Adres

Fevzi Çakmak Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:10, Pendik
Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
4 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan

Şikayetinizi dinleyen, nedenleri ve sonuçlarıyla, sürecin nasıl ilerleyeceğini anlatan, tahlillerinize, ultrasonlarınıza, göz ucuyla değil, gerçekten bakan ve yorumlayan bir doktor arıyorsanız, doğru yerdesiniz demektir. Ozan Bey, tiroid ultrasonumu benimle birlikte inceleyip, her türlü soruma sıkılmadan cevap veren, egolarından arınmış, çok ilgili bir doktor. Kendisine meslek hayatında başarılar dilerim.


Çok efendi bir insan sizin şikayetlerinizi sonuna kadar dinliyor ve yapılması gereken her testi yapıyor bende gastrit reflüye bağlı b12 eksikliği çıkmıştı 3 ay boyunca kimse anlamadı ama Ozan bey anladı MaşaAllah Allahın izniyle daha nice insan onun elinden şifa bulacaktır kesin tavsiyemdir eğer rahatsızsanız kendisine görünün.


M

sekiz yıldır diyabet tanısıyla yaşıyorum. Bazen ayda bir doktora gidiyordum bazen de 3 ayda bir. ayda bir doktora başvurduğumda iyi takip edildiğimi düşünüyordum. doktorun benimle yakından ilgilendiğini düşünüyordum. Göğüs hastalıkları doktorum bena Ozan Bey'i tavsiye edince kendisine başvurdum ve anladım ki ben diyabet açısından daha önce hiç takip edilmemişim. bena kimse gözdibi muayenesi yapmamıştı, kimse 24 saat idrar toplatmamıştı. Kendisi şeker hastalığının böbreklerime ve gözleri,me vurduğunu tespit etti, tedavime yeni ilaçlar ekledi. çok şükür tedavisinin altıncı ayda böbreklerim sağlığına kavuştu. İstanbulun Anadolu yakasında olup şeker hastalığı olan herkesin kendisinden takip olmasını isterdim ama mümkün değil yetişemez. Allah kendisinden razı olsun.


B

Süper bir insan, annemi çok şükür sağlığına kavuşturdu. Allah önüne çıkarsın yaptığı iyilikleri.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet