Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Medical Park Göztepe Hastanesi
Merdivenköy Mahallesi Nisan Sokak No:23, Kadıköy


Sigortasız hastalar


Nakit, Kredi kartı

Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

Randevu +1 daha fazla

Normal Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Merdivenköy Mahallesi Nisan Sokak No:23, Kadıköy

Ücretler Hakkında

Medical Park Göztepe Hastanesi


Merdivenköy Mahallesi Nisan Sokak No:23, Kadıköy

Ücretler Hakkında

Medical Park Göztepe HastanesiMerdivenköy Mahallesi Nisan Sokak No:23, Kadıköy

Ücretler Hakkında

Medical Park Göztepe Hastanesi

Diğer Hizmetler


Merdivenköy Mahallesi Nisan Sokak No:23, Kadıköy

Ücretler Hakkında

Medical Park Göztepe Hastanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof.Dr. Mustafa Güler Medical Park Göztepe Hastanesinde hizmet vermektedir.Okullar / Eğitimler

  • Post-Graduate Course on Mitral Valve Repair New York USA. 2002
  • Post-Graduate School The Mount Sinai School of Medicine. Aortic Symposium New York USA. 2002
  • Great Ormond Street Hospital. LONDON UK.( Konjenital Kalp Cerrahisi 3 ay, 1999)
Tümünü göster

Deneyimler

  • Özel International Hospital Kalp Damar Cerrahisi Kurucu üyesi 1990-1996
  • Sağlık Bakanlığı Van Yüksek İhtisas Hastenesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniğinin kurucu öğretim görevlisi 2000-2004
  • Medicana Çamlıca Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi’nin kurulması 2001-2002 Part-time
Tümünü göster

Fotoğraflar


Videolar

Diğer içerikler

Makaleler (36)

104 hasta/danışan görüşü

Genel skor

A
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Göztepe Hastanesi Diğer

Nisan 2024 tarihinde Bayram günü rahatsizlandim ve acil bypass olmam gerektiğini öğrendim. Mustafa hocama tatilde olmasına rağmen ulastim ve benimle ilgilenmesi ve yol göstermesi ile biraz rahatladım ve sonrasında ameliyatını yapması inaniniz hersey o kadar rahat ve güzel gittiki anliyamadim. Mustafa bey bana yeni yaşam hakkı verdi 0 Iyiki varsiniz hocam

D
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Göztepe Hastanesi Kalp Kapakçığı Değişimi

2024 mart ayı itibari ile nefes darlığı oldukça arttı. Mustafa hocama yolumuz da tam da bu dönemde düştü. Minimal invaziv (kapalı ameliyat) yöntemi ile babam ameliyat oldu. Çok küçük bir koltuk altı kesisi ile ameliyatımız başarılı geçti. Hocamız hem aort kapağı değiştirdi hem de mitral kapağı tamir etti.Yara yeri küçük olduğu için çok çabuk iyileşti.Yoğun bakım ve hastanede kalma süresi oldukça azdı. Ameliyattan 5 gün sonra taburcu olduk.Göğüs ön duvarı açılmadığı, kesilmediği için enfeksiyon riski de düşük. Cerrahi operasyona ihtiyacı olan herkes düşünmeden kapalı ameliyat olabilir. Hocamız bu işin piridir.
Değerli hocamız PROF.DR.MUSTAFA GÜLER ameliyat öncesi ve sonrasında bizleri sürekli bilgilendirdi. Oldukça endişeli olduğumuz anlarda hep destek oldu. Sayın Mustafa Hocamın uzmanlığı ve ilgisi sayesinde babam sağlığına kavuştu..Riskli bir ameliyatı başarı ile tamamladı.
Babam sağlığına kavuştu.

S
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Göztepe Hastanesi Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

Öncelikle Mustafa hocama ilgi alakası ve her konuda hassas ve detaylı bilgi verdi. 3 Nisan Çarşamba günü Babamın Kapalı bypass ameliyatını gerçekleştirdi, gerek ilgi alaka gerek hastane şartları olsun çok memnun kaldık Allah herkesin yardımcısı olsun İyi ki Mustafa hocamla yolumuz kesişti

N
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Göztepe Hastanesi Aort Kapak Replasmanı

Kıymetli hocam Prof. Dr. Mustafa Güler ile yolumuz Şubat ayında kesişti. Aort kapağındaki kalsifikasyon ve kapak çapı ameliyat sınırına geldiği için ameliyatıma karar verildi. Hocamın ilk söylediği ben bu ameliyatı 4-5 cm’lik küçük kesi ile koltuk altından yaparım oldu. Hocama çok güvendim ve Mart başında ameliyatım gerçekleşti. Ve çok kısa bir sürede günlük hayatıma geri döndüm. Sayın hocam iyi ki varsınız.

T
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Göztepe Hastanesi Kapalı Bypass Ameliyatı

Sayın ve değerli hocamızla yolumuz 25.10.2023 tarihinde kesişti, 19.10.2023 tarihinde ihtiyati olarak yaptırdığım anjiyo da dört ana damarımın tıkalı olduğu ve bypass haricinde de açılmasının mümkün gözükmediği söylendi. Bu teşhisten sonra kalp cerrahisi alanında bir çok uzman doktorla görüşme sağlanmış ve açık bypass ameliyatı günü de alınmış ise de birçok güvendiğim meslek uzmanı arkadaşım tarafından da önerilen Prof. Dr. Mustafa Güler hocamızla görüşmemizde ilk anda verdiği güven ve pozitif enerjiyi hissettikten sonra anında kendisine kapalı bypass ameliyatı olmaya karar verdim. Durumumun aciliyetinden dolayı kapalı bypass ameliyatımı 3 gün içinde oldum. Bir gün yoğun bakımda, üç gün serviste kaldıktan sonra taburcu oldum. Bir hafta ve üç ay sonra kontrollere gittim. Şuan sağlığım Allah'a şükürler olsun çok iyi olup, sayın hocamıza Allah uzun ve sağlıklı ömürler versin. Kendisine çok minnettarım. İyi ki varsınız sayın hocam. Sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.

S
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Göztepe Hastanesi Periferal Vasküler Bypass

Eşimin senelerdir damara tıkanıklığı yüzünden yürüyememe sorunu vardı. Doktor doktor gezerken Mustafa hoca karşımıza çıktı. Bize ameliyatla ilgili tüm riskleri detaylı bi şekilde anlattı. 5 saat süren operasyon sonunda mucize gerçekleşti. Eşim 100 metreden fazla yürüyemiyordu. Ameliyattan sonra eşim yürümüyor adeta uçuyordu. Ameliyat öncesi ve sonrasında kendisi birebir ilgilendi. Eşimin seneler sonra ağrı çekmeden yürüyor olmasını MUSTAFA HOCAMIZA borçluyuz.Emeğinize yüreğinize sağlık hocam. İyi ki karşımıza çıktınız

E
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Göztepe Hastanesi Kalp Bypass Ameliyatı

Babamın rutin kardiyoloji kontrolünde hiçbir belirtisi olmamasına rağmen yapılan anjiyo sonrasında 3 ana damarın tıkalı olduğu ve çok acilen by pass ameliyatı olması söylendi. Tabi telaşla acil olarak hekim arayışına girdik, bir kaç hekimle görüştük ve yolumuz Prof.Dr. Mustafa Güler hocamız ile kesişti. Hocamız anjiyo cd'sini izledikten sonra 3 ana damarın tıkalı olduğunu acil bir şekilde bypass yapılması gerektiğini tüm operasyon sürecini şeffaf bir şekide anlattı ve bu bizi biraz rahatlattı. Hocamızdan Allah razı olsun Cumartesi mesaisi olmamasına rağmen babamın aciliyetinden dolayı hemen cumartesi sabaha ameliyat planlamasını yaptı. Babam (67 yaşında) çok rahat bir ameliyat geçirdi. Ameliyat minimal invaziv yani kapalı bypass yöntemi ile yapıldı. Babam 1 gece yoğun bakımda ve 4 gün odada kaldıktan sonra yürüyerek taburcu oldu. 1 hafta sonra kontrole çağrıldı. Bizim yaşadığımız süreç bu şekilde oldu . Allah herkese acil şifalar versin.

I

Mustafa Hocam sağ olsun kapalı bypass ameliyatımı gerçekleştirdi. Urfa'dan gelip kendisine ameliyat oldum. Mustafa Hocam çok güzel, beyefendi bir insandı. Kendisi bizimle ilgilendi. Yoğun bakımda gözümü açtığımda hemen geldi. 1 hafta sonra ameliyat olalı 3 ay oluyor. Kontrol olacağımı söylediğimde İstanbul'a gelmeden farklı bir ilde kalp ve damar cerrahına gidip kontrol yaptırabileceğimi söyledi.

B

Mustafa Hoca ve hastane ekibi annemle çok iyi ilgilendiler. Sonrasında kontrole gittiğimizde de çok ilgilendi. Kendisi annemin kapalı bypass ameliyatını gerçekleştirdi. Ameliyatımız çok başarılı, güzel geçti. Mustafa Hocanın ellerine sağlık.

F

Eşim şeker hastası ameliyat ettireceğimiz zaman yarası nasıl kapanacak, nasıl olacak çok endişeliydik. Mustafa Hocam bizi ailesi gibi o kadar güzel kucakladı ki eşimi, beni, çocuklarımı çok güzel aydınlattı. Kapalı bypass ameliyatını gerçekleştirdi. Eşim ameliyatından 1 buçuk 2 hafta sonrasında işe başladı. Mustafa Hocanın bize yaklaşımı muhteşemdi.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular