Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Ali Çetinkaya Bulvarı Karaahmetoğlu İş Merkezi No:52 D:18, Konak
Özer Badak Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Mithatpaşa Caddesi No:1606 İnciraltı Yerleşkesi, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

8 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
M
Konum: Özer Badak Muayenehanesi Diğer

Özer Badak hocamı tanıyalı 5 yıl oldu.Yaptığı anjiyolar taktığı stentler öylesine muhteşemdi ki adeta baypas olmuş kadar sağlığıma kavuştum.Ayrıca muayenedeki yaklaşımı,sevecenliği,yüzde yüz isabetli kararlarıyla bize daima güven vermiş ve her türlü sorunlarımızı aşmamızda her zaman yardımcı olmuştur.Kendesini adeta ailemizin bir parçası gibi görüyoruz.Sağ olun değerli hocam elinize yüreğinize sağlık her şey gönlünüzce olsun.

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Damar tıkanıklığı

Babam Hüseyin Ulusoy'a, bir Kamu Hastanesinde iki defa 3 gün ara ile anjiyo yapıldı. Kapalı damarlar temizlenmesine rağmen bir tane damarda daralma, sertleşme, genişleme şeklinde kendisini gösteren şekil bozukluğu ve temizlenemeyen pıhtılar vardı. Bir ay ilaç tedavisi önerisi ile hastaneden çıkışımız yapıldı. İlaçla tedavi, stent ve açık kalp ameliyatı önümüzde görünen tedavi alternatifleriydi. Bu arada araştırmalar ve görüşmeler yaptıktan sonra tavsiye üzerine Prof.Dr.Özer Badak ile görüştük. Stent takılamaz şeklinde ki genel yaklaşıma rağmen ilaç ile damar açılmaz ise anjiyo ile damar açılıp stent takılabileceğini ve bunun incelikle yapılması gerektiğini söyledi bize Özer Bey. İşlemin çok ayrıntılı ve açık bir şekilde, çizimlerle nasıl yapılacağını ve sonrası riskleri de bize anlatarak samimi, sade ve güvenilir bir dille yapacağı işlemi açıkladı. Günümüzde nadir gördüğümüz bir şekilde gösterişten uzak iş odaklı bir görüşmeydi bu. Durumumuzu riskli görerek en kısa sürede anjiyoyu gerçekleştirdi. Biz çok şanslıydık. Babamın damarı ilaç tedavisine cevap verdi. Prof.Dr.Özer Bey stent takmayı gereksiz görerek anjiyoyu tamamladı. Şimdi aynı ilaç tedavisine devam ediyoruz. Benim burada dikkat çekmek istediğim ne gerekiyorsa onun yapıldığı, gerekmediği sürece riskli müdahalelerin yapılmadığı ve stent takmanın zor damarlarda bile bir sanatçı inceliği ile titizlikle uygulayabilecek derin bilginin ve el becerisinin olduğu güvenini hastasına veren bir doktor olduğu gerçeği idi. Kendisine güven veren yaklaşımı ve derin bilgisi ile bir Türk Doktorundan gurur duymamıza sebep olan Prof.Dr.Özer Badak' a sonsuz teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunmayı bir borç biliriz. Fazıl Ulusoy.

D
Doğrulanmış kullanıcı

İsmini vermek istemediğim özel bir hastanede babama koyulan stentli damar tıkanıklığı teşhisi sonrasında bypassı dayattılar. İkinci bir görüş için Özer Bey'i seçmemizle, doktorumuz ayrintili bir inceleme sonucunda bypass a gerek olmadığına, balonla açılabileceğine karar verdi. Başarılı bir balon, stent uygulamasının ardindan, bypassla neredeyse aynı verimi aldık. İlgi, alakasi ve nezaketi de cabası.

E
Doğrulanmış kullanıcı

Kızım kalbindeki delik sorununu hallederek sağlığına kavuşturan fevkalade iyi insan eşsiz doktor Ömer Badak hocaya minnettarız

S
Doğrulanmış kullanıcı

Özer hocam inanılmaz süper başarılı bir kişidir. Hocama sonsuz sevgi ve saygılarımı sunarım.Metin Şeker

M

Prof.DR.Özer Badak hocayı Söke devlet hastanesi Dahiliye uzmanı sevgili Hakan Düren hoca sayesinde 2014 yılında tanıdım. İyi ki tanımışım. 1996 yılında baypas ameliyatı olduktan sonra,2006 - 2013 yılları arasında 5 defa anjiyo oldum ve 4 tane ilaçlı tent takıldı. Aradan bir yıl geçmeden eski şikayetlerim tekrarlamaya başladı.Bunun üzerine Prof.Özer Badak hocaya gittim.Yapılan tetkik ve muayeneden sonra anjiyo olmam gerektiğini söyledi. Ancak ; daha önceki anjiyo nedeniyle aldığım pek çok OPAK madde nedeniyle Böbreklerimin incelenmesi için Nefroloji uzmanı Prof.Dr.Ali Çelik hocanın görmesini istedi. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinde gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, Prof.Özer Badak hocam,en son takılan tıkalı Stenti muhteşem bir anjiyo ile açarak yeni Stent taktı ve ben yeniden sağlığıma ve hayata kavuşmuş oldum. Prof. Özer badak hoca,mesleğini seven,hastalarını sabırla dinleyen,gece gündüz demeden ilgilenen genç dinamik bulunmz bir hekim bulunmaz bir insan. Değerli hocama ve genç ekibine sonsuz sevgi,saygı ve şükranlarımı sunuyorum.Sağ olun var olun değerli hocam. elleriniz dert görmesin. Allah razı olsun. Ayrıca Dokuz Eylül Üniversitesi Nefroloji bölümüne,Prof.Ali Çelik hocama,Özel Kat heşireleri ve görevlilerine teşekkürlerimi sunuyoruım.

H

Prof.Ozer bey eşim H.Duygu Kartal anjıyo yaptı ve tedavisinde bulundu ...tecrübe ve akademik ozelliklerin yanısıra sabırlı anlayışlı hasta psikolojısıne çok önem veren müstesna bir hekim ...gerek unıversıte ve gerekse hastaları için bir şans...kendisine çok teşekkür ediyoruz.

E

Dr. Özer bey eşime koroner total okluzyon girişimi operasyonunu gerçekleştirdi. Tıkanıklık açıldı ve üç tane stent takıldı. Allah Özer beyden razı olsun. Sayesinde eşim gayet iyi. Teşekkürler.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar