Op. Dr.

Yılmaz Salatan

Üroloji

18 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 462 profil ziyareti var

İlk, orta ve lise eğitimimi Isparta da tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimi aldım. Tokat ilinde mecburi hizmetimi tamamladım. Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinde… daha fazla

Randevu al

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
18 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Varikosel ameliyatı oldum. ilgi ve alakası uzmanlığı kadar dikkat çekici ve başarılı bir cerrah. bu ülkenin sizin gibi nice cevherlere ihtiyacı var hocam. örnek teşkil ediyorsunuz.

 • S

  Çok güleryüzlü,ilgili ve dalında çok iyi bir hekim.Desteği ve yardımından dolayı sonsuz teşekkürler:)..Başarılarının devamını dilerim.

 • M

  Yılmaz beye göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı doktoruma teşekkür ederim. Becerikliliği,mahareti ve En önemlisi bizi insan yerine koyması ve görevinin hakkını vermesinden dolayı tekrar teşekkür ederim, Allah razı olsun diyorum.

 • C

  Sayın Dr.YılmazSalatan beye öncelikle teşekkür etmek istiyorum.Beni uzun zamandır rahatsız eden prostat sıkıntısından çok başarılı bir operasyonla kurtardıve sağlığıma kavuşturdu.BU OPERASYONUN ÖNCESİNDE VE SONRASINDA bilhassa Yılmaz Beyin şahsının ekibinin ve hemşire,hastabakıcı ve hastane personelinin ilgisi,güleryüzlü davranışları beni ve ailemi çok mutlu etmiştir.BU gibi rahatsızlıkları olan tüm dost arkadaş ve tanıdıklara tavsiye ederim.DR.Yılmaz Salatan başta olmak üzere tüm REN TIP HST.personeline tekrar teşekkürler. CEVDET BAYHAN

 • K

  kemal celik 2007 de prostat amelıyatı oldum kendısın kutluyoru çok üstün başarılı bır operasyon yaptı hıç sorunum yok çok memnunum sağ olsun yılmaz beyı arıyorum zıyaret için bulamadım ama bulcam çok hastasın ilgi gsteren

 • S

  DEĞERLİ DOKTORUM YILMAZ BEYE 10 NİSAN 1014 TARİHİNDE AÇIK BÖBREK TAŞI AMELİYATI OLDUM .BENİ 3 CM BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ TAŞTAN KURTARDIĞI İÇİN KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM .5 GÜN HASTANEDE YATTIĞIM SÜRE İÇERİSİNDE GÜLER YÜZÜ VE TATLI DİLİ İLE İYİLEŞMEMDE BANA YARDIMCI OLDU.KISACASI RENTIP AİLESİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ....

 • S

  ÖNCELİKLE HERKESE SELAMLAR . SAĞ BÖBREĞİMDE 3 CM BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR TAŞLA YILLARCA YAŞADIM . DAHA SONRA SAYGIDEĞER DR UMUZ YILMAZ BEY İLE TANIŞTIM . BENİ AMELİYATA İKNA ETTİ VE 10 - 04 - 2014 TARİHİNDE BAŞARILI BİR AMELİYAT OLDUM . GÜLER YÜZLÜ , TATLI DİLLİ , SAYGIDEĞER , KISACASI 10 NUMARA BİR KİŞİLİĞİ VAR . ÖNCELİKLE KENDİSİNE , DEĞERLİ HEMŞİRE HANIMLARA VE RENTIP AİLESİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM . BİR HAFTALIK TEDAVİ SÜRECİNDE 5 YILDIZLI OTEL KONFORU SUNDULAR BİZE . SAYGILAR , SEVGİLER , SELAMLAR ........

 • M

  Bizde cok memnun kaldik yilmaz beyden oglum 3yasinda sunnet olduk gecen hafta hic agrisi acisi olmadi uyanirken aglamasi disinda aglamasi yoktu.cok tesekkurler ilginize...

 • Ü

  insanın doktordan öte doktoru olması gerekir bu da yılmaz bey de olduguna inanıyorun bir doktor gibi degilde bir arkadaş gibi yaklaşımı bende olan hastane fobo sını yok etmiştir vermiş oldugu ilgi alakadan dolayı kendisine ve ren tıp ailesine en içten saygılarımı sunarım TEŞEKKÜR LER YILMAZ BEY

 • A

  Sabırla sorularınıza cevap veren ve yüzünden gülümsemesi asla eksik olmayan değerli bir hekim. Uzun zaman boyunca çektiğim üreter taşı sorunumu mucizevi şekilde çözmesi de bunun kanıtı.

 • Y

  merhabalar ben oğlumu çevremin de tavsiyesiyle dr yılmaz beye sünnet yaptırdım .zannettik ki günlerce acı çekeceğiz .yılmaz sağolsun pratik bir şekilde herşeyimiz güzel oldu .sünnet ettirmek isteyen kişiler mutlaka gitsin .bu süreçte oğlumu rahatlattı . sonucunda sorun çıkarsa istediğim zaman arayabileceğimi söyledi.kişilği hekimliği çok yüksek bir insan ...dr yılmaz beye çok teşekkür ederim .yakınlarımı da sünnet konusunda tavsiyede bulundum..sağlosun ..herkese tavsiye ediyorum.

 • N

  Öncelikle sağlık kalitesinin artırılmasına katkıda bulunduğunuz için sizlere teşekkür ederim.Ben yılmaz beye, bir kaç doktor derdime çözüm bulamadığından dolayı başka bir doktrun önerisiyle gittim.Hastalara olan yaklaşımı açıklayıcı bilgileriyle çok güven sağladı.Böbrek taşı ameliyatı oldum kendisine çok şükür kurtuldum sayesinde .Kimsenin cesaret edemeği ameliyatımı yaparak ne kadar özgüvenli,işine hakim olduğunu gördüm.Bu yüzden doktor beyi gözüm kapalı, şikayeti olan herkese tavsiye ederim.Kendisine çok teşekkür ederim.

 • Ç

  ben 7 yıllık evliyim.çocuğumuz olmuyordu.kendisinin doğru teşhisleriyle ameiyat oldum . 6 ay sonra oğlum oldu sayesinde ..adınını da yılmaz koydum ..herkese tavsiye ederim .mutlaka kendisine gidin çok duydum kendisini alanında çok iyidir.

 • B

  GÜLERYÜZÜ VE HEKİMLİK BİLGİSİ MÜKEMMEL.BANA UYGULADIĞI TEDAVİDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.TÜM ARKADAŞLARIMA ÖNERECEĞİM. HASTALARINA ZAMAN AYIRMASI DİKKAT ÇEKİCİ.

 • E

  Hastalığım konusunda tam ve erken teşhisle ameliyat olmaktan kurtuldum.Diğer doktorlar hemen bıçak altına yatmamı istediler.Sağolsun sayesinde çok iyiyim.Herkese tavsiye ediyorum doktorumu

 • O

  Bursa'da bir sürü doktora gittim.Ancak hiç biri bana çare olamadı.en son bir arkadaşımın tavsiyesiyle Yılmaz Beye geldim hoş dili ve yumuşak konuşmalarıyla gerçekten bana çok yararı dokundu çok iyi bir doktor herkese tavsiye ederim.

 • F

  Çok başarılı bir doktor.Alanında çok çok iyi.Benim bir yakın akrabam kendisine ameliyat olmuştur..Yıllardır çektiği böbrek rahatsızlığından sayesinde kurtulmuştur. Ben de rahatsızlığımdan dolayı ameliyat oldum..İnsani değerleri çok iyi bilen iyi bir hekim.Herkese tavsiye ederim.Kanser konusunda tüm prof.lara taş çıkartır.Kendisine sizin nezdinizde çok teşekkür ederim.

 • E

  Çok uzman bir hekim olduğu görüşündeyim kendisine ameliyat olmustum.Yaklasımı cok hoştu.Herkese tavsiye ederim.

Hasta, Danışan Soruları (10)

Hakkımda

Hakkımda

 • İlk, orta ve lise eğitimimi Isparta da tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimi aldım. Tokat ilinde mecburi hizmetimi tamamladım. Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinde Üroloji İhtisasımı yaptım. Sonrasında Çan Devlet hastanesinde Üroloji Uzmanı olarak çalıştım. 2006-2016 yılları arasında Bursa da çeşitli özel hastanelerde çalıştım. 2016 yılından beri de kendi muayenehanemde hizmet vermekteyim.

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji ABD

Deneyimler

 • Çan Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Acil servis icabının fazla olmaması.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Üroloji, küçük cerrahi bir branş olmasına rağmen çeşit olarak fazla ve zorluk derecesi yüksek ameliyat çeşitlerine sahiptir.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1- insanlara şifa ve mutluluk vermek. 2- manevi tatmin. 3- tatmin edici gelir.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Bir ilçe devlet hastanesinde çalışırken,yıllardır çocuk sahibi olamayan bir erkekte çok nadir görülen distal ejakülator kanal obstrüksiyonunu teşhis etmek için 90 km yol gittikten sonra basit bir ameliyat ile çifti çocuk sahibi yaptığımda konuyu ulusal haber kanallarında haber yaptıklarında çok mutlu olmuştum.