Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Özel Atakalp Kalp Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloj... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Atakalp Kalp Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Atakalp Kalp Hastanesi İzmir ilinde 1418 sokakno:16 Kahramanlar adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Özel Atakalp Kalp Hastanesi

  1418 Sok.No:16 Kahramanlar

  İzmir,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Özbek Berber

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Op.Dr.

  • Hayırlı günler doktor hanım. Ben 19/08/2011 günü sol ayağından rahatsızlığım nedeniyle muayeneye gelen hastalarınızdan Yunus MEMİŞ'im. Atakalp hastanesinden ziyade sizin isminizin bana söylenmesi üzerine özellikle sizi tercih ettim ve size muayeneye geldim. Ayağımdaki rahatsızlığı muayene ederken çarpıntımın olduğunu, kollarımda ve sırtımda ağrıların olduğunu söylediğimde o kalple ilgili dediniz ve kalp ile ilgili hiçbir işlem yapmadınız, (muayene veya başka bir doktora gönderme gibi) sadece ayağımın utrasyonunu çektirdiniz, , tavsiye üzerine geldiğiniz doktorun özel bir hastahanede bu şekilde hastası ile ilgilenmeyip raporuna dahi başka bir doktor bakabiliyorsa ve rapor temiz hiçbir şeyiniz yok diyerek gönderiliyorum, peki ayağımdaki o damarların kızarıklığı ne o acı neden onu anlamadan geldim. Bunun bir cevabı olmalıydı bence, doktor hanım bu satırları memnuniyet olarak yazmayı isterdim, üzüntümden doğan sitemimi bağışlayın, sağlık ve mutluluklar diler şimdiden hayırlı bayramlar geçirmenizi temenni ederim.


 • Hasan Yılmaz

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • Eşim, geçirdiği kalp krizi nedeniyle kalbi sadece %20 çalışıyordu (normali %65-70)ve 3 damarı tıkalıydı by pass olması gerekiyordu.Krizin kalbinde yattığı harabiyetten dolayı 30-40 gün beklememiz gerekiyordu, bu dönemde ne yazık ki Hasan Yılmaz denen doktora gittik ve moralimizi iyice bozdu.Eşime yaşayacağın kadar yaşamışsın gibi saçma sapan laflar söyleyip doktorluğunu gösterdi.Eşim Ege Üniversitesinde başarılı doktorlar sayesinde sağlığına kavuştu. Atakalp'e gittiğimize bin pişmanız hala.


 • Nurullah Tüzün

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • mesleğinin erbabı bu işi on numara yapan bir doktor dur
   aynı zamanda benim ablamın berberimin tanıdığım çok sayıda eşimin dostumun doktorudur
   her zaman bu doktora imzamı atarım

  • Acil olarak getirildiğim hastanede beni hayata döndüren Saygıdeğer Doktoruma sonsuz Teşekkürlerimi Sunuyorum. Kendisine göstermiş olduğu ilgi ve yardım için tekrar iyiki varsınız Doktor Bey.


 • Şekip Kazım Çelik

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Op.Dr.

  • O

   Ayagimda toplar damar tikanikligini (venöz yetmezlik) vardi.Bana gore cok zor ve korku dolu bir ameliyat gibi geliyordu.Nezaman Şekip hocaya gittim ameliyatin cok basit oldugunu sordugum sorulara sabirla biz hastalarin anlayabilecegi sekilde cevap vererek beni cok rahatlatti.Ameliyatimi dun oldum.Ameliyathanede bile ekip olarak hasta bakicilar dahil herkes cok ilgiliydi.cok rahat bir ameliyat gecirdim.Sayin Dr Şekip Hocama sonsuz tesekkurler...
   Elif sertdemir

  • Merhabalar ben Mustafa. 19.01.2016 tarihinde 79 yaşında babannem koroner bypass ameliyatı oldu ve 3 damarı değiştirildi. Şekip hoca oldukça soğukkanlı ve çok başarılı bir cerrahtır. Babannemin yaşından dolayı ve ameliyatın zorluluklarına karşı çok korkuyorduk. Şekip hoca yapılacak yorumların çok çok ötesine layık. Sevdikleriniz gönül rahatlığıyla kendisine götürebilirsiniz. Kendisi şuan da İzmir - Atakalp Hastanesinde görev yapmaktadır bilginize..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at


 • Berent Dişçigil

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • S

   18 Mart 2015 tarihinde Prof. Dr Berent Dişçigil ve ekibi anneannem Yüksel Mumcu'nun kalp kapakçığı ameliyatını başarıyla yaptı. Bir senedir çok daha sağlıklı, mutlu yaşıyor, kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz. Adnan Menderes üniversitesinin kalp damar cerrahi servisindeki bütün çalışanlarına güler yüzleri, yardımları için çok teşekkür ederiz. Anneanneme ümit vadeden tek doktordu, ümit verdiği gibi sağlığına kavuşturdu. Bütün ekibine, asistanlarına dualarını eksik etmiyor.

  • 24 mart 2015 tarihinde prof. dr. berent dişcigil hocam tarafından annem Elif Ergin'in kalp kapağı değişti. gerek deneyimi gerek hastamızla ilgilenmesi gerekse güler yüzü sebebiyle Aydın için büyük bir kazanım. Bu arada ilgi ve alakalarından dolayı dr. emin bey,dr.ömer bey, dr hüseyin bey ve dr. vecihi hanım'a teşekkürü bir borç bilirim. İyiki varsınız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at


 • Murat Arpaz

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Uzm.Dr.

  • Murat Beye 2 senedir anneannemi ve dedemi götürüyoruz. Çok saygılı ve insanın içini rahatlatan bir doktor. Mesleğini en iyi şekilde icra ediyor, bir çok aynı daldaki doktora gitmemize rağmen çareyi Murat Beyde bulduk. Çok teşekkür ederiz.

  • Çevresinde pratik ve becerikli olarak tanıtılan,alçak gönüllü,sevecen,güven veren kişiliği ile mükemmele yakın bir doktor.Ben de kendisine minettarım.Allah ona da sevdikleri ile birlikte sağlıklı yıllar göstersin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at