Op.Dr.

Mesut Yeşil

Üroloji

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 669 profil ziyareti var

www.mesutyesil.com Dr. Mesut Yeşil, kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Aşağıdan uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • mesane tümörü

  mesane tümörü düşük grade 0.2 cc örnek alındı 4mm çapında low grade tabaka ve kas da görülmedi sadece yüzeysel ve agresif değil sisteskopi ile 3 ay sonra tekrar bakılacak diye söylendi tekrar etme durumu varmıdır tekrar etmesi durumunda işler dahamı kötüye gider yardımlarınız lütfen..

  DOKTORUN CEVABI:

  Op.Dr. Mesut Yeşil

  Biyopsi mi yapıldı, yoksa tamamen tümör kazınıp alındı mı en önemli nokta bu.Eğer ki tamamen rezeke edilip alındıysa patolojiniz gayet iyi gözüküyor.Mesane tümörlerinin tekrar etme özelliği olduğu için… Daha fazla

 • merhaba
  Ben prostat hastasıyım.babam ve erkek kardeş prostad kanseri. PSA 1,93 olup, biyopsi yapıldı.15 örnekten 3 ünde tümör görüldü.bunların büyüklüğü; sırasıyla 05 mm,1mm,2mm dir.
  kararsız kaldım. bunun takip edilmesimi gerekir , yoksa derhal ameliyatmı gerekir?
  saygılarımla

  DOKTORUN CEVABI:

  Op.Dr. Mesut Yeşil

  Bu kadar az bilgi ile doğru karar verilmez. En güzeli doktorunuzla birlikte karar vermeniz olur.

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • www.mesutyesil.com


  Dr. Mesut Yeşil, kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Mezun Olunan Okullar

 • Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp, 1995 - 2001

Deneyimler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Araştırma Görevlisi, 2002-2007
 • Sorgun Devlet Hastanesi, Op.,
 • Kasımpaşa Asker Hastanesi, Op.,

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • Babamın yaklaşık 3 senedir prostat ve daralma konusunda şiddetli şikayetleri ve bu süre zarfında 2 farklı doktorla 2 farklı gerçekleşen ameliyattan hiçbir şekilde olumlu sonuç alamadık. Ve hastalığı ilerleme gösteren babamın gözü korkmus ve bir daha ameliyat olmak iistemedi. Yoğun araştırmalar ve babama ısrarlar sonucu Dr mesut yeşile ameliyat olmasını sağladık. Allah ondan bin kere razı olsun şuan babamın sağlığı yerinde ve bende gördüğüm herkese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

 • Ben mesut beye tavsiye üzerine gittim cok memnun oldum yaptığı ameliyat ve doğru teşhis sayesinde çok güzel olumlu bir sonuç aldık barikosol ameliyatı oldum inşallah çocuk sahibi oluyoruz Allah razı olsun mesut beyden

 • "Mehmet yenigün Yapılan tetkiklerde Böbreğimde ur olduğu ve operasyon yapılması gerektiği söylendiğinde daha önceden babamı prostat sıkıntısından rahatlatan sayın operatör doktor Mesut Yesil beye konuyu paylsştım ve operasyon yapılması gerektiğini söyledi ve kapalı ameliyat ile başarılı bir şekilde işlemi tamamladı ve şu an bir sıkıntı gözükmüyor, kendisine cok teşekkürler ediyorum ve ellerine sağlık diyorum.Kısa zamanda (iki gün) ayağa kalktım ve gündelik yaşantıma döndüm tüm bunlar için tekrar çok teşekkürler hocam."

 • I

  05.11.2016 tarihinde tanıdıklarım tavsiyesi ile ÇEKİRGE SAĞLIK PLAZA da bulunan DR: MESUT YEŞİL e muayenehane gittim. Ama öncesinde tedirgindim çünkü özel muayenehane sonucta muayene+tahlil+tetkik hepsinin masraf olacagını düşünüyordum.Düşündüğüm olmadı muayene ücreti uygun, tekik olarak gayet güzel ve sonuc elde ederek dr bey kendisi ultrason ile baktı, tahlil içinde yıne cüzi bir ücret ödedim. Tedavime diğer hastanelerde aldıgım sonucun aksine ilaç ile devam etmeyi önerdi. DR: MESUT YEŞİL e çok teşekkür ederim.

 • 13 10 2016
  Babam Eşref Oktaykan prostat şikayetiyle ÇEKİRGE SAĞLİK PLAZADA hizmet veren DR MESUT YEŞİL in yaptığı başarılı ameliyat sonucu normal hayatına döndü 3 ay sonda takılı yaşamına devam etti şukur şimdi herşey yolunda ALLAH MESUT Beyden razı olsun bu güne kadar Dr Dr hastane hastane boşuboşuna dolaşmişiz keşke Dr beyle daha önce karşılaşıp bu süreci bukadar uzatmayip babaciğim sağliğina kavuşmuş olurdu Dr Mesut beye çok teşekkür ederiz Başarıları daim olur

 • A

  Mesut Bey, 8 yaşındaki ikiz çocuklarımın sünnetini yaptı. Çok şükür çocuklarım da biz de en ufak bir sıkıntı yaşamadık. Erkek çocuk sahibi anne babaların en tedirgin olduğu (bence de olması gereken) hususlardan biridir sünnet. Hem sünnet öncesi görüşmemizde, hem de sünnetten sonraki ilgisi ve samimiyeti nedeniyle doktorumuza teşekkür ediyoruz. Çocukları sünnet olacak olan tüm dostlarıma da tereddüt etmeden tavsiye ettim. Allah razı olsun...

 • N

  Bir yıl önce böbreğimde büyüme tespit edildi. Doğuştan böbrek kanalında damarların sıkıştırmasından kaynaklı ezilme vardı. Doktor Mesut Bey bu riskli ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Çok memnun kaldım. Çok ilgiliydi. Kendisi ayrıca oğlumun sünnetini de yapmıştı. Tavsiye ederim.

 • RECEP AYDIN (01-01-2016)
  Benim derdim ve beni yıllardır ağlatan sızlatan prostat sorunum vardı. Her yıl beni en az on beş gün işkenceye alırdı. Senede en az iki sefer doktora muayene olurdum. Muayene neticesinde doktorlarımın bana hastalığımın arttığını söylüyorlardı. Kendi araştırmam neticesinde BAHAR HASTANESİ ÜROLOJİ Doktoru MESUT YEŞİL beyden randevu aldım muayene oldum ameliyat olmamı tavsiye etti ve alakasından memnun kaldım. Aradan biraz zaman geçti. Ameliyat olmak için ailemle karar aldık ve en iyi Hastane Bahar ve doktor işini iyi bilen seven tatlı güler yüzlü OPR. DR MESUT YEŞİL i tercih ettik. Ameliyatımı yaptı ve çok iyi geçti. Sayın doktorum Mesut beye çok teşekkür eder ayrıca ekibini ve sekreterine de teşekkür ederim sağlığıma kavuştum. Herkese tavsiye ederim. Saygılarımla.

 • Yıllardır böbrek taşı rahatsızlığım vardı.Daha önce gittiğim yada uyguladığım hiç bir tedaviden sonuç alamadım.Ilk kez gittiğim ve kapalı böbrek ameliyatı konusunda uzman olan Dr.Mesut Yeşilden çok memnun kaldım.Hasta bilgilendirme ve samimi aydınlatıcı yaklaşımından dolayıda kendisine 1 ay ara ile sağ ve sol böbrek olmak üzere 2 kez kapalı böbrek ameliyatı oldum.Ertesi günü yürüyerek çıktım ve şu an çok iyiyim. hem kendim hemde arkadaşlarımın izlenimleriyle Dr Mesut Beyi tavsiye ediyorum.sonsuz teşekkürlerimi sunarım beni bu dertten kurtardığı için.Çok başarılı çok güler yüzlü harika bir doktor.ALLAH ondan razı olsun..

 • 8 Aralık tarihinde babam kapalı böbrek taşı ameliyatı oldu. sağ böreğinde 2,5 cm ve 4 cm lik iki taş vardı. Doktorumuz sayesinde başarılı bir ameliyatla bu taşlardan kurtulduk. Şu an ameliyat olalı sadece iki gün olmasına rağmen babam eski sağlığına kavuştu. Doktorumuza göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

 • 2 ocakta babam (radikal) prostat ameliyatı oldu. Mesut Bey ameliyat oncesi gerekli bilgilendirmeleri detaylı bir şekilde ailemize ve babama yaptı. Ameliyat çok başarılı geçti. Mesut Beye çok teşekkür ediyoruz. sürekli dua ediyoruz. ellerine ve gözlerine Allah kuvvet versin. babam 20 gün sonra normal namaz kılmaya başladı. şimdi samsun bafrada bisiklete biniyor.

  teşekkürler Mesut YEŞİL Bey ve BAHAR HASTANESİ

  Bayram SÜRMELİ

 • Sol testisimin içinde 7,5 x 5,6 x 4 cm ebatlarında çok büyük bir kist vardı. Saat 11:00'da Mesut Bey'e ameiyat oldum. Akşam taburcuydum. Ertesi gün ameliyatım ile ilgili hiçbir sıkıntı ve acı çekmedim. Doktorumun bana fotoğraf ile gösterdiği kendi kistimin büyüklüğüne ben bile inanamadım. Bu başarılı ameliyat nedeni ile hocama çok teşekkür ederim.

 • 120 gram prostatm vardi gittigim heryerde acik ameliyat önerdiler plazma kinetik tur sistemiyle dr mesut bey ameliyat etti. şu anda karşı duvarı delecek kadar iyi işiyorum çok memnunum.:) herkese gözü kapalı tavsiye ederim..

 • ben 12 haftalık hamileyken üreterdeki taşımı hiçbir sıkıntı yaşamadan kırdı çok rahat geçirdim ve şuanda kızımda bende çok iyiyiz Allaha şükür.kendim araştırdım buldum ve çoook memnun kaldım çok rahat bir doktor ve işinin ehli kendisi rahat olduğu için sizide çok rahatlatıyor hiç tereddütsüz gidebilirsiniz ben dr. beye minnettarım eğer mesut bey olmasaydı hamileliğim süresince kataterle durmak zorunda kalıcaktım onun sayesinde sağlığıma kavuştum ve gebeliğimin keyfini çıkartıyorum benim durumumda olanlar hiç düşünmeden gidin böbrek ağrısı çok zor birde gebelikte düşünün...mesut beye ne kadar teşekkür etsem azdır.teşekkürler Dr. Mesut Yeşil

 • Tavisye üzerine gittiğim dr. mesut yeşil beyle tanıştım. Kapalı böbrek taşı ameliyatı oldum. bir gün sonrasında hiç ameliyat olmamış kadar iyi bir şekilde taburcu oldum. böbrek taşı olan tüm hastaların dr. mesut yeşil e gitmelerini şahsen tavsiye ederim.