Op. Dr.

Tahir Mutlu Duymuş verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

İletişim Bilgileri

 • Özel Saygı Hastanesi

  Fatih Bulvarı No:75 Sultanbeyli, Sultanbeyli, 34920 İstanbul

  Sigorta/Ödeme: Nakit, Kredi kartı, Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Demir Hayat Sigorta, Eureko Sigorta, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Groupama Sigorta, Güneş Sigorta, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Ziraat Sigorta, Sompo Sigorta, Zurich Sigorta, HDI Sigorta, Halk Sigorta, Garanti Sigorta, Mapfre Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Inter Partner Assistance, AIG Sigorta, Metlife Emeklilik Ve Hayat, Türk Nippon Sigorta, Dubai Star Sigorta Daha fazla (22)


En Güncel Görüş

 • Konum: Özel Saygı HastanesiHizmet: Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  Aklınıza gelen her şeyi hiç çekinmeden sorabileceğiniz ve kafanızda soru işareti bırakmayacak kadar ilgili, alakalı bir doktor. Özellikle spor yapan insanlara karşı olan anlayışlı tavrı güven veriyor. Sizin eski halinize gelip tekrar spor yapabilmeniz için yapmanız gereken her şeyi antrenmandan beslenmeniz kadar anlatıyor. Ben ameliyat olalı 9 ay oldu, bir sorum olduğunda direk telefonundan ulaşabiliyorum. En önemli ayrıntı da bu olsa gerek. Çekinmeden kendinizi teslim edebilirsiniz. Şimdiden geçmiş olsun.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamlamayan Tahir Mutlu DUYMUŞ, 2005 yılında Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2005 yılında, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başladığı Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasını 2010 yılında tamamladı. Ortopedi alanında tez çalışmasını skolyoz üzerine tamamlamıştır. 2009 yılında üç ay süreyle New York’ta bulunan Hospital for Special Surgery / Universty of Well Cornel’ de poliklinik ve ameliyathane çalışmalarına eşlik etmiştir. 2012-2017 yılları arasında Kanuni Sultan Süleyman ve Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde eğitim, akademik ve klinik çalışmalarda bulunmuştur. Primer ilgi alanları diz, kalça, omuz ve omurga bölgesi hastalıklarıdır. Ameliyat dışı tedavi yöntemlerine önem vermekle birlikte kapalı (artroskopik) diz ve omuz ameliyatları konusunda sertifikaları olup ön çapraz bağ, menisküs ve omuz yırtıklarının tedavisinde, diz ve kalça protezi ameliyatlarında, skolyoz ve kifoz gibi omurga eğriliklerinin cerrahi tedavilerinde yoğunlaşmıştır. Sağlık hizmetleri yanında akademik çalışmalarına devam etmektedir. İstanbul’da yaşamakta olup evli ve iki çocuk babasıdır.

   Çalışma Alanları;
   Diz ve Kalça Eklem Protez Cerrahisi
   Diz ve Omuz Eklemi Atroskopik Kapalı Ameliyatlar
   Spor Cerrahisi (Menisküs ve Ön Çapraz Bağ Yırtığı)
   Omurga Cerrahisi (Vertebra kırıkları, Skolyoz, Kifoz)
   Travma (Kırık ve Çıkıklar)

   Bilimsel Kuruluş ve Derneklere Üyelikler
   Türkiye Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği (TUSYAD)
   Türk Omurga Derneği (TOD)
   Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim Konseyi (TOTEK)
   Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği (TOTBİD)
   Türk Tabipler Birliği (TTB)

   Yabancı Dil: İngilizce (iyi)

   Tez: Uzun Segment Posterior Enstrümentasyon ve Füzyon Uygulanan Double Major (Lenke Tip 3) Adolesan İdiopatik Skolyozların Radyolojik ve Klinik Sonuçları

  Hastalıklar

  daha fazla

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  28 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Konum: Özel Saygı HastanesiHizmet: Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

   Aklınıza gelen her şeyi hiç çekinmeden sorabileceğiniz ve kafanızda soru işareti bırakmayacak kadar ilgili, alakalı bir doktor. Özellikle spor yapan insanlara karşı olan anlayışlı tavrı güven veriyor. Sizin eski halinize gelip tekrar spor yapabilmeniz için yapmanız gereken her şeyi antrenmandan beslenmeniz kadar anlatıyor. Ben ameliyat olalı 9 ay oldu, bir sorum olduğunda direk telefonundan ulaşabiliyorum. En önemli ayrıntı da bu olsa gerek. Çekinmeden kendinizi teslim edebilirsiniz. Şimdiden geçmiş olsun.

  • R
   Konum: Özel Saygı HastanesiHizmet: Halluks valgus

   İki ayagımdanda aynı anda amelıyat oldum baş parmak çıkıntısından cok memnun kaldım gerek güler yüz gerek ilgi ve alakasıyla doktorumuza cok tesekkür ederiz kısa sürede agrısız bi sekilde normal yasam tarzıma tekrar devam ettim. #halluksvalgus#

  • A
   Konum: başka bir yerHizmet: Pediatrik Ortopedi Cerrahisi

   Merhaba Tahir Bey,

   Beni hatırlarmısınız bilmem. Geçen sene Ağustos ayı'nda size mail ile ulaşmış ve babamın durumundan bahsetmiştim. Sizde hemen cevap vererek ayak parmağını ampute yapmıştınız.

   Size o zaman da teşekkür etmiştim. bilmenizi istedim ki her zaman benim ve ailemin dualarındasınız Siz babamı bana geri versiniz ve ona kanser hastalığı ile savaşması için bir güç bağışladınız...

