzun zamandır yürüme sıkıntısı çekiyordum. Son zamanlarda ise durumum ağırlaşmıştı. Bir gün Koşuyolu Medipol Üniversitesi Hastanesi’nde Doçent Doktor İbrahim AZBOY’a gittim. Mütevazi ve güven veren kişiliği ile o kadar mükemmel bir iletişim kurdu ki, hep korku ve şüphe ile yaklaştığım kalça protezi ameliyatını kendisinin kontrolünde olmaya karar verdim. Ameliyat öncesi, ameliyat süresi ve sonrasında gösterdiği itina ve yakınlık muhteşem. Ameliyatın ertesi günü ayağa kalktım. Ameliyattan bu yana bir haftayı geçen süre içerisinde çok şükür beni rahatsız eden bir ağrım olmadı. Bu yüzden kendisine minnettarım.
Doktor İbrahim AZBOY, sadece tecrübeli ve güvenilir bir hekim değil; insan olarak da son derece pozitif, cana yakın, anlayışlı, güleryüzlü ve çok çalışkan. Bu yönleri sayesinde hasta ile iletişimi de hekimliği kadar başarılı.
Kendisine bu vesileyle çok teşekkür ediyor, Allah’tan sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum.
Prof.Dr. Güzin Üçışık

Doç. Dr. İbrahim Azboy

Saygıdeğer Güzin Hocam,

Sizinle ve ailenizle tanışmaktan çok memnun oldum. Nice sağlıklı yıllar diler, saygılar sunarım.


Ö
Konum: Özel İstanbul Medipol Hastanesi

Ayağımın altında oluşan ağrı şikayetiyle gitmiştim. Güler yüzle ve ilgiyle karşıladı sayın hocam. Daha önce gittiğim doktorlar tutarlı bir teşhis koyamamıştı fakat İbrahim Bey’in koyduğu teşhis ve önerdiği tedavi yöntemleri ile ağrı oluşması durumu bitme noktasına geldi


U
Konum: Özel İstanbul Medipol Hastanesi Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

Hocamız , 20 kasım tarihinde kopan ön çapraz bağlarıma bir cerrahi operasyon gerçekleştirdi. Şunu söyleyebilirim ki; İbrahim bey konusunda son derece uzman ve başarılı bir hekim..Aynı zamanda benim gözlemime göre özellikle hastalar için çok önemli diğer bir kuvvetli yönü ise teşhis ve tedavi süreçleri boyunca hastaları ile son derece ilgili, detaycı olması..Sadece ameliyat öncesi değil, sonrası iyileşme sürecide dahil olmak üzere süreçleri yakından takip ediyor.. Ayrıca hastaların psikolojisinden çok iyi anladığını düşünüyorum, verdiği tavsiyeler ve kurduğu iletişim beni çok rahatlattı ve iyileşme sürecimi motivasyonu yüksek geçiriyorum.. Sonuçta her gün ameliyat olmuyor insan, illaki bir moral motivasyon noktası arıyor, Her ne kadar 2 saatlik basit bir operasyon gibi görünse de ameliyat sonrası süreci çok sancılı bir cerrahi operasyon için İbrahim hoca tecrübesi ve yaptığı işle son derece güvenilir bir referans..

Herkese acil şifalar diliyorum,


T
Konum: Özel İstanbul Medipol Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Annemin dizlerinde uzun zamandır problem var. Agrılarından dolayı yurumekte zorluk çekiyor. Diz protezi yapılması konusunda ki düşüncemizi İbrahim bey doğruladı ve bizde tam bir güven yarattığı için, sol dizinden ameliyat olup protez takılmasına karar verdik ve ameliyat günü aldık.


Y

4 Mayıs günü yaşadığım bir kaza sonucu kalçamda kırık meydana geldi. Araştırmalarımız sonucunda İbrahim bey'i bulduk. Asetabulum kırığı teşhisiyle 8 Mayıs günü kendisi Dr.Bilgehan Çatal beyle birlikte ameliyatımı gerçekleştirdi ve kırığı birleştirmek için 12 adet platin takıldı. 3,5 ay kadar koltuk değneklerinin desteği ile yürüdükten sonra eski sağlığıma kavuştum. Şu an hareketlerimde hiçbir kısıtlama yok ve bu süre zarfında hiç ağrı da yaşamadım.

İbrahim bey sadece tecrübeli ve güvenilir bir hekim değil, aynı zamanda insan olarak da son derece pozitif, cana yakın, anlayışlı ve güler yüzlü biri. Hasta ile iletişimi de hekimliği kadar başarılı.

Kendisine Allah'tan sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum.

Sevgiler,

Yalçın Ç.


Ö
Konum: Özel İstanbul Medipol Hastanesi şiddetli ayak burkulması,yırtık

Kendisini internetten kendi araştırmalarım ile buldum. Profesyonel olarak dansla ilgileniyorum ve şiddetli burkulma sonucu aylardır işime gidemiyordum ,üzerine basamıyor ve aksıyordum. Önceki gittiğim doktorların yanlış yönlendirmeleri üzerine sakatlık dönemim uzamıştı artık ameliyat mı çözüm acaba diye düşüncelerle ,bıkmışlıkla hocamızı ilk kez ziyaret ettim.
Kendisi adeta beni ameliyattan vazgeçererek öncelikle prof. olarak sporcu fizik rehabilitesi almam gerektiğini söyledi ve beni yönlendirdi. 4 aydır değneklerle gezen ben fikiz tedavi sonrasında 1.5 ayda nerdeyse normale döndüm.
Kendisi gerçekten VİCDAN sahibi, merhametli, güvenilir bir hekim. Bu dönemde en çok önemli olan,insanlık olarak ihtiyacımız olan şey..
Güvendiğim nadir hekimlerden birisi oldu kendisi..
Çok teşekkür ederim ona..

sevgilerimle..
Öznur Özgen


Konum: Özel İstanbul Medipol Hastanesi Diz Problemleri

87 yaşındaki anneciğimin ameliyatını gerçekleştirdi. Beyefendiliği , karakteri, kişiliği ve ayrıca doktorluk bilgisi ve de tecrübesi takdire şayan bir hoca. İyi ki İbrahim Hoca da karar kılıp isabetli bir seçim yapmışız.. Annem sayesinde çabuk toparlandı. Teşekkürler Sayın Hocam..

Doç. Dr. İbrahim Azboy

Teşekkür ederim. Yaşar hanıma selamlar.


R
Konum: başka bir yer Kalça Protezi

Ben 29 yaşındayım. Daha önceden kalça çıkığı nedeniyle defalarca ameliyat oldum. Kalçamda 3 cm kısalık, ileri derecede hareket kısıtlığı ve şiddetli ağrılar vardı. 2013 yılında tavsiye üzerine İbrahim Azboy Hocamla tanıştım. İlk görüşmemde mütevazi ve güven veren kişiliği ile beni rahatlattı. Total kalça protezi ameliyatı oldum. Kısalığım düzeldi. Kalça hareketlerim açıldı. Ağrılarımdan kurtuldum. Şu an aktif olarak çalışıyorum. Evlendim. Allah’a şükür. İki çocuk sahibi oldum. İbrahim Hocam gerçekten işinde çok başarılı ve en önemlisi mesleğini severek yapan bir ortopedist. Kalça konusunda Kendisini güvenle tavsiye ediyorum.


A
Konum: başka bir yer Kalça Protezi

7 yaşında her iki kalça eklemimde erime başladı. Zamanla şekli bozuldu. Hareketlerim kısıtlandı. Sürekli ve şiddetli ağrılarım olmaya başladı.
Bir kaç yıl içerisinde hiç yürüyemez hale geldim. 8 sene boyunca hiç ayağa kalkamadım.
30 saniye bile ayakta duramıyor ve şiddetli ağrılar çekiyordum.

Yıllarca fizik tedavi gördüm. Ancak netice alamadım.
Çok aksi ve sinirli olmuştum. Kendi iç dünyama çekilmiştim. Doktorlar sadece fizik tedavi görebileceğimi ameliyat olamayacağımı çünkü ameliyatın çok riskli ve zor olduğunu söylüyorlardı.
Artık ameliyat olma düşüncesini tamamen aklımdan çıkartmış ve tekerlekli sandalyeye mahkum olmuştum.
Taa kii KAHRAMANIM Doç. Dr. İbrahim Azboy ile karşılaşana kadar. İbrahim hoca beni çok sıcak çok içten bir şekilde karşıladı ve ameliyat ve sonrası süreci tane tane anlattı. Çektiğim filimlere bakarak ağrılardan kurtulacağımı ve yürüyebileceğimi söyledi.

Daha önce ameliyatlarını yaptığı kişilerin öncesini sonrasını gösterdi bana. SEVİNÇTEN havalara uçacak gibi oldum.

Ve dediği gibi oldu.
2013 yılında her iki kalçamdan 3 ay ara ile total kalça protezi ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası süreçte bana her konuda çok destekte bulundu. Beni hiç yanlız bırakmadı. Tüm sorularıma içtenlikle cevap verdi. İyileşme sürecinde sonra harika bir durumdayım. O eski halimden eser yok şimdi
O kadar mutluyum ki ömrümün sonuna kadar şükretsem ve dua etsem azdır.
Rabb'im İbrahim hocadan yıldızların sayısı kadar ağaçların ve ağaçların yaprak sayısı kadar, kusmalardaki kum taneleri kadar razı olsun.

Vesile oldu.
Hayatımı kazandım. Ağrılarından kurtuldum. İstediğim şekilde hareket yapabiliyor istediğim şekilde uyuyabiliyor istediğim yere gidebiliyorum. Spor salonuna gidiyorum yüzüyorum yani bir hareket kısıtlılığım kalmadı. Çok şükür

Kahramanım Doç. Dr. İbrahim Azboy seni çok seviyorum.


Konum: Özel İstanbul Medipol Hastanesi Radius alt ucu kırığı operasyon

21 mayıs 2018 de talihsiz bir kaza yaşadım. Düşme sonucu sol el bileğim radius alt ucundan eklem içinden 6 parçalı kırıldı.referans ile ibrahim bey ile tanıştık.tel destek sistemi ve fiksatör takarak operasyon geçirdim. 5 hafta boyunca bu sistem bileğimde durdu. Doğal olarak başta endişe içindeydim. Kalıcı bir durum ve bileğimde hareket kısıtı olma ihtimali beni tedirgin ediyordu.5 hafta sonunda bu sistem bileğimden çıkarıldı devamında sadece 10 seanslık fizik tedavi süreci ile bileğim eski haline geldi. Röntgen sonuçlarında da tam bir kaynama olduğunu gördüm.50 gün sonra bileğimi tamamen eskisi gibi kullanabileceğimi hiç zannetmiyordum.şu anda bileğimin kırıldığıı unutup eskisi gibi kullanabiliyorum.bu açıdan ibrahim beye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.bir arkadaş gibi benimle iletişim kurması bilgi ve birikimi ile bu zor dönemi çok iyi atlatmamda yardımcı olduğu için kendisine şükranlarımı sunuyorum.


Hizmetler

Menisektomi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Diz Artroplastisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Elde Eklem Replasmanı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Lokal Anestezi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Eklemiçi Ve Yumuşak Doku Enjeksiyonları(Kortizon Enjeksiyonu)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Artroskopik Akromioplasti


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Apse Insizyonu Ve Drenajı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Bel Cerrahisi(Minimal Invaziv Lomber Spinal Füzyon)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Et(Hormon Replasman Tedavisi)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Lp(Lomber Ponksiyon)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Stereotaktik Radyocerrahi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Ampütasyon


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Eklem Enjeksiyonu


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Ama(Anti-Mitokondrial Antikor)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Diyabetik Ayak Tedavileri


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Artroskopik Slap Onarımı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Inflamasyonlarda Debridman


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Dexa(Kemik Yoğunluğu Ölçümü)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Fiberoptik Eklem Muayenesi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Ayak Bileği Artroskopisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Hrt(Hormon Replasman Tedavisi)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Laparoskopi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Mikrocerrahi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Şiroterapi(Sinir Dondurma)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Tendon Onarımı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Spinal Füzyon


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Kinesiotape(Kinezyoteyp)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Kapalı Manipülasyon


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Kortizon Enjeksiyonu


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Artroskopik Bankart Onarımı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Kemik İliği Transplantasyonu(Periferik Hematopoiet


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Artritte Steroid Tedavisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Ayak Amputasyonu


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Lomber Spinal Füzyon


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Alt Ekstremitelerde Venografi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Spinal Artrodez


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


El Cerrahisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Romatoid Faktörü Testi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Kırık Ve Burkulmalarda Sabitleme Ve Alçıya Alma


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Dirsek Artroskopisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Artrosentez (Eklem İçi Sıvı Aspirasyonu)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Manipülasyon


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Yüzeyel Elektromiyografi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Östrojen Replasman Tedavisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Diz Artroskopisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Brakiterapi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Ayak Ve Ayak Bileği Artrodezi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Ayak Ve Ayak Bileği Cerrahisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Eklem Enjeksiyonu(Kortizon Enjeksiyonu)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Kemik Yoğunluğu Ölçümü(Kemik Taraması)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Artroskopik Kalsifik Tendinit Cerrahisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Ccp(Siklik Sitrülinlenmiş Peptit Antikoru)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Yeni Doğan Kalça Ultrasonu


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Artroskopi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Mikrodiskektomi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Anti-Ccp(Sitrülin Antikoru)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Eklem Protezleri


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Robotik Cerrahi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Radyoterapi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Latarjet Ameliyatı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Halluks Amputasyonu


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Diz Protezleri


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Diskografi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Omuz Ameliyatı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Jackson Pratt Dren


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Hormonal Replasman Terapisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Laminektomi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Dirsek Cerrahisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Fana(Antinükleer Antikor)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Nonkoroner Damarın Cerrahi Olmayan Revaskülarizasyon


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Karpal Tünel Ve Sinir Basısı Onarımı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Robot Destekli Cerrahi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Kalça Protezi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Bebek Kalça Ultrasonu


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Sinir İletim Çalışmaları


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Ana(Antinükleer Antikor)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Fibröz Tümörün Cerrahi Olarak Çıkarılması


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Venografi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Laminoplasti


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Diskogram


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Ayak Parmağı Ampütasyonu


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Omuz Artroskopisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Hormanal Terapi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Kifoplasti


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Myelografi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Lomber Füzyon


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Da Vinci Robotik Cerrahi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Ayak Ve Ayak Bileği Laparoskopik Artrodezi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Fizik Tedavi Ve Artrit Için Mesleki Terapi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Diz Altı Ampütasyonu


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Preoperatif Değerlendirme


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Mikrovasküler Oklüzyon


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Artroskopik Tenisçi Dirseği Cerrahisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Menisküs Alımı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Herniorafi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Total Kalça Replasmanı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Eklem Cerrahisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Morton Nöroma Çıkarılması


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Kemik Uzatma Cerrahisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Ağrı Pompası


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Spinal Anestezi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Tekal Ponksiyon(Lomber Ponksiyon)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Biseps Tenodezi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Laparoskopik Fıtık Tedavisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Minimal Invaziv Cerrahi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Hemaferez


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Eklem Aspirasyonu


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Diz Ampütasyonu


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Kırık Cerrahisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Batık Tırnak Tedavisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Rotator Kılıf (Cuff) Onarımı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Total Diz Replasmanı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Fizik Tedavi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Dual X-Ray Absorbsiyometri (Dxa)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Vertebroplasti


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Pediatrik Ortopedi Cerrahisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Total Uyluk Protezi Ameliyatı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Halluks Valgus Onarımı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Laminotomi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Spinal Ve Epidural Anestezi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Kapalı Eklem Aspirasyonu


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Açık Redüksiyon Internal Fiksasyon(Orif)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Esd (Sedimantasyon)


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Artroplasti


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Laserasyon Onarımı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Artroskopik Cerrahi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Fıtık Ameliyatı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Kemik Iliği Biyopsisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Lumbar Punktur


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Randevu


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Total Diz Ameliyatı


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi


Aortoiliak Ve Aortofemoral Bypass Grafisi Ve Cerrahisi


E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu, Kadıköy

Özel İstanbul Medipol Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
24 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
G

Uzun zamandır yürüme sıkıntısı çekiyordum. Son zamanlarda ise durumum ağırlaşmıştı. Bir gün Koşuyolu Medipol Üniversitesi Hastanesi’nde Doçent Doktor İbrahim AZBOY’a gittim. Mütevazi ve güven veren kişiliği ile o kadar mükemmel bir iletişim kurdu ki, hep korku ve şüphe ile yaklaştığım kalça protezi ameliyatını kendisinin kontrolünde olmaya karar verdim. Ameliyat öncesi, ameliyat süresi ve sonrasında gösterdiği itina ve yakınlık muhteşem. Ameliyatın ertesi günü ayağa kalktım. Ameliyattan bu yana bir haftayı geçen süre içerisinde çok şükür beni rahatsız eden bir ağrım olmadı. Bu yüzden kendisine minnettarım.
Doktor İbrahim AZBOY, sadece tecrübeli ve güvenilir bir hekim değil; insan olarak da son derece pozitif, cana yakın, anlayışlı, güleryüzlü ve çok çalışkan. Bu yönleri sayesinde hasta ile iletişimi de hekimliği kadar başarılı.
Kendisine bu vesileyle çok teşekkür ediyor, Allah’tan sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum.
Prof.Dr. Güzin Üçışık

Doç. Dr. İbrahim Azboy

Saygıdeğer Güzin Hocam,

Sizinle ve ailenizle tanışmaktan çok memnun oldum. Nice sağlıklı yıllar diler, saygılar sunarım.


Ö
Konum: Özel İstanbul Medipol Hastanesi

Ayağımın altında oluşan ağrı şikayetiyle gitmiştim. Güler yüzle ve ilgiyle karşıladı sayın hocam. Daha önce gittiğim doktorlar tutarlı bir teşhis koyamamıştı fakat İbrahim Bey’in koyduğu teşhis ve önerdiği tedavi yöntemleri ile ağrı oluşması durumu bitme noktasına geldi


U
Konum: Özel İstanbul Medipol Hastanesi Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

Hocamız , 20 kasım tarihinde kopan ön çapraz bağlarıma bir cerrahi operasyon gerçekleştirdi. Şunu söyleyebilirim ki; İbrahim bey konusunda son derece uzman ve başarılı bir hekim..Aynı zamanda benim gözlemime göre özellikle hastalar için çok önemli diğer bir kuvvetli yönü ise teşhis ve tedavi süreçleri boyunca hastaları ile son derece ilgili, detaycı olması..Sadece ameliyat öncesi değil, sonrası iyileşme sürecide dahil olmak üzere süreçleri yakından takip ediyor.. Ayrıca hastaların psikolojisinden çok iyi anladığını düşünüyorum, verdiği tavsiyeler ve kurduğu iletişim beni çok rahatlattı ve iyileşme sürecimi motivasyonu yüksek geçiriyorum.. Sonuçta her gün ameliyat olmuyor insan, illaki bir moral motivasyon noktası arıyor, Her ne kadar 2 saatlik basit bir operasyon gibi görünse de ameliyat sonrası süreci çok sancılı bir cerrahi operasyon için İbrahim hoca tecrübesi ve yaptığı işle son derece güvenilir bir referans..

Herkese acil şifalar diliyorum,


T
Konum: Özel İstanbul Medipol Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Annemin dizlerinde uzun zamandır problem var. Agrılarından dolayı yurumekte zorluk çekiyor. Diz protezi yapılması konusunda ki düşüncemizi İbrahim bey doğruladı ve bizde tam bir güven yarattığı için, sol dizinden ameliyat olup protez takılmasına karar verdik ve ameliyat günü aldık.


Y

4 Mayıs günü yaşadığım bir kaza sonucu kalçamda kırık meydana geldi. Araştırmalarımız sonucunda İbrahim bey'i bulduk. Asetabulum kırığı teşhisiyle 8 Mayıs günü kendisi Dr.Bilgehan Çatal beyle birlikte ameliyatımı gerçekleştirdi ve kırığı birleştirmek için 12 adet platin takıldı. 3,5 ay kadar koltuk değneklerinin desteği ile yürüdükten sonra eski sağlığıma kavuştum. Şu an hareketlerimde hiçbir kısıtlama yok ve bu süre zarfında hiç ağrı da yaşamadım.

İbrahim bey sadece tecrübeli ve güvenilir bir hekim değil, aynı zamanda insan olarak da son derece pozitif, cana yakın, anlayışlı ve güler yüzlü biri. Hasta ile iletişimi de hekimliği kadar başarılı.

Kendisine Allah'tan sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum.

Sevgiler,

Yalçın Ç.


Ö
Konum: Özel İstanbul Medipol Hastanesi şiddetli ayak burkulması,yırtık

Kendisini internetten kendi araştırmalarım ile buldum. Profesyonel olarak dansla ilgileniyorum ve şiddetli burkulma sonucu aylardır işime gidemiyordum ,üzerine basamıyor ve aksıyordum. Önceki gittiğim doktorların yanlış yönlendirmeleri üzerine sakatlık dönemim uzamıştı artık ameliyat mı çözüm acaba diye düşüncelerle ,bıkmışlıkla hocamızı ilk kez ziyaret ettim.
Kendisi adeta beni ameliyattan vazgeçererek öncelikle prof. olarak sporcu fizik rehabilitesi almam gerektiğini söyledi ve beni yönlendirdi. 4 aydır değneklerle gezen ben fikiz tedavi sonrasında 1.5 ayda nerdeyse normale döndüm.
Kendisi gerçekten VİCDAN sahibi, merhametli, güvenilir bir hekim. Bu dönemde en çok önemli olan,insanlık olarak ihtiyacımız olan şey..
Güvendiğim nadir hekimlerden birisi oldu kendisi..
Çok teşekkür ederim ona..

sevgilerimle..
Öznur Özgen


Konum: Özel İstanbul Medipol Hastanesi Diz Problemleri

87 yaşındaki anneciğimin ameliyatını gerçekleştirdi. Beyefendiliği , karakteri, kişiliği ve ayrıca doktorluk bilgisi ve de tecrübesi takdire şayan bir hoca. İyi ki İbrahim Hoca da karar kılıp isabetli bir seçim yapmışız.. Annem sayesinde çabuk toparlandı. Teşekkürler Sayın Hocam..

Doç. Dr. İbrahim Azboy

Teşekkür ederim. Yaşar hanıma selamlar.


R
Konum: başka bir yer Kalça Protezi

Ben 29 yaşındayım. Daha önceden kalça çıkığı nedeniyle defalarca ameliyat oldum. Kalçamda 3 cm kısalık, ileri derecede hareket kısıtlığı ve şiddetli ağrılar vardı. 2013 yılında tavsiye üzerine İbrahim Azboy Hocamla tanıştım. İlk görüşmemde mütevazi ve güven veren kişiliği ile beni rahatlattı. Total kalça protezi ameliyatı oldum. Kısalığım düzeldi. Kalça hareketlerim açıldı. Ağrılarımdan kurtuldum. Şu an aktif olarak çalışıyorum. Evlendim. Allah’a şükür. İki çocuk sahibi oldum. İbrahim Hocam gerçekten işinde çok başarılı ve en önemlisi mesleğini severek yapan bir ortopedist. Kalça konusunda Kendisini güvenle tavsiye ediyorum.


A
Konum: başka bir yer Kalça Protezi

7 yaşında her iki kalça eklemimde erime başladı. Zamanla şekli bozuldu. Hareketlerim kısıtlandı. Sürekli ve şiddetli ağrılarım olmaya başladı.
Bir kaç yıl içerisinde hiç yürüyemez hale geldim. 8 sene boyunca hiç ayağa kalkamadım.
30 saniye bile ayakta duramıyor ve şiddetli ağrılar çekiyordum.

Yıllarca fizik tedavi gördüm. Ancak netice alamadım.
Çok aksi ve sinirli olmuştum. Kendi iç dünyama çekilmiştim. Doktorlar sadece fizik tedavi görebileceğimi ameliyat olamayacağımı çünkü ameliyatın çok riskli ve zor olduğunu söylüyorlardı.
Artık ameliyat olma düşüncesini tamamen aklımdan çıkartmış ve tekerlekli sandalyeye mahkum olmuştum.
Taa kii KAHRAMANIM Doç. Dr. İbrahim Azboy ile karşılaşana kadar. İbrahim hoca beni çok sıcak çok içten bir şekilde karşıladı ve ameliyat ve sonrası süreci tane tane anlattı. Çektiğim filimlere bakarak ağrılardan kurtulacağımı ve yürüyebileceğimi söyledi.

Daha önce ameliyatlarını yaptığı kişilerin öncesini sonrasını gösterdi bana. SEVİNÇTEN havalara uçacak gibi oldum.

Ve dediği gibi oldu.
2013 yılında her iki kalçamdan 3 ay ara ile total kalça protezi ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası süreçte bana her konuda çok destekte bulundu. Beni hiç yanlız bırakmadı. Tüm sorularıma içtenlikle cevap verdi. İyileşme sürecinde sonra harika bir durumdayım. O eski halimden eser yok şimdi
O kadar mutluyum ki ömrümün sonuna kadar şükretsem ve dua etsem azdır.
Rabb'im İbrahim hocadan yıldızların sayısı kadar ağaçların ve ağaçların yaprak sayısı kadar, kusmalardaki kum taneleri kadar razı olsun.

Vesile oldu.
Hayatımı kazandım. Ağrılarından kurtuldum. İstediğim şekilde hareket yapabiliyor istediğim şekilde uyuyabiliyor istediğim yere gidebiliyorum. Spor salonuna gidiyorum yüzüyorum yani bir hareket kısıtlılığım kalmadı. Çok şükür

Kahramanım Doç. Dr. İbrahim Azboy seni çok seviyorum.


Konum: Özel İstanbul Medipol Hastanesi Radius alt ucu kırığı operasyon

21 mayıs 2018 de talihsiz bir kaza yaşadım. Düşme sonucu sol el bileğim radius alt ucundan eklem içinden 6 parçalı kırıldı.referans ile ibrahim bey ile tanıştık.tel destek sistemi ve fiksatör takarak operasyon geçirdim. 5 hafta boyunca bu sistem bileğimde durdu. Doğal olarak başta endişe içindeydim. Kalıcı bir durum ve bileğimde hareket kısıtı olma ihtimali beni tedirgin ediyordu.5 hafta sonunda bu sistem bileğimden çıkarıldı devamında sadece 10 seanslık fizik tedavi süreci ile bileğim eski haline geldi. Röntgen sonuçlarında da tam bir kaynama olduğunu gördüm.50 gün sonra bileğimi tamamen eskisi gibi kullanabileceğimi hiç zannetmiyordum.şu anda bileğimin kırıldığıı unutup eskisi gibi kullanabiliyorum.bu açıdan ibrahim beye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.bir arkadaş gibi benimle iletişim kurması bilgi ve birikimi ile bu zor dönemi çok iyi atlatmamda yardımcı olduğu için kendisine şükranlarımı sunuyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç. Dr. İbrahim Azboy Hakkında İlk, orta ve lise eğitimini Hatay/İskenderun’da tamamlayan Doç. Dr. İbrahim Azboy, 1994 yılında Hacettepe Tıp Fakü...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)
 • Diz Kireçlenmesi
 • Ön Çapraz Bağ Yırtığı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Fakültesi, 1994 - 2001

Deneyimler

 • Hospital for Special Surgery, New York, ABD - 2014
 • Rothman Institute, Thomas Jefferson University, Philadelphia, ABD - 2015-2016

Sertifikalar


Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Ödüller

 • Amerikan Diz Kalça Cerrahları Akademisi'de diz protezi revizyonları dalında birincilik ödülü-2016

Diğer içerikler

Yayınlar (13)