Dr. Öğr. Üyesi

Taner Aksu

verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

5 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 257 profil ziyareti var

Dr. Öğr. Üyesi Taner Aksu, Medical Park Fatih Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Kendisine bir tanıdık vasıtasıyla gittim.Henüz 41 yaşındayım ama 2 bacağımdananda amaliyat oldum kalça protezi takıldı Allâh razı olsun çok memnun kaldım herşeyden önce hastasını aydınlatıyor.Çok mükemmel profosyenel bir doktor.Herşey için teşekkür ederim yeniden ağrısız sızısıs hayatın tadını çıkaracağım Allâh'ın izniyle sizin de sayenizde Herkese tavsiye ederim..

 • E

  Değerli doktorumuz öncelikle sizlere teşekkür ediyorum eşimin diz kapakları rahatsızlığı ile ilgili size geldik ilk tetkiklerden amaliyat sona erene kadar yaptığınız tedaviden çok memnun kaldık sizlerin tıp camiasında özeller para tuzağı sözünü boşa çıkardınız .Bu algıyı yok ettiniz bundan dolayı da sizlere teşekkür ediyoruz.Allah sizleri umduklarınıza nail etsin.Mesleğinizde sizin gibi kardeşlerime çok ihtiyaç var.Her zaman ve her yerde dürüstler geç de olsa kazanır.Her zaman sizi iyiliklerinizle yad edeceğiz.Allah hayırlı uzun ömürler versin nice umutsuzlara umut olasınız sizi tebrik ediyorum hayırlar diliyorum

 • Omurilik cerrahım Hikmet Uluğ'nun yönlendirmesi ile Taner Bey'e başvurdum. Geçmişte kullanmak zorunda olduğum ve hayatımı kurtaran kortizonun seneler sonra kemiklerimde korozyon etkisi yarattığını fark ettik. Ayakta durmakta zorlanıyordum. Taner Bey en başından bu yana her şeyi en ince detayına kadar izah eden, hastasına yapıcı yaklaşan ve süreçte ilgisini eksik etmeyen her türlü sorunuza anında yanıt dönen bir insan. Sayesinde hem Ameliyatım hem de ameliyat sonrasındaki 3 aylık iyileşme sürecim çok başarılı geçti. Kalçanın her iki yanından açtığı ufacık deliklerden Nasıl o kadar işlemi gerçekleştirdi, insan hem hayret ediyor hem de hayranlık duyuyor. Hasta-doktor ilişkisi yanında gerçekten çok beyefendi, hoş sohbet ve iyi kalpli bir insan. Herkese tavsiye ederim.

 • S

  Tanıdıklarımın tavsiyesiyle gittim. Ayağımın burkulmasından dolayı ayak bileğimde kırılma sonucunda Amasya da ameliyat olmuştum. platin takılmıştı. Ameliyat sonrasında enfeksiyon kaptı yara ve hiç kapanmadı sürekli akıyordu. Daha sonra bir yakınımın tavsiyesiyle Amasyadan geldim Hocama. Bana amca diye hitap eden, candan, insani ilişkileri mükemmel bir doktor. ilgisinden çok memnun kaldım. Operasyon gerçekleşti ve yaramın kapanması sağlandı. o kadar ilgiliydi ki pansumanı bile ben yapacağım dedi. 3-4 defa da pansumana gittim. Hiçbir sıkıntım kalmadı. Operasyon esnasında huzursuz bacak sendromu bulgusuna rastladıgı için de beni nörolojiye sevketti ve tedavimde devam ediyor. İnşallah çok daha iyi yerlere gelir.

 • S

  Ayak bileğimde kırık vardı. Amasya'da ameliyat geçirmiştim. Ama iltihap oldu ve kurumadı. Son olarak Taner beye gittim. Tedavi gördük netice çok olumlu geçti. Dalında 1 numara, işinin erbabı bir doktor. Hocam sayesinde 2 haftada netice aldım ve inanılmaz memnun kaldım. Teşhisleri çok iyi, çok doğru ve hasta sayesinde rahatlıyor. Onun sayesinde rahat yürüyorum ve rahat hareket ediyorum. Allah başımızdan eksik etmesin böyle insanları. Herkese tavsiye ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Dr. Öğr. Üyesi Taner Aksu, Medical Park Fatih Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru,
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - Uzmanlık,
 • Minimal inculen hip arthroplasty course İnnsbruck Austria
 • Shoulder arthroscopy course nice France
 • ICU AAOS San Francisco USA
 • Europen Musculosceletal arthropaedic surgery oncobgy meeding Course Birmingham UK
daha fazla

Deneyimler

 • Medical Park Fatih Hastanesi

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar