Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

1988 Adana doğumluyum. Üniversite eğitimimi Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde burslu olarak tamamladım. Üniversite eğitimimin ardından özel bir beslenme ve diyet… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
22 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: FİT FORM Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı MerkeziHizmet: Zayıflama Programı

  Bu Meltem hanım ile ikinci buluşmamız. Kan tahlillerimle birlikte bugün gittim yanına ve diyet listemi yeni aldım. Her sorumu güler yüzle cevapladı. Kafamda soru işaretleri kalmadı. Ve sürekli iletişim halinde olacağız. Ben kendisinden oldukça memnunum.

 • Y
  Yer: FİT FORM Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı MerkeziHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Meltem hanımla birlikte acikmadan, yorulmadan 1 hafta da 2.2 kilo benim için inanılmaz bir sonuç. Çok teşekkür ediyorum kendisine

 • B
  Yer: FİT FORM Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı MerkeziHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Kendisinden okadar memnun kaldım ki anlatamam. Doktor hasta ilişkisi yerine bir abla kardeş gibi konuştu benimle. Çok içten, güler yüzlü birisi. İyi şeyler başaracağımıza inandım şimdiden. Kendisini gönülden tavsiye ediyorum.

 • B
  Yer: FİT FORM Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı Merkezi

  Gerek diyetisyen olarak gerekse insan olarak çok iyi bir insan.Danışanları takip ediyor,dengeli ve düzenli beslenmenin yöntemlerini öğretiyor,Kilo vermek isteyenler de bunun soruşunda ulaşmayı arzuladıkları kiloya ,aç kalmadan ulaşıyorlar.Meltem hanıma bulamadan önce Kam değerlerim normalin üzerinde,kendimi halsiz ve yorgun hissediyordum,6 kg yağdan verdikten sonra kendimi hafiflemiş hissediyorum .
  Tavsiye ediyorum.

 • B

  İnternet üzerinden buldum. Güleryüzlü kişiye göre listeler hazırlıyor. Uygun şekilde özel ihtiyaçlara göre davranıyor. Evime yakın kilo verme amaçlı gittim. Sağlıklı beslenmeyi öğrendim. Çevremdekilerede tavsiye ettim.

 • N

  Tavsiye üzerine gittim. Bir kere insanları dinliyor sonra motive edip güven aşılıyor moral veriyor. İnsanların istediğine göre diyet listelerini hazırlıyor. Sevdiğimiz yiyeceklere göre hazırlıyor. Yaşam şeklini değiştiryor. Verdiği öneriler ile. Whatsapp'tan istediğimde ulaşıyorum ama o beni arayıp takip ediyor. Yaptın mı?tarzında. Tavsiye ediyorum kendise gidilmesini. Çok memnun kaldım.

 • D

  Tavsiye üzerine gittim. Güleryüzlü ve iletişime çok açık. İstediğimde iletişim kurabiliyorum. Listeleri beraber hazırladık. Açlık duygusunu hissetmedim. Çok çabuk uyum sağladım. Yaşam tarzını önce bir gözden geçiriyor. Günlük yaşantıya göre listem hazırlandı. Herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Kendisini tavsiye ediyorum.

 • H

  Tavsiye üzerine gittim. Cana yakın içten ve samimi olması hoşuma gitti. Çok ilgili birebir benimle ilgilendi bu süreçte. Güleryüzlü davrandı. Her soruna çözüm buluyor. Bir diyetisyenden beklenebileceklerin dışında farklı şeyler çıkarıyor. Kişinin alışkanlığa alım gücünü göre listeleri hazırlıyordu. Hç bilinmeyen birşey söylemiyor. Elma armut ne varsa elde onu söyler. Kişinin günlük yaşamına göre hazırlıyor. Abartılı şeyler vermiyor. Kendi adıma sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve biraz da kilo vermek için gittim. Düzenli yemeyi sağlıklı yaşamayı öğrendim. 1.5 ayda 6 kilo verdim. 57 den 63 kiloya indim. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

 • G
  Yer: FİT FORM Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı Merkezi

  Çok güleryüzlü, çok ilgili, diyeti uygulayabilmeniz için yaşam tazınıza göre çok seçenekli yaklaşım benimseyen bir diyetisyen. Kesinlikle öneririm :)

 • G
  Yer: FİT FORM Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı MerkeziHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Son derece pozitif ve ilgili bir uzman. Çok güzel yönlendiriyor ve çok iyi takip ediyor. Herşeyi bana göre ayarlamaya çalıştı ve aslında pek de yorulmadan senelerce vermek için uğraşıp veremediğim kilolarımı onun sayesinde verdim. Çok teşekkürler

 • F
  Yer: FİT FORM Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı MerkeziHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Meltem Hanım’a kızımın kilo problemi için gidiyorum. Kendisi hem çocuklarla doğru ve iyi iletişim kuruyor hem de çok iyi bir diyetisyen. Kızım hem kilo veriyor, hem sağlıklı besleniyor hem de iki aylık süre içinde 3 cm boyu uzadı. Ayrıca psikolojisi de çok olumlu etkilendi. Benim için çok zır olan bu durumda bana yardım ettiği için çok teşekkür ediyorum. Çocuk diyetinin yetişkin diyetlerinden çok daha zor olduğunu bildiğimden benzer sıkıntıyı yaşayanlara şiddetle tavsiye ederim.

 • M
  Yer: FİT FORM Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı MerkeziHizmet: Gebelik Ve Emziklilikte Beslenme

  Gebelik döneminde yetersiz dengesiz beslenmenin gerek anne gerekse bebek için zararlı olduğunu her anne adayı bildiği gibi işimi şansa bırakmaman gerektiğini düşünerek Meltem Hanım’a gittim. İlgisi, güler yüzlülüğü, bilgisi ışığında bu zorlu süreci hem bebeğim hem de ben çok güzel bir şekilde geçirdik. Doğumdan sonra ve emzirme döneminde de kendisinden yardım alıyorum. İyi ki almışım. Sağlıklı bir şekilde doğum kilolarımdan kurtuldum ve kaliteli süt için nasıl beslenmem gerektiğini öğrendim. İşini iyi bilen, severek yapan birinden yardım almanın mutluluğu yaşıyoruz bebeğimle çok teşekkür ederiz

 • T

  3 haftadır Meltem Hanım ile çalışıyoruz. Bu kadar kısa sürede şu ana kadar çok başarılı bir çalışma gerçekleştirdik. Veridği listeleri rahatlıkla uyguluyorum ve verdiği tarifler çok kolay, lezzetli ve doyurucu. Kendisi de çok sıcak ve samimi çok sağlam iletişimi var danışanları ile. Herkese tavsiye ederim.

 • I

  Meltem Hanım'la çok uzun bir süre çalışmadık ama ben çok memnun kaldım. Bu sürede başarılı bir sonuç elde ettim ve istediğim kiloya ulaştım. Meltem Hanım benim 3. diyetisyenimdi. Hiç aç kalmadan sayesinde zayıfladım. Herkese tavsiye ederim. Çok tatlı, sıcak kanlı ve güler yüzlü bir insan kendisi.

 • C

  Çok memnun kaldım. Meltem Hanım çok ilgili bir diyetisyen. Verdiği diyet programları güzeldi ve kişiye özel listeler hazırlıyor ve rahat uygulanabiliyor. Herkese tavsiye ederim.

 • N

  Oğlumu götürdüm. Meltem Hanım'dan çok memnun kaldık. Kısa süre içerisinde kilo kaybı oldu.Ve 6-7 kilo verdi. Daha önemlisi oğlum sağlıklı beslenmeyi öğrendi. Amacımız kilo vermek değildi değerleri çok yüksekti oğlumun karaciğer yağlanması vard, ama bu sayede kiloda vermiş oldu. Herkese tavsiye ederim.

 • A
  Yer: FİT FORM Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı MerkeziHizmet: İnsülin Direnci ve Metabolik Sendrom

  Tamamen bana yönelik,beni düşünen (örneğin sınav haftamda daha rahat hazırlanacak öğünler), ekmeğimin,çorbamın hatta tatlımında olduğu diyet listeleriyle sağlıklı bir şekilde 5 haftada 5 kilo+insülin direncimi de yenerek düzenli ve sağlıklı bir şekilde kilo verdim.Meltem Hanım'ın genç olmasınında etkisiyle gerçekten beni daha iyi anlayan,enerjik yapısı ve gülenyüzüyle zorlanmadan bu sürece başladım ve devam ediyorum.Tüm samimiyetimle tavsiye ederim ☺️

 • Y
  Yer: FİT FORM Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı MerkeziHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Hiç aç kalmadan ve hep istediğim yiyeceklerden yiyerek kilo verdiğime inanamıyorum.şu saatte şunu yiyeceksin asla demiyor meltem hanım, size herşeyi o kadar kolaylaştırıyor ki hatta bu kadar yemek yiyerek nasıl kilo vereceğim acaba diyorsunuz başta, ama tatlı aşığı biri olarak tatlımı bile yiyerek kilo verdim. İnanılmaz samimi ve pozitif yaklaşarakta sizi çok mutlu ediyor, terapi de görmüş oluyorum

  Meltem Erdağı2017-11-24

  Güzel görüşleriniz için çok teşekkür ederim.

 • G
  Yer: FİT FORM Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı MerkeziHizmet: Sağlıklı Beslenme

  Çok ilgili ve çok pozitif yaklaşıyor. Yoğun çalışma tempomuzda esnek zaman yaklaşımı ve ihtiyacım olan zamanlarda ulaşılabilir olması benim için çok önemli.
  Ve herşeyden önemlisi her zaman sağlığımızı ön planda tutuyor.

  Meltem Erdağı2017-11-24

  Güzel görüşleriniz için çok teşekkür ederim.

 • O

  Meltem Hanım ile görüşmeden daha önce diyet yaptım sanmayın kendinizi. Özellikle benim gibi yoğun tempoda çalışan bir kişiye bile aşırı kolay ulaşabileceğim bir program hazırlayarak, diyetimi çok kolay bir hale getirmiştir. Alışkanlıklarınızı bozmadan ve size sevmediğiniz hiçbir şeyi dayatmadan kendinizi sanki diyet yapmıyormuşsunuz izlenimine sokarak sağlıklı bir şekilde ideal kilonuza ulaşmayı kolaylaştırır. Çok teşekkürler Meltem Hanım. Kesinlikle danışanı olmanızı tavsiye ederim.

  Meltem Erdağı2017-11-24

  Güzel görüşleriniz için çok teşekkür ederim.

 • S
  Yer: FİT FORM Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı MerkeziHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Yaklaşık 6 ay önce tanıştım kendisiyle ve de pozitif enerjisiyle her şeyin üstesinden geldik. Danışanlarıyla sürekli ilgilenen başarılı, samimi bir diyetisyen. Kendisinin danışmanlığı sırasında yurtta yaşayan bir öğrenci olduğumdan koşullarımı ve düzenimi gayet iyi şekilde anlayıp en kolay şekilde ulaşabileceğim ürünlerle bana özel hazırlanan diyet listemle hiçbir sıkıntı çekmeden en sağlıklı kiloma ve vücut yapıma ulaşmamı sağladığı için teşekkür ederim ve tavsiye ederim!

  Meltem Erdağı2017-11-24

  Güzel görüşleriniz için çok teşekkür ederim.

 • B
  Yer: FİT FORM Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı MerkeziHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  profesyonelliği, sizi ve yaşam tarzınızı anlaması ve bu yönde verdiği tavsiyelerle amacınıza çok rahat ulaşabilirsiniz. eğer kilo vermek ve vucudunuzu tanıyıp korumak istiyorsanız kesinlikle Meltem Hanımın danışanı olmaktam memnun kalıcaksınız.

