Adres

Turgut Özal Cd (Millet Cad. ) Çapa, İstanbul
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
C

Her ne zaman acil olarak Çapa Tıp fak'ne gidilse Prof. Dr. Osman Erk hocaya da bir çok istişarelerde bulundum. Her zaman çok yakın ve ciddi olarak ilgilenmiştir. Defalarca gittiğimde hep hocamıza da uğradım. Hepsinde de çok olumlu tavırlarıyla karşılaştım. Hocama çok teşekkürü ederim. Cafer Ünal. Marmara ünv.


S

Mukemmel kişilikte dr Osman Erk sabırlı DUYARLI can dr Osman Erk onun hastası oldugum ıcın mutluyum , babamın doktoru oldugu ısın sanslı oldugumu bılıyorum Rabbım uzun omur versın ıns. Allah dr Osman Erk sizi tanıdıgım ıcın sukur edıyorum ..


B

İnsanın türkiye şartlarında karşına çıkabilecek en mükemmel doktor ...İşini tam anlamıyla yapan ve insana değer veren bir doktor...Ben kendisinin hem sabır hemde doktorluk anlamında işe yeni başlayan tüm pratisyenlere ve hatta mümkünse tüm doktorlara eğitim verebilecek düzeyde mükemmel olduğunu düşünüyorum...Ve kendisine bana gösterdiği özen itina ve ilgiden dolayı çok çok çok teşekkür ediyorum..Türkiyenin kendisi gibi insanlara gerçekten ihtiyacı var...


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet