Opr.Dr.

Mehmet Hakan Yılmaz

Ortopedi ve travmatoloji

Online randevu alın ya da bizi ücretsiz arayın: 0 850 333... numarayı göster

Randevu al Son 30 gün içerisinde belirlenmiş 11 ziyaret var

Opr. Dr. Mehmet Hakan Yılmaz 2006 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.Kıta hizmeti için 2007- 2010 yılları arasında Kayseri'de bulundu 2007 yılında Uçuş Tabi... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hasta soruları (246)

 • Ayak kisaligi

  Hocam benim 11 yasinda oglum var sag bacaginda kisalik var4 cm bu konuda yardimci olabilirmisiniz tsk

  DOKTORUN CEVABI:

  Merhaba.Tabii ki yardımcı olabailirim.Lütfen muayeneye geliniz.Kısalığın sebebini ortaya koyup buna yönelik tedavi gerçekleştiririz.Geçmiş olsun.

 • Diz alti kemik egriligi ameliyati

  Iyi gunler. Babannem dizalti kemik egriligi ameliyati oldu bi ay once ayaginda olusan agri ve uyusukluktan cok sikayet ediyo. Agrilarin giderilmesi icin neler onerebilirsiniz

  DOKTORUN CEVABI:

  Merhaba geçmiş olsun.Ağrıların birçok nedeni olabilir.Yapılan ameliyata da bağlı ağrı olabilir.Muayene etmeden yardımcı olmam güç.Lütfen muayeneye geliniz.

Tüm cevapları kontrol et (246)

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • Opr. Dr. Mehmet Hakan Yılmaz 2006 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.Kıta hizmeti için 2007- 2010 yılları arasında Kayseri'de bulundu 2007 yılında Uçuş Tabipliği eğitimi aldı ve 12. Hv.Ulş.Ana Üs K.Lığı Sağlık Amirliğinde Uçuş Tabibi olarak görev yaptı. Ayrıca Kayseri'de o dönemde özel İbn-i Sina hastanesinde çalıştı.2010-2015 yılları arasında GATA Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim dalında çalıştı. Spor cerrahisi,temel ve ileri travma ve artroskopi , omuz cerrahisi ,temel ve ileri artroplasti , diz cerrahisi,mikrocerrahi, ayak cerrahisi ,gelişimsel kalça çıkığı,çarpık ayak ,kıkırdak hastalıkları ve tedavileri gibi eğitim ve seminerleri kursiyer ve eğitimci olarak tamamladı.2015 yılında Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak mezun oldu.
  Halen Ankara'da GATA bünyesindeki Bilkent TSK rehabilitasyon Merkezin'de çalışmaktadır.

Mezun olunan okullar

 • Gülhane Askeri Tıp Fakültesi

Deneyimler

 • Bilkent TSK Rehabilitasyon Merkezi
 • GATA Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Gerçekten hastayı dinleyen ve cok iyi yönlendiren bir doktor. Kendisine ilgi ve alakasindan dolayı teşekkür ederim. Ortopedik rahatsızliği olan hastalarin ilk ona gitmelerini tavsiye ederim. Kendisine meslek hayatın da başarılarının devamını dilerim. Iyi çalışmalar sağlıklı günler.

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Mehmet Hakan Yılmaz ( 01 Ocak 2017)

  Merhabalar.Öncelikle yeni yılda sağlık sonrasında huzur ve mutluluk diliyorum.Böylesi kıymetli yorumlarınız ve temenniniz için çok teşekkür ederim.Her zaman hastalarıma açıklayıcı bilgi vermeye ve her hastamı kendi durumuna göre değerlendirmeye çalışırım.Tüm sevdiklerinizle birlikte sağlıklı bir yıl diliyorum.

 • çok memnunum

  Hastasınız.. Doktora gitmek istiyorsunuz. Endişelisiniz hatta korkuyorsunuz . Neyim var? Biliyorsunuz ki doktorunuzun ağzından çıkacak her şey sizi çok etkileyecek ."Ya sonuçlar çok kötü çıkarsa..." O da ne...? Sizi sıcak bir yüz karşılıyor. Birden korku yok oluyor. Güveniyor, seviyor,saygı duyuyorsunuz. Sonrada her yerde her zaman , "böyle doktorlarımız iyi ki var!" diyorsunuz...

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Mehmet Hakan Yılmaz ( 03 Aralık 2016)

  Merhabalar;nazik yorumunuz için çok teşekkür ederim.Ruhunuzun güzelliği yorumunuzdan da belli oluyor.Hastalarıma karşı her zaman açıklayıcı olmaya çalışıyorum,becerebiliyorsam ne mutlu bana ve ne mutlu bana ki sizin gibi bir hastam oldu.Ailenizle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.

 • çok memnunum

  hocam gerçekten mükemmel bir insan ve cok iyi bir doktor eşimin dizine aldığı darbe için hocama muayeneye gittik bize detaylı olarak acıklama yapması ve ilgilenmesi bizi çok mutlu etti hocamı herkese tavsiye ediyoruz cok memnun kaldık tesekkurler hocam basarılarınızın devamını diliyoruz...

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Mehmet Hakan Yılmaz ( 24 Kasım 2016)

  Her zaman hastalarıma açıklayıcı olmaya ve net bilgiler vermeye çalışıyorum.Umarım başarılı oluyorumdur.Kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  İki ay önce sol ayağımda ki karıncalanma şiddetli ağrılar şikayeti ile gitmiştim hatta tekerlekli sandalye de gitmiştim. Gittiğim doktorların yanlış teşhisleri yüzünden iğneler vuruldum ve iyileşme belirtisi gösteremedim. Hakan hocanın şikayetlerime göre teşhisi ve verdiği ilaçlar sayesiyde hızlı şekil de iyileştim. Tekrar teşekkürler hocam.

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Mehmet Hakan Yılmaz ( 06 Ekim 2016)

  Kıymetli yorumunuzdan dolayı öncelikle teşekkür ederim.Hastalarımın şikayetlerini detaylıca dinleyerek ve ayrıntılı bir fizik muayene yaparak adeta satranç oynarcasına titiz davranarak sonuca ulaşmaya çalışıyorum. Sizin de tedaviye uyumunuz sonucu başarılı bir sonuç elde ettik.Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ,esenlikler diliyorum.

 • çok memnunum

  Eşimin aylardır dizlerinde devam eden ve kireçlenme ve kıkırdak tahribatı nedeniyle ortaya çıkan şiddetli agri icin prp tedavisi yaptırmak amaciyla özel bir hastaneye gittik ancak hiç memnun kalmadik. Daha sonra tanıdık vasıtasıyla Hakan hocaya gittik. Kendisi gayet ilgili ve hastaya olan insani yaklasimi cok iyi ve konusunda oldukça yeterli bir doktor. Aynı tedaviyi eşime uyguladi ve çok şükür ki şu an çok daha iyi durumda ve iyileşme süreci devam ediyor. Hakan hocaya dualarimizi ve teşekkürlerimizi iletiyoruz...

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Mehmet Hakan Yılmaz ( 26 Temmuz 2016)

  Hastalarımın geri bildirimleri benim için çok önemli.Size de Mehmet bey, kıymetli yorumlarınız için teşekkür ederim.Hastamızın da tedavi sürecine uyumu çok iyiydi ,önerilerimizi dikkate alarak hareket etti.Sizin de ilgili yaklaşımınızla başarılı sonuç elde ettik daha da iyi olacağından hiç şüphem yok.Görüşmek üzere.

 • çok memnunum

  Mehmet beye kızımı götürdüm, tam saatinde yerindeydi, son derece ilgili ve güler yüzlüydü
  durumu detaylı bir şekilde anlatıp tüm sorularıma da detaylı cevaplar verdi. Genelde doktorlardan çekinen kızıma yaklaşımı da son derece sıcaktı. Doğrusu günümüzde, ülkemizde profesyonelce yaklaşım görmek insanı mutlu ediyor. Teşekkürler.

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Mehmet Hakan Yılmaz ( 28 Nisan 2016)

  Merhabalar,hastalarıma herzaman açıklayıcı,basite indirgeyerek bilgi vermeye gayret ederim,değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.Sağlıkla kalın.

 • çok memnunum

  Kendisinden çok memnunuz.Tesadüfen gittiğimiz bir hastanede tanıştık. Emar sonuçlarını inceledi ve ameliyat görüldüğünü açıklamaları ile belirtti.Bize güven verdi ve ameliyata karar verdik.Diz kapağına platin katıldı.Ameliyat öncesi ve sonrası bir sorun yaşamadık.Hastasına karşı gayet ilgili bu konuda da oldukça başarılı.

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Mehmet Hakan Yılmaz ( 08 Nisan 2016)

  Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.Sizlerde ameliyat sonrası döneme harfiyen uydunuz.Güzel sonuç aldıysak bunda sizin de payınız var.Hastalarıma ameliyat önerirken çok iyi düşünüyorum ve gerçekten ameliyattan fayda görür mü irdeliyorum ve ameliyat kararı veriyorum.Sizin ameliyatınızda da aynı yolu izledim.Çok daha iyi olacaksınız.Tekrar geçmiş olsun.

 • çok memnunum

  Öneri ile gittiğim bir doktordu.Çok hoşgörülü yaklaşımı ve gerçek anlamada aşırı ilgilenmesi ilk olarak beni çok memnun etti. Artroskopi ameliyatı oldum.2 hafta oldu.Bir sıkıntı yaşamıyorum.İyileşme sürecim de daha iyiye gittiğini anlaya biliyorum.Bir çok arkadaşıma tavsiye ettim.Doktorum ciddi bir şekilde yaklaşıyor ve çok ilgileniyor.Çok açık ve başarılı bir doktor tavsiye ederim.

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Mehmet Hakan Yılmaz ( 08 Nisan 2016)

  Size diz artroskopisi yapmıştım.Kıkırdak hasarı yapan dokuları temizlemiş ve dizinizin gerginliğini yok etmiştim.Menisküstedi dejenerasyonunuzu düzenleyip eski formuna kavuşmasını sağlamıştım.Diğer ameliyat ettiğim hastalarımda da olduğu gibi önceden ameliyatınıza karar verip , düşünüp,planlayıp ameliyatınıza girdim.Çok aksi bir durum olmadığı sürece iyi bir sonuç alacağımı biliyordum.Sizin ameliyatınızda da güzel sonuç aldık.Koşabileceğiniz, rahatlıkla istediğiniz sporu yapabileceğiiniz ağrısız günler sizinle olsun...

 • çok memnunum

  Dizimde menisküs yırtığı vardı Hakan hoca sağolsun bizimle ilgilendi raporlarımı iyi inceledi . Ameliyat olmadan önce merdivenleri çıkarken ağrı yaşıyordum ve Hakan beye ameliyat oldum. o süreden bu yana ağrım yok . Hakan bey sonrasında da beni aradı sordu ilgilendi. Hocamızdan Allah razı olsun çok güzel bir ameliyat yapmış hiç ağrım yok bir gün sonrada yürümeye başladım hiç ağrım olmadı .

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Mehmet Hakan Yılmaz ( 06 Nisan 2016)

  Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.Büyük bi yırtığınız ve kıkırdağınıza zarar veren uzun bir dokunuz vardı.Ciddi bir düzenleme yaptım fayda göreceğinizden emindim.Siz de ameliyat sonrası rehabilitasyon sürecine çok iyi uyum sağlıyorsunuz. Hastalarımla herzaman irtibat içerisinde olmaktan hoşnutum ki zaten hasta hekim ilişkisi öyle olmalı.Çok daha iyi olacaksınız.Tekrardan geçmiş olsun.

 • çok memnunum

  Hakan hocam ile tesadüfen tanıştım dizlerim çok ağrıyordu detaylı olarak muayene etti benim anlayacağım dilde her şeyi anlattı artroskopi ameliyatımı oldum çok memnun kaldım ağrılarım geçti Hakan hocam öncelikle çok iyi bir dinleyici işinde çok başarılı bir doktor

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Mehmet Hakan Yılmaz ( 25 Şubat 2016)

  Hastalarıma herzaman açıklayıcı,basite indirgeyerek bilgi vermeye çalışırım.Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Çok bilgili bir doktor olasının yanı sıra hem hastalarıyla konuşarak motive eden, hem de hızlı ve doğru teşhisi ile de çok memnun kaldım.Ameliyatlar da olsun ve ya uyguladığı tedavileri için çok başarılı olduğunu düşünüyorum.Doktorum kendi mevkisinde ulaşmak istediği yerlere ulaşmasını temenni ederim.Kendisi hakkında görüşüm çok ama çok olumlu.Hastasını o kadar güzel bilgilendiriyor ki her konuda aydınlatıyor.Doktorumu buradan herkese tavsiye ederim.

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Mehmet Hakan Yılmaz ( 07 Şubat 2016)

  Tedavide ameliyat kararı vermek çok önemlidir.Sizin kırığınızda da doğru karar verdiğimi düşünüyorum.Uygun kemik dizilimi,doğru implantın kullanılması ve doğru cerrahi teknik ile ameliyatınız kusursuzca gerçekleşti. Ameliyat sonrası ,iyileşme sürecindeki tavsiyelerime uyuşunuzla olumlu sonuç aldık. Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Tekrar geçmiş olsun.

 • çok memnunum

  Tsk personeli olduğum için hastaneye gittiğimde tanıştım. İnsancıl ve işinin ehli bir doktor. Daha önce birkaç yere gitmiştik ama sonrasında kimse arayıp sormamıştı.Hocam tarafından ertesi gün telefonla arayarak takibini gerçekleştirdi. Eşim Omuzundan operasyon geçirdi. Kolunu hareket ettiremiyordu ve çok ağrı sancısı oluyordu. Ameliyat sonrasında hiçbir sıkıntısı kalmadı. Soran olduğunda tavsiye ediyoruz.

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Mehmet Hakan Yılmaz ( 07 Şubat 2016)

  Omuz rahatsızlıklarında hastalarımın yaşını,aktivite düzeylerini ,şikayetlerini,ağrı düzeylerini ve beklentilerini beraberce değerlendirerek , fizik muayenelerini eksiksiz yaparak ve görüntüleme yöntemlerinin de yardımına başvurarak doğru tanı ve tedavi yöntemini belirlemeye çalışıyorum. Ameliyat sonrası fizik tedavi de çok önemlidir. Tedaviye uyumunuz ve güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Daha önce başka hastanelere de gitmiştim dururmumdan dolayı. Doğuştan Ayak parmaklarım 6 taneydi daha önce gittiğim doktorlar ameliyat oldugum takdirde hayati tehlikemin olabileceğini belirtti. Mehmet Hakan Yılmaz Hocam'a gitiğimde muayene etti ve ameliyat olmam gerektiğini belirtti. Başarılı bir ameliyat geçirdim ve sorun yaşamadım.Şuanda istediğim ayakkabıyı giyebiliyorum. Doktorlugundan dolayı herkese tavsiye ediyorum.

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Mehmet Hakan Yılmaz ( 27 Ocak 2016)

  Hastalarımdan geri bildirimler almak her zaman beni memnun etmiştir. Arzuladığınız konfora ulaşmış olduğunuzu belirtmeniz memnuniyet verici. Ameliyat kararı verirken, rahatsızlıklara göre değişiklik gösterse de, genellikle hastalarımın ağrı şikayetlerini ve yaşam konforlarını değerlendirmek en başlarda gelen önceliklerimdendir. Sizin tedavinizide bu yönde değerlendirip ameliyatınızı planladık, ameliyat sonrası tedavi uyumunuzda kusursuzdu ve başarıya ulaştık.Kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Hakan Hocam sayesinde yıllardır çilesini çektiğim diz ağrısından kurtuldum. Kapalı ameliyat oldum. Çok memnunum. Güler yüzü ve insancıl yaklaşımıyla beni çok memnun etti. Çok teşekkür ediyorum hocam. Saygılar sunuyorum.

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Mehmet Hakan Yılmaz ( 30 Aralık 2015)

  Güzel görüşlerinizve uygulanan tedaviye çok iyi uyum sağladığınız için teşekkür ederim. Selamlar.