Uzm. Dr.

Barış Çoban

verifiedCreated with Sketch.

15 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 341 profil ziyareti var

1977 hatay doğumlu.Çukurova tıp fakültesi 2001 yılında mezun oldu ve tıp doktoru oldu. celal bayar üniversitesi 2007 yılında kadın hastalıkları ve doğum uzmanı oldu.2007 yılında aliağa… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
15 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Y
  Konum: Barış Çoban MuayenehanesiHizmet: Barış Çoban gebelik

  Barış doktorum benim gebelik hariç psikologum arkadaşım tekrar inanç tekrar güven kaynağım.O doktordan hariç herşey zorlu gebelik sürecimde kocaman yardımcım.Bir tlf kadar kısa bir süre kadar yakın bize her başım sıkıştığında abimiz oldu.Panik atak surecli bir gebelik korku panik hallerim bebegime bile sevinememis bir anne adayıydım 2.defa ama barış bey yanımızda diye okadar cesurum ki şuan da gelen panikataklar korkular hiç geliyor gözümde iyiki tanımışım Barış bey sizi personeliniz ve siz özellikle Ayşe hanım kocaman arkadaş doğumuma 2 ay kaldı ama sizden ayrılacağım için içim buruk sizleri çok seviyorum.

 • F

  Tavsiye üzerine gittim, gidenler memnundu, ben de gitim ben de memnun kaldım. İlgi alakası iyiydi. Gebelik sürecimdeki rutin kontrollerim için gidiyorum, bilgilendimesi güzel. Memnunum.

 • A

  Her şeyden önce iyi bir doktor, çok güvenilir, işine sadık. Benim düşük riskim vardı, bu nedenle sık sık aradı ve sordu kontrol amaçlı, çağırdı. Çok memnunum. Gebelik sürecimdeki rutin kontrollerim için tercih ettim. Çok memnun kaldım.

 • G

  Barış Bey jinekolog olarak en güvenebileceğim, kendimi rahatlıkla ellerine teslim edebileceğim bir doktor. Çok güvenilir buluyorum, teşhisi takibi ve verdiği ilaçlar beni her bakımdan memnun etti. Defalarca gittim. Şu an ikinci gebelik sürecindeyim, hala Barış Bey'e rutin kontrollerime devam ediyorum, iyi bir doktor. İhtiyacı olan herkese öneririm.

 • A

  Hala hastasıyım memnunum doktorumdan. İlgisi, alakası ve beni konuşmalarıyla rahatlattı, soru sormama gerek kalmadan her şeyin cevabını alabiliyorum. 5 tane gebelik kaybım oldu farklı doktorlardan. En son barış Bey'e gelmeye karar verdim, ekstra bir şey yapmadım ama her şey yolunda gidiyor. Her şeyim eksiksiz gününde oluyor. Rutin kontrollerim devam ediyor. Çok memnunum, herkese de tavsiye ediyorum.

 • S

  Ben şeker hastasıyım 25 yıldır, ayrıyetten böbrek nakilliyim. Bana tüm doktorlar 2 yıl gebe kalamazsın dediler. 2 yıl doldu hamile kalabilirsin dediler, hamile kaldıktan sonra sahip olduğum hastalıklardan dolayı beni kabul etmediler. Kadın doğumculara gititğimde hemen gebeliği sonlandırmak istediler, çok moralim bozuldu. En son tavsiye üzerine Barış Bey'e gittim ama çok memnun kaldım. Her hamilenin yaşayabileceği risklerin olabileceğini söyledi ve böbrek doktoruna yönlendirdi. Sonra şeker hastalığım için endoktrine yönlendirdi, tüm doktorlarla beraber çalışarak gebelik sürecimde bana yardımcı oldu. Çok memnunum. Tekrar doğum yapsam yine Barış Bey'i tercih ederim. Kızım şu an 1 yaşında. İhtiyacı olduğunda tekrardan tercih edeceğim. Kadın doğum doktoru olarak ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

 • R

  Hem iyi yönünden, hem de açıklayıcı yönünden dolayı tercih ettim. Güleryüzlü, kafamda soru işareti kalmıyor, samimiyetinden memnun kaldım. Her hafta kontrollere gidiyorum.

 • I

  İki doğumumu da Barış Bey'le yaptım, ikisinde de hastanede bizimle birlikte gece doğum olduğundan birlikte sabahladı. İlgisinden ve alakasından çok memnunum. Gayet başarılı, mesleğinde iyi bir doktor. Kendilerine her şey için teşekkür ederim.

 • Ü

  Enerjisi de çok yüksek, çok ilgili her an ulaşabileceğimiz bir doktor. Olumsuzlukta bile tamamen modunuzu yükseltebiliyor. Eşim yurt dışında olduğundan sürekli gece gündüz rahatlıkla ulaşabileceğim bir doktor olması gerekti, çevremde de duyduğum kadarıyla tahlillerden sonra Barış Bey'e gittim. Gece gündüz her ağrıda ve sancıda eşim olmadığından rahatlıkla her an ulaşabileceğim ve kendisine güvenebileceğimden Barış Bey'i tercih ettim. Rutin kontrollerimizde de çok şükür bir sıkıntı yaşamadık. Bu süreçte moral önemli, bu da Barış Bey'den geldi. O tüm olumsuzlukları bir kenara alıp konuşmalarıyla sürekli motive etti beni.

 • R

  Barış Bey'den memnunum, uzun zamandaN beri tanıyorum çok iyi bir doktor. Her istediğimde kendilerine ulaşabiliyorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1977 hatay doğumlu.Çukurova tıp fakültesi 2001 yılında mezun oldu ve tıp doktoru oldu. celal bayar üniversitesi 2007 yılında kadın hastalıkları ve doğum uzmanı oldu.2007 yılında aliağa devlet hastanesi 2008 yılında marmaris aksaz deniz üssünde askeri teğmen olarak askeri görevini yaptı. ardından erzurumun oltu ilçesinde çalıştıktan sonra aliağa devlet hastanesine 2010 yılında geri döndü.2011 yılında kamu görevinden ayrılıp kendi özel muayenesinde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakultesi
 • Celal Bayar Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum / uzmanlık

Bilinen Diller

 • Arapça
 • İngilizce

Deneyimler

 • 2001-2007 Celal Bayar Üniversitesi
 • 2007-2008 İzmir Aliağa Devlet Hastanesi
 • 2008-2009 Aksaz Marmaris
 • 2009-2010 Erzurum Oltu Devlet Hastanesi
 • 2010-2011 Aliağa Devlet Hastanesi
 • 2011-2015 Aliağa Özel Klinik
daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler

 • Kürtaj Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  14 Haziran 2018

  Gebelikte kürtaj kaç ay yahut kaç haftalıkken yapılır? Kürtaj işlemi, gebeliğin ilk on haftasında güvenle yapılabilir. Bu da yaklaşık 2,5 ay demektir....

Videolar

Uzm.Dr. Barış Çoban - Kadın Doğum
Uzm.dr. barış çoban - kadın doğum
Uzm. Dr. Barış Çoban - 4 Boyutlu Ultrason
Uzm. dr. barış çoban - 4 boyutlu ultrason
Uzm.Dr.Barış Çoban - Çatlak Tedavisi
Uzm.dr.barış çoban - çatlak tedavisi
Uzm.Dr.Barış Çoban - Labia ve Vulva Sıkılaştırma
Uzm.dr.barış çoban - labia ve vulva sıkılaştırma
Uzm.Dr.Barış Çoban - İnkontinans
Uzm.dr.barış çoban - inkontinans
Uzm.Dr.Barış Çoban - Servikal Displazi
Uzm.dr.barış çoban - servikal displazi
Uzm.Dr.Barış Çoban - Genital Siğiller
Uzm.dr.barış çoban - genital siğiller
Uzm.Dr.Barış Çoban - Genital Beyazlatma
Uzm.dr.barış çoban - genital beyazlatma
Uzm.Dr.Barış Çoban - Labioplasti
Uzm.dr.barış çoban - labioplasti
Tümünü göster