Uzm. Dr.

İlhan Hatipoğlu

verifiedCreated with Sketch.

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

30 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 380 profil ziyareti var

- drilhanhatipoglu.com - 1999 yılında İ.Ü .Cerrahpaşa tıp fakültesinden mezun oldum. aynı yıl İ.Ü.Cerrahpaşa tıp fakültesinde Çocuk sağlığı ve hastalıkları kliniğinde uzmanlık eğitimine… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
30 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M

  Doktor İlhan Bey’in kızımı sağlıkla büyütmemde emeği çok büyük. Şimdi ise oğlumu onun kontrolünde büyütüyorum. Her zaman iletişime açık, sakin, gereksiz ilaç vermeyen, çocuklara karşı sevgi dolu, işini hakkı ile yapan, mesleğinde uzman bir doktordur. Böylesine bir doğru bir insanın desteği ile çocuklarımızı büyütebildiğimiz için çok şanslıyız...

 • T
  Yer: İlhan Hatipoğlu MuayenehanesiHizmet: Kızımın kontrolü

  Kızım 3.5 yaşında, doğumundan beri gidiyorum çok memnunum,içimiz rahat..Alerji konusunda da uzman, bizi çok doğru yönlendirdi.Çok ilgili ve insancıl bir doktor..ne zaman bir sorum olsa hemen cevap alabiliyorum..gerekmedikçe ilaç yazmaz ve test istemez.herkese tavsiye ederim.
  Cemre C.ün annesi

  İlhan Hatipoğlu2018-07-13

  ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

 • N
  Yer: İlhan Hatipoğlu MuayenehanesiHizmet: Bebek Takibi ve Aşılar

  2.5aylık bebeğimizin hem genel kontrolü hemde yüz ve vucüt bölgesindeki kızarıklıklar için kendisini ziyaret ettik..oldukça ilgili bir doktor. Bebeğimizi tepeden tırnağa muayne etti. Bizi açık açık bilgilendirdi.geçiştirmedi. Alerjik durumumuzla ilgili detaylı açıklanmalar yapıp bizi bilgilendirdi..hemen kortizon vermeden önce hafif bir kremle başlamayı uygun gördü.bebeğimizin kızarıklıkları oldukça hafifledi.ilk muaynemizde çok memnun kaldık..umarım devamında da memnun kalacağız.

  İlhan Hatipoğlu2018-07-13

  ÇOK TEŞEKKÜRLER.......

 • Yer: İlhan Hatipoğlu Muayenehanesi

  kızımın doğdu doğalı kilo alamama ve sürekli kusma şikayetleri vardı..3 doktor değiştirdikten sonra ilhan hocamla karşılaştık. daha görür görmez kızımda ki sıkıntıyı görmesi beni çok etkiledi ve de haklı çıktı yaklaşık 1 aydır gözetiminde herşeyi düzene girdi çoçuğumuzun keşke daha önce karşılaşsaydık dememek elde değil. ilhan hocam gerçekten çok samimi ve hasta yaklaşımı harika bir doktor.. iyi ki varsınız.. ( elif emine çiftbaş)

  İlhan Hatipoğlu2018-04-26

  merhabalar güzel yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim . iyiki sizler varsınız

 • Z
  Yer: İlhan Hatipoğlu MuayenehanesiHizmet: Randevu

  oğlumun çoklu gıda alerjisi var doğumundan itibaren okadar çok doktora gittimki İlhan bey sayesinde alerjisi olduğunu öğrendim tecrübesi ve bilgisi çok fazla, benim için önemli detaylardan biri de çoçuğumu muayene ederken bile okadar hassas ve sevgiyle ki, beylikdüzünde gidilebilecek en iyi çoçuk doktoru bence tecrübeli güvenilir

  İlhan Hatipoğlu2018-04-26

  çok tşk ederim.....

 • T
  Yer: İlhan Hatipoğlu MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Medicanada geceyi müşade de geçirip sabahında tanıştık. Ve başka hiç bir dr aramadım 7 yıldır. Bıkmadan usanmadan her soruya cevap vermesi özellikle "ben şu oluyo bu oluyo dediğimde" "bence bir sıkıntısı yok annesi şimdi canını yakmayalım tahlil yaptırmak zorunda kaldığımızda onada ozaman bakarız "demesi her zaman beni sakinleştirmesi teşhislerinin cuk diye oturması ki domuz gribi olduğumuzda bana bile yardımcı olmuştu.... Muhteşemsiniz İlhan Bey. Bu arada biz Ankara ya taşındık oğlum ve 2 kızımla burdan bile bize yetişebiliyor. İyi ki varsınız. Teşekkür ederim. Ekal kardeşler.

