Adresler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi

  Talatpaşa Bulvarı Adnan Saygun Cad. Samanpazarı
  Altındağ

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
5 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Bu güne kadar birçok doktorla görüştüm. hepsinden de memnun kaldım. Ancak Ramazan AKMEŞE hocam çok farklı bir insan çok iyi bir doktor. Ben yaklaşık iki ay önce dizimden 4. dereceden menisküs ameliyatı oldum. Ramazan hocama kadar ortopedi alanında birçok doktorla görüştüm fikir aldım. Ameliyat olmayı düşünmüyordum. Ama diz ağrılarım artık gece uykularımı kaçırmaya başlamıştı. En son ramazan hocamla tanıştım ve beni ameliyata ikna etti. Çünkü kendisine çok güvendim beni ikna edici ve rahatlatıcı şeyler söyledi. Çok sabırlı ve son derece özverili bir ameliyattan sonra Allah'a Hamd olsun şimdi çok iyiyim. Menisküs problemi olan hastalara hiç düşünmeden ameliyat olabileceklerini tavsiye ederim. Ramazan hocama çok teşekkür ediyorum. Rabbim yolunu ve bahtını açık etsin. Dünyada ne muradı varsa versin. Böyle anlayışlı ve tecrübeli doktorları Rabbim başımızdan eksik etmesin.

 • Hastaya yaklaşımı , tutumu ve tavırları mükemmel. Hem her konuda gerekli aydınlatmayı yapıyor hem de hastayı dinliyor hastaya önem veriyor..Gerek kendim gerek ailem gerekse arkadaşlarım Ramazan hocamdan memnun kaldık.. Ben ameliyat olalı 3 hafta oldu , ayağa kalkmam için 3 haftam var daha. umarım herşey güzel olur.

 • Kendisine ilgi alakası için teşekkür ederim. Sizi ayakta karşılayan mesleğine ve hastasına sonsuz değer veren az örneği olan bir doktor. Bilgisi ve tecrübesi tartışılamaz bile.Ön çapraz bağ ve menüsküs ameliyatımı yakın zamanda gerçekleştirecek hocama güvenim sonsuz. Birçok doktora gittim ama daha muayene ederken bile farkını belli ediyor. İleride çok iyi mevkilerde olacağından Allah'ın izniyle hiç şüphem yok. Kendisine kolaylık ve başarılar diliyorum. Allah daima yüzünü güldürsün inşallah.

 • 2004 yılında oğlumun ön kol çift kırığı için plak yerleştirerek yaptığı başarılı ameliyat sonrası gösterdiği yakınlık ve anlayışdan dolayı kendisine teşekkürlerimi iletir kendisini eniyi yerlerde görmek dileğimle

 • 28 Mart 2011 tarihinde ACL tamiri, kıkırdak mikro kırık tedavisi ve Yüksek Tibial Osteotomi Ameliyatımı başarı ile gerçekleştirdi. Hem doktorluğu ile hem insanlığı ile 4, 4. lük bir insan allah bahtını güzel eylesin, onu daha iyi mevkilerde görmek istiyoruz

Bu doktor musunuz?

350

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın