Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Özel Baki Uzun Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzman... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Baki Uzun Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Baki Uzun Hastanesi İzmir ilinde Karabağlar-Bozyaka adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Özel Baki Uzun Hastanesi

  Karabağlar-Bozyaka, Karabağlar

  35000, İzmir,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İrfan Eker

  Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

  • Uzmanlığı itibariyle çok güvendiğim aynı zamanda beyefendi biri kendisi.


 • Neşe Özkaya

  Dermatoloji, Uzm. Dr.

  • Tavsiye üzerine Neşe Hanım'ı seçtik.Neşe Hanım,kızımı 3 defa muayene etti.Her defasında teşhisi, verdiği ilaçlar ve tavsiyeleri doğru oldu. Teşekkür ederim.