   Şu anda kritik günler ve bu günlerde bile o zaman sizin sayenizde hayata dönmenin verdiği güç ile mücadele etmeye çalışıyor.

   Durumu ne olacak bilemiyorum ama savaşması bile bir mucize... Ve bunda sizin payınız çok fazla.

   Tekrar bir kez daha teşekkür ederim.

   Güzel anılar birikrdiğiniz nice mutlu seneler, iyi yıllar

   İy akşamlar
   Aybike Özak

   Tahir Mutlu Duymuş2018-01-03

   Merhaba Aybike hanım
   İlgi ve alakanız için çok teşekkür ettim. Sizi ve ailenizi dün gibi hatırlıyorum zaman çabuk geçmiş. Babanıza selamlar. Yeni yılını kutlar, mutluluklar getirmesini dilerim.

  • ت
   Konum: Özel Saygı HastanesiHizmet: Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

   Selamun aleykum ben çok hastane gittim. Araştırmalarım sonucu Tahir doktorumu buldum. benim çapraz bağım kopuktu ona ameliyat oldum. Ameliyat sonrası çok iyi bir ayda normal hayatıma döndüm. Herşey için kendisine teşekkur ederim.

   Tahir Mutlu Duymuş2018-01-03

   Teşekkür ettim Uzak diyarlardan bir hastam olarak sizinle tanışmak güzeldi. Sevgilerle...

  • M

   Menisküs yırtık şikayeti ile bir iki doktorun ameliyat olmam gerektiğini söylemesinden sonra arastırmalarımızın sonucunda Tahir bey'e geldik.ilk muayene neticesinde ilgisi,tavrı olsun cok memnun kaldık.Ve hiç düşünmeden ameliyat günü kararlaştırdık.ALLAH razı olsun sayesinde basarılı bir ameliyat gerçekleşti. ayrıyetten ameliyat esnasında da farklı hasarı da müdahele ettiği için de ayrı teşekkür ederiz.gözlemleyip ameliyat öncesi ve sonrası olsun ilgisi anlatımı yaklasımı bizi cok mutlu etti.İyi ki sizinle karşılaşmışız size ve ekibinize çoook teşekkür ederiz.Sevgiler saygılar Hocam Başarılarınız daim olsun

  • Oncelıkler merhabalar hocam bundan 3 sene on capraz baglarımdan amelıyat oldum.
   İzmirde ama gene sıkıntılar cektim. Daha sonra sızın hastenenıze basvurdum ve 3 ay once ameliyat oldum allaha şükürler olsun şuan cook iyiyim hiç bir sıkıntım kalmadı sizlere ve ekibinize sonsuz teşekkürleri mi sunarım saygılar ve sevgiler...

  • V

   (Ön çapraz bağ menüsküs ameliyatı). Uzun süre menüsküsü olarak hayatıma devam ettim. Bir çok doktorda muayene oldum. Ameliyat olmaktan korktum ancak ön çapraz bağlarım kopunca ne yapabilirim diye araştırma yaptım ve çevreme danıştım. Tahir Mutlu hocamı tavsiye ettiler. Tahir Beyle ile tanışmama kadar yine şüphelerim ve korkularım vardı. Kendisi ile görüştükten sonra rahatladım ve doktoruma güvendim. Lokal anestezi ile ameliyat yapıtı. Ameliyat sırasında ekrandan yapılan işlemleri bana gösterip anlatarak ameliyat yaptığı için güvenim dahada arttı.Ameliyattan sonra korktuğum gibi öyle çok ağırım olmadı.Ayrıca göstermiş olduğu ilgiden de çok memnun kaldım. 10 gün içinde işime döndüm.İki yıldır hiç şikayetim olmadı. Rahatsızlığı olan arkadaşlara önce sağlık diliyorum sonrada Tahir beyi tavsiye ediyorum. Doktor beye çok teşekkür ediyorum. Kendisine uzun sağlıklı bir yaşam diliyorum.

  • Diz protezi-Annemin her iki dizinden 20 yıldır çektiği kireçlenme ağrıları nihayet bu ameliyat ile sona erdi.Tahir Mutlu hocam a tavsiye üzerine gittik ve annemin her iki dizine protez ameliyatı yaptı ve şuan üçüncü yılında. Çok şükür çok iyiyiz. İlginize ve alakanıza annem adına teşekkür ederim hocam. Bundan sonraki ameliyatlarınızda başarılar dilerim

  • 3 yıl önce halı sahada yırtılmıştı ön çapraz bağlarım ve 17.11.2016 tarihinde doktorumuz tahir mutlu durmuş tarafından ameliyat edildim ve 1 buçuk ay olmasına rağmen şuan çok iyiyim sağolsun ilgisinidew eksik etmedi Allah'ın izni ve doktorumuzun tedavisi sayesinde şuan iyi durumdayım herkese tavsiye ederim tekrar teşekkürler hocam.

  • 7 ay önce halı saha maçında sol diz ön çapraz bağım koptu. İki ay sonra ise ameliyat oldum. Bir hafta sonra ameliyatımın 5. Ayı dolacak ve şuan çok iyi hissediyorum. Ameliyattan önce ameliyatımı kimin yapacağını bilmiyordum ve çok tedirgindim. Doktorumu ameliyattan sonra öğrendim. Çok şanslıyım ki Tahir Hocaya denk geldim. Ne zaman ağrım olsa, aklıma takılan bir soru olsa kendisine kolayca ulaşabildim. Kendisine ve ekibine tekrardan çok teşekkür ediyorum.