Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Tem Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1Bağcılar, İstanbul
İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç.Dr. Özmen Öztürk, Medical Park Göztepe Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

6 hasta yorumu

Genel skor

4
Doğrulanmış kullanıcı

Özmen Bey'e 25 Aralıkta deviasyon ve rinoplasti ameliyatı oldum. Yıllardır aklımda olan fakat bir türlü cesaret edemediğim bu ameliyatı kendisiyle ilk görüşmemde yaptırmaya karar verdim. Bilgisi, tecrübesi, ameliyat öncesi ve sonrası ilgisi ile çok güvenilir bir doktor. Bugün itibariyle ameliyat olalı on gun oldu. Şişliklere rağmen şimdiden iyi ki diyorum. Hem görünüm hem de sağlık açısından sonuçtan çok memnunum. Kendisine ve ekibine çok çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

A
Doğrulanmış kullanıcı

çarşamba günü olduğum radyofrekansla bademcik yumuşak damak geniz eti küçültme operasyonum öncesi beni oldukça rahatlatıp verdiği detaylı bilgiler ve samimi yaklaşımıyla herkese tavsiye edebileceğim mükemmel bir doktor.İşinde son derece başarılı sonrasında da ilgili herkese tavsiye ederim.Teşekkürler.

M
Doğrulanmış kullanıcı

Çok ilgili ve bilgilendirici doktor.Öyle aa şu varmış bunu yazalım tarzında değil detaylı araştırması cana yatkınlığı aynı zamanda her sorulara doyurucu cevaplarıyla alanında iyi hekimlerden birisi Herkese tavsiye ederim.

A
Doğrulanmış kullanıcı

Doç.Dr.Özmen Öztürk beye geçtiğimiz hafta burnumdan ameliyat oldum. Ilk muayene ameliyat ve sonrasında detaylı bilgilendirme pozitif yönlendirme ve başarılı olarak gerçekleştirdiği ameliyatım için kendisine çok teşekkür ederim. Yıllardır korkarak kaçtığım bu rahatsızlığımı başarılı operasyon sayesinde güven ve konforlu bir şekilde atlattım sağlığıma kavuştum. Hocamı herkese güvenle tavsiye ederim.

B

Özmen Bey, doğumdan gelen bir kist olan bronkial kleft kist ameliyatımı çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Ameliyat öncesi ve sonrası muayeneleri oldukça iyi, sakinleştirici ve güven verici idi. Kendisini herkese tavsiye ediyorum.

H

doktorumdan çok memnunum yıllarca bademcik iltihabından çok çektim taki özmen beye gelene kadar bademciğimin alınamayağını zannediyordum ama doktorumun sayesinde bu şikayetim ortadan kalktı çok şükür dr. bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç.Dr. Özmen Öztürk, Medical Park Göztepe Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet
İlgili aramalar