Op. Dr.

İlker Sönmez

Genel cerrahi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Doktorumu çok seviyorum çok içten ayrıca çok sabırlı iyiki varsınız hastanelere bakış açımı değiştiren benim sevgili doktorum

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Temel Tıp Eğitimini ve Genel Cerrahi uzmanlığını Cerrahpaşa Tıp fakültesinde tamamlamıştır. Özel Metro Hastanesi ve Özel Güney Adana Hastanelerinde görev yapmaktadır.

  Hastalıklar

  daha fazla

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  22 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Doktorumu çok seviyorum çok içten ayrıca çok sabırlı iyiki varsınız hastanelere bakış açımı değiştiren benim sevgili doktorum

  • Bundan 3 sene önce safra kesesi ameliyatimi gerçekleştiren benim tanıdığım en iyi cerrah en iyi psikolog en güzel yürekli insan.şimdi de mide ameliyatı için kendisi ile gorusecegim. .benim bütün kaprislerimi sabırla çeken ilker bey e sonsuz tesekkurler. .Yelda derinalp

  • M

   mide ameliyati ile ilgili bilgi almak icin randevu aldim . bence cok samimi ve cok detayli bilgi verdi ama hala araştirma safhasindayim.

  • A

   Mide küçültme ameliyatı hep dikkatimi çekmişti ama çok korkuyordum. İlker bey hakkındaki yorumları okuduktan sonra tanışmak istedim kendisiyle. açıkçası aklımda ameliyat olacağım diye bir fikir yokken muayene sonrası ameliyat için gün aldığımı farkettim :) güleryüzlü ve sıcak kişiliği iyi cerrahlık ile birleşince böyle oluyor herhalde :) çok şükür ameliyatım çok iyi geçti. tam 2 ay oldu. ve 20 kilo verdim. tekrar çok sağolun ilker bey, hayatımın güzelleşmesine katkınız çok büyük.

  • Z

   Ameliyat masasından kalkamama stresi sarar insanı ameliyat denilince.
   İLKER Beyi tanıyınca konuşunca ona öyle bir güvendim ki ,o stresi o an da üstümden atmıştım . İlker bey işini severek yapan ve kendine güveni olan bir insan olduğunu bana hissettirmişti çünkü. Referansları da gayet güzeldi. İşte bu sayedendir ki çok rahat ve güzel bir ameliyat geçirdim. Bu memlekete İlker Bey gibi daha çok doktor gerekiyor. Çünkü bulunması çok nadir insanlardan biri. Teşekürler hocam elinize sağlık yüreğinize sağlık. Zeki Çırak

  • E

   Mide küçültme ameliyatı için araştırma yaparken Dr. İlker beyin adını İstanbuldaki hocalardan aldım. Şimdiye kadar hiçbir tüp mide hastasında kaçak yada ölüm olayı yaşanmadığını öğrendim.Kendisiyle görüşmemde bana tüm detayları anlattı. Aklımdaki tüm sorular açıklığa kavuştu. Çok bilgili , cana yakın ve alçak gönüllü bir insan. Ameliyatım kapalı olarak gerçekleşti , hiçbir problem yaşamadım.İdeal kiloma hızla yaklaşıyorum. Kendisine en içte teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız. Hocamın dediği gibi bu uzun süreçte bir aile gibi olduk. Benim durumumda olan herkese tavsiye ediyorum ,

  • G

   Babamızın safra kesesi ameliyatı için Osmaniyeden geldik .ameliyatını gerçekleştirilen ilker beye teşekkür ediyoruz özellikle ameliyattan önce babamıza moral vermesi ve hastalik ile ilgili tum sorulara ictenlikle cevap vermesi babamizin ameliyata rahat girmesini saglamistir.kendisine sonsuz tesekkur ediyoruz

  • G

   İlker beyi buradaki yorumlara bakarak tercih ettim yorum yazan kişilere teşekkr ediyorum ve buraya bnmde yazmam gerektiğini düşünerek yazıyorum ameliyatım ve sonrasında sorun yaşamadım çok memnun kaldım ilker beyden ve ilgisinden ?? sonsuz teşekkrlerimi sunuyorum kendisine.

  • M

   Doktor Bey , benim şimdiye kadar gördüğüm en ilgili ve bilgili doktordur. Safra kesemde taş çıktıktan sonra ameliyat olmaktan çok korkuyordum. Bütün sorularımı detaylı şekilde yanıtladı ve endişelerimi giderdi.Ameliyatım çok başarılı geçti. Bir kaç gün içinde normal hayatıma döndüm. Daha sonra iki yakınımı daha ameliyat etti hepsi çok memnun kaldılar.

  • A

   Merhaba ben 1996 da basur ameliyatı ile tadavi oldum ama 09 09 2013 de tekrar ladi ilker beyden allah razı olsun ameliyat oldum çok memnunum herkese tavsiye ederim teşekkür ediyorum

  • E

   hocam ellerinize sağlık hem insan olarak hemde doktor olarak bir numarasınız bir başka hemde doçent olan doktorun bana yanlış yapmış olduğu ameliyatı sizin sayenizde tekrar acısız ve sağlığıma kavuşturdunuz allah razı olsun ve mesleğini sizin gibi layıkıyla yapan insanları allah başımızdan eksik etmesin size çok çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim saygılarımla . ERDİNÇ CANDEMİR.

  • G

   Annemiz meme kanserine yakalanınca çok endişe duyduk. Türkiye'nin en iyi isimlerini araştırdık. İstanbulda ulaştığımız hocalar oralara kadar gitmemize gerek olmadığını, kendi ekiplerinden olan Op.Dr. İlker Sönmez'in Adana'da olduğunu söyleyerek tavsiyede bulundular. Adanadaki diğer kurumlar ile ilgili bir bilgileri olmadığını söylediler. Öneriler üzerine İlker Beye ulaştık. Çok şükür artık annemiz bu hastalıktan kurtuldu ve sağlıklı. Kendisine yakın ilgisi ve insanlığı için çok teşekkür ediyoruz.

  • H

   Safra kesesi ameliyatı olmak için araştırma yaparken eniyihekim.com sitesinde Dr. İlker Beye yapılan yorumları okudum. Kendisiyle görüştüm , bhiç bu kadar detaylı açıklama yapan bir doktor ile karşılaşmamıştım. Bana ameliyatı ve oluşabilecek her durumu anlattı. Biraz korktum tabi ama söylenmese daha kötü diye düşündüm.Çok şükür herşey problemsiz geçti.Kendisine yakın ilgisi alakası ve sabrı için teşekkür ediyorum.

  • M

   Eşimin meme kanseri olduğunu öğrendikten sonra dünyamız yıkıldı.Araştırmalarımız sonucu meme hastalıklarında uzman olarak herkes İlker Bey'i tavsiye etti. Kendisiyle tanıştıktan sonra bütün endişelerimiz silindi. Eşim ameliyat olduktan ve kemoterapisi bittikten sonra artık bu illetten kurtulduk. Yakın alakası ve birebir insanca ilgisi, güleryüzü için kendisine teşekkür ediyorum. Bize her ameliyat ettiği hastasıyla akraba gibi olduğunu her dertleri ile ilgilendiğini söylemişti. Gerçekten kendisini ailemizin bir bireyi olrak görüyoruz.Başarılarının devamını diliyorum.

  • M

   İlker bey gerçekten erdemli akıllı zeki gerçekten çok degerli bir doktor..Babam 82 yaşında arefe günü sarılık ve karın agrısı ile hastaneye gittik İlker bey yakından ilgilendi bayram boyunca bizimle ilgilendi erpc çekilmesi ile ameliyata karar verdi iyiki ameliyatı yapmış çünkü safra kesesi patlamıştı şu anda yogun bakımdan çıktı ..Allah ilker beyden razı olsun güleryüzü konuşmalarıyla babam moral buldu...Anne ve babasından böyle bir evlat yetiştirdikleri için ne mutlu onlara...HASTAYI KENDİ YAKINI GİBİ GÖRMEK BİREBİR İLGİLENMEK DUYARLI OLMAK BU BİR ERDEMDİR...ALLAHIM BÜTÜN HAYATI BOYUNCA BAŞARILI OLMAYI NASİP ETSİN....

  • F

   İlker bey annemin meme kanseri ameliyatını yaptı. Çok şükür şu anda sağlığı yerinde. O dönemde çok üzülüp endişeleniyorduk. Kendisi güleryüzü ve ilgisiyle bize çok büyük destek oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  • H

   Hocamın hemoroid derdim için bana önerdiği yöntem ile bu dertten kurtuldum. Hemoroid ameliyatı olan arkadaşlarımın anlattığı ağrıları yaşamadım. Kendisine çok duacıyım.

  • S

   İlker Bey'i bir başka uzman doktor tavsiye etti. Onun da ablasını ameliyat etmiş çok memnun kalmışlar. İlgisi alakası için kendine teşekkür ediyorum. Bana uzun uzun hastalığımı sebeplerini ve ameliyatın detaylarını anlattı. Çok şükür hiç problem yaşamadan taburcu oldum.

  • E

   ben yaptığı oparasyonlardan çok memnun kaldım iyi bir genel cerrah benim geçirdiğim oparasyonlar nüks eden rahatsızlık olmasına rağmen nüks etmedi.

  • N

   ilgisi, bilgisi ve güler yüzüyle tamamen endişelerinizi yok ediyor.Ameliyat öncesi ve sonrası ilgisine çok teşekkür ederim.

  • S

   İlker Bey ortadoğu hastanesinde kapalı safra kesesi ameliyatımı yaptı. Yakın ilgisi ve güleryüzü için kendisine teşekkür ediyorum. Ameliyatın ertesi sabahı evimdeydim.

  • N

   ilgili bilgili ve kibar