  İlhan Hatipoğlu2018-04-26

  çok teşekkür edıyorum . ekalleri her üçünü de öpüyorum .

 • E
  Yer: İlhan Hatipoğlu MuayenehanesiHizmet: kontrol

  İlk buluşmamızda çok memnun kaldık. dr. İlhan bey sorularımızı detaylı cevaplayarak bizi rahatlattı, çok teşekkür ederiz.

  İlhan Hatipoğlu2018-04-26

  ben teşekkür ederim iyiki varsınız

 • A
  Yer: İlhan Hatipoğlu MuayenehanesiHizmet: Normal Randevu

  Bebeğimle iletişimi, sakin ve tatlı dili ile 3. doktor değişimimizden sonra son durağımız oldu İlhan Bey.
  Teşekkür ederiz

  İlhan Hatipoğlu2018-04-26

  tşk ler

 • S
  Yer: İlhan Hatipoğlu MuayenehanesiHizmet: Randevu

  İlhan hocam konusunda uzman bir doktor.Cocuklara yaklaşımı,teşhis ve tedavi sürecindeki başarısı tartışılmaz.Ailece kendisinden çok memnunuz.Medicana'dan beri pesindeyiz:))

  İlhan Hatipoğlu2018-02-12

  çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

 • E

  Çocuklarıma doktora gitme korkusu yerine, ilhan amcaya mı gideceğiz mutluluğunu yaşatan, uzmanlığı, güler yüzü ve kibarlığıyla farkını ortaya koyan İlhan bey herkese tavsiye ettiğim ve tanıdığıma çok memnun olduğum bir doktor.

  İlhan Hatipoğlu2018-02-12

  Çocuklarımıza faydalı olduysam ne mutlu bize, düşünceleriniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • - drilhanhatipoglu.com -

  1999 yılında İ.Ü .Cerrahpaşa tıp fakültesinden mezun oldum. aynı yıl İ.Ü.Cerrahpaşa tıp fakültesinde Çocuk sağlığı ve hastalıkları kliniğinde uzmanlık eğitimine başladım. 2004 yılında Astım ve Kistik fibrozisli çocuklarda eozinofilik özofajıt ve ıl-5 sıklığı tezini tamamlıyarak uzman oldum. Tezim ve özel ilgimden dolayı bir süre alerjik çocuklarda ılgilenip çocuk allerji polikliniğinde bulundum. 2016 eylül ayı ıle birlikte muayenehanemde hizmet vermekteyim.

Okullar / Eğitimler

 • İ.Ü. CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ: 1999
 • UZMANLIK EĞİTİMİ İ.Ü. CERRAHPAŞA TIP FAK. ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 2004

Makaleler

 • ÇOCUKLARDA İNEK SÜTÜ ALLERJİSİ

  2 Mart 2017

  İnek sütü allerjisi, inek sütü proteinlerinden bir veya birkaçına karşı gelişen immunolojik bir reaksıyondur. Bebeklerde ve küçük çocuklarda görülen en...
 • ÇOCUKLARDA KRONİK ÖKSÜRÜĞE YAKLAŞIM

  18 Ekim 2016

  Öksürük solunum sisteminden yabancı maddelerin ve sekresyonların temizlenmesinde önemli rol oynayan koruyucu birrefleksdir. Sağlıklı bir çocukta 24 saatlik...

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

çoçuklara karşı olan sevgim..AYrıca doğru teşhis ve tedavi ile akut dönemde olan hızlı düzelme ve tedaviye yanıtın gözlenmesi

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Çocukların kendi şikayetlerini dile getirememeleri, annelerin aşırı endişeli olmaları..

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1-Çoçukların gün ve aylar içinde hızla değişimleri 2-bebişlerin gülümsemeleri 3- hayat kurtarmak

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

asistanlık ve uzmanlik hayatım boyunca yenidoğan yoğun bakım ünitelerinde yaşattığım sayısız prematüre bebekler