Adresler

 • İstanbul Retina Göz Merkezi

  Hakkı Yeten Cad. No. 8 K. 7 Fulya Şişli Teşvikiye, Şişli
  34365 İstanbul

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
5 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • K

  Mesleğinin zirvesinde, o kadarda mütevazi ve içten davranan mükemmel bir doktor, hoca. Tek başına tanı, tedavi ve hekim eğitimi yapmaktadır.

 • Muhtesem bir insan.en onemlisi hasta psikolojisinden cok iyi anliyor.cok zorlu bir aurecti.dun oglumu ilk defa kendisine goturdum ve bundan sonra asla birakmam kendisini.cunku arastirma hastanelerinde oglumun ropta 4.evrede oldugu soylendi buda sasilik ve en onemlisi körlüktu cok sukur iyiki kendisine gitmisim evet hastalik varmis ama durmus korkulacak birsey yokmus.3ay sonra gene kontrole gidicez.Allah'a cok sukur ki murat beyi karsimiza cikardi

 • Hergün kendisine minnetar olduğumuz, oğlumuzun görmesini sağlayan değerli bilim insanı. Son derece profesyonel ekibine de ayrıca teşekkürü borç biliriz.

 • Hocam bence alanında bir numara.Allah razı olsun .ben vonhippel lindeu hastasıyım.2007 de gözümün görmemesinin artması üzerine Fatih sultan mehmet hastanesine gittim.muayene eden hocamız bana bir isim verdi senin durumunu hocamız görsün dedi.o zamanlar maddi durumum iyi olmadığı için anatolia göze gittim.Sn Nilgün şafak hocamda olayı çözdü ama o da hocama yönlendirdi.bende hocamız Sn MURAT KARAÇORLUya gittim.bana tümör olduğunu görmeden bir şey bekleme gózüyerinde tutacağım dedi.ilk başta bunu yazmamda sakınca var mı bilmiyorum kadıköyd kudret göz hastanesine gittim.bana avastin diye bir şeyuyguladılar 3 seans bayağı bir param gitti ama sonuç alamadım.sonunda hocamız Sn MURAT KARAÇORLU gerekli ameliyatımı yaptı.Allah razı olsun hocamdan.gerçektende alanında bir numara.ve her şeyiyle dört dörtlük bir insan.

 • KENDİSİNE DUA ETTİĞİM TEK DOKTOR.ALLAH ONDAN RAZI OLSUN.benim için çok değerli olan oğlumun iyileşmez denilen gözünü iyileştirdi.

Bu doktor musunuz?

342

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın