Dyt.

Gözdem Başarır İphar

verifiedCreated with Sketch.

41 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 243 profil ziyareti var

Gözdem Başarır, Diyetisyen, Bursa Diyetlif bireylere ve kurumlara diyetisyen ve psikolog hizmetleri sağlayan sağlıklı yaşam uzmanı bir kuruluştur. Diyetlif 2008 yılında kuruldu.… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
41 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • F
  Konum: DiyetlifHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Merhabalar. Sürekli yiyip kilo alamadığımı düşünen insanlardanım. Bu nedenle Gözdem hanıma başvurdum. 2 ay gibi kısa bir sürede 8 kilo aldım. Kendisinin kişiye özel program hazırlaması ve programı hazırlarken neyi sevip neyi sevmediğimi sorması çok güzel bir ayrıntıydı. Bu sayede zorlanmadan öğünlerimi yiyebiliyorum.

 • G
  Konum: Diyetlif

  Merhaba
  Gözdem hanimla arkadaş tavsiyesi sonucunda tanıştım. Arkadaşımın sonucu çok etkileyici idi. Kendisi birçok diyetisyen denedikten sonra Gözdem hanıma gitmeye karar vermiş yeme düzenini de strese girmeden değiştirebilmisti. Onun sonucu beni de etkiledi. Böylece diyetisyen korkumu yendim ve 6 kilo verdim . Zaman zaman iki ileri bir geri yapsamda artık belli bir yeme düzeni oluşuyor ve yasam tarzı haline geliyor. Tesekkur ederim Gözdem hanımcım ve diyetlif ailesi.

 • E
  Konum: DiyetlifHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Uzun zamandır zayıflamak istiyordum ve proffesiyonel yardım almaya bir türlü cesaret edemiyordum. Sonunda zayıflamaya karar aldım ve araştırmaya başladım, çok sayfada gezindim, çok yorumlar okudum ve sonunda Doktorum Gözdem Başarır' a başvurmaya karar verdim. Size sadece şunu söyleyebilirim keşke bunu daha önce yapsaydım!!! Sizi zorlamadan, aç bırakmadan, motive ederek zayıflamaya yardım ediyor! Güler yüzlü, sohpeti güzel çok samimi bir diyetisyen kendisi, ofisin ortamı, hizmeti şahane! Güzel sonuçlar aldım ve almaya devam ediyorum! Iyi ki de Gözdem Başar'ı seçtim!! Kesinlikle tavsiye ediyorum!

 • Konum: Diyetlif

  Gözdem Hanım gerçekten işini profesyonelce yapan,danışanının hem sağlığını hemde psikolojisini herşeyden üstün tutan ve bilgisini sizinle paylaşmaktan çekinmeyen mükemmel bir diyetisyen.Fazla kilolarimdan bilinçli ve sağlıklı bir şekilde kurtuldum.Gözdem hanımın verdiği güven ve kişiye özel beslenme programıyla sonunda kendime hayat tarzı olarak benimseyebilecegim bir beslenme alışkanlıği edindim.Teşekkürler Gözdem Başarır

 • S
  Konum: Diyetlif

  Muhteşem bir diyetisyen yıllardır yaşadığım kilo sorunumu çok rahat bir şekilde çözdü ayrıca çok güleryüzlü ve samimi . Sizin yaşam tarzınıza ve hayat akışınıza göre en kolay yapabileceğiniz listeleri sunuyor. Böylece hayatınızı zorlamadan kilo verdiğinizi ve sağlıklı bir hayata geçtiğinizi görüyorsunuz Gözdem hanımla farketmeden zorlanmadan zayıfladığınızı görebilirsiniZ. Uzun yıllardır yaşadığım bu sorunun bukadar kolay çözülebileceğini tahmin etmezdim. Her hafta ölçüme çağırdı için diyetten kopma gibi bir durumunuz olmuyor . Herkese tavsiye ediyorum

 • Konum: DiyetlifHizmet: kilo vermek

  Uzman diyetisyen Gözdem hanımdan yardım alarak sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmeniz ve kilo kontrolü sağlamanız çok kolay. Sıkılmadan sizin sevdiğiniz her yere bulabileceğiniz farklı alternatifle kilo verebilirsiniz. Yemek istediğiniz her şeyi kontrollü bir şekilde yemenize izin veriyor ve bu sayede diyetinizden sıkılmanızı ve kontrolsüz bir şekilde yemeklere saldırmanızı önlüyor. Biz birlikte kilo vermeyi başardık :) Sizde deneyip yakınlarınıza tavsiye edebilirisiniz..

 • Konum: Diyetlif

  Gözdem hanıma kılo vermek için gidiyorum ve sayesinde 1 ayda 8 kilo verdim.Uyguladığı kişiye özel listesiyle ve sık öğünleri sayesinde programı rahatlıkla uygulayıp sağlıklı bir şekilde kılo verılıyor.Kendisine burdan teşekkür ediyorum.

 • Konum: DiyetlifHizmet: Insulin direncini ortadan kaldirip saglikli kilo verme

  1.5 ay insulin direncini kontrol altına alıp yaklaşık 5 kg verdim çikolatam lahmacunum herşeyim var :) gözdem başarır iyi ki var :) az yemenin zararlı olduğunu yeterince yediğinde kilo verebileceğimi bana kanıtlayan canım diyetisyenim.Tek liste değil benim yeme alışkanlıklarına göre bana bir-çok alternatifi olan listeler hazırladı hazır listeye bakarak değil benim alışkanlıklarına bakarak.en küçük sorunda atamadığım durumlarda listem yenileniyor bu sayede zorlanmıyorum aslında diyet değil sağlıklı beslenmeyi öğretiyor:)

 • M

  Merhabalar.. Daha önce iki diyetisyene gittim onlardan da çok şey öğrendim ama hiç birisinde sürekli gidemedim çünkü verdikleri listeye uyamayınca gitmemin bi anlamı olmadığını düşünüyordum fakat gözdem hanımla resmen yaşam tarzım değişti... öncelikle sizin metabolik durumunuza ve kişisel özelliklerinize hakim olmadan diyet programı başlamıyor bu yüzden biraz sabırlı olmalısınız.. .Gözdem hanım çok planlı ve programlı ilerliyo verilen listeler tamamen size özel olması listelerin uygulanabilirliğini kolaylaştırıyor..aç kalmadan nasıl kolay kilo veriliyormuş bunu öğrendim resmen..benim gibi iradesiz tatlıya düşkün birisi bile 10 haftada 9 kilo verdiyse isteyen herkes bunu başarabilir.. tabi bu aşamada sevgili Aylin hanımada desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum.. Diyetlif ailesi kilo vermek isteyenlerin son durağı...

 • Z
  Konum: DiyetlifHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Gözdem hanımla tanışmamız internet sitesinden araştırmalarım sonucunda olmuştur. İlk olarak durumumun kontrolü incelenmiş, yeme programıma uygun diyet programına geçtik. İlk dört seans kendi açımdan zorlu geçmişti, program zorlu olmasa da alışmak zaman almıştı. Belki kilo veriş hızım yavaş olsa da sonraki süreçlerde alışmamdan artmıştır. 92 kiloya kadar düştüm ve memnunum. Bundan sonraki hedef 85 olacaktır devam edersem. Gayet sempatik sıcakkanlı karşılıyor.

Hakkımda

Hakkımda

 • Gözdem Başarır, Diyetisyen, Bursa

  Diyetlif bireylere ve kurumlara diyetisyen ve psikolog hizmetleri
  sağlayan sağlıklı yaşam uzmanı bir kuruluştur.

  Diyetlif 2008 yılında kuruldu. Kurucumuz Hacettepe Üniversitesi
  Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu Diyetisyen Gözdem Başarır.
  Geride bıraktığımız 9 yılda en deneyimli ve en kurumsal sağlıklı yaşam
  kuruluşlarından biri olduk. Bugüne kadar 8000’in üzerinde danışana
  ulaştık.

  Diyetisyen Gözdem Başarır Hakkında:

  Almanca eğitim veren İstanbul Kartal Anadolu Lisesi mezunu.

  Öğrenci değişim programıyla Hamburg, Almanya’da öğrenim gördü.

  Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2006 yılında mezun oldu.

  Hacettepe Üniversitesi Sporcu Beslenmesi dalında özel öğrenci olarak 2008 yılnda özel ihtisasını tamamladı.

  2006 yılından itibaren profesyonel olarak sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı alanında sağlık kuruluşları, fabrikalar ve yemek üretim firmalarında faaliyet gösterdi.

  2012 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Onkoloji Diyetisyenliği sertifikasını aldı.

  Roche Türkiye ile 2009 yılında Marmara Bölgesindeki eczanelerde ‘Yeterli ve Dengeli Beslenme’ üzerine kamuoyunu bilinçlendirme çalışmalarını yürüttü.

  2010 yılında Lions Kulübü ile Bursa Nilüfer Belediyesi’ne bağlı ilköğretim okullarında ‘Çocukluk Çağında Beslenme’ ve ‘Sınav Öncesi Beslenme’ eğitimleri düzenledi.

  2012 yılında Bursa Eczacılar Kooperatifi kuruluşu Farmasyon ile Bursa ve Güney Marmara’daki eczacılara ‘Genel Beslenme’ eğitimleri düzenledi.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik (Ankara, 2006)
 • Hacettepe Üniversitesi, Sporcu Beslenmesi Özel Öğrenci (Ankara, 2008)
 • Kartal Anadolu Lisesi (İstanbul, 2001)

Deneyimler

 • Diyetlif
 • Oyak-Renault Otomobil Fabrikaları
 • Üstünberk Holding
 • Roche
 • PPG Kimya
 • Fresenius Diyaliz Merkezi
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar