Uzm. Kl. Psk. Yeliz Bayraktar Aymete

Psikoloji

İstanbul 1 adres

29 görüş

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adresler (2)

Online Görüşme

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Online Danışmanlık

Online Terapi

Bireysel Terapi


Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Psikoloji Randevusu

Randevu

Aile Danışmanlığı +34 daha fazla

Aile İçi İletişim Sorunları

Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı

Beier Cümle Tamamlama Testi

Tümünü göster


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online GörüşmeOnline Görüşmeİstanbulİstanbul

Diğer Hizmetler


İstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulOnline Görüşmeİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbul

Özgeçmiş

Hakkımda

Marmara Koleji’nde lise eğitimimi tamamladıktan sonrası Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldum. Üsküdar Üniversitesin ’de Klinik Psiko...

Daha fazla

Diğer içerikler

Makaleler (21)

Röportaj

29 hasta/danışan görüşü

Genel skor

E
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Yeliz hanımdan Türkiyedeyken destek almıştım. Yorum yazmada geciktim. Uyguladığı seanslar sayesinde kızım gelişimsel sürecini kolay atlattı. Oyun terapileri aldık. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

C
Doğrulanmış
Konum: Bilişsel Davranışçı Terapi

Yeliz Hanım'la terapiye yaklaşık 1 yıl önce kendimi çok kötü hissettiğim ve ne bu konuda ne de günlük hayatımda asla bir şey yapamadığım için başladım. Bu benim için çok uzun bir süreçti ve hayatımdaki en zor ama aynı zamanda kendim için çabaladığımı en çok hissettiğim dönemlerden birine böylece girmiş oldum. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Yeliz Hanım'ın sabrı ve anlayışı, bu dönemde benimle kurduğu empati bu kadar iyi olmasaydı ve kendimin destek aldığını hissetmiyor olsaydım büyük ihtimalle terapime bu kadar uzun bir süre devam edecek gücü kendimde bulamazdım. Yaklaşık 1 yılın sonunda terapi sürecimin sonuna Yeliz Hanım'ın onayı ile gelmiş olarak benim kendime inanmakta çok büyük zorluk çektiğim zamanlarda dahi benim başarabileceğime inandığı, bazı haftalarda psikolojik durumum aynı şekilde yerinde sayıyormuş gibi hissettiğimde beni nasıl sakinleştirmeyi bildiği ve bu süreçte her zaman yanımda olduğu için Yeliz Hanım'a çok teşekkür ederim. Ben hayatımda ilk kez böyle bir süreç geçirdim ve gittiğim ilk Psikolog Yeliz Hanım oldu ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki bir kere seans başladığında ne kadar profesyonel ve çözüm odaklı bir psikolog olduğunu görecek ve aynı zamanda canayakınlığı ile kendinizi terapi sırasında çok rahat hissedeceksiniz.

S
Doğrulanmış
Konum: Oyun Terapisi

Yeliz Hanimi bu siteden yorumlara bakarak kesfettim. 3 yaş oglumun okul baslangicinda problem yasadigimiz icin destek aldik. Yeliz Hanim'in sakinligi ve yol gostericiligi sayesinde yavas yavas bu durumu aştik. İletisimi cok guzel, seans disinda da ne zaman yardima ihtiyacimiz olsa bir telefon kadar uzagimizdaydi. Seviyoruz kendisini.

B

Ben kendisinden çok memnun kaldım.Genç yaşında kendini iyi yetiştirmiş bir uzman.Çocuklarla iyi iletişim kuruyor, oldukça ilgiliydi.Nazik bir insan.Normal zamanda sorularım olduğu zaman kendisiyle görüşebiliyoruz.Kızım şimdi biraz daha sakin, kendi kendine oyun oynamaya başladı.İletişimi daha çok güçlendi, herşeyi ağlayarak anlatmıyor.Kızım kendisiyle vakit geçirirken mutluydu.

B

Biz çok memnunuz kendisinden, devamlı kendisine danışıyoruz. Her seferinde çok olumlu dönüşler almıştık.Çocuğumuz şimdi daha mutlu, içine kapanıklığı gitti.Daha çok birşeyleri ailesiyle paylaşıyor.Yeliz Hanım çok sıcakkanlı, güleryüzlü, anlayışlı ve sabırlı biri.Seans bitiminden sonra arayıp bilgilendirmesi güzel.Çocuk danışan olduğu için bize de neredeyse 1 saate kadar telefonla bilgi veriyor kendisi.

Z

Çok başarılı buldum Yeliz Hanım'ı .Çok sevdim, kendisi ilgi alakalı, konuşmaları çok daha düzgün.Konusuna hakim bir uzman. Biz çocuğumuz için sadece Wisc-R 4 testi yaptırdık. 50 dakika kadar testle alakalı bizi çok güzel bilgilendirdi ve sonuçları bize çok güzel anlattı.

M

Memnunum genel olarak. Çocuk psikoloğu olarak çok yeterli bir hekim.Ben doktortakvimi.com sitesinden araştırıp yorumlarla tercih ettim. Başladım, oğlumla oyun terapisi yaptık.Bu şekilde çalışıldı. Kendisi için güzel bir süreç oldu, beklentimi karşıladı.Birkaç konu hakkında danışmak istedim .Güzel yönlendirmeleri oldu, gece korkuları ve kendine zarar verme durumları vardı. O anda nasıl aksiyon almam gerektiği hakkında danıştık.Güzel bir başlangıç oldu, nerede ne yapacağımı öğrendim.

H

Yeliz Hanım ergenlik çağında olan çocuğumun sıkıntılarını bir şekilde atlatması için yardımcı oldu. Sınav kaygısını aşmasını sağladı. Kendisine minnettarım. Çok iyi bir uzman. Yeliz Hanım ile tavsiye üzerine görüşme sağladık. 2 buçuk ay kadar danışmanlık hizmeti aldık. Kendisi, çocuğuma ne zaman isterse gelebileceğinden, sıkıntılarını rahatça paylaşabileceğinden bahsetti. Çocuğum kendisini çok iyi hissettiğini ve aldığımız desteğin yeterli olduğu belirttiği için sonlandırdık. Tekrardan ihtiyaç duyduğumuz anda kendisine başvuracağız. Yeliz Hanım'ın desteğinden ve takibinden çok memnun kaldık. Kendisine başarılarının devamını diliyorum. Emeklerine sağlık.

S
Doğrulanmış
Konum: Oyun Terapisi

Pandemi in çocugum üzerindeki olumsuz etkilerinden kurtulmak amacıyla başvurdum yeliz hanıma oglum inanılmaz sevdi kendisini çocuklarla iletişimi gayet güzel yolumuza yeliz hanımla devam etmeye karar verdik. İlgisi için çok teşekkür ederiz.

L
Doğrulanmış
Konum: Psikoloji Randevusu

Sınav kaygısı için yardım almaya gittim ilk seans için son derece verimli geçti bundan sonraki süreçte yoluma Yeliz hanım ile devam edeceğim

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar