Ramazan Akmeşe, Ortopedi Ve Travmatoloji Ankara

Doç. Dr. Ramazan Akmeşe

Ortopedi ve travmatoloji

12 görüş

Kaydet

Son 30 gün içerisinde 388 profil ziyareti var

Adres

Next Level A Blok Kat 14 No 69, Çankaya, Ankara
Doç Dr Ramazan Akmeşe


Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi
0850 333..... Numarayı göster

Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Doç. Dr. Ramazan Akmeşe Ankara da hizmet vermektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

 • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)
 • Diz Kireçlenmesi
 • Diz Ağrısı
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Arı Fen Lisesi (Ankara, 1994)
 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - İngilizce (Ankara, 2000)

Bilinen Diller

Türkçe, İngilizce

Hizmetler

Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu


Next Level A Blok Kat 14 No 69, Ankara

Ücretler Hakkında

Doç Dr Ramazan Akmeşe

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
12 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Doç Dr Ramazan Akmeşe Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Ramazan hocam ayak bileğime mozaikplasti ameliyatını gerçekleştirdi hastasına olan özeni, bilgisi ve tecrübesi ile harika bir hekim ayak bileğinizde sorun var ise tereddütsüz kendisine gidin. sizi muayene ederek teşhis tanı geçireceğiniz operasyon ve sonrasındaki süreç hakkında okadar güzel bilgilendiriyorki ameliyatım başarılı geçti şuan tedavi sürecindeyim kendisine çook teşekkür ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum zaten bir kez muayene olunca ne demek istediğimi anlayacaksınız kendisine olan güveni tecrübesi her sorunuza detaylı ve tatmin edici alacağınız cevaplardan sonra başkasına gidemeyeceksiniz.


B
Konum: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi Diğer

5 sene önce başıma gelen ön çapraz bağımın kopması sonrasında meydana gelen menisküsümdeki yırtıklardan artık ayakta duramıyacak duruma gelmişken Ramazan hocamla tanıştım. Hastalara nazikliği, vakalar hakkında hastaya bilgi vermesi , muaynesi büyük bir özenle yapması ve sayamıyacağım bir çok alandaki tecrübesiyle Türkiye'deki en başarılı hekimlerden biri olarak görüyorum . Ameliyattaki özeni ve tecrübesi sizi çok rahatlatıyor ve kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Burdan kendisine emekleri için çok çok teşekkür ederim .


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

Annemin menisküs yırtığı problemi için hastaneye gittik,ameliyatını ramazan bey gerçekleştirdi.İşinde çok başarılı,güleryüzlü pozitif bir insan.ameliyatta çok başarılı geçti ve ameliyat sonrası da herhangi bir sorun ağrı sızı vs yaşanmadı.Kendisine çok teşekkür ederiz. Nice başarılar dileriz :)))


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi

6 hafta önce iki ayağımdan hallux valgus ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren Doç Dr Ramazan Akmeşe her bakımdan mükemmel. Özellikle hastanın sorunlarına sabırla inceleyerek abartmadan çözüm bulması ve sonucu titizlikle takibi takdire değer özelliklerinden yalnızca birkaçı. Meslek yaşamında başarıyla yol alacağına inanıyor çok teşekkür ediyorum


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi Menisküs

Sayın hocama ve ekibine çok teşekkür.ederim .4 Yıldır çektiğim menisküs operasyonumu gerçekleştirdi.


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi Diz Problemleri

Sevgili dr.Ramazan Akmeşe alanında çok başarılı ve güven verici.5 yıldır süren diz problemimden 4 hafta önce ameliyat oldum.Menüsküs yırtığın dikildi ,diz kapağının yeri değişti, bağ dokum tamir edildi kuvvetlendirildi.Iyileşme süreci mi sabırsızlıkla bekliyorum .Ramazan hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum,başarılarının devamını diliyorum.


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi Menisküs Cerrahisi

Daha önce birkaç doktora danışıp emin olamamistim. Ancak Ramazan hocanın tecrübesi, ameliyatın risklerini ve sonuçlarını tek tek anlatması içimizi rahatlatti. 5 hafta önce ameliyatımı gerçekleştirdi, suan hala iyileşme sürecinde olmama rağmen agrim yok.
Hocamıza ve ekibine teşekkür ediyorum.


Doğrulanmış kullanıcı

Bu güne kadar birçok doktorla görüştüm. hepsinden de memnun kaldım. Ancak Ramazan AKMEŞE hocam çok farklı bir insan çok iyi bir doktor. Ben yaklaşık iki ay önce dizimden 4. dereceden menisküs ameliyatı oldum. Ramazan hocama kadar ortopedi alanında birçok doktorla görüştüm fikir aldım. Ameliyat olmayı düşünmüyordum. Ama diz ağrılarım artık gece uykularımı kaçırmaya başlamıştı. En son ramazan hocamla tanıştım ve beni ameliyata ikna etti. Çünkü kendisine çok güvendim beni ikna edici ve rahatlatıcı şeyler söyledi. Çok sabırlı ve son derece özverili bir ameliyattan sonra Allah'a Hamd olsun şimdi çok iyiyim. Menisküs problemi olan hastalara hiç düşünmeden ameliyat olabileceklerini tavsiye ederim. Ramazan hocama çok teşekkür ediyorum. Rabbim yolunu ve bahtını açık etsin. Dünyada ne muradı varsa versin. Böyle anlayışlı ve tecrübeli doktorları Rabbim başımızdan eksik etmesin.


Y
Doğrulanmış kullanıcı

Hastaya yaklaşımı , tutumu ve tavırları mükemmel. Hem her konuda gerekli aydınlatmayı yapıyor hem de hastayı dinliyor hastaya önem veriyor..Gerek kendim gerek ailem gerekse arkadaşlarım Ramazan hocamdan memnun kaldık.. Ben ameliyat olalı 3 hafta oldu , ayağa kalkmam için 3 haftam var daha. umarım herşey güzel olur.


A

Kendisine ilgi alakası için teşekkür ederim. Sizi ayakta karşılayan mesleğine ve hastasına sonsuz değer veren az örneği olan bir doktor. Bilgisi ve tecrübesi tartışılamaz bile.Ön çapraz bağ ve menüsküs ameliyatımı yakın zamanda gerçekleştirecek hocama güvenim sonsuz. Birçok doktora gittim ama daha muayene ederken bile farkını belli ediyor. İleride çok iyi mevkilerde olacağından Allah'ın izniyle hiç şüphem yok. Kendisine kolaylık ve başarılar diliyorum. Allah daima yüzünü güldürsün inşallah.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç. Dr. Ramazan Akmeşe Ankara da hizmet vermektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

 • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)
 • Diz Kireçlenmesi
 • Diz Ağrısı
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Arı Fen Lisesi (Ankara, 1994)
 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - İngilizce (Ankara, 2000)

Deneyimler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi (Asistan Dr., 2001-2006)
 • Şanlıurfa Devlet Hastanesi (Op.Dr., Devlet hizmeti yümlülüğü, 2006-2008)
 • Ağrı Asker Hastanesi (Op.Dr., Askerlik hizmeti, 2008-2009)
Tümünü göster

Bilinen Diller

Türkçe, İngilizce

İlgili aramalar