Reyhan Feda, Psikoloji İstanbul

Psk. Reyhan Feda

Kaydet

Psikoloji

3 görüş

Kaydet


Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Online Terapi

Psikoloji Randevusu

Aile İçi İletişim Sorunları +3 daha fazla

Normal Randevu

Çift Terapisi

Çocuk Gelişim TestiÖzgeçmiş

Hakkımda

Reyhan FEDA, İstanbul Aydın Üniversitesi Fen & Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Aynı zamanda İstanbul Üni...

Daha fazla


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


İstanbul

Psk. Reyhan Fedaİstanbul

Psk. Reyhan Feda

Diğer Hizmetler


İstanbul

Psk. Reyhan Fedaİstanbul

Psk. Reyhan Fedaİstanbul

Psk. Reyhan Fedaİstanbul

Psk. Reyhan Feda

3 hasta/danışan görüşü

Genel skor

B
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Yaşadığım uzun süreli ilişkimin ardından çok yıpranmış ve yorulmuştum. Kendimden vazgeçmiştim ve hayatım sekteye uğramaya başlamıştı. Bunun üzerine psikolojik destek almamın en doğru karar olduğunu düşündüm ve uzun araştırmalarım üzerine Reyhan bey ile tanıştım ve seanslara başladık. Öncesinde psikolojik desteğin pek verimli olup olmadığı hakkında ikilemlerim vardı. Fakat Reyhan bey ile ilk seanslarda bile büyük değişimler olduğunu fark ettim. Bana unuttuğum hayatın aslında hala devam ettiğini daha ilk seanslardan hissettirmişti. Seanslar ilerledikçe kendime olan sevgim ve özgüvenim arttı. Reyhan beyin seanslardaki sabrı ve gösterdiği özen her geçen gün beni daha da iler taşıdı. Verdiği ödevler benim ilerlememi görmemi sağlıyor ve ben daha istikrarlı bir şekilde güçleniyordum.Seanslarımızda gösterdiği tevazu ve bulunduğum bunalımı aşmış durumu atlatmak için geliştirdiğimiz yöntemlerle bana çok şey kattı. Tanıdığıma çok memnum oldum iyiki sizinle yollarımız kesişmiş hocam size ne kadar minnettar olduğumu anlatamam çok sağolun.
Gerçekten çözüm arayan ve kendini iyi hissetmek, kendini sevmek isteyen herkese Reyhan bey ile seanslar öneririm ve her şeyin daha iyi olabileceğinin teminatını verebilirim.

K
Doğrulanmış
Konum: Psk. Reyhan Feda Online Terapi

Geçmişten gelen ve hala daha boğuştuğum problemler için iyi ve alanına hakim bir terapist arıyordum ve Reyhan Bey'e rastladım. Yaptığımız seanslar sonucunda şunu söyleyebilirim ki Reyhan Bey gerek danışanı ile empati kurma anlamında gerekse problem analiz etmede ve çözüme kavuşturmada oldukça başarılı bir psikolog olduğunu danışanı olmaktan oldukça memnunum hayatımda verdiğim en uygun kararlardan birisi diyebilirim.

E
Doğrulanmış
Konum: Psk. Reyhan Feda Psikoloji Randevusu

Hayatımda aldığım en doğru kararlardan biri Reyhan Hoca’dan danışmanlık almak oldu. Geçmişe yönelik sorunlarım nedeniyle günlük hayatıma bile devam edemiyordum, geceleri uyuyamıyordum. Hocamın sayesinde daha ilk seanslardan itibaren tekrar mutlu olabilmeye, aşamadığım sorunları aşmaya başladım, artık daha iyi uyuyabiliyorum. Kendisine hemen güvendim, konuşmaları rahatlatıcı ve aynı zamanda mükemmel bir dinleyici. Alandaki bilgisi ve yaklaşımları çok etkili ve güven verici oldu. Yüz yüze görüşmelerden sonra malum pandemi nedeniyle online seanslarla devam ediyoruz. Kimsenin bana bu kadar yardımcı olabileceği aklıma gelmezdi. İyi ki varsınız Hocam, iyi ki tanımışım sizi, ne kadar teşekkür etsem az kalır. Herkese Reyhan Hoca’yı kesinlikle tavsiye ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Reyhan FEDA, İstanbul Aydın Üniversitesi Fen & Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Aynı zamanda İstanbul Üni...

Daha fazla


İlgili aramalar