Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

İstanbul Pediatrik Ortopedi Merkezi
Fenerbahçe Mahallesi, Bağdat Caddesi No:104-A3, Kadıköy, İstanbul


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi

Randevu

Kinezyoloji ve Yürüme Analizi

Pediatrik Ortopedi Cerrahisi +1 daha fazla

Yeni Doğan Kalça Ultrasonu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Fenerbahçe Mahallesi, Bağdat Caddesi No:104-A3, İstanbul

Ücretler Hakkında

İstanbul Pediatrik Ortopedi Merkezi

Diğer Hizmetler


Fenerbahçe Mahallesi, Bağdat Caddesi No:104-A3, İstanbul

Ücretler Hakkında

İstanbul Pediatrik Ortopedi MerkeziFenerbahçe Mahallesi, Bağdat Caddesi No:104-A3, İstanbul

Ücretler Hakkında

İstanbul Pediatrik Ortopedi MerkeziFenerbahçe Mahallesi, Bağdat Caddesi No:104-A3, İstanbul

Ücretler Hakkında

İstanbul Pediatrik Ortopedi Merkezi

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç.Dr. Murat Kaya 2009 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuş ve ardından 2015 yılında Trakya Üniversitesi Ortopedi ve Tra...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi 1995-1999
  • Afyon Süleyman Demirel Fen Lisesi 2000-2003
  • Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi 2003-2009
Tümünü göster

Deneyimler

  • Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği Ekim 2019
  • İstanbul Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Ortopedisi ve Deformitesi Kliniği Mart-Mayıs 2019
  • İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği 2018-2019
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen Diller

  • İngilizce,
  • Türkçe

Ödüller

  • TOTBİD (Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği)

20 hasta/danışan görüşü

Genel skor

B
Doğrulanmış
Konum: İstanbul Pediatrik Ortopedi Merkezi Randevu

Kızımın içe basmasıyla ilgili meraklarım vardı, doktorumuz gerekli açıklamaları tüm detayıyla yaptı içimizi ferahlattı, her şey tüm detaylarıyla anlatıldı

S
Doğrulanmış
Konum: İstanbul Pediatrik Ortopedi Merkezi Randevu

Şuan 23 Yaşındayım ve 15 yaşımdan itibaren asimetrik bacak kısalığım var + olarak üzerine eklenen menisküs yırtığı ve parameniskal kist şikayetimle gittim, bir çok ortopedi uzmanına gitmeme rağmen Murat Hocanın üzerine ortopedi uzmanı tanımadım desem tam da yeri olur, 8 yıl sonra yeniden muayene oldum kendisine, kliniğinin konumu, erişilebilirliği, konforu ve enerjisi zaten şahane. Yaptığı muayene, yaptığı açıklamalar ve birçok soruma güleryüzlülük ve içtenlikle verdiği yanıtları benim için pahabiçilemez, her şeyden oldukça memnum ayrıldım klinikten, beni çok rahatlattı ve kafamdakileri soruların hepsine cevap bulmuş oldum iyi ki tanımışım

Y
Doğrulanmış
Konum: İstanbul Pediatrik Ortopedi Merkezi Randevu

Murat hoca ile 4 yaşında ki oğlumun femur kırığı sebebi internet aramaları sonucu karşılaştım sayfasını inceledim watsapp online danışmanlık içın kendilerine ulaştım.Kendilerine muayenehanesine davet ettiler sağolsunlar ilgili alakalı gerekli açıklamalarda bulundular ve tüm sorularımızı detaylıca cevapladı kendisinden çok memnun kaldık.Eşimin endişeleri vardı Murat hocanın konuşmaları anlatması sebebiyle kendiside rahatladı çok şükür. Murat hoca ile geç tanıştık ama tedavi sürecinde kendisiyle beraberiz InşAllah.

S
Doğrulanmış
Konum: İstanbul Pediatrik Ortopedi Merkezi Randevu

Murat beyden çok memnunuz. 3 aylık Kızımız var. Ayak tedavisi için yaklaşık 2 aydır murat beyle tadavi içerisindeyiz. Gerek acil durumlarda hızlı dönüşü, gerek çocuğumuza kendi çocuğu gibi şevkatli davranması gibi bir çok pozitif yaklaşımı var doktor beyin.

A
Doğrulanmış
Konum: İstanbul Pediatrik Ortopedi Merkezi Pediatrik Ortopedi Cerrahisi

Ailecek gayet memnun olduğumuz PEV tedavi sürecimizde bize yol gösteren, her konuda net ve emin cevap aldığımız bilgili bir hekim.

Doğrulanmış
Konum: İstanbul Pediatrik Ortopedi Merkezi Pediatrik Ortopedi Cerrahisi

5 yaşında sümeyye ela adında kızım var doğumsal proximal focal femoral deficiency tanimiz var. İlk doğduğunda 3 cm bacak kısalığı vardi. 4 yaşına geldiginde bu durum 12 cm civarına kadar çıktı. Bu hastalıklar özel hastalıklar. Türkiye çapında çok hastanelere gittim. Her gittiğimizde farklı görüşler aldık. Murat hocamızla tanışma fırsatımız çok şükür. İlk gorusmemizde bizi o kadar etkilediki gönül rahatlığı ile kızımı emanet ettik. İlk ameliyatimizda 7 cm uzutma gerçekleşti. Kalça fonksiyonlarında ki bozuklukları Sorunsuz bir şekilde tedavi etmeye devam ediyor. Murat Kaya hocamıza hangi sözü söylesek az kalır. O bizim karanlık dünyamıza ışık saçtı. Rabbim de hocamızin hayatına her daim ışık saçsın.

C

Kendisine 2 yıl önce çocuğumuz bir ameliyat geçirdi, çocuğumun alt bacağında eğrilik vardı, bacak düzeltme ve uzatma operasyonu geçirdik, ameliyatımız ve tedavi sürecimiz gayet başarılıydı. Hocamız sağ olsun bu süreçte bize bir yol gösterdi ve biz de kendisinin yönlendirdiği şekilde uygulamaya çalıştık, bu sayede sorunsuz bir şekilde sürecimizi atlattık, çocuğum şuan gayet mutlu ve huzurlu diyebilirim.

M

Biz çocuğumuzun bebekliğinden itibaren ayakta içe dönüklük konusunda kendisine tedavi görüyoruz. Kendisi çok ilgili bir doktor, çok memnunuz, Şuana kadar uyguladığı doğru tedaviyle de ameliyata gerek kalmadı. Murat bey bununla alakalı bebeğimizin ilk haftasından itibaren bize her konuda destek oluyor, bizimle özel telefonunu paylaştı ve bu süreçte her konuda kendisiyle bir sorun olduğunda iletişime geçebiliyoruz, her konuda bize çok yardımcı oluyor, ailemizden biri gibi oldu diyebilirim, buradan kendisine de teşekkür ediyorum.

A
Doğrulanmış
Konum: İstanbul Pediatrik Ortopedi Merkezi

7 yaşında iki bacağında da blount hastalığı olan bir kızım var. 2 yaşında yürüyüşünde değişiklik gördüğümüz andan itibaren çok fazla doktora gittik. Genel olarak D vitamini eksikliğinden kaynaklı olduğunu belirttiler. 2018 Kasım ayında bir de bu hastanedeki doktor görsün dedim ve FSM Egitim Araştırma Hastanesi'ne randevu aldım. Hayatımda aldığım en iyi kararlardan biriymiş Murat beye randevu almak. İlk görüşmede tedavinin uzun süreli olduğunu ve tedaviden vazgecmememiz gerektiğini belirtti. Ameliyattan önce dizleri v şeklinde olan bacakları ameliyattan sonra tamamen düzeldi. O zamandan bu zamana kadar kontrolleri, ameliyatları ve daha sonrasında Murat Bey'in bilgisi, çocuk deyip geçmeyip kızıma saygı ve sevgiyle yaklaşımı, tedavisi ile gece gündüz izin iş günü demeden gerçekten yakından ilgilenmesi gerçekten bizim için çok önemli ve takdire şayan olmuştur. Kızım halen Murat Bey'in takipli hastası ve kontrollerine devam ediyoruz. Kendisi iyiki tanımışız dediğimiz nadir insanlardandır.

S

Oğlumun ayağında kısalık ve eğrilik vardı, bununla alakalı kendisine 4 kez operasyon geçirdik. Murat hocaya gerçekten minnettarız, iyi ki onun karşılaştık ve iyi ki tanıştık, hayatımıza dokundu diyebilirim. Oğlum şuan yürüyebiliyorsa bunu kendisine borçluyuz, bu günlere binlerce kez şükürler olsun, keşke daha önce kendisiyle tanışsaydık,belki tedavimiz bu kadar uzun sürmezdi ama buna da şükrediyorum, tedavi sürecimiz de zaten hala devam ediyor, hiç ara vermedik.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular