Uzm. Dr.

Ahmet Uslu verifiedCreated with Sketch.

İç hastalıkları

İletişim Bilgileri

 • Florya Elit İstanbul

  Şenlikköy Mh. Florya Cad. Yan Sokak: No:1 Florya/Bakırköy, 34153 İstanbul

  Sigorta/Ödeme: SGK, Axa Sigorta, Ankara Sigorta, Eureko Sigorta, Güneş Sigorta, HDI Sigorta, Halk Sigorta, Inter Partner Assistance, Sompo Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Zurich Sigorta Daha fazla (6)

  Muayene için kabul edilen yaş grubu
  yetişkin

 • Doktorlar Merkezi

  Harbiye Mahallesi Abdi İpekçi Cad. Reasurans Han No:57 E Blok K-3 Nişantaşı Teşvikiye, Şişli, 34367 İstanbul

  Sigorta/Ödeme: Nakit, Kredi kartı

  Muayene için kabul edilen yaş grubu
  yetişkin

En Güncel Görüş

 • M

  Ahmet Hoca’yı bir tavsiye üzerine tanıdık.Önce eşimin sağlık sorunlarına çözüm daha sonra bana destek olmaya çalıştı.Sakin ve ılıman kişiliği ve anlayışlı yaklaşımları bizi uzun yıllar boyunca kendisi ile çalışmaya teşvik etmiştir.Şuan ailemizin doktoru yanı başımızda ki en önemli kişi olarak bilinmektedir.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Uzm. Dr. Ahmet Uslu 1998 yılında Ege üniversitesi Tıp fakültesinden mezun olmuştur.1999 - 2003 yılları arasında İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma hastanesinde uzmanlığını tamamlayan Ahmet Uslu Özel Elit İstanbul ve Doktorlar Merkezinde hastalarına hizmet vermektedir.

  Hizmetler

  Florya Elit İstanbul

  Şenlikköy Mh. Florya Cad. Yan Sokak: No:1 Florya/Bakırköy, 34153 İstanbul


  Doktorlar Merkezi

  Harbiye Mahallesi Abdi İpekçi Cad. Reasurans Han No:57 E Blok K-3 Nişantaşı Teşvikiye, Şişli, 34367 İstanbul

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  13 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • M

   Ahmet Hoca’yı bir tavsiye üzerine tanıdık.Önce eşimin sağlık sorunlarına çözüm daha sonra bana destek olmaya çalıştı.Sakin ve ılıman kişiliği ve anlayışlı yaklaşımları bizi uzun yıllar boyunca kendisi ile çalışmaya teşvik etmiştir.Şuan ailemizin doktoru yanı başımızda ki en önemli kişi olarak bilinmektedir.

  • Z

   Ahmet Bey hastası için üzülebilen nadir doktorlardan biri ve kesinlikle çözüm üretmek için elinden geleni yapıyor.Teşhis koyma ve sonuca ulaştırma konusunda kendilerini çok başarılı buluyorum.Ahmet Bey benim için tamamen bir tesadüf oldu.8 yıldır doktorum.Ttedavi sürecimde bana çok büyük destek oldu.Kronik rahatsızlığım var.Daha kaliteli yaşamamı sağladı.Kendisine çok teşekkür ederim.

  • G

   Tesadüfen kendilerine gittim. Ahmet Bey ile yaşamımızı devam ettiriyoruz.Bilgili,teknik ve insanlık adına örnek harika bir doktor.Acilden olarak kendilerine gittik .Ömrümüz yetene kadar hastasıyız.Çok memnunuz kendilerine uzak yollardan gelerek gidiyoruz.

  • A

   Tavsiye üzerine gittim.Babamın rahatsızlığından dolayı tercih ettim.Babamı hayatta tutan tek doktor diyebilirm.2006 yılından beri aile doktorumuz.Tedaviden ve süreçten çok memnun kaldık. Hem dahiliye hem kardiyoloji hemde babamın karaciğer Ca hastasıydı.Kanser teşhisini ilk Ahmet Bey koydu.Onun sayesinde babam kaç sene yaşadı.Benimde tiroid rahatsızlığım vardı.Bu hastalığım için hiç doktora gitmemiştim.Ahmet Bey'in yönlendirmesi sayesinde ameliyat oldum .Çok memnunuz kenndilerinden.Çevremdeki bir çok kişiyi yönlendirdim.

  • E

   Tavsiye üzerine gittim.Mesleğinde ciddi,dürüst hastalarına karşı gülecen yaklaşan bir arkadaş.Doktorluk bilincinde hastaya nasıl davranacağını biliyor.Dürüst,teşhisleri isabetli,hastalarını takip eden bir doktordan beklenen bütün davranışlarını sergileyen bir arkadaş.Tıp camiasında güvendiğim bir doktor.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.Tekrardan bir rahatsızlığım olsa kendilerini tercih ederim.Yakınlarıma tavsiye ediyorum.

  • E

   Ahmet Uslu hocamızın uzun yıllardır hastasıyım.Kendilerini çok severim,hastalarına çok bir insancıl davranıyor .Benim şeker hastalığıma 1999 yılından beri sadece bir ilaçla idare ettiriyor.Kendisinden çok memnunum.İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

  • H

   Benim tanıdığım mükemmel bir doktor..Ahmet Bey tedavisinde çok kolay çabuk etki alıyoruz.Teşhis ve tedavileri hızlı ve doğru hastasına güven veren son derece başarılı bir hekim.Rahatsızlığım nedeniyle tanıdım.Rahatsızlığım dışında kendi sahası dışında bir takım etkenlerde bulunabileceğini söyleyince çok memnun kaldık.Bir daha da ayrılamadık.Ahmet Bey'in üstüne doktor tanımam.Hastaya müşteri gözüyle bakmaz.Hasta olduğunu ve tedaviye muhtaç olduğunu düşünür ve ona yardımcı olmak için elinden gelen gayreti gösterir.Çözemediği meselelerde arkadaşlarından yardım alıyor.Kompleksiz yeniliğe açık bir hekim.Ben çok memnunum.İyi ki varsınız...

  • B

   Babam için tesadüfen tercih ettik.Ahmet Bey herşeyden önce mükemmel bir insan hasta ve yakınlara yaklaşımı çok iyi.Sormuş olduğumuz sorulara sabırla cevap veriyor.Son derece tecrübeli.Doğru teşhis ve doğru tedavi ediyor.Aile doktorumuz.Doktordan öte aile dostumuz,kardeşimiz oldu.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir doktor.İhtiyacı olan herkesin tecrübelerinden yararlanabileceğini düşündüğüm bir doktor.Maddiyat odaklı bir doktor değil.Olduğu gibi davranan empati kuran tamamen mesleğine bağlı bir doktor.Kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.Kendilerinin hastası olmaya devam edeceğim.

  • M

   Doktor bey e hiç geçmeyen karın ağrısı, yemek sonrası hazımsızlık ve ara ara olan ishal şikayetlerim nedeni ile gittim. Bir çok doktora gitmiştim, ama doktor bey in tanı ve tedavisi ile şu an gayet iyiyim. Çok teşekkürler.

  • Saygı değer Ahmet uslu kendisi ne son su şükranlarımızı sunuyoruz annemize tekrar hayata döndürdüğü için 9 yıl öncesin de yine böyle bir mucize yaratı ve yine çok teşekkürlerimi sunuyorum böyle bir dr.la karşılaştığımız için çok şanslıyız kendisi çok mütevazi ve çok cana yakın hastaları ailesi ne sinden gibi bir birey olarak görüp o derece iyi bir dr.ulusalar arası dr.diyebilecegim bir dr. Iyiki sizi tanımışım hocam nasi tesekur edeceğim size dayima mutlu ve huzurlu olmanızı tüm ailenizle son su teşekürler hocam iyiki varsın turkiyede tek bir dr.Ahmet usul diyorum tekarar teşekkürlerimi sunuyorum hocam saygılarımla erzan hanım