  Meltem Erdağı2017-11-24

  Güzel görüşleriniz için çok teşekkür ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1988 Adana doğumluyum. Üniversite eğitimimi Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde burslu olarak tamamladım. Üniversite eğitimimin ardından özel bir beslenme ve diyet danışmanlık merkezinde; sağlıklı beslenme, sporcu beslenmesi, zayıflama ve beslenme bozuklukları üzerine danışmanlık hizmeti verdim. Daha sonra Ankara Özel Güven Hastanesinde yetişkin klinik Diyetisyeni olarak görev aldım. Buradaki görevimden sonra çoğu kişinin kazanamayacağı tecrübeyi bana kazandıran Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi’nde çalışmaya başladım. Çocuk Hematoloji Ve Onkoloji, Endokrinoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Nefroloji, Nöroloji, Ramatoloji, Yeni Doğan, Gelişimsel Pediatri, İmmünoloji Ve Allerji Hastalıkları bilim dallarında ve özellikle Çocuk Metabolizma Hastalıkları Anabilim Dalında Doç Dr. Tuğba Eminoğlu ile birlikte çalışarak çok önemli ve büyük tecrübeler elde ederek Poliklinik ve Klinik Diyetisyenliği görevinde bulundum. Görevim boyunca yüzlerce anneye sağlıklı beslenme, emziklilik ve gebelik döneminde beslenme ve bebek beslenmesiyle ilgili eğitimler verdim. Ayrıca sağlıklı beslenme, obezite, diyabet, boy kısalığı, beslenme bozuklukluğu, endokrin bozukluğu olan ve buna bağlı gelişme geriliği bulunan, metabolik bir hastalığa sahip olan hayatı boyunca özel diyet yapmak zorunda olan hastalara danışmanlık yaparak eğitimlerini verdim ve takiplerini yaptım.

  Üniversite hayatım boyunca ve üniversiteden sonra mesleki yenilikleri takip etmek amacıyla uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongrelerine, Türkiye’de birçok alanda yapılan seminer ve kongrelere katıldım ve halen yakından takip etmekteyim.

  Şu an ise Ocak 2017’de kurduğum Fit Form Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı Merkezinde danışanlarıma hizmet vermekteyim.

Okullar / Eğitimler

 • Başkent Üniversitesi (Ankara,2012)

Deneyimler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi (Ankara, 2017)
 • Özel Ankara Güven Hastanesi (Ankara, 2012)

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler

 • Diyette yanlış bilinen gerçekler

  11 Aralık 2017

  Efsane:Düşük yağlı yiyecekler sağlıklıdır. Gerçek:Bir çoğumuz sağlıklı olduğu düşüncesiyle düşük yağlı ürünleri tercih ediyoruz. Fakat bu gıdaların...
 • Etiket Okumada Ne Kadar İyisin ?

  11 Aralık 2017

  Doğru beslenmenin önceliği etiket okumaktan geçer. Besinlerin güvenirliliğinin sağlanması, ürünler hakkında doğru bilgilere ulaşmak ve daha bilinçli tercih...
 • Emzirme döneminde tercih edebileceğiniz en iyi 10 besin !!

  11 Aralık 2017

  Anne sütünün mucizevi etkilerini, içeriğini ve bebeklerimiz için vazgeçilmez bir besin olduğunu hepimiz biliyoruz :) Bu mucizevi besinin kalitesini ve...
 • Probiyotik Ve Prebiyotiklerin Faydaları Nelerdir?

  11 Aralık 2017

  İnsan sağlığını iyileştirmek için bakterilerin kullanılması fikri, 1900’lü yılların başından beri hep var olmuştur. İnsanlar bu fikri yakın zamana kadar...
 • Tatlı zehir, şeker!!!

  11 Aralık 2017

  Artık bir çoğumuz şekerin zararlı olduğunu ve tüketilmemesi gerektiğini biliyoruz. Hatta çayımızdaki şekeri azaltıp tatlılardan da kaçınır olduk. İyi de...
 • Tatil Sonrası Detoksla Kilolara Veda

  11 Aralık 2017

  Tatil dönüşü yorgun vücudumuzu arındırmak adına bazı noktalara dikkat ettiğimiz taktirde yaptığımız hem küçük kaçamakları telafi etme şansını yakalamış...
 • Ürik asit yüksekliği ve beslenme

  11 Aralık 2017

  Ürik asit, belirli gıdalarda bulunan pürlerin parçalanması sonucunda ortaya çıkan atık bir üründür. Normal koşullarda zaten ürik asit kanda bulunur ve...
daha fazla