Son 30 gün içerisinde 309 profil ziyareti var

Adres

Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya
Koru Ankara Hastanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, + 30 daha fazla
0850 333.....

Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

Laparoskopik Cerrahi

Meme Koruyucu Cerrahi +26 daha fazla

Kolon Ve Rektum Cerrahisi

Laparoskopik Fıtık Tedavisi

Laparoskopik Apendektomi

Tümünü göster
Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan
Özel Sincan Koru Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil


Allianz Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, + 17 daha fazla

Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi

Gaita Testleri Dışkı Testleri

Paratiroidektomi +63 daha fazla

Özgeçmiş

Hakkımda

OBEZİTE (AŞIRI ŞİŞMANLIK ) VE DİYABET CERRAHİSİ VE LAPARASKOPİK OPERASYONLAR İLE ÖZEL İLGİLENMEKTEDİR. TÜM FITIK( MİDE FITIĞI, KASIK FITIKLARI ,KESİ F...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Ödem
 • Karaciğer Yetmezliği
 • safra yolu hastalıkları
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1995 - 2002
 • Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 2005 - 2011

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
98 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Koru Ankara Hastanesi Laparoskopik Safrataşı Ameliyatı

23 mayıs 2019 tarihinde ismail hocama laparaskopik safra kesesi ameliyatı oldum.Sıkıntısız geçti sürecim.Hocam çok pratik,ilgili ve bilgili bir insan.Anlattığından farklı bir şey yaşamadım.Kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok teşekkür ederim.


A
Konum: Koru Ankara Hastanesi Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi ve hemeroid

Öncelikle herkese iyi günler diliyorum. Ben yaklaşık 5-6 yıldır hemeroid sıkıntısı çekmekteydim, bu sıkıntıdan dolayı sosyal yaşantım çok fazla etkilenmekteydi, fakat ameliyat olmaktan korkumdan dolayı doktora gitmiyordum. Son zamanlarda sürekli kanama şikayetim çoğalmasından dolayı kan değerlerim sürekli düşmeye gidiyor, baş dönmesi, halsizlik gibi şikayetlerim artmıştı. Bende artık son çare ameliyat olmak için doktor araştırmaya başladım ve ismail hocamızı bu siteden buldum. Yazılan görüşleri okudum ve ismail hocamıza muayene olmaya karar verdim. Sağ olsun hocamız çok ilgili birisi , bana korkulacak birşey olmadığını THD diye bir yöntem olduğunu ve bu sıkıntıdan çok kolay bir şekilde kurtulabileceğimi söyledi. Bende hocamıza güvenerek ameliyat oldum. 3. seviyede bir hemeroid şikayetim olmasına rağmen sadece 1 gün biraz ağrı çektim , 2. gün normal ayağa kalktım. Hiç korktuğum gibi olmadı. 1-2 hafta biraz kanama ve hafif ağrım oldu ama sonrasında gerçekten çok iyiyim. Şu anda ameliyat olalı 45 gün oldu , ameliyat olmadan önceki halimden % 95 daha iyiyim. Beni bu sıkıntıdan kurtardığı için İsmail hocama çok teşekkür ediyorum.


S

Uzun sayılabilecek bir süredir özellikle son 2 yılı daha sıkıntılı olmak üzere hemoroid sıkıntısı çekmekteydim. En son olarak gittiğim hekimler tarafından 3 – 4 derece iç hemoroid teşhisi konulmuştu. Artık son kaçınılmazdı ve ben ciddi bir arayış içine girmiştim. Araştırmalarım neticesinde THD adında bir yöntem duydum ve ileri derece hemoroidlerde iyi bir ünü vardı.

Fakat yöntemin başarısı elbette ki hekimin başarısına endeksliydi. İşte bu aşamada 2019 Ocak sonunda İsmail BİRİ hocamla tanıştık. Kesin çözüm için bir hekime gitmekte oldukça gecikmiştim (Bu aynı zamanda İsmail hocamın da ifadesiydi). Maalesef ortalama bir Türk insanı gibi özellikle böyle bir rahatsızlıkta ben de son hadde gelene kadar hep ertelemeyi seçmiştim. Kendisine ilk muayenemde mevcut teşhisi teyit ettiği gibi ilave olarak da anal fissür (makat çatlağı) teşhisi koydu. İsmail hoca çok net ve objektif bir tavır sergileyerek komplike bir sorunla karşı karşıya olduğumuzu izah etti. Ben THD olarak bilinen ve klasik cerrahi yöntemlere göre daha çabuk bir toparlanma süreci hayali kurarken İsmail hoca hastasının yani benim optimum faydayı sağlayabilmem adına hem THD hem de gerekirse klasik cerrahi yöntemle müdahale etmesi gerektiğini anlattı ve ameliyat kararı verildi ve ameliyatım Çukurambar Koru Hastanesinde başarılı bir şekilde yapıldı.

Elbetteki ileri derece bir hemoroid olması ve diğer komplikasyonlarla birlikte düşünüldüğünde biraz zor bir iyileşme süreci geçirdim ve azalmakla birlikte hala zaman zaman yaşadığım sıkıntılar mevcut. Ama İsmail hocamla ameliyat sonrası yaptığımız görüşmelerde bana; iyileşme sürecimde olması gereken dışında bir olumsuzluk yaşamadığımı anlattı.
İsmail BİRİ hocama buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum; çeken bilir, her tuvalet sonrası yaşanan sıkıntılarım artık yok denecek kadar azaldı ve daha da iyi olmaya devam ediyorum. Bu nasıl bir zenginlik anlatamam… Deyim yerindeyse yeniden doğdum. Kendisinden Allah razı olsun, uzmanlık alanında çok iyi bir hekim / cerrah ve en önemlisi çok iyi bir insan, allah iyilerle ve iyi niyetlilerle karşılaştırsın duasının karşılığını bulduğum bir deneyim oldu benim için…

İsmail BİRİ Hocama ailesi ve sevdikleriyle birlikte sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum…


M
Konum: Koru Ankara Hastanesi Kasik fıtığı ameliyatı

İsmail biri hocamı sincan koru hastanesinden tanıyoruz kızım ve eşim orda ameliyat oldu çok memnun kaldık kasik fıtığı ameliyatı olmam gerekiyordu hocamı cukurambar koru da olduğunu öğrendik ve başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi.İlgisi samimi davranışı bizim için çok önemliydi çok teşekkür ederiz Allah razı olsun sizden hocam sizin gibi değerler zor bulunur.Başarılarınızın devamını dileriz.Sağlıcakla kalin.Altıntaş ailesi

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri

sincan koru hastanesinde 5 yıla yakın görev yaptım .hastalarımız çukurambar koru hastanesine geçmiş olmamıza rağmen hala bizi arayıp bulmaları ve operasyonlarını yapmamızı istemeleri bizi memnun etmekte internetten bize ulaşan zonguldak kırşehir çorum gibi çevre illerin yanısıra mecburi hizmetimi yaptığım hakkari ve komşusu van dan bile sahsıma teveccüh gösterip ameliyat olmak isteyen hastalarımın olması çalışma azmimizi tetiklemekte ve motive etmektedir .güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum sağolun varolun sağlıklı günler dilerim ayrıca hastalara ve bizlere bu kolaylığı sağlayan doktor takvimi sitesine hem hastalar hemde kendi adıma teşekkür ediyorum


Y
Konum: Koru Ankara Hastanesi Apandisit Alınması

Hocamın ilgisine, bilgisine, insan sevgisine, yardımseverliğine, alçakgönüllülüğüne, fedakarlığına, çalışkanlığına, samimiyetine, saygısına hayran kaldım. Oğlum acilden taburcu edilmek üzere iken şiddetli karın ağrısı için kulak misafiri olduğu konuya müdahil olmuş. Bir de tomografi ile bakalım demiş ve daha önce ultrason ve röntgende gözükmeyen apandisit iltihabı olduğu tespit edildi. Tereddütsüz oğlumu emanet ettim. Ameliyat esnasında milyonda bir görülen bir tür olmasına rağmen kapalı laparoskopik olarak ameliyata devam etti ve uzun uğraşlar sonucu apandisiti aldı. Pataloji sonuçları ne kadar haklı olduğunu bir kez daha gösterdi. Patlamadan müdahale etmiş olduk. Ameliyat sonrası 1 hafta hastanede yattık, 1 hafta sonra dren çıkarıldı. Her gün 3-4 defa hastayı ziyaret etti, hep bilgilendirdi. Kendisine şükran ve saygılarımı sunuyorum. Hayatımda onun gibi doktor görmedim.

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri

yıldırım beyin oğlu üniversitemiz tıp fakültesi 2. ci sınıf öğrencisidir .oldukça uzun bir apendiksi vardı retroçekal dediğimiz çekum arkasına giden ve karaciğer alt lobuna uzanan apendiksini laparaskopik olarak opere ettiğimiz için çok mutlu olduk .gelecekte meslektaşımız olacak olan birinin şifasına katkıda bulunmak mutluluk verici .güzel ve sağlıklı günleriniz olsun .


V
Konum: Özel Sincan Koru Hastanesi Hemeroid

Kendisi ile 2014 yılında tanışma fırsatı buldum. Muhtemelen kendisi beni unutmuştur. Ancak ben hala hatırlıyorum ve kendisini tanımış olmaktan çok memnunum. Hekimlik becerilerini teknik olarak yorumlamaya ne bilgim nede ahlakım müsade eder. Ama kendisinin bana söylemiş olduğu, " öncellikle hastanın probleminin ne olduğunu kendisinin bilmesi ve anlaması gerekir" demesi ve hastanın problemini hiç usanmadan uzun uzun ve yalın bir dille anlatması, bir hasta için pek karşılaşmayan ve mükemmel bir duygu. Kendisi bana hemoroid şikayetim için ameliyat önermişti. Ancak işim nedeniyle bu ameliyatı olamadım. Bundan 10 gün önce ameliyatımı eskişehirde oldum. Ve inanın ameliyat öncesinde ve sonrasında kendisine muayene olmayı ve ameliyatımı kendisinin yapmasını istedim. Fakat mümkün olmadı. Hala keşke diyorum. Ve herkese tavsiyem Sn Dr. İsmal Biri' yi doktor ve muayeneye ihtiyacı olan biri olarak değil, bir insan olarak tanımasını tavsiye ederim. Teşekkürler.

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri

saolun çok güzel şeyler yazmışsınız biz olması gerekeni yapmaya çalışıyoruz sizin gibi güzel insanların kadir kıymet bilmesi memnuniyet verici bizi mesleğimiz konusunda aldığımız sorumluluğun bilincinde olmaya itiyor sağlıcakla kalın iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum


H
Konum: Özel Sincan Koru Hastanesi Mide fıtığı ve reflü

Mide fıtığı ve reflü nedeniyle yaşadığım sıkıntılarımdan kurtulmam için tek çarenin ameliyat olduğunu gittiğim her doktordan duymuştum. İnternette İsmail Bey ile ilgili yazılanları okuduktan sonra hemen randevu aldım ve ilk görüşmeden sonra ameliyatımı yapacak doktorun kesinlikle İsmail Bey olmasına karar verdim. Hastalarına ameliyatın tüm ayrıntılarını anlatan, sıkıntı varsa bile bunu çok rahatlatıcı bir biçimde ifade eden, hasta psikolojisinden gerçekten çok iyi anlayan ve hastasının durumunu çok iyi anlayıp olumlu dil kullanarak iyileşme sürecine katkı sağlayan çok iyi bir genel cerrah. Ameliyat olalı henüz bir hafta oldu ama bu ameliyatı olan hastalara göre oldukça hızlı bir iyileşme süreci yaşadım. Emeğiniz için teşekkür ederim hocam. Rabbim böyle hekimlerimizin sayısını artırsın inşallah.

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri

teşekkür ederim sağlıklı günleriniz daim olsun


E
Konum: Özel Sincan Koru Hastanesi

Daha önce 2 kez sol kasık fıtığından açık ameliyat olmuştum.3.kez tekrarladı yine açık yapmak istediler iş yerinde bir abimin tavsiyesiyle internetteki yorumlarına baktım ve hocama gittim.Kendisi laparaskopik kasık fıtığı operasyonu yaptı sigmoid kolon denilen kalın bağırsağım fıtık kesesine girmiştir.Çok zor olan ve riskli olan bağırsak yırtılması olmadan ameliyatı tamamlamış.Yemeğimi yiyorum bağırsaklarla ilgili bir sıkıntım yok.Laparaskopik bilateral inguınal herni TEPP operasyonu en üstün bir ameliyatmış İsmail hocadan allah razı olsun.

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri

evet sigmoid kolon dediğimiz kalın bağırsağın bir kısmı fıtık kesesi içindeydi mutlu ve huzurlu olmanız sevindirici sağlık lı günleriniz daim olsun


L
Konum: Özel Sincan Koru Hastanesi karın ağrısı

Sincan Devlet Hastanesinin karın mide bölgemdeki ağrı nedeniyle sakinleştirici yapıp psikolojik tanısı koyduğu bir hastaydım. İsmail hocam patlamak üzere olan apandisitimi alarak hayatımı kurtardı. Ameliyat öncesi ve sonrası hastasının motivasyonunu üst düzeyde tutan bir doktor. Güler yüzü ve enerjisi ile mükemmel bir insan bundan sonra tek adresim.

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri

teşekkür ediyorum sağlıklı günler diliyorum


H
Konum: Özel Sincan Koru Hastanesi

iki taraflı kasık fıtığı ameliyatı oldum laparoskopik TEPP (kapalı kasık fıtığı ameliyatı) kansız ve acısız bir sekilde ameliyati oldum 1 gün içinde ayağa kalktım kesinlikle cok memnunum kaldım İsmail hocayı herkese tavsiye ederim.

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri

teşekkür ediyor sağlıklı günler diliyorum


Hizmetler

Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Laparoskopik Cerrahi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Meme Koruyucu Cerrahi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Kolon Ve Rektum Cerrahisi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Laparoskopik Fıtık Tedavisi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Laparoskopik Apendektomi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Kolonoskopi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Laparoskopi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Abdominal Laparoskopi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Obezite Cerrahisi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Metabolik Cerrahi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Şeker Hastalığında Şeker Takibi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Şeker Hastalığında Şeker Kontrolü


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Şeker Hastalığı Ameliyatı


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Şeker Hastalığının Ameliyat ile Tedavisi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Metabolik Sendrom Tedavisi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


İleal interpozisyon


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Transit Bipartisyon


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


İleal İnterpozisyon Ameliyatı


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Kolon Rezeksiyonu


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Bariatrik Cerrahi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Fıtık Ameliyatı


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Laparoskopik Kolesistektomi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Endoskopik Tedavi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Kolorektal Rezeksiyon


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Hemoroidde Lastik Band Ligasyonu


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Üst Gastrointestinal Endoskopi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Hemoroidektomi


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Normal Randevu


Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar, Çankaya

Koru Ankara Hastanesi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Gaita Testleri Dışkı Testleri


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Paratiroidektomi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Dikişsiz Hemoroid Cerrahisi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Rektosigmoidoskopi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Robot Destekli Cerrahi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Da Vinci Robotik Cerrahi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Mide Balonu


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Meme Biyopsisi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Preoperatif Değerlendirme


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Fundoplikasyon - Laparoskopik Cerrahi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Meme MR'ı


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Mohs Mikrografik Cerrahisi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Robot Destekli Laparoskopik Prosedürler


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Mohs Cerrahisi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Apandisit Alınması


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Apse Insizyonu Ve Drenajı


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Reflü Cerrahisi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Lobektomi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Mamografi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Ağrı Pompası


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Endoskopik Cerrahi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Tiroit Sintigrafisi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Perkütan Iğne Aspirasyonu


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Dikişsiz Tiroid Cerrahisi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Splenektomi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Fundoplikasyon(Gerd Cerrahisi)


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Melanom Alınması


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


İşaretleme Yöntemi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Sinir Monitörizasyonu


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Anoskopi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Radyoaktif İyot Tedavisi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Tiroid İnce İğne Biyopsisi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Laserasyon Onarımı


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Tüp Mide Ameliyatı


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Laparoskopik Reflü Ameliyatı


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Robotik Cerrahi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Gastroskopi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Gastrik Bypass


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Gaita Testi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Stapler Hemoroidopeksi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Ercp(Endoskopik Retrograd Kolanjio Pankreotografi)


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Jackson Pratt Dren


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Polipektomi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Endoskopi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Sentinel Lenf Nodu Biyopsisi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Endovasküler Embolizasyon


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Abdominal Ultrasonografi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Timektomi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Apendektomi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Küçük Cerrahiler


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Tiroit Ultrasonografisi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Mastektomi


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Fundoplikasyon


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi


Randevu


Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1, Sincan

Özel Sincan Koru Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
98 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Koru Ankara Hastanesi Laparoskopik Safrataşı Ameliyatı

23 mayıs 2019 tarihinde ismail hocama laparaskopik safra kesesi ameliyatı oldum.Sıkıntısız geçti sürecim.Hocam çok pratik,ilgili ve bilgili bir insan.Anlattığından farklı bir şey yaşamadım.Kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok teşekkür ederim.


A
Konum: Koru Ankara Hastanesi Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi ve hemeroid

Öncelikle herkese iyi günler diliyorum. Ben yaklaşık 5-6 yıldır hemeroid sıkıntısı çekmekteydim, bu sıkıntıdan dolayı sosyal yaşantım çok fazla etkilenmekteydi, fakat ameliyat olmaktan korkumdan dolayı doktora gitmiyordum. Son zamanlarda sürekli kanama şikayetim çoğalmasından dolayı kan değerlerim sürekli düşmeye gidiyor, baş dönmesi, halsizlik gibi şikayetlerim artmıştı. Bende artık son çare ameliyat olmak için doktor araştırmaya başladım ve ismail hocamızı bu siteden buldum. Yazılan görüşleri okudum ve ismail hocamıza muayene olmaya karar verdim. Sağ olsun hocamız çok ilgili birisi , bana korkulacak birşey olmadığını THD diye bir yöntem olduğunu ve bu sıkıntıdan çok kolay bir şekilde kurtulabileceğimi söyledi. Bende hocamıza güvenerek ameliyat oldum. 3. seviyede bir hemeroid şikayetim olmasına rağmen sadece 1 gün biraz ağrı çektim , 2. gün normal ayağa kalktım. Hiç korktuğum gibi olmadı. 1-2 hafta biraz kanama ve hafif ağrım oldu ama sonrasında gerçekten çok iyiyim. Şu anda ameliyat olalı 45 gün oldu , ameliyat olmadan önceki halimden % 95 daha iyiyim. Beni bu sıkıntıdan kurtardığı için İsmail hocama çok teşekkür ediyorum.


S

Uzun sayılabilecek bir süredir özellikle son 2 yılı daha sıkıntılı olmak üzere hemoroid sıkıntısı çekmekteydim. En son olarak gittiğim hekimler tarafından 3 – 4 derece iç hemoroid teşhisi konulmuştu. Artık son kaçınılmazdı ve ben ciddi bir arayış içine girmiştim. Araştırmalarım neticesinde THD adında bir yöntem duydum ve ileri derece hemoroidlerde iyi bir ünü vardı.

Fakat yöntemin başarısı elbette ki hekimin başarısına endeksliydi. İşte bu aşamada 2019 Ocak sonunda İsmail BİRİ hocamla tanıştık. Kesin çözüm için bir hekime gitmekte oldukça gecikmiştim (Bu aynı zamanda İsmail hocamın da ifadesiydi). Maalesef ortalama bir Türk insanı gibi özellikle böyle bir rahatsızlıkta ben de son hadde gelene kadar hep ertelemeyi seçmiştim. Kendisine ilk muayenemde mevcut teşhisi teyit ettiği gibi ilave olarak da anal fissür (makat çatlağı) teşhisi koydu. İsmail hoca çok net ve objektif bir tavır sergileyerek komplike bir sorunla karşı karşıya olduğumuzu izah etti. Ben THD olarak bilinen ve klasik cerrahi yöntemlere göre daha çabuk bir toparlanma süreci hayali kurarken İsmail hoca hastasının yani benim optimum faydayı sağlayabilmem adına hem THD hem de gerekirse klasik cerrahi yöntemle müdahale etmesi gerektiğini anlattı ve ameliyat kararı verildi ve ameliyatım Çukurambar Koru Hastanesinde başarılı bir şekilde yapıldı.

Elbetteki ileri derece bir hemoroid olması ve diğer komplikasyonlarla birlikte düşünüldüğünde biraz zor bir iyileşme süreci geçirdim ve azalmakla birlikte hala zaman zaman yaşadığım sıkıntılar mevcut. Ama İsmail hocamla ameliyat sonrası yaptığımız görüşmelerde bana; iyileşme sürecimde olması gereken dışında bir olumsuzluk yaşamadığımı anlattı.
İsmail BİRİ hocama buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum; çeken bilir, her tuvalet sonrası yaşanan sıkıntılarım artık yok denecek kadar azaldı ve daha da iyi olmaya devam ediyorum. Bu nasıl bir zenginlik anlatamam… Deyim yerindeyse yeniden doğdum. Kendisinden Allah razı olsun, uzmanlık alanında çok iyi bir hekim / cerrah ve en önemlisi çok iyi bir insan, allah iyilerle ve iyi niyetlilerle karşılaştırsın duasının karşılığını bulduğum bir deneyim oldu benim için…

İsmail BİRİ Hocama ailesi ve sevdikleriyle birlikte sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum…


M
Konum: Koru Ankara Hastanesi Kasik fıtığı ameliyatı

İsmail biri hocamı sincan koru hastanesinden tanıyoruz kızım ve eşim orda ameliyat oldu çok memnun kaldık kasik fıtığı ameliyatı olmam gerekiyordu hocamı cukurambar koru da olduğunu öğrendik ve başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi.İlgisi samimi davranışı bizim için çok önemliydi çok teşekkür ederiz Allah razı olsun sizden hocam sizin gibi değerler zor bulunur.Başarılarınızın devamını dileriz.Sağlıcakla kalin.Altıntaş ailesi

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri

sincan koru hastanesinde 5 yıla yakın görev yaptım .hastalarımız çukurambar koru hastanesine geçmiş olmamıza rağmen hala bizi arayıp bulmaları ve operasyonlarını yapmamızı istemeleri bizi memnun etmekte internetten bize ulaşan zonguldak kırşehir çorum gibi çevre illerin yanısıra mecburi hizmetimi yaptığım hakkari ve komşusu van dan bile sahsıma teveccüh gösterip ameliyat olmak isteyen hastalarımın olması çalışma azmimizi tetiklemekte ve motive etmektedir .güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum sağolun varolun sağlıklı günler dilerim ayrıca hastalara ve bizlere bu kolaylığı sağlayan doktor takvimi sitesine hem hastalar hemde kendi adıma teşekkür ediyorum


Y
Konum: Koru Ankara Hastanesi Apandisit Alınması

Hocamın ilgisine, bilgisine, insan sevgisine, yardımseverliğine, alçakgönüllülüğüne, fedakarlığına, çalışkanlığına, samimiyetine, saygısına hayran kaldım. Oğlum acilden taburcu edilmek üzere iken şiddetli karın ağrısı için kulak misafiri olduğu konuya müdahil olmuş. Bir de tomografi ile bakalım demiş ve daha önce ultrason ve röntgende gözükmeyen apandisit iltihabı olduğu tespit edildi. Tereddütsüz oğlumu emanet ettim. Ameliyat esnasında milyonda bir görülen bir tür olmasına rağmen kapalı laparoskopik olarak ameliyata devam etti ve uzun uğraşlar sonucu apandisiti aldı. Pataloji sonuçları ne kadar haklı olduğunu bir kez daha gösterdi. Patlamadan müdahale etmiş olduk. Ameliyat sonrası 1 hafta hastanede yattık, 1 hafta sonra dren çıkarıldı. Her gün 3-4 defa hastayı ziyaret etti, hep bilgilendirdi. Kendisine şükran ve saygılarımı sunuyorum. Hayatımda onun gibi doktor görmedim.

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri

yıldırım beyin oğlu üniversitemiz tıp fakültesi 2. ci sınıf öğrencisidir .oldukça uzun bir apendiksi vardı retroçekal dediğimiz çekum arkasına giden ve karaciğer alt lobuna uzanan apendiksini laparaskopik olarak opere ettiğimiz için çok mutlu olduk .gelecekte meslektaşımız olacak olan birinin şifasına katkıda bulunmak mutluluk verici .güzel ve sağlıklı günleriniz olsun .


V
Konum: Özel Sincan Koru Hastanesi Hemeroid

Kendisi ile 2014 yılında tanışma fırsatı buldum. Muhtemelen kendisi beni unutmuştur. Ancak ben hala hatırlıyorum ve kendisini tanımış olmaktan çok memnunum. Hekimlik becerilerini teknik olarak yorumlamaya ne bilgim nede ahlakım müsade eder. Ama kendisinin bana söylemiş olduğu, " öncellikle hastanın probleminin ne olduğunu kendisinin bilmesi ve anlaması gerekir" demesi ve hastanın problemini hiç usanmadan uzun uzun ve yalın bir dille anlatması, bir hasta için pek karşılaşmayan ve mükemmel bir duygu. Kendisi bana hemoroid şikayetim için ameliyat önermişti. Ancak işim nedeniyle bu ameliyatı olamadım. Bundan 10 gün önce ameliyatımı eskişehirde oldum. Ve inanın ameliyat öncesinde ve sonrasında kendisine muayene olmayı ve ameliyatımı kendisinin yapmasını istedim. Fakat mümkün olmadı. Hala keşke diyorum. Ve herkese tavsiyem Sn Dr. İsmal Biri' yi doktor ve muayeneye ihtiyacı olan biri olarak değil, bir insan olarak tanımasını tavsiye ederim. Teşekkürler.

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri

saolun çok güzel şeyler yazmışsınız biz olması gerekeni yapmaya çalışıyoruz sizin gibi güzel insanların kadir kıymet bilmesi memnuniyet verici bizi mesleğimiz konusunda aldığımız sorumluluğun bilincinde olmaya itiyor sağlıcakla kalın iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum


H
Konum: Özel Sincan Koru Hastanesi Mide fıtığı ve reflü

Mide fıtığı ve reflü nedeniyle yaşadığım sıkıntılarımdan kurtulmam için tek çarenin ameliyat olduğunu gittiğim her doktordan duymuştum. İnternette İsmail Bey ile ilgili yazılanları okuduktan sonra hemen randevu aldım ve ilk görüşmeden sonra ameliyatımı yapacak doktorun kesinlikle İsmail Bey olmasına karar verdim. Hastalarına ameliyatın tüm ayrıntılarını anlatan, sıkıntı varsa bile bunu çok rahatlatıcı bir biçimde ifade eden, hasta psikolojisinden gerçekten çok iyi anlayan ve hastasının durumunu çok iyi anlayıp olumlu dil kullanarak iyileşme sürecine katkı sağlayan çok iyi bir genel cerrah. Ameliyat olalı henüz bir hafta oldu ama bu ameliyatı olan hastalara göre oldukça hızlı bir iyileşme süreci yaşadım. Emeğiniz için teşekkür ederim hocam. Rabbim böyle hekimlerimizin sayısını artırsın inşallah.

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri

teşekkür ederim sağlıklı günleriniz daim olsun


E
Konum: Özel Sincan Koru Hastanesi

Daha önce 2 kez sol kasık fıtığından açık ameliyat olmuştum.3.kez tekrarladı yine açık yapmak istediler iş yerinde bir abimin tavsiyesiyle internetteki yorumlarına baktım ve hocama gittim.Kendisi laparaskopik kasık fıtığı operasyonu yaptı sigmoid kolon denilen kalın bağırsağım fıtık kesesine girmiştir.Çok zor olan ve riskli olan bağırsak yırtılması olmadan ameliyatı tamamlamış.Yemeğimi yiyorum bağırsaklarla ilgili bir sıkıntım yok.Laparaskopik bilateral inguınal herni TEPP operasyonu en üstün bir ameliyatmış İsmail hocadan allah razı olsun.

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri

evet sigmoid kolon dediğimiz kalın bağırsağın bir kısmı fıtık kesesi içindeydi mutlu ve huzurlu olmanız sevindirici sağlık lı günleriniz daim olsun


L
Konum: Özel Sincan Koru Hastanesi karın ağrısı

Sincan Devlet Hastanesinin karın mide bölgemdeki ağrı nedeniyle sakinleştirici yapıp psikolojik tanısı koyduğu bir hastaydım. İsmail hocam patlamak üzere olan apandisitimi alarak hayatımı kurtardı. Ameliyat öncesi ve sonrası hastasının motivasyonunu üst düzeyde tutan bir doktor. Güler yüzü ve enerjisi ile mükemmel bir insan bundan sonra tek adresim.

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri

teşekkür ediyorum sağlıklı günler diliyorum


H
Konum: Özel Sincan Koru Hastanesi

iki taraflı kasık fıtığı ameliyatı oldum laparoskopik TEPP (kapalı kasık fıtığı ameliyatı) kansız ve acısız bir sekilde ameliyati oldum 1 gün içinde ayağa kalktım kesinlikle cok memnunum kaldım İsmail hocayı herkese tavsiye ederim.

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri

teşekkür ediyor sağlıklı günler diliyorum


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

OBEZİTE (AŞIRI ŞİŞMANLIK ) VE DİYABET CERRAHİSİ VE LAPARASKOPİK OPERASYONLAR İLE ÖZEL İLGİLENMEKTEDİR. TÜM FITIK( MİDE FITIĞI, KASIK FITIKLARI ,KESİ F...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Ödem
 • Karaciğer Yetmezliği
 • safra yolu hastalıkları
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1995 - 2002
 • Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 2005 - 2011

Deneyimler

 • Başbakanlık SHÇEK Genel Müdürlüğü, Kurum Hekimliği, 1.-12.2005
 • Hakkari Devlet Hastanesi, Uzman Doktor,
 • Özel İstanbul Hastanesi, Endoskopist, 1.-12.2011
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce