Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Özel Atakalp Kalp Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloj... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Atakalp Kalp Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Atakalp Kalp Hastanesi İzmir ilinde 1418 sokakno:16 Kahramanlar adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Özel Atakalp Kalp Hastanesi

  1418 Sok.No:16 Kahramanlar

  İzmir,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Özbek Berber

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Op. Dr.

  • Hayırlı günler doktor hanım. Ben 19/08/2011 günü sol ayağından rahatsızlığım nedeniyle muayeneye gelen hastalarınızdan Yunus MEMİŞ'im. Atakalp hastanesinden ziyade sizin isminizin bana söylenmesi üzerine özellikle sizi tercih ettim ve size muayeneye geldim. Ayağımdaki rahatsızlığı muayene ederken çarpıntımın olduğunu, kollarımda ve sırtımda ağrıların olduğunu söylediğimde o kalple ilgili dediniz ve kalp ile ilgili hiçbir işlem yapmadınız, (muayene veya başka bir doktora gönderme gibi) sadece ayağımın utrasyonunu çektirdiniz, , tavsiye üzerine geldiğiniz doktorun özel bir hastahanede bu şekilde hastası ile ilgilenmeyip raporuna dahi başka bir doktor bakabiliyorsa ve rapor temiz hiçbir şeyiniz yok diyerek gönderiliyorum, peki ayağımdaki o damarların kızarıklığı ne o acı neden onu anlamadan geldim. Bunun bir cevabı olmalıydı bence, doktor hanım bu satırları memnuniyet olarak yazmayı isterdim, üzüntümden doğan sitemimi bağışlayın, sağlık ve mutluluklar diler şimdiden hayırlı bayramlar geçirmenizi temenni ederim.


 • Hasan Yılmaz

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • Eşim, geçirdiği kalp krizi nedeniyle kalbi sadece %20 çalışıyordu (normali %65-70)ve 3 damarı tıkalıydı by pass olması gerekiyordu.Krizin kalbinde yattığı harabiyetten dolayı 30-40 gün beklememiz gerekiyordu, bu dönemde ne yazık ki Hasan Yılmaz denen doktora gittik ve moralimizi iyice bozdu.Eşime yaşayacağın kadar yaşamışsın gibi saçma sapan laflar söyleyip doktorluğunu gösterdi.Eşim Ege Üniversitesinde başarılı doktorlar sayesinde sağlığına kavuştu. Atakalp'e gittiğimize bin pişmanız hala.


 • Nurullah Tüzün

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • mesleğinin erbabı bu işi on numara yapan bir doktor dur
   aynı zamanda benim ablamın berberimin tanıdığım çok sayıda eşimin dostumun doktorudur
   her zaman bu doktora imzamı atarım

  • Acil olarak getirildiğim hastanede beni hayata döndüren Saygıdeğer Doktoruma sonsuz Teşekkürlerimi Sunuyorum. Kendisine göstermiş olduğu ilgi ve yardım için tekrar iyiki varsınız Doktor Bey.


 • Mevlüt Melih Başaran

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Op. Dr.

  • Eşim Cem Tunç 13.11.14 tarihinde eşimi Melih Bey ameliyat etti bypass oldu.şimdi çok iyi ve çok kısa bir sürede toparlandı.Melih beyin ellerine sağlık onun sayesinde eşim hayatta kaldı.Çok genç ama çok çok başarılı bir doktor.iyi ki var.Melih beyin başarılarının devamı dilerim ve çok teşekkür ederim.

  • adım süleyman avcıoglu iki hafta önce babamı bay pas ameliyatı yapan sayın melih hocama çok teşekkür ederim allah ondan razı olsun bir polis oglu olarak kendisine minnetarız ailece ömrü boyunca bizm gibi ailelerden hayır duası alır inşallah

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at


 • Murat Arpaz

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Uzm. Dr.

  • Murat Beye 2 senedir anneannemi ve dedemi götürüyoruz. Çok saygılı ve insanın içini rahatlatan bir doktor. Mesleğini en iyi şekilde icra ediyor, bir çok aynı daldaki doktora gitmemize rağmen çareyi Murat Beyde bulduk. Çok teşekkür ederiz.

  • Çevresinde pratik ve becerikli olarak tanıtılan,alçak gönüllü,sevecen,güven veren kişiliği ile mükemmele yakın bir doktor.Ben de kendisine minettarım.Allah ona da sevdikleri ile birlikte sağlıklı yıllar göstersin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


 • Berent Dişçigil

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • Yer: Adnan Menderes ÜniversitesiHizmet: operasyon

   sayın hocam prof.dr. Berent dişcigil ve ekibine çok teşekkür ederim.Beni sağlığıma ve sevdiklerime kavuşturdu.Onun ilgi ,bilgi ve alakasıyla yaşamımı sürdürüyorum.Allah ne muradı varsa versin.

  • S

   18 Mart 2015 tarihinde Prof. Dr Berent Dişçigil ve ekibi anneannem Yüksel Mumcu'nun kalp kapakçığı ameliyatını başarıyla yaptı. Bir senedir çok daha sağlıklı, mutlu yaşıyor, kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz. Adnan Menderes üniversitesinin kalp damar cerrahi servisindeki bütün çalışanlarına güler yüzleri, yardımları için çok teşekkür ederiz. Anneanneme ümit vadeden tek doktordu, ümit verdiği gibi sağlığına kavuşturdu. Bütün ekibine, asistanlarına dualarını eksik etmiyor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at