Adres

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Çankaya, Ankara
E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Randevu takvimini isteyin
Nakit

Aile Danışmanlığı Randevusu

Aile Terapisi

Aile Dizimi +16 daha fazla

Aile İçi İletişim Sorunları

Ağlama ve Öfke Nöbetleri

Bireysel Terapi

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

1975 Ankara doğumlu Emel Yalçın, çalıştığı alanla ilgili olarak; İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirmiş, Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimle...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Boşanma Travması
 • Evlilik Sorunları
 • Cinsel Travmalar
Tümünü göster

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
13 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
T
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

Emel Hanım, çok ilgili ve konusuna çok hakim bir Aile Danışmanı. Son dönemde eşimle çocuklarla ilgili yaşadığımız sorunlar konusunda destek almak için Emel hanımla görüştük. Bu arada sorunun çocuklar değil biz olduğunu anladık. Bu konuda çalışmalara devam edeceğiz. Özellikle evliliği ile ilgili destek arayan ailelere tavsiye ederim.


Ö
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Boşanma Danışmanlığı

Emel Hanım,
Boşanma arefesinde yaşamış olduğum çalkantılı günlerimde çok yardımı olmuştur; Doğrularımı olduğu kadar hatalarımı da nezaketle ifade ederek, fırtınalı denizde, sakin limanını bulmaya çalışan bir gemiye fener olurcasına düşüncelerime, duygularıma ışık tutmuştur. Bir anne, eş olmamın yanında bir insan olduğumu hatırlatmış, kendim için aldığım kararları yüreklendirmiştir.

Sevecen, özgüvenli, profesyonel tavırlarına hayran olmamak elde değil.

İhtiyaç hissettiğinizde yanıbaşınızda biten bir dost gibi hissettiriyor kendisini.

Çok ama çok teşekkürler...

Emel Yalçın

Ben teşekkür ederim.


C
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Geçmişle yaşadığım savaş ve kaygılarımdan kurtulmak...

Sevgili Emel Hanım,kalbinin ve aklının güzelliği yüzüne,bakışlarına yansımış bir melek.Üzgünüm ki çok feç tanıdım.Kitaplarla üstesinden gelmeye çalıştığım,savaştığım geçmişim ve başarısız sandığım bitmiş evliliğimin travmalarını yaptığımız psikoterapiler sayesinde affettim.”An’a”odaklanıp hayatın geleceğe doğru yaşandığı felsefesini benimsetti bana.
Kendi gücümün farkına varmamı sağladı.Sabırla ve itinayla ticari kaygı gözetmeksizin kendime bile itiraf edemediklerimi öyle dostane ve yargılamaksızın günyüzüne çıkardı ki aynadaki “BENİ” sevmeye bile başladım.Sahip olduklarım ve hatta olamadıklarım için şükretmeyi öğretti.Bol bol anılar ve hayaller biriktirmem için yolumu açtığı için minnettarım.Artık hayatta kendimi sıkışmış,yalnız ve mutsuz hissetmem çok zor,kaldı ki hissetsem bile biliyorum ki yalnız değilim.Sadece insanım ve herşey bizim için ve korkmuyorum...
Kalbime böyle güzel ve incitmeden dokunmayı başardığı için sonsuz teşekkürler.İyi ki var,iyi ki tanımışım.Yolu açık olsun...

Emel Yalçın

Çok teşekkür ederim. Sevgiler...


N
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ilişkimi düzeltmek için

Ben 35 yasında kamuda calısan bir bayanım.3 yıldır inişli çıkışlı bir ilişkim var.Son 6 aydır ilişkim çıkmaza girdi.Aramızda sevgi olmasına devamlı kavga ediyorduk.Emel hocamıza danıştık.Kendisi olaylara farklı bir bakış acçısıyla bakmamızı sagladı.

Emel Yalçın

Teşekkürler...


Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Aile Terapisi

Merhaba, ben 43 yaşındayım. 4 yıl önce evliliğimi bitirdim ve şu an 63 yaşında annemle yaşıyorum. Emel Hocam dünya tatlısı ve harika bir dış gözdür. Hatalarımızı bizi kırmadan öyle güzel ifade ettik ki, iletişimimizde ki bütün problemlerden sayesinde kurtulduk. Özellikle annemin asla değişmez ben ne yapacağım dediğim bütün sıkıntıları yendik. Onunla yollarımızın kesişmesi büyük bi şans benim için. Teşekkür ederim.

Emel Yalçın

Ben teşekkür ederim


D
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Evlilik Terapisi

Kendinizi ev ya da işteki bütün sıkıntılardan bir an soyutlayıp kendinize yatırım yapmak ve sizi anlayan insanlarla iletişim kurmak için en ama en güzel danışmanlık merkezi. Gerek dizayn gerek enerji gerek ilgi alaka gerçekten kendimi her gittiğimde evimde gibi hissediyorum. Rahat koltuklar, güzel taze ikramlar beklerken sıkılmanıza müsaade etmeyen müzikleri. Ben çok uzun süre iş hayatımın yoğun sıkıntısından kaynaklı birçok psikolojik danışmanlık merkezinden destek aldım. İlk defa bu kadar rahat ve evimde gibi hissettim. Hocamın ilgi ve alakasından söz etmiyorum bile. Sıkıntılı bir dönemden geçiyor ve destek almanız gerektiğini düşünüyorsanız hiç düşünmeden Emel Hocamın ofisini ziyaret edin derim. Sevgiler.

Emel Yalçın

Her zaman bekleriz... Teşekkürler... Sevgiler...


M
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Cinsel Terapi

Emel hanım ile problemlerimi çözme yolunda hala ilerliyorum şuan da 4. görüşmemizden çıktım ve kendimi her yeni görüşme sonrası daha rahatlamış ve yol katetmiş hissediyorum bir insan için başardığını görmek ve hissetmek yetiyor. Başaracağıma inandığınız için sağolun emel hocam iyi ki sizinle çıkmışım bu yola.

Emel Yalçın

Çiçeklerle donansın yolumuz. Sevgiler...


B
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

Merhaba 27 yaşındayım ve ev hanımıyım.Berbat bir dönemden geçiyordum.Sürekli duygudan duyguya geçtiğim için eşimle sürekli kavga ediyorduk. Sürekli depresiftim, herşey beni yoruyordu, hiçbir şeyden keyif almıyordum. Öyle bir dipteydim ki artık çıkamam bu sefer dediğimde tavsiye üzerine yönlendirildim. Gitsem ne olacak bi çözüme ulaşmayacağım, bana ne faydası olacak, ben bile kendime yardım edemiyorum beni tanımayan bir insan nasıl yardım edecek düşünceleriyle gittim. ve E&E ile tanıştım. Emel hocamın odasına ilk girdiğimde öyle bir enerji hissettim ki, kendimi bir anlık iyi hissettim. Sabırla, sevgiyle dinledi beni, birlikte yürüyeceğimiz yolu anlattı bana, tabiki çok zordu, saçımı tarayacak, tişörtümü ütüleyecek halim yoktu. Dipsiz kuyularda dolanıyordum o dönemlerde. İlk defa seanslarıma bu kadar sadıktım, çünki benim için benden fazla çaba vereceğini hissettirmişti. Bana iyi gelecek, beni iyileştirecek diye düşündüm, ve her dediğini uyguladım. Okunması gereken kitaplar, verdiği minik ödevler ne dediyse yaptım. Tabiki çok çok zordu. Çok zorlandım başlarda ben yapamam, edemem, hiç birşey değişmez o güven, o güç bende yok yok diye diye sürekli ağlıyordum, kendimdem nefret ediyor insan içine çıkmak istemiyordum. Senelerdir neden bunları yaşıyorum, yaşadığım tam olarak nedir bunu da bilmiyorum diyor sarpa sarıyordum. Elimdem öyle güzel tuttu ki ben ilk defa halledebileceğime inandım. Teşekkür ederim hocam.

Emel Yalçın

Ben teşekkür ederim... Sevgiler


D
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Evlilik Danışmanlığı

Merhaba
Emel hanımla 6 yıllık evliliğimi sağlıklı bitirmek için irtibata geçtim.
Kulağa tuhaf geldiğinin farkındayım ama bir arada çok mutsuz iki insandık. en hayırlısının bu olacağını düşünmüştük.
katıldığımız ilk görüşmede bizi iyileştirmeye çalıştığı noktalar oldu fakat biz gerçekten bitirmek istediğimiz netliğinde idik. kendisini bunu çok net ifade ederek bu anlamda destek olmasını istedik kendisi bizi çok iyi anlayıp ikimizin de çok huzurlu bir şekilde boşanma sürecinde yanımızda oldu. biz hep söyler merhabalar kadar elvedaları da çok önemlidir diye kimsenin destek olmayacağını düşündüğüm bu dönemde ayrılmayın ayrılmayın lafını duymadığım bizi gerçekten anlayan ve ikimiznde mutluluğunu düşünerek davranan Emel hanım a gerçekten minnettarım bu süreçteki büyük desteğiniz için

Emel Yalçın

Çok teşekkür ederim. Yolunuz açık olsun. Sevgiler...


S
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Evlilik Danışmanlığı

Merhaba ben 44 yaşındayım ve 26 yaşında ilk evliliğim ile başlayan ve hala da hayat mücadelesine devam ettiğim bir süreçteyim .Bu süreçte belki sizlere de bir faydam olabilir diye sizinle yaşamımı paylaşmak istedim çünki nefes aldığımız ve ümit ettiğimiz sürece her olay güzel sonuçlar doğuracağı inancındayım. Ben E&E pisikojik Danışmanlık Merkezi kurucusu Emel Yalçın dan
Her zorlandığım dönemde kendisinin fikirlerine başvurmuşumdur. kendisinin fikirlerine hep önem göstermişim vede hep uygulamışımdır ihtiyacım olduğum herzaman kendisine rahatlıkla ulaşabilmişim buda benim için bulunmaz bir avantaj olmuştur. .Çok uzatmadan birkaç satıra sığdırmak istedim 26 yaşında ilk evliliğimi yaptım rahmetli eşim tam bir kumar bağımlısı idi kendisi hiçbirzaman hastalığını kabul etmedi bir söz vardır ya asıl piskoloğa hasta olanlar değil hastanın hasta ettikleri gider diye evet bende de öyle oldu hep ben ilaç kullandım hep sorunlarla başa çıkmaya çalıştım tam 17 yıl dile kolay yaşamımın yarısıydı. uzatmıyayım eşim aniden 44 yaşında kalp krizi geçirmesi sonucunda aniden evimi 17 yıllık eşimi ümitlerimi uğraşlarımı kaybettim:( bu süre zarfında mücadelemin her safhasında emel yalçın ile birlikte idim nitekim çocuğum olmadığı için vede yanlızlık korkum olduğu için tekrar birisini hayatıma almak istedim istedim fakat yaşadıklarım vede yaşayacaklarım çok zor idi ama hep aldığım vede halada almakta olduğum danışmanımın yanımda olması ile tekrar evlenmekten korksamda yada tekrar kaybetmek korkum olduysa da biz bunu Emel yalçın ile aştık.Şuan şükür Allahıma huzurlu mutlu bir yaşantım evliliğim var lütfen sizlerde aşamıyacağınız konularda danışın ben faydasını gördüm şiddetle tavsiye ederim sevgilerimle hepimiz hep mutlu sağlıklı ve Danışmanlarımızla olalım:)

Emel Yalçın

Huzur ve Mutluluğunuz daim olsun... Sevgiler...


Hizmetler

Aile Danışmanlığı Randevusu


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Aile Terapisi


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Aile Dizimi


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Aile İçi İletişim Sorunları


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Ağlama ve Öfke Nöbetleri


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Bireysel Terapi


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Bağımlılık Tedavisi


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Bağımlılık Terapisi


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Cinsel Terapi


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Cinsel Terapi Danışmanlığı


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Bilişsel Davranışçı Terapi


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Çift Terapisi


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Boşanma Danışmanlığı


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Davranış Bozuklukları


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Evlilik Danışmanlığı


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Evlilik Öncesi Danışmanlık


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Aile Danışmanlığı


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Randevu


E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:59/4, Ankara

E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
13 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
T
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

Emel Hanım, çok ilgili ve konusuna çok hakim bir Aile Danışmanı. Son dönemde eşimle çocuklarla ilgili yaşadığımız sorunlar konusunda destek almak için Emel hanımla görüştük. Bu arada sorunun çocuklar değil biz olduğunu anladık. Bu konuda çalışmalara devam edeceğiz. Özellikle evliliği ile ilgili destek arayan ailelere tavsiye ederim.


Ö
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Boşanma Danışmanlığı

Emel Hanım,
Boşanma arefesinde yaşamış olduğum çalkantılı günlerimde çok yardımı olmuştur; Doğrularımı olduğu kadar hatalarımı da nezaketle ifade ederek, fırtınalı denizde, sakin limanını bulmaya çalışan bir gemiye fener olurcasına düşüncelerime, duygularıma ışık tutmuştur. Bir anne, eş olmamın yanında bir insan olduğumu hatırlatmış, kendim için aldığım kararları yüreklendirmiştir.

Sevecen, özgüvenli, profesyonel tavırlarına hayran olmamak elde değil.

İhtiyaç hissettiğinizde yanıbaşınızda biten bir dost gibi hissettiriyor kendisini.

Çok ama çok teşekkürler...

Emel Yalçın

Ben teşekkür ederim.


C
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Geçmişle yaşadığım savaş ve kaygılarımdan kurtulmak...

Sevgili Emel Hanım,kalbinin ve aklının güzelliği yüzüne,bakışlarına yansımış bir melek.Üzgünüm ki çok feç tanıdım.Kitaplarla üstesinden gelmeye çalıştığım,savaştığım geçmişim ve başarısız sandığım bitmiş evliliğimin travmalarını yaptığımız psikoterapiler sayesinde affettim.”An’a”odaklanıp hayatın geleceğe doğru yaşandığı felsefesini benimsetti bana.
Kendi gücümün farkına varmamı sağladı.Sabırla ve itinayla ticari kaygı gözetmeksizin kendime bile itiraf edemediklerimi öyle dostane ve yargılamaksızın günyüzüne çıkardı ki aynadaki “BENİ” sevmeye bile başladım.Sahip olduklarım ve hatta olamadıklarım için şükretmeyi öğretti.Bol bol anılar ve hayaller biriktirmem için yolumu açtığı için minnettarım.Artık hayatta kendimi sıkışmış,yalnız ve mutsuz hissetmem çok zor,kaldı ki hissetsem bile biliyorum ki yalnız değilim.Sadece insanım ve herşey bizim için ve korkmuyorum...
Kalbime böyle güzel ve incitmeden dokunmayı başardığı için sonsuz teşekkürler.İyi ki var,iyi ki tanımışım.Yolu açık olsun...

Emel Yalçın

Çok teşekkür ederim. Sevgiler...


N
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ilişkimi düzeltmek için

Ben 35 yasında kamuda calısan bir bayanım.3 yıldır inişli çıkışlı bir ilişkim var.Son 6 aydır ilişkim çıkmaza girdi.Aramızda sevgi olmasına devamlı kavga ediyorduk.Emel hocamıza danıştık.Kendisi olaylara farklı bir bakış acçısıyla bakmamızı sagladı.

Emel Yalçın

Teşekkürler...


Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Aile Terapisi

Merhaba, ben 43 yaşındayım. 4 yıl önce evliliğimi bitirdim ve şu an 63 yaşında annemle yaşıyorum. Emel Hocam dünya tatlısı ve harika bir dış gözdür. Hatalarımızı bizi kırmadan öyle güzel ifade ettik ki, iletişimimizde ki bütün problemlerden sayesinde kurtulduk. Özellikle annemin asla değişmez ben ne yapacağım dediğim bütün sıkıntıları yendik. Onunla yollarımızın kesişmesi büyük bi şans benim için. Teşekkür ederim.

Emel Yalçın

Ben teşekkür ederim


D
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Evlilik Terapisi

Kendinizi ev ya da işteki bütün sıkıntılardan bir an soyutlayıp kendinize yatırım yapmak ve sizi anlayan insanlarla iletişim kurmak için en ama en güzel danışmanlık merkezi. Gerek dizayn gerek enerji gerek ilgi alaka gerçekten kendimi her gittiğimde evimde gibi hissediyorum. Rahat koltuklar, güzel taze ikramlar beklerken sıkılmanıza müsaade etmeyen müzikleri. Ben çok uzun süre iş hayatımın yoğun sıkıntısından kaynaklı birçok psikolojik danışmanlık merkezinden destek aldım. İlk defa bu kadar rahat ve evimde gibi hissettim. Hocamın ilgi ve alakasından söz etmiyorum bile. Sıkıntılı bir dönemden geçiyor ve destek almanız gerektiğini düşünüyorsanız hiç düşünmeden Emel Hocamın ofisini ziyaret edin derim. Sevgiler.

Emel Yalçın

Her zaman bekleriz... Teşekkürler... Sevgiler...


M
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Cinsel Terapi

Emel hanım ile problemlerimi çözme yolunda hala ilerliyorum şuan da 4. görüşmemizden çıktım ve kendimi her yeni görüşme sonrası daha rahatlamış ve yol katetmiş hissediyorum bir insan için başardığını görmek ve hissetmek yetiyor. Başaracağıma inandığınız için sağolun emel hocam iyi ki sizinle çıkmışım bu yola.

Emel Yalçın

Çiçeklerle donansın yolumuz. Sevgiler...


B
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

Merhaba 27 yaşındayım ve ev hanımıyım.Berbat bir dönemden geçiyordum.Sürekli duygudan duyguya geçtiğim için eşimle sürekli kavga ediyorduk. Sürekli depresiftim, herşey beni yoruyordu, hiçbir şeyden keyif almıyordum. Öyle bir dipteydim ki artık çıkamam bu sefer dediğimde tavsiye üzerine yönlendirildim. Gitsem ne olacak bi çözüme ulaşmayacağım, bana ne faydası olacak, ben bile kendime yardım edemiyorum beni tanımayan bir insan nasıl yardım edecek düşünceleriyle gittim. ve E&E ile tanıştım. Emel hocamın odasına ilk girdiğimde öyle bir enerji hissettim ki, kendimi bir anlık iyi hissettim. Sabırla, sevgiyle dinledi beni, birlikte yürüyeceğimiz yolu anlattı bana, tabiki çok zordu, saçımı tarayacak, tişörtümü ütüleyecek halim yoktu. Dipsiz kuyularda dolanıyordum o dönemlerde. İlk defa seanslarıma bu kadar sadıktım, çünki benim için benden fazla çaba vereceğini hissettirmişti. Bana iyi gelecek, beni iyileştirecek diye düşündüm, ve her dediğini uyguladım. Okunması gereken kitaplar, verdiği minik ödevler ne dediyse yaptım. Tabiki çok çok zordu. Çok zorlandım başlarda ben yapamam, edemem, hiç birşey değişmez o güven, o güç bende yok yok diye diye sürekli ağlıyordum, kendimdem nefret ediyor insan içine çıkmak istemiyordum. Senelerdir neden bunları yaşıyorum, yaşadığım tam olarak nedir bunu da bilmiyorum diyor sarpa sarıyordum. Elimdem öyle güzel tuttu ki ben ilk defa halledebileceğime inandım. Teşekkür ederim hocam.

Emel Yalçın

Ben teşekkür ederim... Sevgiler


D
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Evlilik Danışmanlığı

Merhaba
Emel hanımla 6 yıllık evliliğimi sağlıklı bitirmek için irtibata geçtim.
Kulağa tuhaf geldiğinin farkındayım ama bir arada çok mutsuz iki insandık. en hayırlısının bu olacağını düşünmüştük.
katıldığımız ilk görüşmede bizi iyileştirmeye çalıştığı noktalar oldu fakat biz gerçekten bitirmek istediğimiz netliğinde idik. kendisini bunu çok net ifade ederek bu anlamda destek olmasını istedik kendisi bizi çok iyi anlayıp ikimizin de çok huzurlu bir şekilde boşanma sürecinde yanımızda oldu. biz hep söyler merhabalar kadar elvedaları da çok önemlidir diye kimsenin destek olmayacağını düşündüğüm bu dönemde ayrılmayın ayrılmayın lafını duymadığım bizi gerçekten anlayan ve ikimiznde mutluluğunu düşünerek davranan Emel hanım a gerçekten minnettarım bu süreçteki büyük desteğiniz için

Emel Yalçın

Çok teşekkür ederim. Yolunuz açık olsun. Sevgiler...


S
Konum: E&E Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Evlilik Danışmanlığı

Merhaba ben 44 yaşındayım ve 26 yaşında ilk evliliğim ile başlayan ve hala da hayat mücadelesine devam ettiğim bir süreçteyim .Bu süreçte belki sizlere de bir faydam olabilir diye sizinle yaşamımı paylaşmak istedim çünki nefes aldığımız ve ümit ettiğimiz sürece her olay güzel sonuçlar doğuracağı inancındayım. Ben E&E pisikojik Danışmanlık Merkezi kurucusu Emel Yalçın dan
Her zorlandığım dönemde kendisinin fikirlerine başvurmuşumdur. kendisinin fikirlerine hep önem göstermişim vede hep uygulamışımdır ihtiyacım olduğum herzaman kendisine rahatlıkla ulaşabilmişim buda benim için bulunmaz bir avantaj olmuştur. .Çok uzatmadan birkaç satıra sığdırmak istedim 26 yaşında ilk evliliğimi yaptım rahmetli eşim tam bir kumar bağımlısı idi kendisi hiçbirzaman hastalığını kabul etmedi bir söz vardır ya asıl piskoloğa hasta olanlar değil hastanın hasta ettikleri gider diye evet bende de öyle oldu hep ben ilaç kullandım hep sorunlarla başa çıkmaya çalıştım tam 17 yıl dile kolay yaşamımın yarısıydı. uzatmıyayım eşim aniden 44 yaşında kalp krizi geçirmesi sonucunda aniden evimi 17 yıllık eşimi ümitlerimi uğraşlarımı kaybettim:( bu süre zarfında mücadelemin her safhasında emel yalçın ile birlikte idim nitekim çocuğum olmadığı için vede yanlızlık korkum olduğu için tekrar birisini hayatıma almak istedim istedim fakat yaşadıklarım vede yaşayacaklarım çok zor idi ama hep aldığım vede halada almakta olduğum danışmanımın yanımda olması ile tekrar evlenmekten korksamda yada tekrar kaybetmek korkum olduysa da biz bunu Emel yalçın ile aştık.Şuan şükür Allahıma huzurlu mutlu bir yaşantım evliliğim var lütfen sizlerde aşamıyacağınız konularda danışın ben faydasını gördüm şiddetle tavsiye ederim sevgilerimle hepimiz hep mutlu sağlıklı ve Danışmanlarımızla olalım:)

Emel Yalçın

Huzur ve Mutluluğunuz daim olsun... Sevgiler...


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1975 Ankara doğumlu Emel Yalçın, çalıştığı alanla ilgili olarak; İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirmiş, Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimle...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Boşanma Travması
 • Evlilik Sorunları
 • Cinsel Travmalar
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (4)